Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » ....happiness....... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 343

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

valjda cu uspjeti...ogromne su mi slike.... 29.gif

___________________________________________________________________
~263~

06-06-2006 00:54 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 343

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jao kolipacna je doslaaaa.... 14.gif

___________________________________________________________________
~263~

06-06-2006 00:55 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 343

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam se udeblaja samo 7kg,mislila sam da cu biti kao nilski konj,s obzirom da sam veliki gurman,dobro sam prosla,hehe 01.gif
i meni svi govore musko musko,tako me nerviraju te price,kao proljepsala se,spicast stomak,ovo ono...gluposti...
nemam tvoj mail... 14.gif

___________________________________________________________________
~263~

06-06-2006 01:24 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
inga inga is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 343

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala,pa i nisam se nikad ljepse oisjecala. 11.gif stvarno!
toliko smo uzivali u svemu i ja i muzic,definitivno mogu reci najljepsi period u mom zivotu.imala sam par upala,pila sam i antibiotike,navece me sad muci kiselina,boli me kuk(drama,nekad se jedva okrenem u krevetu,srecom samo navece)nisam povracala iako mi je bila non stop muka u drugom i pola treceg mjeseca itako neke normalne stvarcice,ali ja ipak kazem super,savrseno 04.gif
sad samo kontam na koga ce liciti moja mrvica,jer smo ja i muz skroz razliciti,on je palv,svijetlih ociju,ja tamna...samo zamisljam taj momenat da mi tave bebu na prsa i mogu mislit tog osjecaja srece,nas troje..uuuu...odma mi suze na oci 26.gif 04.gif

___________________________________________________________________
~263~

06-06-2006 01:42 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a moja moja 30.gif 04.gif salim se

Bravo Lutko koda si Taji nesto 35.gif odlicno se drzis svaka cast ! 33.gif majke mi

U zdravlju miru i rahatluku provela porod ! 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      06-06-2006 01:45 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Black_Witch Black_Witch is a Female
      rodjena




      Poruka: 985
      Location: na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ooooooo krasna slika !!!!
      cestitke buducoj mamici i sa srecom !!!! 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      .............

      06-06-2006 01:51 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
      inga inga is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 343

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hvala prince i black witch 33.gif

      sta kazes"...u zdravlju MIRU i RAHATLUKU provela porod"u zdravlju da,ali miru ,a boga mi i rahtluku...nevjerujem 24.gif ali samo nek prodje,nek smo zivi i zdravi ja i moja mrva.
      jedva cekam da vam postavim slike,ponosno,e joj pa na koga ce mi licit maca mamina nemirna...
      dug ovaj zadnji mjesec u p.m. 19.gif

      ___________________________________________________________________
      ~263~

      06-06-2006 02:14 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
      LanaMo LanaMo is a Female
      moforaja




      Poruka: 2125
      Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Inga divno izgledas... 10.gif i naravno nek je sa srecom. 33.gif ..vidjeces proce to sve za cas.(porod i to) 01.gif ..i onda imas da uzivas(uzivate) u svakom momentu provedenom sa vasom bebicom... 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

      06-06-2006 04:44 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      blagoo nenii svojojjjj 13.gif


      Lutko divna si trudnica , odma ti drugo vidi sto ti fino stoji 10.gif 33.gif


      mashala , mashala , sitnooooooo

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      06-06-2006 08:05 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      habiba75 habiba75 is a Female
      raja




      Poruka: 2341
      Location: lebdim

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od inga:

        evo upadoH da malo nesto ko napisem... 23.gif
        ostalo mi je jos 19dana do termina...jedva cekam 04.gif
        danas smo sredjivali sobicu,nemogu da vjerujem,svako malo idem da gledam,pa ko nesto raspremam,pa kontrolisem torbu...hehe 19.gif
        ah,da odlucili smo imena,ako bude curica zvat ce se assia,a ako bude djecak dian.
        ljubav mamina nemirna,nadam se da ce spavati kad se rodi,jer do sad.... 19.gif

        hvala svima za cestitke 33.gif

      jos malo pa ces ugledati ljubav svoju nemirnu 01.gif
      tako je lijepo citati tvoje postove i vidjeti koliko se radujes 33.gif
      zelim da ti porod prodje sto laganije 33.gif

      ___________________________________________________________________
      JESAM LI VAM GOVORILA!?

      06-06-2006 09:02 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
      inga inga is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 343

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hvala drage moje,joj rasplakaste me malo,kap...hehe.evo me nadigisi moja mrvica,lupa li lupa 11.gif

      sanjala sam nocas da je curica i da je plava(na tatu)ogromne plave oke,a ona ko mrva...joj.rukice malene,mene ruke beba odusevljavaju,neznam zasto,jos pogotovo kad beba skonta da je to dio nje pa se igra rukicama.uh! ~263~

      nek mi jave malo iskusnije mame,ja sad imam one pripremne kontrakcije(braxton hicks)koje su bezbolne,u zadnja 2dana sam ih imala nekoliko i malo me kao zabole jajnici,sta li je,u toj je zoni.~338~

      ___________________________________________________________________
      ~263~

      06-06-2006 09:49 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      RE: ....happiness....... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taja_ch:

        evo ne mogu da spavam,pa da otvorim jednu temicu na kojoj bi htjela podjeliti svoju srecu sa vama...

        dakleM,neznam odakle da pocnem...ne brinite nisam ja trudna niti se udajem 05.gif

        ...

        danas sam po prvu put isla sa sekom na ultrazvuk..
        tolika me trema bila spucala kao da sam ja trudna 04.gif
        sve je trajalo nekih 15ak minuta,bila sam izgubljena-neopisivo!

        neznam ima li ista ljepse nego poslje par mjeseci straha,da se nesto lose ne desi,vidjeti novi zivot kako se radja,kako raste svaku sedmicu sve vise i vise,kako se mice u stomaku mlade mame i danas ga vidjeti na ultrazvuku...
        vidjeti osmijeh na licu osobe koja za mene predstavlja najsvijetliju zvijezdu na nebu,koja me neprimjetno vodi i koja me podrzava bas onda kad mi najvise treba...

        ovaj dan ce mi ostat za uvijek u srcu...toliko lijepih emocija,pokoja suza sretnica i najvise lijepih osmijeha...

        lijpo je.......

        i eto,ako Bog da,jos par mjeseci i postajem tetka.....


      Kada sam ostala trudna sa mojim malim imala sam u sebi neki strah pa joj kako ce biti? pa vako pa nako, hocel biti zdravo .......malo straha malo srece
      jedva sam cekala kada ce se roditi
      tako da znam osjecaje majke i a i okoline,nema ljepseg osjecaja u zivotu nego nositi u sebi jedan mali zivot.
      i bilo mi je najbitnije samo nek je zivo i zdravo pa nije bitno jeli musko ili zensko ( iako znam da je moj muz sve fige drzao na muski pol)

      sada ima 2 i po godine , pravi zvrk.......i jos i dan danas imam taj isti osjecaj prema njemu
      biti majka je nesto lijepo i neopisivo 33.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-06-2006 09:58 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od inga:

        hvala drage moje,joj rasplakaste me malo,kap...hehe.evo me nadigisi moja mrvica,lupa li lupa 11.gif

        sanjala sam nocas da je curica i da je plava(na tatu)ogromne plave oke,a ona ko mrva...joj.rukice malene,mene ruke beba odusevljavaju,neznam zasto,jos pogotovo kad beba skonta da je to dio nje pa se igra rukicama.uh! ~263~

        nek mi jave malo iskusnije mame,ja sad imam one pripremne kontrakcije(braxton hicks)koje su bezbolne,u zadnja 2dana sam ih imala nekoliko i malo me kao zabole jajnici,sta li je,u toj je zoni.~338~


      Nisam isla na nikakve pripremne kontrakcije htjela sam da bude samo od sebe ..tako da ti ne bi znala reci ali ipak napomeni svome ljekaru da te ponekada zabole jajnici
      Ja kada sam bila 7 mjesec trudnoce sve vise i vise sam sanjala djecu
      i to mozes mislit djevojcice plava kovrdzava kosa , plave krupne oci , bjela i na kraju ispade musko ...sa plavim ocima, bjel 02.gif ( na mene )
      Ti snovi su uobicajeni kod trudnica 11.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-06-2006 10:04 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      inga inga is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 343

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      samo se pitam koliko cu voliti to malo stvorenje kad se rodi,kad mi je vec odavno najvaznije na svijetu 14.gif
      stvarnoje osjecaj neopisiv,milion nekih pomjesanih osjecaja,sreca,ponos,uzivanje,strah,anksioznost...prelijepo je.
      i jutros sam se ustala i odma u sobicu,"kontrola",sve na svom mjestu,sve je spremno...nemogu da vjerujem... 01.gif
      nadam se da ce i porod proci ok,u svakom slucaju ima epiduralna,ako bas ne izdrzim.meni je vazno da sad nisam pod stressom zbog poroda jer me u pocetku bilo strah,a sto je vise vrijeme odmicalo,i sto sam vise bila svjesnija tog novog zivota u meni porod mi je postajao nesto sporedno,nesto na sta cu misliti u zadnjem momentu,kao nesto nevazno.he.

      ___________________________________________________________________
      ~263~

      06-06-2006 10:08 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od inga:

        samo se pitam koliko cu voliti to malo stvorenje kad se rodi,kad mi je vec odavno najvaznije na svijetu 14.gif
        stvarnoje osjecaj neopisiv,milion nekih pomjesanih osjecaja,sreca,ponos,uzivanje,strah,anksioznost...prelijepo je.
        i jutros sam se ustala i odma u sobicu,"kontrola",sve na svom mjestu,sve je spremno...nemogu da vjerujem... 01.gif
        nadam se da ce i porod proci ok,u svakom slucaju ima epiduralna,ako bas ne izdrzim.meni je vazno da sad nisam pod stressom zbog poroda jer me u pocetku bilo strah,a sto je vise vrijeme odmicalo,i sto sam vise bila svjesnija tog novog zivota u meni porod mi je postajao nesto sporedno,nesto na sta cu misliti u zadnjem momentu,kao nesto nevazno.he.


      Mene ispocetka nije bilo strah tek me je u 7 mjesecu trudnoce poceo malo hvatati strah kako je se vrijeme priblizavalo
      ono kak cu se porodit?hocel boliti? sta ako ne izadje? i tako to
      ali glava ko glava uvjek misli
      nisam htjela epiduralnu reko mogu ja
      jao moja ti,kad je doso puko mi doktor vodenjak kad su poceli bolovi treso se je onaj krevet
      kazem sestri "dajjj inekciju" kaze pa zarem niste rekli "da je necete" reko daj da i tebe ne bacam kroz prozor i dodje ona sa inekcijom dali mi led da cicam ja se izvrnula rascepila noge me ravno ti je meni od dunava pa do triglava
      reko e vako mogu se jos 10 puta porodit
      i kad je izasao malac ma ja sva srecna drama
      jos stara moja bila u sobi samnom poce zena plakat
      reko nemoj mi cmizdrit ovdje jos i ti falis 13.gif

      A koliko ces ga voliti pa normala da ces ga voliti i vise od sebe 35.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-06-2006 10:35 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      inga inga is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 343

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      mene je bilo vise strah priej trudnoce,malo na pocetku,sad nista.
      pokusat cu da imam prirodan porod,ako vidim da nemogu izdrzati epiduralna i zdravo.muzic ce biti uz mene sto mi je jako vazno,i mislim d acu se tako kriviti od srece kad sve bude (ako Bog da)gotovo. 11.gif

      jedino sto me tistilo jeste to da sam mislila da moji nec ebiti ovdje,ali eto neki dan su dobili vizu i nemogu ti opsiati moju srecu sto cu taj najljepsi i najvazniji momenat u zivotu podijeliti sa njima,presretna sam.to mi je bilo pravo vazno. 02.gif

      ___________________________________________________________________
      ~263~

      06-06-2006 10:41 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od inga:

        mene je bilo vise strah priej trudnoce,malo na pocetku,sad nista.
        pokusat cu da imam prirodan porod,ako vidim da nemogu izdrzati epiduralna i zdravo.muzic ce biti uz mene sto mi je jako vazno,i mislim d acu se tako kriviti od srece kad sve bude (ako Bog da)gotovo. 11.gif

        jedino sto me tistilo jeste to da sam mislila da moji nec ebiti ovdje,ali eto neki dan su dobili vizu i nemogu ti opsiati moju srecu sto cu taj najljepsi i najvazniji momenat u zivotu podijeliti sa njima,presretna sam.to mi je bilo pravo vazno. 02.gif



      Super to je najvazinije

      moj savjet: ne brini sve ce biti u redu samo se opusti...ako ne mozes izdrzati epiduralna je tu ( bez posljedica ) , samo da je mala/mali ziva i zdrava
      Pa cekam te da vidimo i te slike od ljepotice/ljepotana 11.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-06-2006 11:07 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      inga inga is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 343

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      uh!jedva cekam da vam se pohvalim,ako mi je baba izgledala poruzna na onim 3D ultrzvucnim slikama, 13.gif 13.gif 13.gif
      kaze dr.ica lici na tatu 13.gif

      ...kako sam bezobrazna.... 11.gif

      ___________________________________________________________________
      ~263~

      06-06-2006 11:11 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od inga:

        uh!jedva cekam da vam se pohvalim,ako mi je baba izgledala poruzna na onim 3D ultrzvucnim slikama, 13.gif 13.gif 13.gif
        kaze dr.ica lici na tatu 13.gif

        ...kako sam bezobrazna.... 11.gif



      ma na mamu mora biti ljepa/ljep 33.gif
      normala ocekujemo slike 35.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-06-2006 11:12 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      inga inga is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 343

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      19.gif

      ___________________________________________________________________
      ~263~

      06-06-2006 11:15 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
      Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com