Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Novac i zzene !?*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MadMax
SexNepoznat



Poruka: 481
Location: Sin City

Shocked ***Novac i zzene !?*** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Danas gledam Dr.Philla (da,gledam njegove emisije 02.gif ) i tema je treba koja ima fix ideju da se uda za milionera.

Hajde,kontam,nishta neobiccno,uvijek je bilo i uvijek ce biti sponzorusha.
Sve dok ne pustishe clip sa njom..Mila majko..

Ona kazze da je sasvim normalna stvar da mushkarac placa sve raccune,i njena prva pitanja na upoznavanju jesu tipa : "Koliko zaradujesh?" "Koji posao radish.."
Proisdba i zaruka mora biti sa dijamantom vecim od 4 karata,jer Bozze moj,nishta manje ne priznaju. 14.gif


Ccovjecce,dovukla je nekakvu prijateljicu koja ima sliccne pogede kao ona.
Obje su,naravno preko 30-te i obje su k'o krave..Da su bar lijepe,pa hajde ccovjek bi rek'o,da ima pravo.Dokle god ima takvih koji zzene njih,je ok..Ali su fakat ispod prosjeka.
Jedna od stvari koju je izvalila,jeste,da je ona hodajuci senzor za pronalazzenje bogatasha.
Naravno,snimali su je skivenom kamerom i tip,shanker za barom,se pocceo nabacivati.Odbila je rijeccima "Evo moje prijateljice,ona ima slbiji ukus od mene.."

Anw,podvalili su joj,jer je shanker multimilioner..Mogu zamisliti kako se osjecala kad je to vidjela 02.gif

Da ne duzzim,jel vam se gade tpovi djevojaka koje gledaju korist i vide samo kroz novac i poklone?Zashto fakin zzene gledaju sve kroz korist i sticanje?
Nemojte mi samo filozofskih misli da zzena,po svom bivstovanju trazzi nekoga ko joj mozze pruzziti izdrzzavanje porodice etc..
I gdje je granica u "materijalizmu"?
Mislite li da materijalisti znaju za ljubav? I znaju li uopshte zzivjeti?!

p.s
Tema ima zvjezdice 10.gif

___________________________________________________________________

    10-06-2005 18:47 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
    LanaMo LanaMo is a Female
    moforaja




    Poruka: 2125
    Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni pare nista neprestavljaju... 21.gif
    Nekad fina rijec vrijedi mnogo vise od neke kupljene stvarcice...koja ce se ili pojesti..ili potrositi..ili sa vremenom dojaditi..i onda ce se uvijek htjeti nesto novo... 29.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

    10-06-2005 19:13 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
    rimda rimda is a Male
    raja




    Poruka: 1827
    Location: BULEVAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    lova treba, bez daljnjeg, ali brate sve s mjerom...
    ove vashke iz gore navedene priche treba MRSHKAT SA VELIKIM....... MMMMMRSH 08.gif

    ___________________________________________________________________
    38.gif Admir Stupac 38.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rimda dana 10-06-2005 u 19:32.

    10-06-2005 19:30 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
    nepoznat
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako je pametna moze si naci tipa koji je inteligentan i snalazljiv - ovo ostalo dodje samo po sebi.

    10-06-2005 20:07
    MadMax
    SexNepoznat



    Poruka: 481
    Location: Sin City
    pokretac teme Thread Started by MadMax

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Enigma:

      Ako je pametna moze si naci tipa koji je inteligentan i snalazljiv - ovo ostalo dodje samo po sebi.

    Zanimljivo...Ima istine u tom..Odgovori na pitanja koja sam postavio 10.gif

    @rimda
    Nije mi prvi pu da gledam/vidim/dozzivim sponzorushe ali kad sam gledao ove dvije kako se kleberaju i obrazlazzu svoje stavove,ostao sam bez texta.
    Sreca da ima i normalnih djevojaka koje nisu materijaliste


    Nego,da se nebi skoncentrisali na ove dvije fanfulje iz primjera,evo ukratko poente i pitanja za one kojima se ne da ccitati duzzi post i primjer koji sam naveo 01.gif

      Da ne duzzim,jel vam se gade tipovi djevojaka koje gledaju korist i vide samo kroz novac i poklone?Zashto fakin zzene gledaju sve kroz korist i sticanje?

    Nemojte mi samo filozofskih misli da zzena,po svom bivstovanju trazzi nekoga ko joj mozze pruzziti izdrzzavanje porodice etc..
      I gdje je granica u "materijalizmu"?
      Mislite li da materijalisti znaju za ljubav? I znaju li uopshte zzivjeti?!

    ___________________________________________________________________

      10-06-2005 20:46 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E vako 11.gif

      prvo, i ja gledam dr. phila 04.gif

      drugo, materijalisticke osobe mi se ne gade, ali ih prezirem i u neku ruku zalim, jer ne mislim da su ikada osjetile pravu ljubav, pravi osjecaj, pravo nesto.....nemaju vremena misleci na pare 29.gif

      trece mislim da ima jako mnogo muskaraca, koji gledaju zivot na isti nacin kao i te dvije s dr. phila (hocu da kazem nisu zene jedine koje vole materijalne stvari malo vise)

      cetvrto 14.gif 29.gif ja mislim da sam odgovorila na sve 01.gif

      ___________________________________________________________________

        10-06-2005 21:35 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        granica u materijalizmu 29.gif

        mislim da je nema 23.gif

        ili si materijalista ili nisi 01.gif

        veoma malo zena (polazim od zena, jer sam jedna od njih 11.gif ) razmislja na materijalni dobitak, kada recimo misli o tome da muz radi, a ona sjedi kuci s djecom. Mislim da je tada vise u pitanju ona sigurnost od mjeseca do mjeseca, da se sve obezbjedi, a da djeca imaju mamu kuci (ili oca, nema ni u tome nista strasno).

        Ako veza pocinje sa "koliko zaradjujes", "sta sve imas", osoba koja postavlja pitanja ce uvijek prvo gledati materijalnu korist nego ljubav.

        ___________________________________________________________________

          10-06-2005 21:39 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          nadia nadia is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 400
          Location: CH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A ja bih opet rekla da smo svi mi po malo materijalisti i da matrijaizam nije obavezno negativna osobina.

          Svima nama je bitno da djeci mogu osigurati izvjestan standard ( a i sebi) , da si mogu koliko-toliko normalan zivot priustiti.

          E sada , sto ima emocionalnih parazita , to je druga stvar.

          ___________________________________________________________________

            \ | /

            (@ @)

            -----o00-(_)-00o-----

          10-06-2005 21:47 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
          nidze veze nidze veze is a Female
          miss foruma '05


          Poruka: 4765
          Location: na stolu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          e golemo....bas danas saznam da se jednna cura udala( prije jedno pola godine sam prekinula kontake s njom pa nisam znala)...prvo sto sam pitala je bilo ''koja je zgrada njena'' 13.gif

          ovaj me pogleda..kakva zgrada..pa reko sta ima taj zgradu, firmu...babu milionera...

          i dalje me zbunjeno gleda....

          imnace ...

          na upoznavanju je pitala ko je sta je itd itd...

          nas je uvijek ismijavala s kim se druzimo da smo fukara...smijesno joj bilo kad ja kazem da se desi po pola godine da sebi ni gace ne kupim...( ne da nemam za nih...vec mi nije potrebno da svaki tjedan obilazim butike i trosim samo da se vidi da ja trosim i ulazim u skupe butike...cuj skuppe heheheh, recimo spomenuti pred njom majicu iz vrapcica...ismijavala bi te 21.gif

          uvijek je pucala filmove da izlazi s doktorima.injzinerima....ili bogatim tatinim sinovima 29.gif


          da bi se sad ( nije ruganje ...vec samo kometar...ne volim se nikad nikom rugati ) udala trudna za tipa koji radi u Ikica u gvozdjariji za placu do 500 km , i cak se ''udo'' jer su s njenim roditeljima u kuci23.gif


          uvijek je bilo ko visoko leti nisko pada


          inace ne volim ljude materijaliste ni one koji zive samo od interesa 08.gif

          ___________________________________________________________________

            Ljudi su, opcenito,
            nalik na pse koji pocnu lajati
            cim izdaleka zacuju
            lajanje drugih pasa.

          10-06-2005 21:52 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja brte volim kad me materijalishu haj ti ! 23.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              10-06-2005 21:58 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od nadia:

                A ja bih opet rekla da smo svi mi po malo materijalisti i da matrijaizam nije obavezno negativna osobina.

                Svima nama je bitno da djeci mogu osigurati izvjestan standard ( a i sebi) , da si mogu koliko-toliko normalan zivot priustiti.

                E sada , sto ima emocionalnih parazita , to je druga stvar.


              Ovo sto si ti gore navela nadia, uopste ne smatram materijalizmom. Naravno da svi zelimo da djeci omogucimo najbolje, pa makar.
              I ne mislim da smo svi materijalisti. Htjeti najbolje za svoju porodicu nije materijalizam, ali ne izaci na randes s momkom jer ne vozi mercedesa jeste.
              Ovo sto madmax navodi je meni hard core materijalizam. Vise je rasprostranjeno nego sto nam se cini.

              ___________________________________________________________________

                10-06-2005 22:06 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                MadMax
                SexNepoznat



                Poruka: 481
                Location: Sin City
                pokretac teme Thread Started by MadMax

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Maggie:

                      citat od nadia:

                    A ja bih opet rekla da smo svi mi po malo materijalisti i da matrijaizam nije obavezno negativna osobina.

                    Svima nama je bitno da djeci mogu osigurati izvjestan standard ( a i sebi) , da si mogu koliko-toliko normalan zivot priustiti.

                    E sada , sto ima emocionalnih parazita , to je druga stvar.


                  Ovo sto si ti gore navela nadia, uopste ne smatram materijalizmom. Naravno da svi zelimo da djeci omogucimo najbolje, pa makar.
                  I ne mislim da smo svi materijalisti. Htjeti najbolje za svoju porodicu nije materijalizam, ali ne izaci na randes s momkom jer ne vozi mercedesa jeste.
                  Ovo sto madmax navodi je meni hard core materijalizam. Vise je rasprostranjeno nego sto nam se cini.

                Super,ima znacci i "hardcore" materijalizam.Saglasan sam sa vama po tom pitanju.
                A kako vidim,provlacci se i tvrdnja o kojoj bi bilo lijepo da priccamo.
                -zzena nije materijalista ako prije udaje zzeli sebi,djeci obezbjediti sasvim solidan zzivot..!?
                Da ili ne?
                Ako je odgovor NE,shta je to shto je ne svrstava medju materijaliste.

                Ono shto mene interesuje po ovom pitanju ; Koliko ova teza uticce na njen izbor pri odabiru "grla" 01.gif
                Ja bar mislim da zzena koja gleda i kalkulishe po ovom pitanju mozze komotno pod,kako vec rekosmo,hardcore materijalizam i samim tim etiketa "stay away" od nje.

                I da,nemojmo samo krajnosti..Naravno da je svatko od nas nekakav materijalista,manje ili vishe.

                Hajde,razuvjerite me..Nisam ccvrstog stajalishta po ovom pitanju :) Znam samo da su mi takve osobe veoma gadljive i da to smatram veoma negativnom osobinom.

                ___________________________________________________________________

                  10-06-2005 22:33 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
                  Black_Mamba Black_Mamba is a Female
                  rodjena




                  Poruka: 1055

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ja sam isto materijalista :)

                  kad sam upoznala plamu odma sam pitala sta kako

                  kae ima kljucaru ima ficu, cak je i ime imo fico " zuti monstrum" gazi kae fico i do 60 na sat


                  i odma sam rekla UZIMAM! 13.gif 13.gif 13.gif

                  Bez zeze

                  ima dosta takvih cura, plitkih, al ne samo sto se materijalizma tice

                  imam ja jednu jarancu iz srednje, jos se nije udala, ceka skutora od 2 metra sa parama 29.gif


                  ogranicila sebe na hrvate, na visoke ljude, na bogate

                  pa kad ce ona sebi nach ista??? moje godiste a jos cura i jos trazi i nije sekunde pomjerila

                  ni granice ni prohtjeve

                  a glupa nije

                  ni ruzna nije

                  samo joj je neki kotacic u mozgu pomjeren 07.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Eh kakve je Pesta kupleraje imala

                  10-06-2005 22:40 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
                  TigricaX TigricaX is a Female
                  zvrk hanuma




                  Poruka: 6105
                  Location: Nesvrstana

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od MadMax:



                      Da ne duzzim,jel vam se gade tipovi djevojaka koje gledaju korist i vide samo kroz novac i poklone?Zashto fakin zzene gledaju sve kroz korist i sticanje?

                    Nemojte mi samo filozofskih misli da zzena,po svom bivstovanju trazzi nekoga ko joj mozze pruzziti izdrzzavanje porodice etc..
                      I gdje je granica u "materijalizmu"?
                      Mislite li da materijalisti znaju za ljubav? I znaju li uopshte zzivjeti?!


                  Ovo sam te citirala, jer, garant, ne bih zapamtila sva ova pitanja 11.gif

                  Ne gade mi se takvi tipovi LJUDI jer to ih ne cini ni dobrim ni losim u globalu. Cini ih jednostavno materijalistima. Licno meni ne stete, jer nemam "materijala" 02.gif
                  Zasto si ti ubjedjen da su to samo zene? Na primjer, ja znam i muskaraca koje "krase" takve osobine. A razni ljudi, mogu imati razne razloge - nekom neimastina iz djetinjstva, neko je jednostavno snob 29.gif

                  Granicu u "materijalizmu" kao i u svemu ostalom, svi sami sebi postavljamo. Novac je sredstvo zivota a ne cilj - znaci naopako je kad prestane biti prvo a postane drugo.

                  Materijalisti, sigurna sam, znaju za ljubav - svi smo ljudska bica, jelte 01.gif Ako nista, znaju za ljubav prema novcu il' da ne kazem "materijalu".

                  Znaju li zivjeti? Znas li ti? Znam li ja, peti, deseti...? Svak sebi, valjda, pravi od zivota ono sto hoce i zeli, pa tako i materijalisti. 11.gif

                  ___________________________________________________________________
                  "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                  i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                  10-07-2005 00:03 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                  refleksija refleksija is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3364
                  Location: dark side

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  meni prijatelj juce prica kako je sreo neku prijateljicu i ono pitao je sta ima, ima l imomaka i tako to i ona rekla kao ima momka. pitao on kako se zove a odgovor je bio: "ima audi turbo quatro 2,3" . ja kontala neki robot u pitanju 13.gif
                  stvarno se ne razumijem u bibije i u kompace.

                  ___________________________________________________________________


                    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                    12-25-2005 14:55 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                    Nepoznata1
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Mene zabrinjava jedan drugi trend, takozvane

                      muske sponzoruse
                    ....

                    Upoznam nedavno predivnu zenu, u nekim pedesetim godinama, prava gospodja, parizanka, vlasnica neke firme...zena me impresionirala kao malo ko u nekoj blizoj proslosti...
                    Nekoliko dana kasnije upoznam joj i muza, minimum 15 godina mladji od nje, izgleda k'o mali Apolon....
                    Ocigledno mi iz prve bilo da nije morao nju ozeiti s obzirom na svoj izgled, kao i na inteligenciju, jer je sve samo ne glup...onako pun nekog karizma...mislim da detalji nisu neophodni....
                    I radi kao neki menadzer u njenoj firmi.....

                    E sad, pitam se i pitam vas jesu li se vremena promijenila?
                    Je li doslo vrijeme da se madji muskarci kace starijim zenama zbog njihovog socijalnog i materijalnog statusa?

                    Naravno, pod mladjim muskarima smatram sve one koji su po 10-20 godina mladji od njihove materijalno dobrostojece supruge....

                    I naravno, postavljam pitanje kako nazvati tu vrstu muskaraca i u koju moralnu kategoriju ih staviti, s obzirm da su zene utom slucaju vrlo brzo klasirane...

                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nepoznata1 dana 12-25-2005 u 15:39.

                    12-25-2005 15:38
                    Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
                    rezimski novinar




                    Poruka: 3241
                    Location: Iza

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Vremena su se promjenila i dobro je da su. Ta nastala promjena se zove emancipacija zene u drustvu.
                    Nemam nista protiv "sponzorusa", a ni protiv "sponzora", naprotiv. U vecini takvih veza situacija je puno jasnija nego u svakodnevnim, banalnim vezama.
                    Oba partnera u vezu ulaze svjesno i iz licnih pobuda i oba iz nje izlaze bogatija. Sponzor za jedno zadovoljstvo, sponzorusa za koji provod, koji pokloncic, koje poznastvo.

                    ___________________________________________________________________
                    Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

                    12-25-2005 16:26 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
                    Nepoznata1
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Seno, svidja mi se tvoje vidjenje situacije 10.gif

                    12-25-2005 16:58
                    VolimRodjene VolimRodjene is a Male
                    rodjeni




                    Poruka: 1037
                    Location: Prve proleterske 1

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ja i kad bi bio taki naletio bi na neku koja bi nakon sklapanja braka za dva mjeseca bankrotirala uslijed stete nastale elementarnom nepogodom ili nesto slicno 21.gif 21.gif

                    ___________________________________________________________________

                      12-25-2005 17:15 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
                      vjetar vjetar is a Male
                      moforaja


                      Poruka: 13977
                      Location: dk

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      ....takvi i takve mi se naprosto gade i nisu za mrznju vec jednostavno stvaraju mucninu,ruzan je osjecaj kad svatis da je neko sa tobom samo iz tog razloga i da nista vise u tebi ne prepoznaje pa cak ni one trenutke dok ih ucinis sretnim i vrlo brzo zaborave u toj svojoj svojoj pohlepi i na te trenutke radosti , i uvjek im je malo i uvjek traze ne na jednom mjestu pa cak i na vise mjesta nastoje osigurat ono sto im je konacan cilj ,tako da ti i kada im se ne ostvare sve zelje kod onih za koje su mislilili da ce ici tako lako ne pate mnogo za gubitkom jer konacno i bili su samo zbog toga tu sa vama i sto im se u tom trenutku ucinilo da ce na vrlo lagan nacin doci do njihovog zeljenog cilja ....a, da dodju do zeljenog cilja odnosno materijalnog vrlo cesto ne biraju nacin ,tako da vrlo brzo u svojim nastojanjima pokazu svoje pravo lice i spremni su na lazi i prevare samo da dodju do materijalnog ...gotovo po pravilu vrlo cesto u toj pohlepi zaboravljau i na minimum ljudskog dostojanstva i toj pohlepi cak idu tako daleko buduci da im je bitno samo ono opipljivo, zivot im je sveden na vrlo jednostavnu jednacinu u kojoj jednostavno ne postoje emocije, savjest ili ideali...i takve licnosti mozes nazvati i bilo kojim imenom u njima neces izazvati ni najmanju sumnju u ono sto rade ,ili da ces pobuditi u takvima bilo kakvu savjest, uvjek misle da su krivi uvjek oni koji im to ne ostvaruju ili im uskrate davanja ..po meni vrlo losa kategorija ljudi i jednina zelja da ih sto manje srecem .... a pojedine da nisam nikada ni sreo ni vidio a ni upozno jero ono sto imaju da daju i to daju samo zbog interesa i to im samo sluzi kao mamac za ostvarenje svoga cilja ..jer sve sto vise upoznajem takvi dolazim do sumnje u sebi da kazem, cast izuzetcima i zivotinjama ...

                      ___________________________________________________________________
                      laku vam noc pijuni

                      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 12-25-2005 u 22:45.

                      12-25-2005 22:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
                      Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com