Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Porod.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mamica mamica is a Female
raja




Poruka: 1962
Location: Skandinavija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mostarka83:

        citat od mamica:

      Moj porod je bio strasno lak,sve skupa je trajalo oko 2 sata od dolaska u bolnicu do dolaska na svijet mojim bebicama 01.gif
      bez ikakvih pomagala;) prirodnim putem, tatica je bio prisutan i divan osjecaj:)kako meni tako njemu....
      I meni je cudno bilo da je sve zavrsilo tako brzo i lako, .....a velike sam bebe radala:)
      Ja imam tako pozitivno iskustvo trudnoce i poroda da bih svakoj
      zeni pozeljela isto...obadva puta....

      al svakoj zeni bi pozeljela da je tata tu:)joj kako su samo slatki, smijesni, zbunjeni i sretni kada im u ruke daje tu malo bice;)LJUBAV NA PRVI POGLED 01.gif


    super mamice, i moj je prvi put bio brz i lak, naravno malo je tu pomogla i epiruralna , ali to sto kazes za muza blago tebi, ali ja kazem neka moga ispred sale da ga nebi spucala stocem u nekom momentu nervoze 13.gif



NEKA NJEGA NAPOLJU ONDA10.gif ja sam pristustvovala rodjenju mog kumceta....,,,,pa muz je jedno sto puta bio udaren mokrim peskirom i istjeran napolje 08.gif 08.gif 08.gif kad nju uhvati ludi momenat u..a poslije pet min..kaze ona meni...gdje m i je onaj muz ubit cu ga gdje je otisao sada kada mi je najpotrebijin..ja joj kazem, pa sad si ga bona istjerala napolje...a onda se ona raznjezi i kaze:zovni ga molim te..i tako 100 puta 21.gif 21.gif 21.gif
on jado pomahnito, teze njemu bilo nego njoj 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
"JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mamica dana 02-23-2009 u 16:53.

02-23-2009 09:43 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u mene moj izrazio zelju da bude na porodu...sto se mene tice ne mora, nije mi to toliko bitno, bitnije mi je da kroz trudnocu i nakon iste bude uz mene...
kad mi je sestra radjala doktor rekao zetu da udje a u mene zet pobjelio ko krpa....i onda je doktor rekao:" haj neka tebe, nek joj sestra udje" 13.gif
anw....meni je bilo predivno iskustvo to gledat....pa i prerezat pupcanu vrpcu...aBd krajem 6 mjeseca cu opet seku drzat za ruku 11.gif 01.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-23-2009 14:32 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma neka ga napolju, vidim da nema neke zelje da bude u sali, vise nego ispred sale, bitno je da je na svakom pregedu samnom, i na svakom exu posmatra, i naravno da ce biti uz mene i nakon poroda 10.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    02-23-2009 19:43 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ehh....kako je proslo.

    U 23:00 uhvatise neki slabi bolovi, rekoh opet lazni neki, a prije toga me beba sanjala reko ovo mora da je, ko kad rospija ne pregrize jezik nisam bila ni psihicki spremna, jos krecili sobu 13.gif .
    I tako na pregled kaze lezi ostaces ovdje iako ne vjerujem da ces se poroditi do sutra.
    Taman legla kad bosa zove pa malo sanjom dvi tri iako nisam ni bila u stanju od slabih bolova.
    Taman spusti bosa pocese da se pojacavaju te na ctg te na exo sve je redu hajd gore u salu, i u sali popis sta dje ko, kaze lezi i tu.
    A sta cu lezat mislim se dodje mi da je lupim po glavi od bolova, i puce vodenjak, na boks tamo vamo vuci, cetiri sestre me drze prodje sve za pola sata, u 3:10 rodi se ovo moje jagnje malo, tesko 3800 i 51 cm...

    E sad kad bi mi neko reko jos jedno ma nema sanseee 07.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    05-06-2009 20:18 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif 01.gif
    Nek je samo sve proslo kako treba i nek vam je ziv i zdrav. 33.gif

    05-06-2009 20:48 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mostarka83:

      Ehh....kako je proslo.

      U 23:00 uhvatise neki slabi bolovi, rekoh opet lazni neki, a prije toga me beba sanjala reko ovo mora da je, ko kad rospija ne pregrize jezik nisam bila ni psihicki spremna, jos krecili sobu 13.gif .
      I tako na pregled kaze lezi ostaces ovdje iako ne vjerujem da ces se poroditi do sutra.
      Taman legla kad bosa zove pa malo sanjom dvi tri iako nisam ni bila u stanju od slabih bolova.
      Taman spusti bosa pocese da se pojacavaju te na ctg te na exo sve je redu hajd gore u salu, i u sali popis sta dje ko, kaze lezi i tu.
      A sta cu lezat mislim se dodje mi da je lupim po glavi od bolova, i puce vodenjak, na boks tamo vamo vuci, cetiri sestre me drze prodje sve za pola sata, u 3:10 rodi se ovo moje jagnje malo, tesko 3800 i 51 cm...

      E sad kad bi mi neko reko jos jedno ma nema sanseee 07.gif


    Drago mi je da je sve proteklo dobro. Da ste ti i bebaèa zdravo. To je najbinije. Ali nikad ne reci nema sanse, nikad vise necu roditi, i takve stvari. Jer Bog daje djecu. Bez obzira na sve. Kako stari narod kaze:"Svako dijete ima svoju nafaku"
    I ako treba da dodje na ovaj svjet, neka dodje! 10.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    05-07-2009 08:17 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com