Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Porod.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sternchen Sternchen is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 277

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zivio carski rez. bjezi ko ce se natezat 21.gif

01-28-2008 13:23 Sternchen is offline Pregledaj poruke od Sternchen Dodaj Sternchen u listu prijatelja
Ceznja Ceznja is a Female
moforaja




Poruka: 3970
Location: Bogu iza noga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sternchen:

    zivio carski rez. bjezi ko ce se natezat 21.gif


Neka bona... 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
"Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

01-28-2008 14:14 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
Kalla Kalla is a Female
avenija kruzno




Poruka: 147
Location: zadovoljavajuca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sternchen:

    zivio carski rez. bjezi ko ce se natezat 21.gif


Jes vala, kad mozes tako lezero i opusteno
( kao i ti u toj ljepoti)

07.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    Carpe diem

01-28-2008 14:41 Kalla is offline Pregledaj poruke od Kalla Dodaj Kalla u listu prijatelja
Kalla Kalla is a Female
avenija kruzno




Poruka: 147
Location: zadovoljavajuca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jao Garavushe, cuj komsiluk poludi 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


nego, ozbiljno,
da li se moze birati carski rez...znam da je to ako se zena teze poradja, ako je nesto hitno, neke ne daj boze komplikacije,

ali ono cisto, Molim carski rez?!



a nikad ne bih kuci, bolnica je ipak za porod. Nika ne rizikovati, nikad

___________________________________________________________________

    Carpe diem

01-28-2008 14:43 Kalla is offline Pregledaj poruke od Kalla Dodaj Kalla u listu prijatelja
Noba Noba is a Male
guster




Poruka: 61
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ljudi treba se samo razmnozavti
07.gif 07.gif
da nas ima sto vise
13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
ja sam ja ......

01-28-2008 15:43 Noba is offline Posalji Email za Noba Pregledaj poruke od Noba Dodaj Noba u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam rodila na carski rez.Ne sto sam htjela tako,vec sto nije moglu drugacije.I kad drugo budem radjala bit ce na carski.Nikakvih problema nisam imala,treci dan nakon poroda otisla u shoping.Muza nisu pustili u salu gdje sam operisana,radi sterilnosti,tako da se on sjeca samo djecijeg prvog placa koji se cuo do cekaonice ispred operacione sale 07.gif .Divan osjecaj sve u svemu 02.gif Za djevojke i mlade zene koje jos nisu radjale mogu samo reci da strah od poroda postoji sve do zadnjeg mjeseca trudnoce,a vec tada pocnes govoriti """hajde kad ce vise """.Ujadi brate 04.gif

p.s.

Kalla,ovde gdje ja zivim carski mozes sam izabrati.Bas tako kako kazes cisto "molim carski rez,tog i tog dana" :))

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

01-28-2008 17:30 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
Noba Noba is a Male
guster




Poruka: 61
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

rezi me 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
ja sam ja ......

01-28-2008 17:41 Noba is offline Posalji Email za Noba Pregledaj poruke od Noba Dodaj Noba u listu prijatelja
amra p. amra p. is a Female
carica mjeseca maja




Poruka: 5017
Location: DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gara legendo 10.gif

Ovdje ih veoma malo bira porod kod kuce . Normalno je da se zena porodi u bolnici i da prvorotkinja ostane u bolnici 4 - 5 dana a ona kojoj je 2 -go ili 3 -ce itd. dijete izlazi ili isti dan ili sutradan 01.gif Sto se Carskog reza tice , kazu da se moze birati ali nisam jos nikog licno cula da je to izabro . Moja nevjesta je prije mjesec dana rodila na Carski rez ali to je bila zadnja solucija . Dobro se ispatila prirodnim putem i onda kad vise nije ni ona ni beba imale snage , predlozili joj onda Carski sto je ona odmah prihvatila i sto kaze "za 5 min. sve gotovo! " Moj brat je bio prisutan cijelo vrijeme do samog Carskog reza a onda nije mogo vise . Ali cim su bebu izvadili dali su je njemu i poveli ga da je presvuce 13.gif 13.gif evo i sad se nasmijem kad se sjetim njegove face kad je to pricao 13.gif 13.gif Novopeceni tatica , homobalkanikus , prvo dijete i " evo ovo su pelene i ovako treba ... " 13.gif 13.gif Mal`se nije izgubio , a ona malena 2720 g , sve ga bilo strah da joj nesto ne povrijedi 01.gif

___________________________________________________________________

    28.gif

    01-28-2008 20:01 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
    Sternchen Sternchen is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 277

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Ceznja:

          citat od Sternchen:

        zivio carski rez. bjezi ko ce se natezat 21.gif


      Neka bona... 13.gif 13.gif 13.gif


    ja bona, cim bude vrijeme odes doktoru, otvori te, izvadi ti bebu, zatvori i to je to.
    dobro tebi dobro bebi, a i ljudima u bolnici da se ne deres 11.gif

    01-28-2008 20:16 Sternchen is offline Pregledaj poruke od Sternchen Dodaj Sternchen u listu prijatelja
    Ceznja Ceznja is a Female
    moforaja




    Poruka: 3970
    Location: Bogu iza noga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Joj, nisam se ja derala ni kad sam prirodnim putem... 15.gif

    Meni mama rekla da je ne sramotim u bolnici i ja nisam glasa pustila, mahnitura... 13.gif

    A sto se tice radjanja kuci, ko voli, bujrum, ja ne bih.

    ___________________________________________________________________
    "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

    01-28-2008 20:34 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    eh ....porod kao porod....prvi put epirduralnom...ovaj put probati prirodno...pa cemo vidjeti akobogda...

    A sto spomenu tana - tata na porodu, ovaj moj nece ni da cuje....neka ta ce mi duple nervoze, ne bih da ga spucam stocem u neka doba 13.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    02-12-2009 21:49 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Sunshine Sunshine is a Female
    moforaja




    Poruka: 2365
    Location: ..na suncanoj strani zivota

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Priblizio se i tebi termin,nek ti je bog na pomoci i da prodje sve u najboljem redu 10.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________


      jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
      Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
      Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


        23.gif

        02-13-2009 11:04 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
        Mostarka83 Mostarka83 is a Female
        Legally Blonde




        Poruka: 3490
        Location: U Cernici

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif hvala 33.gif

        ___________________________________________________________________
        JaMojaTi.gif

        02-13-2009 13:43 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5288
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mosrarko 83 prirodno jasta bice bola ali se brzo zaboravi neka ti je bog na pomoci

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        02-21-2009 03:44 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 392
        Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mostarka83:

          eh ....porod kao porod....prvi put epirduralnom...ovaj put probati prirodno...pa cemo vidjeti akobogda...

          A sto spomenu tana - tata na porodu, ovaj moj nece ni da cuje....neka ta ce mi duple nervoze, ne bih da ga spucam stocem u neka doba 13.gif




        Mostarko pazi da mu nebude ko mom ......... Moj je hodao sa mokrim peskirom na glavi .....


        A sad kad sam rodila dok je zapalio cigaru pred bolnicom ja sam rodila ............ 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        forza_velez.gif

          forza_velez.gif

            02-21-2009 05:34 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
            PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 392
            Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Vratio se nazad poslje rodjenja djece i kaze aj zeno jesam se napatio ............ 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            forza_velez.gif

              forza_velez.gif

                02-21-2009 05:36 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
                refleksija refleksija is a Female
                moforaja




                Poruka: 3364
                Location: dark side

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                jao juce ja muza posaljem da mi kupi one stapice za raznjice, veceru ja pravila...kad zove on evo kolegu i zenu moram vozit, ima trudove pa cu doc kuci...nije dosao ni do vrata zove kolega kaze rodila...e taki bi ja porod 02.gif

                ___________________________________________________________________


                  Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 02-21-2009 u 10:29.

                  02-21-2009 10:29 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                  mamica mamica is a Female
                  raja




                  Poruka: 1962
                  Location: Skandinavija

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Moj porod je bio strasno lak,sve skupa je trajalo oko 2 sata od dolaska u bolnicu do dolaska na svijet mojim bebicama 01.gif
                  bez ikakvih pomagala;) prirodnim putem, tatica je bio prisutan i divan osjecaj:)kako meni tako njemu....
                  I meni je cudno bilo da je sve zavrsilo tako brzo i lako, .....a velike sam bebe radala:)
                  Ja imam tako pozitivno iskustvo trudnoce i poroda da bih svakoj
                  zeni pozeljela isto...obadva puta....

                  al svakoj zeni bi pozeljela da je tata tu:)joj kako su samo slatki, smijesni, zbunjeni i sretni kada im u ruke daje tu malo bice;)LJUBAV NA PRVI POGLED 01.gif

                  ___________________________________________________________________
                  "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

                  02-22-2009 09:09 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
                  Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                  Legally Blonde




                  Poruka: 3490
                  Location: U Cernici

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od sara:

                    mosrarko 83 prirodno jasta bice bola ali se brzo zaboravi neka ti je bog na pomoci


                  hvala puno, dasta probati cemo pa cemo vidjeti kako ce proci 10.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JaMojaTi.gif

                  02-22-2009 18:32 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                  Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                  Legally Blonde




                  Poruka: 3490
                  Location: U Cernici

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od mamica:

                    Moj porod je bio strasno lak,sve skupa je trajalo oko 2 sata od dolaska u bolnicu do dolaska na svijet mojim bebicama 01.gif
                    bez ikakvih pomagala;) prirodnim putem, tatica je bio prisutan i divan osjecaj:)kako meni tako njemu....
                    I meni je cudno bilo da je sve zavrsilo tako brzo i lako, .....a velike sam bebe radala:)
                    Ja imam tako pozitivno iskustvo trudnoce i poroda da bih svakoj
                    zeni pozeljela isto...obadva puta....

                    al svakoj zeni bi pozeljela da je tata tu:)joj kako su samo slatki, smijesni, zbunjeni i sretni kada im u ruke daje tu malo bice;)LJUBAV NA PRVI POGLED 01.gif


                  super mamice, i moj je prvi put bio brz i lak, naravno malo je tu pomogla i epiruralna , ali to sto kazes za muza blago tebi, ali ja kazem neka moga ispred sale da ga nebi spucala stocem u nekom momentu nervoze 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  JaMojaTi.gif

                  02-22-2009 18:33 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                  Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com