Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ***(H)istorija Foruma (kako je ja/mi vidimo)*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jes ako bi treshnja ko tikva bila 13.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

10-09-2005 15:21 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a jes se djemila usukala

do onog bradonje

kako bi tek da je

pored alage slikaju 02.gif 02.gif

10-09-2005 16:26
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam bila izbjeglica i izgubljen slucaj kad sam se prijavila na Moforaja 21.gif Pitam tetku "gdje me bona ovo dovede" 28.gif
Ganda me ruzio na svakoj temi - baska ne voli Bosance.....ni Bosanke 35.gif Sreca vise je bilo onih ljubopitljivih pa su mirno sacekali da vide sta hocemo, sto smo dosli onako grupno, odjednom 02.gif Nismo svi ostali, niti se svi snasli, al' tu su Selma, Fisek, Bucka i ja 11.gif
Hvala vam sto ste nas fino prihvatili. Ako je iko primjetio - nema vise podforuma Izbjeglice - jer nema vise izbjeglica 05.gif 10.gif


Alaga, sunce li ti kalajisano, sto te vazda i svugdje moram prozivati 21.gif Gdje mi pobjeze prije vakta.....ono neki dan? 29.gif 35.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

10-09-2005 17:07 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje
pokretac teme Thread Started by alaga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Boni vidite li vi one zvjezdice gore
sta mislite sto sam ja ono stavljo
jedino Ke.. ops Sendo i Tigrica nisu off.
Masovni zovni bola Harisa (drugi zdesna 13.gif 13.gif )
pa pitaj njega
Imash valjda MSN 19.gif
ili ti punac neda
da se s Harisom vise druzish 19.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

10-09-2005 19:38 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
Kise II
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Senad Hadzifejzovic:

    Jes ako bi treshnja ko tikva bila 13.gif


Jest ti drag belaj to je chudo jedno 13.gif 13.gif 13.gif
A ni ovom Alagi nije mane 35.gif 19.gif

10-09-2005 19:57
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4762
Location: na stolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e golemo....

svaka ti cast Alaga kad si ovom temom 'dovuko'' Omahu 10.gif

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

10-09-2005 20:35 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro, dobro...lijepo je sto se vi svega sjecate, ali za mene kao "novog kolacha" to je jos uvijek "interno".
Lijepo je Alaga napisao..."hajde da ovim novima postavimo linkove zanimljivih tema sa pocetaka"....

Jos nijedan link ne vidjoh...

Ok, uvijek ima noviji od novijeg....nece vjerovatno ni onaj danas koji se registruje i padne kao sa neba skontati o cemu ono Zivcho pise u EroKiti i vjerovatno ce pomisliti da neki Daors stvarno gleda u viljuske ( 13.gif ) i mozda se tom istom Daorsu obratiti na PP za pomoc...

e tako sam i ja skontao da je neko fakat posvadjao Senada H. i Nekog iz Mase H. ( 35.gif )

Detalja molicu, detalja...


jelde Gospoja 04.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Zivcho dana 10-09-2005 u 23:18.

10-09-2005 23:01
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje
pokretac teme Thread Started by alaga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Djemka 10.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

10-09-2005 23:11 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje
pokretac teme Thread Started by alaga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Senad Hadzifejzovic:

    Evo sam u arhivi nasao ovu sliku. 19.gif


Sto ti je rec prst sudbine
na ovoj slici

svi koji imaju tacnu u rukama
ja su banirani , ja su se sami banirali 04.gif 13.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane alaga dana 10-09-2005 u 23:34.

10-09-2005 23:24 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Boze koja li ja po redu upa u ovu mahalu

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

10-09-2005 23:32 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
alaga alaga is a Male
moforaja




Poruka: 5566
Location: Zabrdalje
pokretac teme Thread Started by alaga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svrati ovde cesce
pisace raja garant,
a morebit nam se javi i neko
ko je odavno prestao pisat 02.gif 35.gif

___________________________________________________________________
UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

10-09-2005 23:39 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5008
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

alaga
registrovan 01-09-2005

otkud ti znash (H)istoriju foruma 35.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane al capone dana 10-10-2005 u 04:25.

    10-09-2005 23:41 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nece alaga ne boj se za to

    neki su banirani

    a neki rekli da nece vise dolazit

    il ce u nekaraktere morat 13.gif 13.gif 13.gif

    10-09-2005 23:42
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6104
    Location: Nesvrstana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jedino mene jos niste uspjeli udati, evo dvije godine Haris se bio opasno angazov'o, al' popi ban a ja ostadoh djevojka
    Kod Babushe u Penzioneru, dobih tetku a ona me prozva Smrdom i to sve jednu vecer kad su me ona i Babusha tjerali jer sam (bila) jos "mlada" za Penzionera.

    Sjecam se kad smo "uletili" mi Izbjeglice, mislim da se Gandi stomak prevrn'o naopako i samo je gled'o gdje ce nas zahakati - posebno mene 19.gif Zahvaljujuci njemu, zaradih svoju titulu "carice mjeseca"(lijepo mu nesto odgovorila), koju sam nosala preko godine dana 13.gif Sve je to doslo na svoje, pa smo Ganda i ja po pivkana popili i popricali na festi ljeta 2004og 10.gif

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    10-10-2005 01:15 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    alaga alaga is a Male
    moforaja




    Poruka: 5566
    Location: Zabrdalje
    pokretac teme Thread Started by alaga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa moj DK
    ja i babusha smo ti u istom klubu
    pitam ga kad goc mi nesto zatreba 11.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________
    UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

    10-10-2005 08:44 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
    obrisan
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam evo pito onog drugog s lijeva kako mi alaga rece pa vam prenosim njegovu izjacu u cjelini da ne bude da sam ja nesto interpretiro i pogresno razumio :

    " A sta da ti kazem moj masa, nema se tu sta puno pricat o istoriji foruma. Kakva je istorija nakon 3 godine, kome je to majke ti palo na pamet ?? Da je onaj babusha jos tamo pomislio bi odma da je on. Al eto haj kad si me vec priupito da ti ne izadjem iz hatura pa cu ti koju napisat pa se tamo fali kako si dobio info sa pravog mjesta.

    Bio jednom, doduse ima ga jos, jedan forum dje su se okupljala raja (vecina kako kazu mostaraca) i bilo ti je tu svega i svacega. Znalo se zajebavat a bogami i posvadjat na tim stranicama al je islo dobro jedno vrijeme. Onda odjednom pocese da pusu neki cudni vjetrovi po tim stranicama i bogami zatalasa se masa (jok ti jadan ne bio nego narod na tim stranicama) pa dodje i do tezih rijeci, kletvi, optuzbi i svasta nesto jos. Jedni su mislili da ih ovi drugi ugrozavaju, ovi drugi mislili opet da ih neki treci ugrozavaju a ti treci opet u svom jadu mislili da ih oni prvi ugrizavaju. Kako god da si okreno svi su ugrozavali druge a drugi njih iliti po nasem jebe lud zbunjenog (izvinjavam se osjetljivim okicama i srcadima). U tom svemu se otislo predaleko od strane nekih u optuzivanju ovih drugih a bogami i trecih i stvori se "zelena transvezala". Kako se stvori zelena transvezala sve ti ode u helac, pocese baniranja proganjanja i svasta jos nesto. Posto se dosta raje naslo u nezgodnoj situaciji poce da radi msn ko lud (citaj ilegala) i dogovaranja kako da se prebrodi nastala situacija. Tada je uzeta ova skripta kao u tog starog foruma da se imaju ilegalci i protjerani dje sastat a i da se mozda u nekoj buducnosti napravi jedan forum gdje nece biti ogranicenja niti gusenja slobode rijeci, drugom rijeci nikakvog nametanja nekih posebnih pravila clanovima.
    Na ovoj slici sto si mi je poslo fali par njih koji su imali ne malu ulogu u stvaranju foruma a isto tako ih ima koji nisu bas odma u pocetku bili u toj ekipi koja je to odradjivala. Al haj nemoj im to uzimat zaozbiljno taki su ti oni vole da su vazda nedje medju prvima i da se o njima talasa (jok masa hablo nego pojedinci).
    Eto moj masa to ti je istina o nastanku foruma, normala bez nekih velikih detalja, pa ako ti bude jos koja informacija trebala samo se ti javi pa cu ti ja napisat. Taraja smo nismo iz babushinjca.

    Pozdravi sve te tamo posebno prvoborce a narocito onog babushu ako se jos dovlaci na taj forum."

    Eto to vam je odgovor koji sam dobio od onog drugog s lijeva na pitanje u nastanku foruma. Nego nesto kad citam ovaj njegov text ne mogu da se ne nacudim kako ima slican stil pisanja ko ja jebo on sliku svoju. Mora da je neki pametan coek taj drugi slijeva.

    Ako vam treba jos mogu ja njega priupitat opet odgovorice on ne bojte se ta nije alaga 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    10-10-2005 11:34
    alaga alaga is a Male
    moforaja




    Poruka: 5566
    Location: Zabrdalje
    pokretac teme Thread Started by alaga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vidi Masovnog sto mu se
    kakocnjak otvorio
    Ko li ga samo podbode da mi je znat 04.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    UT TU MIHI , ITA EGO TIBI

    10-10-2005 16:00 alaga is offline Pregledaj poruke od alaga Dodaj alaga u listu prijatelja
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5008
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od alaga:

      Pa moj DK
      ja i babusha smo ti u istom klubu
      pitam ga kad goc mi nesto zatreba 11.gif 35.gif


    ahha nisam to znao 35.gif

    haj pozdravi ga kad ga vidis 04.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      10-10-2005 19:39 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9946
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      qq bash citam sada sve ! Svaka cast na trudu i radu ovih starih clanova ! 10.gif 33.gif Jedno Veliko HVALA ! 23.gif

      Masa jel ovo onaj drugi Balkondzija ? 04.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          10-10-2005 19:47 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          OMAHA OMAHA is a Male
          Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




          Poruka: 1488
          Location: XYZ

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od alaga:

            Vidi Masovnog sto mu se
            kakocnjak otvorio
            Ko li ga samo podbode da mi je znat 04.gif 13.gif


          13.gif

          Sve neki mutni tipovi... 19.gif 35.gif

          10-10-2005 20:11 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
          Stranica (10): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com