Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » legendarna » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Beli, ima Ziza svoju temu ovde na foruumu, hocu li prebaciti tamo....?

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

08-19-2003 17:41 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Big Grin Kako Tata Glavom ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nadam se da nisam pogrjesio ko je glavni Junak Price , jer sam je davno cuo 11.gif


Igro Velez s nekim i Ismet Sisic zabije Go Glavom , i obicaj bio da se na kraju Utakmice
odrzi 'Sastanak' u Svlacionici , gdje Trener naruzi Igrace koji nisu dobro igrali , i pofali Igrace koji su dobro igrali .
A posebno na kraju pofali one Igrace koji su dali Go .
I tako prico Trener prico , i sve ih pofalio , ali zaboravio da je Isma dao Go Glavom ,
i okrenu se Trener i podje iz Svlacionice , kad ce Isma za njim - KAKO TATA GLAVOM ,
KAKO TATA GLAVOM ???




Dje ce ga zaboravit 21.gif , ko da je on svaki dan davo Golove jos uz to Glavom ! 04.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

04-13-2006 20:49 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjetim se jedne dobre kako su Velezovci uzimali Jazu. Kupio Anel Karabeg 501 leviske i pokaziva Seji kad naide jazo gleda i pita Anela koje su kaze Anel 501 kad Jazo ma menii su male ima li 502 04.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

04-14-2006 00:08 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni male i 510 13.gif

04-14-2006 00:15 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    meni male i 510 13.gif

DISEL 35.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

04-14-2006 00:21 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BMW:

        citat od glumica:

      meni male i 510 13.gif

    DISEL 35.gif


jok vec SUPER 13.gif

04-14-2006 00:24 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rastavljo se Gunga od zene i pita sudija zenu kada je cuo advokata od Gunge gdje vam je advokat gospodo 13.gif 13.gif nije ni uspjela odgovoriti kaze Gunga eno njenog advokata iza nje sudijo pokazuje na majku njenu 13.gif 13.gif ovo je njen advokat.Gunga rahmet mu dusi.

04-14-2006 02:12 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast dobre stare legende.

04-14-2006 02:27 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ide Enco kako je Enco pitam ga a on dobro i haj razguli 13.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

04-14-2006 12:14 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

euzebio..jedna od mnogih njegovih...

kaze mu cakan:hajmo na more


a euzebio ce:
ne radi, mijenjaju vodu

04-14-2006 12:53 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    euzebio..jedna od mnogih njegovih...

    kaze mu cakan:hajmo na more


    a euzebio ce:
    ne radi, mijenjaju vodu

13.gif 13.gif 13.gif

04-14-2006 13:01 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Raja u Arditu, petak vece, ide se u kino Partizan od 22:00
(tek pocelo i daje se neka Danska sexi drama)...
situacija: 50-tak se jedva nabilo unutra, i deru se u isti mah a shifto(TULJUMBA), non - stop se hvalio da nema brzeg u gradu kako brzo stavlja kolace i usluzuje....
Ada Kotlica upada i pocinje shou....
DDddddddddddd.....ddddddddddd.....aaaaaaaa....aaaaa.......jjjjjjjjjjjjjjjjj..............mmmmmmmmmmmmmmmm...........iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....
ttttttttttttttttttttttt......tttttttttttttttttt..................i pocinje glavom tresti, i ruka i glava mlataraju nepovezano ljevo - desno, gore - dole, ma mucavac ko od majke rodjen....a za to vrijeme jadni Tuljumba natrpo skoro sve kolace iz vitrine, curi saft na sve strane......raja se deru i roncaju gdje ih sad josh i ovaj mucavac nadje...kad legenda jedva izgovori taj pokazavshi na jedan kolac... a Tuljumba gleda ga sa nevjericom jedno 10 sekundi, pa sjede i poce plakat k'o malo djete... 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

04-14-2006 13:04 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Igro Gojka P.na balinovcu tavle sa Facijem.Igalo ti se po lovu naravno i niko ti nije volio da mu neko stoji iza ledaa pogotovo kada se gubi 13.gif 13.gif Gojku nije islo te se okrenu i ugleda jednog malog iza njega i rece hajde mi bola....idi mi iza ledja..ode mali,malo kasnije opet se okrenu kad neki djuturum iza njega 13.gif opet ce Gojka aaaaaa pa idi mi iza ledjaaaaa...hajde bola vise...ode covjek kad nakon 5 minuta ponovo zaronca misleci da je opet neko iza njega....okrenu se i vidi da nikog nema iza njega te rece a ko te tu posadi(vrba)13.gif 13.gif 13.gif

04-14-2006 13:51 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bila prije Rata Piljara na Luckom Mostu , i tu radila jedna cura , bila onako poprilicno muskobanjasta , da je nisam poznavo i ja bi mislio da je musko 19.gif

I udje jednom jedan Sofer (vozi Macka u Autoprevozu) i ono po starom Soferskom obicaju uzima Moravu i pita ovu malu onako usput :
Sta ima mali prcis li ista ? Kad ce ti ova cura , Chiko ja sam zensko .... 11.gif ,
Okrenu se Kralj upali Macka i noga bez komentara (ko biva postidio se )

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ferrari dana 04-14-2006 u 14:18.

04-14-2006 14:17 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ferrari:

    Bila prije Rata Piljara na Luckom Mostu , i tu radila jedna cura , bila onako poprilicno muskobanjasta , da je nisam poznavo i ja bi mislio da je musko 19.gif

    I udje jednom jedan Sofer (vozi Macka u Autoprevozu) i ono po starom Soferskom obicaju uzima Moravu i pita ovu malu onako usput :
    Sta ima mali prcis li ista ? Kad ce ti ova cura , Chiko ja sam zensko .... 11.gif ,
    Okrenu se Kralj upali Macka i noga bez komentara (ko biva postidio se )

13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

04-14-2006 14:35 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedan poznati prijeratni poduzetnik (lopov) iso u nabavku robe u italiju
i nema ga par dana , raja se zabrinula sto ga nema , kad eto ti ga nakon par dana ,
nadrkan nikakav .
I odma ga ekipa pita dje si bola dosad ? trebo si prosle sedmice doc , sta je bilo ?

Kad ce ti on, ma drmnem ja TV u prodavnici bez problema , prodjem kroz vrata
ubacim ga u auto islo sve ko mljeko ... kad ce ti jedan , mora da su te na granici chopili ?
Ma jok bola , ubacim ga ja u auto i gledam nesto nema daljinskog , i vratim se u prodavnicu po daljinski i ..... 13.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

04-14-2006 14:54 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ferrari:

    Jedan poznati prijeratni poduzetnik (lopov) iso u nabavku robe u italiju
    i nema ga par dana , raja se zabrinula sto ga nema , kad eto ti ga nakon par dana ,
    nadrkan nikakav .
    I odma ga ekipa pita dje si bola dosad ? trebo si prosle sedmice doc , sta je bilo ?

    Kad ce ti on, ma drmnem ja TV u prodavnici bez problema , prodjem kroz vrata
    ubacim ga u auto islo sve ko mljeko ... kad ce ti jedan , mora da su te na granici chopili ?
    Ma jok bola , ubacim ga ja u auto i gledam nesto nema daljinskog , i vratim se u prodavnicu po daljinski i ..... 13.gif

Dobar 10.gif

04-14-2006 16:01 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Radobolja Radobolja is a Male
trudim se


Poruka: 222
Location: Den

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja bio klinac ,sjedio na garazi i gledao kako stariji igraju lopte
Mjesto odigravanja stara ilicka,golovi su stare kante od smeca,a fudbaleri sjajni ,medju njima Faci.
Utakmica u toku ,nailazi Hasa ,tata Facija i kori ga:
Faci nalet te bilo ,sto igras bos lopte
a Faci ce ti njemu :nisam bos tata u carapama sam! 04.gif

04-14-2006 20:16 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Radobolja:

    Ja bio klinac ,sjedio na garazi i gledao kako stariji igraju lopte
    Mjesto odigravanja stara ilicka,golovi su stare kante od smeca,a fudbaleri sjajni ,medju njima Faci.
    Utakmica u toku ,nailazi Hasa ,tata Facija i kori ga:
    Faci nalet te bilo ,sto igras bos lopte
    a Faci ce ti njemu :nisam bos tata u carapama sam! 04.gif

13.gif 13.gif 13.gif Faci Bajgoric legenda 10.gif

04-14-2006 23:01 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kaze Faci u Podgori na plazi se zakacise on i jedan mu jaran sa dvojicom Beogradana.Ovaj mu jaran jednog Beogradanina odma zavali stocem u glavu a drugi kaze Faci mjesto da mu pomogne uze gitaru i poce da pjeva" dok Partizan bitke bije hej hej hej" 13.gif 13.gif 13.gif

04-14-2006 23:13 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com