Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Psd " Prenj" 5 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.80 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (62): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nazderah se malina, nisu ko prenjske, ...
sjetih se dolova, kad se uvalis, nikad izac...

07-16-2003 16:44 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hehee sjecas se kad je sonja pravila frape od malina u klancu ?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-16-2003 17:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

brate, dje me nadje
qq tog ozderavanja 10.gif

07-16-2003 17:29 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2528
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A Tana, neces mi vjerovati toga se sjetim bruka cesto, nikada necu zaboraviti taj frape, mmmmmmm,
Kad smo kod malina. Vilin klanac, godina neka.... Sama, Ara i jos neko ne mogu se sjetiti ko je bio, ali o cemu se radi; Sjedimo u domu u Klancu, dan super, i slusamo kako rovare divlje svinje upravo tamo gdje su maline bile ( prema WC) i ludi Sama, kaze "hajmo u maline" upravo kad smo slusali te fucking svinje, i ja naravno pokusavam da ih ubijedim da ne idu, ali uzalud, Ara i on razgule, i ja kako sam ostanem u domu, sjebem se od frke ( a fala Bogu vazda sam cviko od samoce) uzmem cekic i prema njima potrcim, padnem preko kamena a onaj cekic(hebo majku svoju) direktno na nokat od palca, i ja sad onakav u frci i bolu ne mogu da se pomakne i ne mogu njih da pozovem da mi pomognu, saserem se u gace od straha( nemojte ovo ozbiljno uzimati) I nekako Sama me ugleda i zove hej "haj vamo da vidis koliko je malina, a ja kontam jeble te maline dolazi pomagaj... nekako sam se izvukao 27.gif

07-16-2003 22:33 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kakav je ovo Forum Mostaraca
a nema slike od planine


    10.gif

    07-16-2003 23:14 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
    airuno airuno is a Male
    trudim se


    Poruka: 162

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nema ni slike Malog Kuka. To mi je prvi vrh sto sam osvojio. Vidim sad to zovu Mazoljice.

    A Veleza jes lijep! 10.gif I zajeban.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane airuno dana 07-17-2003 u 00:24.

    07-16-2003 23:57 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
    OMAHA OMAHA is a Male
    Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




    Poruka: 1488
    Location: XYZ

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa nije PODVELEZ = MAZOLJICE 21.gif
    MALI KUK ima isto ime i dalje! 14.gif

    07-16-2003 23:59 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
    airuno airuno is a Male
    trudim se


    Poruka: 162

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma ja sam mislio na slike koje je Kise objavila pod naslovom Mazoljice, a uslikane kuce iznad magistrale, do pola Fortice. Kad sam ja otisao iz Mostara, Mazoljice su bile ispod magistrale, pa rekoh da se nije promijenilo.

    07-17-2003 00:09 airuno is offline Posalji email za airuno Pregledaj poruke od airuno Dodaj airuno u listu prijatelja
    OMAHA OMAHA is a Male
    Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




    Poruka: 1488
    Location: XYZ

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Na Prenju
    iznad KLENOVE DRAGE
    zor, zorile

    U pozadini

      broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane OMAHA dana 07-17-2003 u 00:28.

      07-17-2003 00:14 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovde ti fali fotografija ili meni samo prikazuje kvadratich 13.gif

      Omaha hvala i jopet na fgotografijama 10.gif

      Kise tek dosla iz Blagaja sa vecere. Ono sto obecah ti stize sutra 01.gif
      Nadam se samo da ne goris od nestrpljenja 12.gif . Obecavam - SUTRA! (ovo sam samo radi tebe skoknula ovamo 05.gif )

      07-17-2003 00:18
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Golemo!
      Hvala Seki! 10.gif

      Nemore ova slika da prodje nikako??? 26.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane OMAHA dana 07-17-2003 u 00:43.

      07-17-2003 00:24 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ciao Lepa! 33.gif
      Shta mai?

      07-17-2003 00:29 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      Kise
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Posalji meni na mail dok sam ovde pa ti je ja postavim.
      Sacekaj da ti ga posaljem na pp. Eto stiiiiiiiiiiiiize 05.gif

      07-17-2003 00:30
      Plastic Plastic is a Male
      moforaja


      Poruka: 2528
      Location: space
      pokretac teme Thread Started by Plastic

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tako je airuno, mazoljice su bile ispod magistrale, a slike amlog kuka cu da postavim uskoro, i Stoca, dzvoljijih merdevina 10.gif

      omaha fala na ovim slikama

      07-17-2003 02:17 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
      Aleksandra Aleksandra is a Female
      moforaja




      Poruka: 10251
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      'ebem ti maline 04.gif

      hahahahaha e da mi te bilo vidjet tada 05.gif

      hahahaha


      ~276~

      ___________________________________________________________________






              07-17-2003 04:31 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od OMAHA:

                Golemo!
                Hvala Seki! 10.gif

                Nemore ova slika da prodje nikako??? 26.gif

              haj probaj sad omso, poveco sam ti limit

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              07-17-2003 05:36 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Mystica Mystica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 406
              Location: Tamo gdje pada milosnica...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Amir:

                A Tana, neces mi vjerovati toga se sjetim bruka cesto, nikada necu zaboraviti taj frape, mmmmmmm,
                Kad smo kod malina. Vilin klanac, godina neka.... Sama, Ara i jos neko ne mogu se sjetiti ko je bio, ali o cemu se radi; Sjedimo u domu u Klancu, dan super, i slusamo kako rovare divlje svinje upravo tamo gdje su maline bile ( prema WC) i ludi Sama, kaze "hajmo u maline" upravo kad smo slusali te fucking svinje, i ja naravno pokusavam da ih ubijedim da ne idu, ali uzalud, Ara i on razgule, i ja kako sam ostanem u domu, sjebem se od frke ( a fala Bogu vazda sam cviko od samoce) uzmem cekic i prema njima potrcim, padnem preko kamena a onaj cekic(hebo majku svoju) direktno na nokat od palca, i ja sad onakav u frci i bolu ne mogu da se pomakne i ne mogu njih da pozovem da mi pomognu, saserem se u gace od straha( nemojte ovo ozbiljno uzimati) I nekako Sama me ugleda i zove hej "haj vamo da vidis koliko je malina, a ja kontam jeble te maline dolazi pomagaj... nekako sam se izvukao 27.gif


              E sto me nasmija...placem od smijeha... 19.gif 10.gif

              07-17-2003 11:08 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
              john smith's john smith's is a Male
              trudim se




              Poruka: 169

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              e ni jedne slike veleza nemam, bravo omaha.

              otisli mi na relej, zima srce puca od hladnoce,
              mecava, jedva izasli. Otvara nam covjek vrata (jedva, sve zamelo),
              iznenadjen, (nisu nikog ocekivali, danima odsjeceni) i
              prvo sto rece: vi svi treba psihijatra da vidite a onda ugleda
              Cara i kaze: tebi ni citav konzilij ljekara pomoci ne moze (car ponio skije) 19.gif

              07-17-2003 15:41 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
              john smith's john smith's is a Male
              trudim se




              Poruka: 169

              Sonjin frape Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Sto Tana napomenu, napravila Sonja frape od malina,
              ali morali prvo da joj obecamo da cemo fini da budemo
              i da se necemo pobiti oko frapea.
              (vec desetak dana na planini, i ono nekoliko normalnih pomahnitalo)
              I mi, kokad smo fini, servirali sto na catrnji, lijepo posjedali,
              ruke ispod stola, dok je Sonja svima podijelila.
              Naravno ostalo skoro pola tepsije, poslije prve ture,
              mi se samo pogledamo, i naravno Amir najbrzi,
              s obe sake zahvati ono iz tepsije i stura nizbrdo.
              ...joj kad smo ga stigli 19.gif (Sonja osta placuci 21.gif )

              07-17-2003 15:52 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hehehehehe amirice, amirice ......

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              07-17-2003 15:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Stranica (62): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com