Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » RKUD "Abrasevic" 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma salim se...nego telefonom...inace ne mogu se derati do Londona 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-29-2008 18:24 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Super. Kontala da je šega. Hajde, èekamo cernièku 01.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-29-2008 18:26 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Evo jedne fine slike s finom rajom Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-29-2008 18:45 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E hajmo ko im dobro sjecanje....ovo su raja iz Drame

evo prvi stoji Davor.

dole cuci sa sesirom na glavi Sulejman Kupusovic, tu je i rah.Nurdjo. Dunja...

hajmo dalje...

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-29-2008 18:47 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prepoznah svoju lijepu tetku glumicu Anðu iz trafike u Kožama 01.gif
Narocito po neobicno elegantnim rucicama 04.gif
Naseg redatelja Kupusovica, Nurðu...

___________________________________________________________________
simply the best

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 05-29-2008 u 18:55.

05-29-2008 18:54 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
mujo
SexNepoznat

Poruka: 20
Location: balinovac

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

DRAGAN SLEZAK, KULA STO JE KASNIJE DRZAO KAFIC I OMOGUCAVAO MI DA VAS PRESVLACIM...
TITO DRAGI SVE IH ZNAM ALI SE NE MOGU SJETITI IMENA. JELI TO RADI GODINA ILI JE SLIKA MUTNA ???

05-29-2008 22:09 mujo is offline Posalji email za mujo Pregledaj poruke od mujo Dodaj mujo u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mujo, u prvom redu, sedma osoba, crna zena je moja tetka, tatina sestra, radila je kao sekretarica u Abrasevicu i bila je proglasena za naj amatersku glumicu Ex-Yu, poznajes li nju 14.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-29-2008 22:12 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mujo, klikni ispod slike, gdje pise :

Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

pa ces bolje vidjeti





07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-29-2008 22:12 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
mujo
SexNepoznat

Poruka: 20
Location: balinovac

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E MOJA KUTLJACA, KAKO BOLA NE ZNAM DUNJU...

05-30-2008 00:01 mujo is offline Posalji email za mujo Pregledaj poruke od mujo Dodaj mujo u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mujo:

    E MOJA KUTLJACA, KAKO BOLA NE ZNAM DUNJU...


onda vjerovatno znas i njenog sina, sad zive u USA, ako imas nekih slika i jos ako mozes da postavis bilo bi 10.gif

___________________________________________________________________
simply the best

05-30-2008 09:25 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
taja_ch taja_ch is a Female
cernichka




Poruka: 1358
Location: U najljepsem gradu na svijetu!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kurljachoo-tracharo cernichka! 13.gif 05.gif

___________________________________________________________________

    La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

    11.gif

    05-31-2008 04:48 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od taja_ch:

      kurljachoo-tracharo cernichka! 13.gif 05.gif


    krempito ne offiraj 13.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    05-31-2008 10:10 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Viking Viking is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 422
    Location: daleko brato

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jeli ovo dunja jelovac?

    06-20-2008 20:14 Viking is offline Pregledaj poruke od Viking Dodaj Viking u listu prijatelja
    abrasevic abrasevic is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 125

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam prepoznala Dragana Slezaka, Kulu, Dunju Basic, Maksu

    06-24-2008 14:04 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
    abrasevic abrasevic is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 125

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    LIVADICU...KUME..jesi li to ti kuco stara???

    06-26-2008 11:55 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
    abrasevic abrasevic is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 125

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Livadicu.. nisam sigurna ko si .. ali predpostavljam ko bi mogao da budes.
    Sjecam se da mi je ta osoba bila draga raja.. i da smo ga zvali LIVADIC
    Sigurna sam da si moja generacija i da smo igrali zajedno u toku mojih 8 najljepsih godina provedenih u Abrasevicu.

    06-26-2008 12:03 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
    Koscela2 Koscela2 is a Male
    trudim se




    Poruka: 180
    Location: Kengurija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od mujo:

      DRAGAN SLEZAK, KULA STO JE KASNIJE DRZAO KAFIC I OMOGUCAVAO MI DA VAS PRESVLACIM...
      TITO DRAGI SVE IH ZNAM ALI SE NE MOGU SJETITI IMENA. JELI TO RADI GODINA ILI JE SLIKA MUTNA ???


    Sta je kriminalac, sta se deres...deder dva mlijeka ovde a ako ces svracat na quatro stagione, oda pazi da hin produzis,
    Pa ja ti nisi igro' u Abrasevicu, jelde...ti si bio kostimograf koliko se ja sjecam....kako si raju presvlacio, bruka jedna. 13.gif

    ___________________________________________________________________

      ne_znam.gif

      06-26-2008 14:41 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
      mujo
      SexNepoznat

      Poruka: 20
      Location: balinovac

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      QUATRO STAGIONE JE BIO NAJBOLJI KOD PEGE U HOROSKOPU A STO SE TICE PRESVLACENJA, IMA ONA STARA KONOBARSKA...
      OVCE TREBA SISATI, SISATI I SAMO SISATI...A SAMO KONIBARI I ESKIMI PRAVE KUCE OD LEDA 11.gif 17.gif 17.gif

      07-14-2008 07:34 mujo is offline Posalji email za mujo Pregledaj poruke od mujo Dodaj mujo u listu prijatelja
      abrasevic abrasevic is a Female
      avenija kruzno


      Poruka: 125

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      TUZNA VIJEST O NASEM DRAGOM KEMI

      Evo brisem suze i teska srca sjedoh da vam javim sta sam danas saznala o nasem dragom Kemi. Jutros sam saznala od sestre iz Mostara, da je Kema dobio mozdani udar. Odmah sam ga nazvala i poslije duzeg cekanja javio mi se neki mladic koji je bio tad kod Keme . Podvrdio mi je tu tuznu vijest i rekao da je tesko razumjeti Kemu dok prica. Ja sam insistirala da pricam sa Kemom jer htjela sam svim srcem da mu cujem glas. Tesko je pricao i sapcao ali bila sam sva sretna sto sam mu cula glas i da je ostao ziv. Stezala sam se da ne placem dok smo pricali ali zato kad sam spustila slusalicu isplakala sam dusu. Pitala sam ga da li mu treba nesto, mogu li mu pomoci na neki nacin i da mi kaze otvoreno bez ustrucavanja.
      Shvatila sam da mu je potreban novac za lijecenje pa sam odmah sjela i molim raju da mu pomogne! Sutra ce doci neki ljudi iz banke i pomoci mu da otvori ziro racun jer ima samo broj racuna od ansambla. Svi koji zele da mu pomognu neka se jave i to ucine i mnogo vam svima hvala unaprijed za vasu pomoc nasem dragom Kemi!
      Ova vijest me pogodila kao da se desilo nekom od mojih najmiliji jer Kema nije bio samo moj koreograf dok sam igrala. Kema je bio i istinski drug i prijatelj. Rasla sam uz njega i provela najljepse godine svoje mladosti uz Kemu i Abrasevic.
      Poslije prokletog rata kad sam bila u depresiji sest godina i ceznula za Mostarom, zivjela sam od uspomena i patila u dusi a drzala osmijeh na licu pred mojom djecom. Tada sam listala stranice mog zivota iz proslosti i shvatila da najveci dio pripada Abrasevicu i Kemi. KEMI sam zahvalna za lijepu mladost i lijepe uspomene!
      Sjecam se kad sam pocela igrati folklor nisam imala ni 13-ast godina. Imala izlazak do 8 navece. Dosla prva turneja van Mostara, ne smijem reci starom rahmetli, ide mi se sa rajom, ne znam ni sama nit kako cu nit sta cu. Sjecam se moj Kema dosao na kafu i obradjivao mog starog da me pusti da idem. Skakala sam do neba od dragosti kad me pustio.U Abrasevicu sam stekla i moje prijatelje i prijateljice sa kojima i danas odrajem kontakt. Imamo obicaj pricati o starim uspomenama kad smo igrale i smijemo se do suza i svaki put kazemo "Bila su to lijepa vremena"! U Kemi nisam vidjela samo koreografa vec prijatelja ili kao na neki nacin kao da nam je bio roditelj. Ne mogu reci kao otac jer nisam puno mladja od njega. Posebno kad smo bili na turnejama, imao je uvijek oci na nama i kontrolu. Valjda sto smo tada bile mlade, vodio je racuna o nama i bojao se da nam se sto ne desi. HVALA MU ! Tesko mi je dok pisem ali znam da puno raje ima koja pozna Kemu ili im je Kema bio dio zivota. Znam da ce i vama biti tesko i zao kad procitate sta se desilo sa nasim dragim Kemom zato VAS MOLIM DA MU POMOGNEMO ZAJEDNO U IME SVEGA STO JE KEMA UCINIO I ZNACIO SVIMA NAMA!
      U JEDNO SAM SIGURNA A TO JE DA JE KEMA BIO I OSTAO LEGENDA MOSTARA I DA GA NIKAD I NIKO NECE MOCI DA ZAMJENE!
      Svi koje zele u srcu da pomognu dragom nam Kemi neka se jave na moj pp i unaprijed VAM VELIKO HVALA!

      11-17-2008 16:42 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
      ZiZi_ ZiZi_ is a Female
      trudim se


      Poruka: 225
      Location: florida

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E djemila na slici su Makso, Dragan Slezak, Kula, Codra Ekra , joj djemila nemogu sve drugih sjetiti ti si spomenula Nurdju , Dunju, S. Kupusovica, a znas li naziv djela sto su ovi grlumci glumili. 01.gif

      01-05-2009 05:32 ZiZi_ is offline Pregledaj poruke od ZiZi_ Dodaj ZiZi_ u listu prijatelja
      Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com