Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Mithat Hujdur - Hujka » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (27): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mogao bih napisati dosta toga o Miti...
Fizichki sitan a veliki covjek i srce ko Rusija....
Cesto je znao reci...Mi Hujduri smo crni djavoli...
Neka ti je vjechni rahmet MIta..
33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

01-25-2006 20:51 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
fenomeno fenomeno is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 342

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moj komadant i saborac 33.gif
neka ti je vjecni rahmet Mito 33.gif

___________________________________________________________________
....prde Mahmut ne more se dahnut.....

01-25-2006 22:35 fenomeno is offline Pregledaj poruke od fenomeno Dodaj fenomeno u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ako je iko zasluzio spomenik onda je to hujka rahmetli.

    vazda je iso srcem i bio je prvi vazda

    rahmet dusi hujka veliki 33.gif


ma meni sad tek nista nije jasno... JE LI IMA NEKO PAMETAN PA DA KAZE STO STVARNO NEMA SPOMENIKA MITI... Meni se ne cini dovoljnim da se KSC. zove njegovim imenom i to je to..... 14.gif

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

01-25-2006 22:48 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
cernica67 cernica67 is a Male
puter


Poruka: 126
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko ce to da mu ga podigne jeli oni isti sto su ga i ubili?
Nemoj se zavaravat. DA se ja i ti pitamo Mito bi ga davno dobio a i Mirza sa njim, ali mi se brato nepitamo nista.
Ko nas sisa, pa vidis li da svak sebi grabi i suti. Malo je prave raje ostalo u Mostaru (dosta ih je poginulo) i to sto je ostalo nemaju shanse protiv profitera. Samo mi tlak skoci kad se sjetim raje sto zivot dadose a profiteri vile i ranceve skupljaju.

03-04-2006 02:57 cernica67 is offline Posalji email za cernica67 Pregledaj poruke od cernica67 Dodaj cernica67 u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neka mu je lahka Mostarska zemlja ,a i vjecna slava Komadantu Skorpija i Mostara Midhatu Hujduru Hujki.

03-04-2006 04:14 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
niko_i_nista niko_i_nista is a Male
guster


Poruka: 75

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od lupi:

    IMA LI NEKO KO BI SA RIFOM:BUCOM ILI OSTALIM SABORCIMA NAPRAVILI NEKI RAZGOVOR ILI ANEGDOTU DA NAM ISPRICAJU U VEZI OVOGA NASEGA VELIKANA NASEGA LJEPOG MOSTARA:UNAPRJE HVALA.




Ima knjiga od Cupine Suada je izasla neki dan! Spominju se skoro sva raja od Luke do Carine itd. Hronika knjige je od cisterne pa do proboja prema Konjicu/Jablanici.

03-04-2006 14:55 niko_i_nista is offline Posalji email za niko_i_nista Pregledaj poruke od niko_i_nista Dodaj niko_i_nista u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hujki legendi neka je veliki rahmet 33.gif

03-04-2006 17:09 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

03-19-2006 19:37 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ZA LEGENDARNOG KOMADANTA ~ 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
TVOJ SUBORAC

03-19-2006 19:51 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neka vam je vjecni rahmet heroji.. 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

03-19-2006 23:25 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 850

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od niko_i_nista:

        citat od lupi:

      IMA LI NEKO KO BI SA RIFOM:BUCOM ILI OSTALIM SABORCIMA NAPRAVILI NEKI RAZGOVOR ILI ANEGDOTU DA NAM ISPRICAJU U VEZI OVOGA NASEGA VELIKANA NASEGA LJEPOG MOSTARA:UNAPRJE HVALA.




    Ima knjiga od Cupine Suada je izasla neki dan! Spominju se skoro sva raja od Luke do Carine itd. Hronika knjige je od cisterne pa do proboja prema Konjicu/Jablanici.


Evo da ispricam jednu malo je neznam ni ja da je definisem flupa smjesna ali zakljucite sami

Nasi mislim na ARMIJU su bili na liniji u podvelezju kad zove me Mito kaze hajmo obici raju gore. Sjednemo ti mi u Kedija Lutrijinog i gore.Ustabu kazu ne more se dalje autom nego pjesadija. Imalo se malo popoc pita me Mito hocemo li sta cu nema povratka ceraj.Niko ne zapuca i mi ti bijasmo tu malo sad gore nazad.ima dosta pravca pa jedna krivina malo jos ravnice i zaklon . Kaze Mito sad ga nalozi taman nede prije krivine vrisnu KOCI.Zabremzam u mjestu kad roknu pred nama . Izleti Mito iz auta okrenu se prema njihovim polozajima ufati se za onu stvar ude u auto i noga . Kad smo dosli do staba gledo to Arif i Jganjac kaze niste normalni a ti Hujka ne izlazi vise na liniju samo problem sad ce nas zasuti i tako bi. Eto sad je to malo neznam ni ja smjesno ali nije to bio jedan slucaj .
Rahmet mu dusi 33.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

03-19-2006 23:33 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
rodica1 rodica1 is a Female
avenija kruzno


Poruka: 101
Location: nisam odavde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

03-20-2006 09:35 rodica1 is offline Pregledaj poruke od rodica1 Dodaj rodica1 u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jasta je nego imo srce 33.gif

03-20-2006 12:52 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od KULJE1969:

    Neka mu je lahka Mostarska zemlja ,a i vjecna slava Komadantu Skorpija i Mostara Midhatu Hujduru Hujki.


33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

03-22-2006 00:42 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    ako je iko zasluzio spomenik onda je to hujka rahmetli.

    vazda je iso srcem i bio je prvi vazda

    rahmet dusi hujka veliki 33.gif


Tako je Tana 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

03-22-2006 01:10 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E moj Mito da ustanes pa vidis legendi odma bi se vratio u mezar.

Rahmet ti dusi ne bi ovo mogo izdrzati 08.gif

03-25-2006 16:47 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
MUNIRA
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Veliki Rhmet Hujki! Imam u Mostaru novine ratne intervju ratni list :LILJAN: sa Rahmetli Hujkom.Taodje imam Vecernji ratni list u kojem Suad Cupina daje intervju o stanju u gradu, za vrijeme rata. prvom prilikom cu skenirati tekstove ,koje sam sacuvala .S postovanjem, i Neka Allah u Djenet primi Hujku i sve Sehide,Mostara

03-25-2006 17:36
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mita rahmet ti dusi 33.gif

nikad necu zaboravit kad si nam donjeo peceno janje i sanduk cigara na bulevar

Legendo nikad te necu zaboravit

___________________________________________________________________

03-25-2006 18:11 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pivu si zaboravio cime ste zaljevali? 10.gif

04-01-2006 23:01 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif

04-02-2006 11:43 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Stranica (27): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com