Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Porod.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obala obala is a Female
puterica


Poruka: 80

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane obala dana 03-14-2004 u 17:46.

10-31-2003 19:27 obala is offline Pregledaj poruke od obala Dodaj obala u listu prijatelja
celmica celmica is a Female
MOtordzija




Poruka: 122
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Ne mogu a da ne ispricam za jedan meni smijesan incident kad sam se ja poradjala sa svojom kcerkom ovdje prije 15 god.
    Naime u drugoj sobi je isto bila zena ,koja je uzasno vriskala i muz koji je jadan letio oko kreveta, cak dolazio i u moju sobu da zove doktora.Moj muz je bio tu ali nisam htjela da bude bas u "Tom" momentu(starinska)
    .Kad u neka doba se nesto srusi i poce jaukanje u susjednoj sobi.Tamo odleti svo osoblje da vidi sta se srusi,....kad tamo jadan covjek je imao kameru i snimao porod , pa kad je vidio sta i kako ,slabo mu doslo te se srusio i instrumente i sve oko sebe .Covjek u nesvijest pao a jos po djavlu imao kravatu, tako da se osoblje o jadu zabavilo oko njega a ja se sama porodila........


Nije to nista... kad' se moja mama poradjala prvi put dosao je i stari da prisustvuje tom znacajnom dogadjaju i da to ovjekovjeci... no, situacija se ipak razvila na malo drugaciji nacin... dok se moja mama poradjala, sestre su mom starom davali kisik i samarale ga... pao taja u nesvijest.

A sto se tice pitanja... najbolje bi bilo kad' bih ja, licno i personalno, izostala sa svog poroda :))... ako ce mi dragi stajati iznad glave onda moze prisustovati, da imam koga okrivljavati za bolove. :)))

___________________________________________________________________
Ovdje ni lokum nije rahat!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane celmica dana 11-01-2003 u 04:37.

11-01-2003 04:34 celmica is offline Posalji Email za celmica Pregledaj poruke od celmica Dodaj celmica u listu prijatelja
buckuris buckuris is a Female
buduca bahra :)




Poruka: 2084
Location: SFRJ Njemacka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ponesi i oklagiju..da ti se nadje... 07.gif

___________________________________________________________________
muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

11-01-2003 10:17 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
Sona Sona is a Female
gusterica




Poruka: 80

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moja rodica rece nakon svog poroda: "Nema te knjige ni filma koji mogu opisati kako je kad radjas, a jos manje kako se osjecas kad uzmes u ruke svoju bebu." 01.gif 01.gif 01.gif

11-01-2003 10:24 Sona is offline Posalji email za Sona Pregledaj poruke od Sona Dodaj Sona u listu prijatelja
buckuris buckuris is a Female
buduca bahra :)




Poruka: 2084
Location: SFRJ Njemacka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________
muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

11-01-2003 10:27 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
sarah sarah is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 309
Location: stvaram novi svijet ...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A joj kakve se sve stvari ovdje desavaju 21.gif Nedavno je jedna zena (24 godine) umrla prilikom carskog reza u opstoj anesteziji jer nije dobivala kisik, tj. anesteziolog je kao davao kisik ali niko nije (na vrijeme) skontao da je boca za kisik prazna. Beba je OK (djevojcica) a vec je imala sina starog 2 godine.

11-04-2003 12:33 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Joj nemoj te me plasiti, nisam dosla do samog cina radjanja, ali sam inace pravo strasljiva i strah me te boli.

Nego de molit cu malo drugih savjeta, vi koje ste vec rodile...

11-04-2003 15:40 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
Mystica Mystica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 406
Location: Tamo gdje pada milosnica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Djemila i ja tebi jednu 33.gif

Ma pretpostavljam ja da je to tako, ali kad pomislim sta me ceka, ko ce to...

Evo sam gladna pa idem na temu kuhinju i kopiram tvoje razne recepte, pa ne znam samo odakle bi pocela. 35.gif

11-04-2003 16:25 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
sarah sarah is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 309
Location: stvaram novi svijet ...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mystica, kad dodje "5 do 12" normalno je da te bude strah; sta god ti kazemo (na zalost) neces se osjecati bolje. Ali zato, malo se strpis pa kad ugledas bebicu zaboravis i na strah i na bol.

33.gif

Djemila, znam da se nesrece desavaju svugdje, nemarnosti svugdje ima, ali na zalost ovdje sve cesce mozes cuti tako nesto - nemarnost je drugo ime za zdravstvo. 21.gif

11-04-2003 17:51 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam imala prilicno tezak porod, ali se odmah zaboravi. Doduse ja sam imala epidural i da ne bi komplikacija (ne sa epiduralom, nego se malac zaglavio) imala bi bezbolan porod. Ovako se epidural istrosio.

Epidural rules 07.gif

___________________________________________________________________

    11-04-2003 22:32 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    lily
    SexNepoznat

    Poruka: 70

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo meni ostalo jos 4 sedmice 21.gif !

    Sta da vam kazem, frka me prava uhvatila,

    non-stop mislim o porodu, svasta nesto sanjam

    ma poludih vise!

    Maggie slazem se, epidural rules 10.gif

    11-04-2003 22:52 lily is offline Pregledaj poruke od lily Dodaj lily u listu prijatelja
    Zuta Zuta is a Female
    miss foruma '03




    Poruka: 1115

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Maggie:

      Ja sam imala prilicno tezak porod, ali se odmah zaboravi. Doduse ja sam imala epidural i da ne bi komplikacija (ne sa epiduralom, nego se malac zaglavio) imala bi bezbolan porod. Ovako se epidural istrosio.



    Isto kao kod mene!

    Ali sto Djemka rece - veci bol a da se brze zaboravi - ne postoji!

    ___________________________________________________________________

      11-04-2003 23:02 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
      Gianni Gianni is a Male
      raja




      Poruka: 2201
      Location: North see

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo i ja bi da se solidarisem i nesto reknem ali nemam iskustva izvinite 07.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      There are no wrong choices; there are only different choices.

      11-04-2003 23:14 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma ti bi progovorio pa makar i na vrsnicu 05.gif

      Haj' bjeri tamo na one modele iz Tokya i ne plekaj se u ove nase zeMske teme 05.gif

      ___________________________________________________________________

        11-04-2003 23:19 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hej Zuta, sta ako je Gianni stvarno zemsko, ali se prodaje za musko 35.gif

        ___________________________________________________________________

          11-04-2003 23:21 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2959
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          .brishi majstore 19.gif

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane babusha dana 11-05-2003 u 00:22.

              11-05-2003 00:21 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Zuta:

                Ma ti bi progovorio pa makar i na vrsnicu 05.gif

                Haj' bjeri tamo na one modele iz Tokya i ne plekaj se u ove nase zeMske teme 05.gif


              Sta vazda Giannia napadate . Decko solidan , fin , umjeren, upitan

              dosao ovdje i kaze da nema iskustva o porodima

              bi nesto da nauci

              gianni , sjedi i pitaj sve sto te interesuje

              dame ima da ti odgovaraju

              mozda i babusha koju doda i on ima iskustva 35.gif 11.gif

              11-05-2003 00:24
              Black_Witch Black_Witch is a Female
              rodjena




              Poruka: 985
              Location: na zemlji

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od djemila:

                Ne mogu a da ne ispricam za jedan meni smijesan incident kad sam se ja poradjala sa svojom kcerkom ovdje prije 15 god.
                Naime u drugoj sobi je isto bila zena ,koja je uzasno vriskala i muz koji je jadan letio oko kreveta, cak dolazio i u moju sobu da zove doktora.Moj muz je bio tu ali nisam htjela da bude bas u "Tom" momentu(starinska)
                .Kad u neka doba se nesto srusi i poce jaukanje u susjednoj sobi.Tamo odleti svo osoblje da vidi sta se srusi,....kad tamo jadan covjek je imao kameru i snimao porod , pa kad je vidio sta i kako ,slabo mu doslo te se srusio i instrumente i sve oko sebe .Covjek u nesvijest pao a jos po djavlu imao kravatu, tako da se osoblje o jadu zabavilo oko njega a ja se sama porodila........


              13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              .............

              11-05-2003 02:18 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
              Gianni Gianni is a Male
              raja




              Poruka: 2201
              Location: North see

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Lela:

                    citat od Zuta:

                  Ma ti bi progovorio pa makar i na vrsnicu 05.gif

                  Haj' bjeri tamo na one modele iz Tokya i ne plekaj se u ove nase zeMske teme 05.gif


                Sta vazda Giannia napadate . Decko solidan , fin , umjeren, upitan

                dosao ovdje i kaze da nema iskustva o porodima

                bi nesto da nauci

                gianni , sjedi i pitaj sve sto te interesuje

                dame ima da ti odgovaraju

                mozda i babusha koju doda i on ima iskustva 35.gif 11.gif


              Upravo tako Lelka 11.gif (hvala za koplimente 33.gif )

              Posto sam i ja u Ovoj nam ljepoj Skandinaviji pa sve zene vode svoje muzeve na porod da im drze ruku da imaju koga udarit i rec mu : majku ti 38.gif ovo si mi ti napravio 13.gif

              Pa zelim da vidim sta i mene jednog dana ocekuje 11.gif
              Da nebi zavrsio ko taj pored Dzemkine sobe 29.gif 04.gif 04.gif

              ___________________________________________________________________
              There are no wrong choices; there are only different choices.

              11-05-2003 12:52 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              I tvoja ce se na tebe drecit', garant 05.gif

              Ja nema sta nisam muzu govorila, a doktor se koprco od smijeha 21.gif 04.gif

              Zadnja kap u casi je bila kad je dao sljedecu izjavu:

              (ja ono urlam i skicim)

              "Nije tako strasno, a sljedeci put ce biti puno lakse"

              Sljedeci put 08.gif 08.gif

              "Na kaucu ti meni od sad spavas 21.gif 08.gif 08.gif "

              ___________________________________________________________________

                11-05-2003 15:42 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                Stranica (8): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com