Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » **Parfemi.....** 2 Votes - Average Rating: 3.002 Votes - Average Rating: 3.002 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Monija Monija is a Female
puterica


Poruka: 94

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Coco Chanel 01.gif

i bash sada nesto hocu da probam Chance, to je ovaj noviji.

___________________________________________________________________
Prijateljstvo se ne bira, ono biva, ko zna zbog cega, kao ljubav. -Mesa Selimovic

04-01-2003 21:29 Monija is offline Posalji Email za Monija Pregledaj poruke od Monija Dodaj Monija u listu prijatelja
lejla lejla is a Female
gusterica




Poruka: 68

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dzemilice,

jeste, Romance je predivan.
Pored njega:
Premier Jour - Nina Ricci
Glamourous - Ralph L.
Bvlgari - zuti
Salvatore Feragamo 10.gif
Voda od Kenzo-a
Ljeto by Kenzo
Escada - zimski
Dolce&Gabbana - Light blue - ljetni pravi
Pako Rabane - UltraViolet......itd.

sve su provjereni 10.gif

04-01-2003 21:32 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
Maks Maks is a Male
ZVER


Poruka: 202
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

samo sam primijetio da
isti parfem razlicito mirise na razlicitim zenama

meni je najsexi kad mi zenka nabaci moschino

04-01-2003 21:39 Maks is offline Posalji Email za Maks Pregledaj poruke od Maks Dodaj Maks u listu prijatelja
Monija Monija is a Female
puterica


Poruka: 94

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to si u pravu Maks
uvijek treba pronaci parfem koji ide sa tvojom chemistry

Bravo Maks! 02.gif

___________________________________________________________________
Prijateljstvo se ne bira, ono biva, ko zna zbog cega, kao ljubav. -Mesa Selimovic

04-01-2003 21:40 Monija is offline Posalji Email za Monija Pregledaj poruke od Monija Dodaj Monija u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2957
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedini parfem koji sam volio osjetiti je
Jannine D
A nije bio skup
Ne vidjam ga vise odavno
ili ga ovde nema

___________________________________________________________________



      19.gif

      04-01-2003 23:39 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      trenutno koristim

      LANCOME - MIRACLE

      04-01-2003 23:47
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Trenutno najvise koristim:

      Balenciaga - Cristobal

      Ali na mojoj polici za parfeme se takodjer nalaze:

      Gucci - Rush 2
      Gucci - Accenti
      Dolce & Gabbana - Light Blue
      Cacharel - Noah
      Cerutti - Image
      Chr. Dior - Hypnotic
      Sergio Tacchini - O'zone
      Elisabeth Arden - 5th Avenue
      Armani - Mania


      Sve provjereni i sve predivni parfemi. Po mom ukusu. :)

      ___________________________________________________________________

        04-02-2003 00:35 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        Lucky Lucky is a Male
        .iznogud




        Poruka: 65

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zadnji zenski parfem od kojeg sam se prevrtao na glavu koliko je dobar je bio alure...

        04-02-2003 01:54 Lucky is offline Pregledaj poruke od Lucky Dodaj Lucky u listu prijatelja
        First Lady First Lady is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1404
        Location: NY

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ultraviolet
        L'Eau d'Issey 10.gif
        Jadore
        Rush

        Armani - na meni pravo smrdi - fuj ~31~
        poklonila sam ga nekome

        ___________________________________________________________________
        Live, and let LIVE!!!

        04-02-2003 02:44 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ima jedan parfem i zove se sanida i obara me s nogu.
        bukvalno me slabost obuzme kad ga osjetim.
        davno je to bilo ali se jos uvijek sjecam mirisa.

        kome god spomenem taj parfem od ovih cura one kazu da nema taj parfem i da sam ja to izmislio.

        jos ce me ubijediti da sam pomahnito.

        pa hajde neka neka dama potvrdi da nisam pomahnito i da postoji parfem shanida.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        04-02-2003 02:50 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Sjeta Sjeta is a Female
        seka




        Poruka: 528

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ne svidja mi se 80% zenskih parfema. obicno su mi preslatki. volim japanske, trenutno mi godi Gucci Rush. Na drugoj sam boci.

        ___________________________________________________________________

          04-02-2003 04:31 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
          sarah sarah is a Female
          bice nesto od mene


          Poruka: 309
          Location: stvaram novi svijet ...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Laura
          J'adore
          Allure
          Excite (Naomi Campbell)

          04-02-2003 11:34 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
          miki miki is a Female
          proplivala


          Poruka: 19

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Armani - Mania, J'adore

          04-02-2003 11:54 miki is offline Pregledaj poruke od miki Dodaj miki u listu prijatelja
          MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
          nije mi vise 23 :)




          Poruka: 460
          Location: Mostar ;)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Chance- Chanel
          Romance
          Hugo
          Alure... to su mi najdrazi... a onih sporednih ima milion...

          04-02-2003 20:05 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
          Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
          rezimski novinar




          Poruka: 3241
          Location: Iza

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          .

          ___________________________________________________________________
          Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 02-13-2005 u 17:40.

          04-02-2003 21:32 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
          Mika Mika is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 310

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bvlgari

          Sjecate li se, negdje sredinom 80-tih koliko je bio popularan Poison (Dior). Meni nesto i dan danas drag.

          ___________________________________________________________________

            04-02-2003 21:45 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
            Zuta Zuta is a Female
            miss foruma '03




            Poruka: 1115

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Kenzo ne mijesaju se... vec jedan po jedan, ovisno o situaciji :)

            ___________________________________________________________________

              04-02-2003 22:35 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
              Rondo Rondo is a Male
              stalni dopisnik


              Poruka: 1085

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Meni dobro mirusu (okrenem se za njima) zenski parfemi
              Deep Red-Hugo Boss
              Very Valentino-Valentino
              A od muskih ljeti kortistim Image-Cerruti i Contradiction-Calvin Klein, a zimi Pi-Givenchy i Memoire D´Homme-Nina Ricci
              Posljednje otkrice mi je Baldasserini(limited edition)-Hugo Boss i malte ne kupam se u njemu kako je dobar. Skup je ali je dobar da bolji ne moze biti. Bukvalno me svako pita koji parfem koristim.

              04-02-2003 23:48 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
              Rondo Rondo is a Male
              stalni dopisnik


              Poruka: 1085

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              A sjecate li se krajem 80-tih Brutt-a (zelenog i crnog) i Denima sto smo u komisionu kupavili 04.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Rondo dana 04-02-2003 u 23:51.

              04-02-2003 23:50 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
              Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
              rezimski novinar




              Poruka: 3241
              Location: Iza

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              .

              ___________________________________________________________________
              Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Senad Hadzifejzovic dana 02-13-2005 u 17:41.

              04-04-2003 21:32 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
              Stranica (40): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com