Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Ratna bolnica Mostar 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Draganu i svima ogromno HVALA

33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

01-10-2010 12:18 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
DEN DEN is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
NERETVA KROZ VENE TECE

01-10-2010 16:51 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
gumigeling gumigeling is a Male
ne more meda


Poruka: 35
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka strana je imala svoje heroje zlocince i profitere.Svako sa bilo koje strane je za jedne branio za druge napadao.Svim pravim herojima svaka cast.I ne prijetite baniranjem onima koji iznose svoje misljenje a ne vrijedjaju vec raspravite kulturno i ljudski.Do rata Mostar nije imao nijednog generala a toliko vojske.Sad ih u mojoj ulici pet.Na to se i svodio ovaj rat na zalost nas mostaraca jer mi smo jedini koji su izgubili u ovom ratu.

08-23-2010 20:28 gumigeling is offline Pregledaj poruke od gumigeling Dodaj gumigeling u listu prijatelja
cobra cobra is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1077
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne zaboravite i dr.Zlatka Skikica koji je rame uz rame radio sa Draganom Milavicem cijeli rat

33.gif 33.gif

08-23-2010 21:35 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
neretva60
SexNepoznat

Poruka: 228
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif

12-31-2010 07:07 neretva60 is offline Pregledaj poruke od neretva60 Dodaj neretva60 u listu prijatelja
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bio sam pacijent i navraco ponekad da vidim svoje drugove, dobro znam kako se radilo i sta, hvala svima...

nesmijemo zaboravit ni doktore i sestre is Sarajeva i cijele BiH koji su pomogli jedno vrijeme ,

posebno doktora Rizvanbegovica sa porodjajnog,doktora . mislim da se Jabuka ili jabukovic zvao,i mnogi znani i neznani. 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

12-31-2010 22:27 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
budni
SexNepoznat

Poruka: 56

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jao likova i novinskih clanaka !! Omerovic vodio ratnu bolnicu ?????? iz Norveske , faxom , mozda ? Jugo radio u bolnici ??? Sta ovaj pusi jadi ga neznali , cccccc !

___________________________________________________________________
zzzzzzzzz

07-03-2013 16:33 budni is offline Pregledaj poruke od budni Dodaj budni u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6168
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nevezane teme i prepucavanj maknute u kontejner. ko hoce da cita neka prokopa tamo

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

05-17-2014 13:01 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
DrenteMostar DrenteMostar is a Male
mofo beba


Poruka: 1

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sram vas bilo a niko ne spomenu prvu žrtvu iz ratne bolnice Petroviæ Linda, koja je poginula 9 maja 1993, prilikom izvlaèenja ranjenika u ambulantnim kolima, pogoðena sa huma.Eto koliko znate o ratnoj bolnici a ima ih još.

11-18-2014 13:32 DrenteMostar is offline Pregledaj poruke od DrenteMostar Dodaj DrenteMostar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne moramo se bash stitdit toliko koliko nas ti optuzujesh postidjujesh ..ima tu mnogo odgvorniji likova koji su se morali sjetiti bas te Linde ..ja licno nisam bio na lijevoj obali kad se deshavo sukob i nemoze me biti stid ..od mene mogu samo reci pokoj i rahmet dushi svima onima koji su poginuli u bilo kojoj misliji ili humanoj ili borbenoj ,isto tako pokoj i rahmet nazivam i svim civilnim zrtvama te agresije

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 11-18-2014 u 13:39.

11-18-2014 13:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lindi Petrovic pokoj dusi i veliko hvala za iskazanu hrabrost u spasavanju ranjenika 33.gif 33.gif 33.gif
Drente,umjesto da napises jos koju rijec o nasoj Lindi,ti neprimjereno opali po svima,pa ti za informaciju o prvoj
zrtvi saljem pozdrav 10.gif ,za konstataciju 21.gif

11-18-2014 21:16 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Osman dr Kadic ,imate ga i na "ratnom" snimku kod cesme u Feicevoj

11-19-2014 00:05 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Maloj Lindi nek je vjecna slava i hvala. Neobicno hrabra djevojka. Brat joj je 92-e, kao pripadnik bataljona , bio tesko ranjen od cetnicke granate . Zna li iko gdje je sahranjena. Volio bi joj otici na grob i zhavaliti se za sve. Nemam obicaj da "shaljem ruze" ali ona je to definitivno zasluzila 33.gif
Spavaj mirno cvjete mostarski...

02-09-2015 13:59 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da se zajedno poklonimo maloj Lindi i svima onima koji natopise svojom krvlju mostarske mahale i sokake
Da im napravimo zajednicki spomenik u centralnoj zoni,da se zna da su stradali od zlocinacke ruke
Nevaljamo ni mi,halalimo zlocincima,zrtve zaboravljamo

02-09-2015 21:26 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja mislim da je ljudski prastati i halaliti...a zrtava je bilo na svim stranama...ja sam apsolutno za zajednicki spomenik u centralnoj zoni mostara...ali da se napishu imena svih gradjana mostara koji su u ratu stradali...osim imena osvjedocenih zlocinaca...ja mislim da bi to bio pravi potez...i nacin prevazilazenja danasnjih granica...prije svega u glavama ljudi...

02-11-2015 18:54 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

slazem se garinca, medjutim ne vjerujem da bi to imalo pomoglo prevazilazenju nekih stvari u mostaru.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-11-2015 22:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mozda ne bi a mozda bi...dok ne probas i ne znas...u svakom slucaju jedan takav spomenik vjerovatno ne bi bio izlozen vandalizmu i miniranju...kao sto je bio slucaj sa nekim drugim spomenicima postavljenim u centralnoj zoni grada...

02-12-2015 09:07 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Obilježena 22 godišnjica od osnivanja Ratne bolnice Armije BiH u Mostaru



    http://novasloboda.ba/obiljezena-22-godisnjica-od-osnivanja-ratne-bolnice-armije-bih-u-mostaru/

04-18-2015 09:40 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedan od nebeskih heroja ratne bolnice bije zivotnu bitku
Pomolimo se,svatko na svoj nacin da izdrzi 33.gif 33.gif 33.gif

07-04-2016 22:55 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

moj boza, znam i o kome pricas. nadam se da ce se oporaviti.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-06-2016 18:36 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stranica (10): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com