Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Psd " Prenj" 5 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.80 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (62): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2003 22:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2003 22:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

TANA 10.gif KUPIT CU TE COKOLADU HA TE VIDIM, S RIZOM MOZE???

07-14-2003 22:31 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

more komotno amire 07.gif al' onu veliku

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-14-2003 22:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ova mala slika sto su ova "dvojica" na njoj, ne pod stjenom nego na snjegu, to je sa seminara GSS-a, B.Vode e ko zna koje godine, 80neka ARA i moja malenkost

07-14-2003 22:34 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moze buraz, "SAJONARA" do groba

07-14-2003 22:35 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Amire na fotografijama 10.gif , skinula 01.gif

A ti tana kani se cokolade, i onako ima u tebi....qqqq, ne smijem ni reci 35.gif 35.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kise dana 07-14-2003 u 22:59.

07-14-2003 22:59
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nema na cemu Kise, ima ih jos, ali morat ce raja malo da pricekaju, moram ih skenirati kod John Smith's-a ali obecavam bit ce ih jos dosta, i to cu vas pravo iznenaditi sa nekim likovima, uuuu Tana,tebi ce biti posebno drago a i ostalim planinarima, strpljen- spasen 10.gif

07-14-2003 23:03 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo da uletim i ja 05.gif
Obecano- ispunjeno!
TRNOVACHKO JEZERO ispod Maglica! 10.gif
Jezero je na oko 1520 m nadmorske
voda nije bash topla
ali more se i okupat kad je suncano!
Puno ribe, ukusne
a okolina dushu dala za razne ture
ili odmor, onako!
U blizini je i Perucica!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane OMAHA dana 07-15-2003 u 00:25.

07-15-2003 00:18 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je sa PRENJA!
Ko je ishao sa Bijelih Voda na Jezerce
morao je proci pored ZUBCHEVE KUCE i VRELA! 10.gif

07-15-2003 00:22 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amir:

    ova mala slika sto su ova "dvojica" na njoj, ne pod stjenom nego na snjegu, to je sa seminara GSS-a, B.Vode e ko zna koje godine, 80neka ARA i moja malenkost

Vidju ARE 04.gif 17.gif !!!
Ukadio je Brantu!

07-15-2003 00:27 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
airuno airuno is a Male
trudim se


Poruka: 162

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Omaha, hvala velika za ovo Trnovacko jezero. Kad sam ja tu bio, na jednom kraju koji je bio u hladu, lednik je ulazio u vodu. A ovamo gdje je voda bila na suncu, bila je pravo topla pa smo se kupali. Tu nam je blizu bio i logor, pa se i janjac okrenuo. Od planinara iz Mostara bili su jos i Krila, Basha i jos neki , ne mogu se sjetiti svih jer je bilo i slovenaca, sarajlija itd.

Ali ipak meni Prenj nekako najdrazi.

07-15-2003 00:29 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo jedna shto je svi znaju
Chuvene
BIJELE VODE 10.gif

07-15-2003 00:37 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sjecate li se jedne godine kad smo na skijama dosli do trnovackog i onda se fino okupali u istome - mislim da je bio maj mjesec.
john, amire, ara sjecate li se ?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-15-2003 04:15 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja na toj turi nisam bio definitivno.

07-15-2003 14:26 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Omaha, slike su bruka dobre, hvala ti, sjecanja se bude, dragi dozivljaji.....uuuuu sto me potrefi 26.gif 10.gif

07-15-2003 14:27 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10251
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bravo za slike 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________






          07-15-2003 14:28 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          OMAHA OMAHA is a Male
          Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




          Poruka: 1488
          Location: XYZ

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Drago mi je da vam se svidjaju, dobri ljudi! 05.gif

          I meni su drage!!!

          07-15-2003 14:33 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
          Plastic Plastic is a Male
          moforaja


          Poruka: 2528
          Location: space
          pokretac teme Thread Started by Plastic

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Omaha, ja se stvarno nadam i to bi me jako radovalo da swe ova ekipa skupi i nadje u Mostaru i lagano krene ka Ruistu, pa ako ne bude autobusa, mozemo do Lisana pa cemo zaustaviti balvanasha do gore a onda lagano preko Zazubka do Klanca pa kroz dolove do B. Voda pa bivak , a onda lagano do Z. Glave pa se spustiti do Jezerca a onda kroz Bijelu do Konjica, a Boga mi i do kanjona Neretve na rafting. A sta mislite ljudi , Hajmo 10.gif

          07-15-2003 14:58 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
          donjamahala donjamahala is a Male
          raja




          Poruka: 1539
          Location: A neznam ni ja

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od La Koshcela:

            kakvi Lolici...i bakraci....
            Hacamovci vazda najbolji specijalno u pijancenju... 17.gif 17.gif 17.gif
            ..jeli bio ko na smotri na Tjentistu ,...hmm tamo neke ..1983 ja mislim...
            (moze li i ovo na PSD Prenj 14.gif )


          Ni jedni ni drugi Zna se ko su bili naj naj naj

          GOJKO VUKOVIC

          ___________________________________________________________________

            BiH


                07-15-2003 15:08 donjamahala is offline Posalji Email za donjamahala Pregledaj poruke od donjamahala Dodaj donjamahala u listu prijatelja
                Stranica (62): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com