Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Kad zensko prosipa shuplje priche*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Nepoznata1
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od taja_ch:

    okle zeMka sa shupljom bola 21.gif 29.gif 11.gif


    18.gif


Jes vala Tajo 10.gif
Samo muski valjaju suplje..... 28.gif

02-26-2006 02:43
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land
pokretac teme Thread Started by R2-D2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Robote, tema ti nema zvjezdice, sto znaci da je otvorena za off-ove. Kao pokretac, ti bi trebao da je vodis u smjeru u kojem zelis da ide. 10.gif

POsto nikad nisam otvarao temu sa tim zvjezdicama tako da ni ne znam kako ih staviti...
Ali evo izgl;eda da treba crtati sada.....
ZAMISLI DA TEMA IMA ZVIJEZDICE...... i POBRISHI OFF TOPIC...
Evo ja zamolio.....

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

02-26-2006 03:13 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad stavljas naslov umjesto "Naslov" stavis "***Naslov***" 10.gif

Zamisljati ne mogu, jer je fakat da su ostali clanovi ostavili svoje komentare na temu na kojoj su mislili da mogu, i brisati ih, ne bi bilo fer. Sta mogu uciniti, je staviti zvjezdice na tvoju temu sada, i sve Offove koji se dese nakon ovog posta, brisati. Je li to OK s tobom?

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

02-26-2006 03:22 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land
pokretac teme Thread Started by R2-D2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Kad stavljas naslov umjesto "Naslov" stavis "***Naslov***" 10.gif

    Zamisljati ne mogu, jer je fakat da su ostali clanovi ostavili svoje komentare na temu na kojoj su mislili da mogu, i brisati ih, ne bi bilo fer. Sta mogu uciniti, je staviti zvjezdice na tvoju temu sada, i sve Offove koji se dese nakon ovog posta, brisati. Je li to OK s tobom?

Taman tako..... Mozes isto tako pobrisati koji off i bullshit i prije ovih postova....
Hvala na paznji...

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

02-26-2006 03:23 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na temu stavljene zvjezdice. Svi off-ovi koji se dese nakon ovog posta ce biti brisani. Hvala.

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

02-26-2006 03:26 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Esma Esma is a Female
avenija kruzno




Poruka: 133

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

        citat od nr1:

          citat od R2-D2:

        Bjer bola zhoharu ne koprcaj se meni ovuda...
        A JESI NASO POREDJENJE DA GA ISKORISTISH.....
        BOZE....


      pa ne odgovori ti meni... meni se chini da nema nishta prije ljeta i BADZAKA... 13.gif

    Zoho....tebi se sve igleda svodi na pitu.....Klasika bosanska hahaha.....
    Inace sto se tice pite....losa je za zdravlje....
      sama tjestenina
    ....
sine drago, zapitaj Boga sta si ti onda jeo...jer pite, burek, u sebi ima mesa, sirnica ima sira,zeljanica ima zelja...zarnjaca ima zare, jajnjaca ima jaja... a to sto si ti jeo.. zapitaj Boga sta je.. 13.gif

___________________________________________________________________
"Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

02-26-2006 10:31 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
Esma Esma is a Female
avenija kruzno




Poruka: 133

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A uostalom, zena najvise baca suplje kad nezna pametan odgovor, il govori da je sasvim uredu kad nes ne zna u vezi kucnih poslova.

Il kad hoce da bude vaznija od muskarca.. il hoce fol neku ravnopravnost.. al ustvari nemoze.

Jer musko je tu da zenu stiti, musko je jaci spol, i brzo se snaðe....
U islamu pocesto govore da je neravnopravnost kad muso dobije 2/3 ( dvije trecine) bogatstva a zena 1/3 (jednu trecinu). Al u islamu je dobro to sto.. kad se zena uda, ona svoje Bogatstvo nemora ni dirat...a njen muz koji je dobio 2/3 bogatstva, tu drugu trecinu mora dat njoj, onda kada razmislite ispad ipak bolje je biti zena!

24.gif

___________________________________________________________________
"Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

02-26-2006 10:36 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Esma:

    A uostalom, zena najvise baca suplje kad nezna pametan odgovor, il govori da je sasvim uredu kad nes ne zna u vezi kucnih poslova.

    Il kad hoce da bude vaznija od muskarca.. il hoce fol neku ravnopravnost.. al ustvari nemoze.


    24.gif

hahahah a svasta, esma ti si meni kraljica!
suplja je da zena mora znat sve kucne poslove mada ne znam ni jednu zenu koja ne zna usisat ili obrisat prasinu.
ovo da bude vaznija od muskarca ne bi da komentarisem posto mi je jadno da neko sebe smatra manje vaznim i manje vrijednim.
suplja je da zena mora biti DOMACICA. takve zene draga moja traze muskarci koji se boje ambiciozne zene jer imaju komplekse da bi ne daj boze ona mogla da se obrazuje, radi i donosi novac kuci. drugim rijecima ne bi joj mogao srat sto nije rucak skuhala ili sto je izasla sa prijateljicama.
esma ja vecih supljaka od tebe ne vidjeh 35.gif 13.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-26-2006 13:02 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Kat Kat is a Female
    Agent Kat




    Poruka: 165
    Location: Punjab

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Limeni ko ti to suplju udara 13.gif
    Zene deder polako....

    ___________________________________________________________________
    Does the body rule the mind
    or does the mind rule the body?

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kat dana 02-26-2006 u 13:07.

    02-26-2006 13:07 Kat is offline Pregledaj poruke od Kat Dodaj Kat u listu prijatelja
    Nepoznata1
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Suplja je i kad zensko uvijek i na sve muskarcu kaze DA, jer se boji otvorit usta i reci sta misli...
    Suplja je i kad ga voli otracat pred prijateljicama, a pred njim je manja od makovog zrna....

    02-26-2006 13:11
    Esma Esma is a Female
    avenija kruzno




    Poruka: 133

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Slažems e s Pipi dugom carapom. 10.gif

    ___________________________________________________________________
    "Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

    02-26-2006 13:48 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
    Esma Esma is a Female
    avenija kruzno




    Poruka: 133

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

          citat od Esma:

        A uostalom, zena najvise baca suplje kad nezna pametan odgovor, il govori da je sasvim uredu kad nes ne zna u vezi kucnih poslova.

        Il kad hoce da bude vaznija od muskarca.. il hoce fol neku ravnopravnost.. al ustvari nemoze.


        24.gif

      hahahah a svasta, esma ti si meni kraljica!
      suplja je da zena mora znat sve kucne poslove mada ne znam ni jednu zenu koja ne zna usisat ili obrisat prasinu.
      ovo da bude vaznija od muskarca ne bi da komentarisem posto mi je jadno da neko sebe smatra manje vaznim i manje vrijednim.
      suplja je da zena mora biti DOMACICA. takve zene draga moja traze muskarci koji se boje ambiciozne zene jer imaju komplekse da
        bi ne daj boze ona mogla da se obrazuje, radi i donosi novac kuci.
      drugim rijecima ne bi joj mogao srat sto nije rucak skuhala ili sto je izasla sa prijateljicama.
      esma ja vecih supljaka od tebe ne vidjeh 35.gif 13.gif




    Vjeruj mi, ono sto je muskarcu vazno jest samo da on ima nekog.. da... (spolni odnos).. a uostalom, svako voli vrijedne zene. A ja nisam upoznala, barme ne muslimana koji nedozvoljavaju zeni da s eobrazuju! Jer Muhamed s.a.w.s. je rekao Tražite nauku, pa makar i u KIni.

    ___________________________________________________________________
    "Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

    02-26-2006 13:51 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Esma:

      najgori argument je na osnovu godina.. selam


      A uostalom, sto se tice zena i sexa zavisi kako koja.. ako govoris za sebe nemoj pricat za druge.

      selam

    ne znam koliko imas godina ali po postovima zakljucujem da si mladja. naravno godine ne moraju znaciti da nisi zrela ali to nazalost u tebe nije slucaj.
    i ono nije bio argument nego konstatacija.
    sto se sexa tice vecina zena voli sex isto kao muskarci i smatra ga bitnim djelom veze.
    hajde smrt fasizmu, sloboda narodu! 10.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      02-26-2006 14:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Mahalusa Mahalusa is a Female
      gusterica




      Poruka: 96
      Location: Mahala

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bola Amere, ima zrinjevka karijeru uz Zrinjski i nek rodi dva-tri klinc sta fali, neka djece... 04.gif

      ___________________________________________________________________
      I feel the rhythm, but I just don't know the dance!!

      02-26-2006 14:39 Mahalusa is offline Pregledaj poruke od Mahalusa Dodaj Mahalusa u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Esma:

        Procitajknjigu: Biblija, Kur 'an i nauka - Maurice Bucaille

        Mozda ti pamet bude "prosvjetljena"

      zao mi je ne zelim biti na taj nacin da se prosvjetljavam. psihologija mase i opijumi za mase me bas ne interesuju.a sto Biblije i Kur'ana tice citala sam ih cisto s istrazivackog aspekta isto kao i Bagvagitu.
      vidim kako ti je ta knjiga pomogla 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 02-26-2006 u 14:40.

        02-26-2006 14:39 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        VolimRodjene VolimRodjene is a Male
        rodjeni




        Poruka: 1037
        Location: Prve proleterske 1

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Esma:

              citat od VolimRodjene:

                citat od Esma:

                  citat od R2-D2:

                Stander malo....al jel to mora znat kuhat da bi bila zena ????

                Ono za haaaa ne opravdavam.....to je sramota....



              Da!
              Stas ti kad se ozenis s zenom.. govorit joj de ti sreco..spavaj. gledaj tv, a ja cu raditi po kuci i kuhat rucak 21.gif


            Dr
              aga moja, ja bas i nisam neki frajer i nisam bas nesto aman zaman, ali imam svoje kriterije, a kad bi mi cura dosla sa stavom kao ti u prva dva-tri posta bila bi diskvalifikovana
              automatski i eliminisana u pretkolu
            .
            .


          Misliš d abi ti kod mene imao šanse? 13.gif

          Prvo bi morao znati nes o islamu, biti musliman, klanjat svih 5 namaza..davat zekat, obaviti hadz...

          .


        i naravno morao bi imati ambiciju da uspostavim odnos gospodar-sluga. Onda mi je bolje kupiti zenu i to da joj sam biram karakteristike, jer to je odnos kao sa objektom. 600 eura i dobijes zenu iz snova.
        Dakle postavka ti je totalno bez osnova.

        ___________________________________________________________________

          02-26-2006 14:40 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
          Esma Esma is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 133

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od refleksija:

                citat od Esma:

              Procitajknjigu: Biblija, Kur 'an i nauka - Maurice Bucaille

              Mozda ti pamet bude "prosvjetljena"

            zao mi je ne zelim biti na taj nacin da se prosvjetljavam. psihologija mase i opijumi za mase me bas ne interesuju.a sto Biblije i Kur'ana tice citala sam ih cisto s istrazivackog aspekta isto kao i Bagvagitu.
            vidim kako ti je ta knjiga pomogla 13.gif 13.gif 13.gif
          da.

          Ja nevidim niš smiješno... jedino da mi kazeš šta je smiješno pa da se i ja nasmijem.. 29.gif

          selam

          Vidim to sto si "citala" u jedno uho udslo u drugoj izaslo..

          ___________________________________________________________________
          "Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

          02-26-2006 14:43 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
          Esma Esma is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 133

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od VolimRodjene:

                citat od Esma:

                  citat od VolimRodjene:

                    citat od Esma:

                      citat od R2-D2:

                    Stander malo....al jel to mora znat kuhat da bi bila zena ????

                    Ono za haaaa ne opravdavam.....to je sramota....



                  Da!
                  Stas ti kad se ozenis s zenom.. govorit joj de ti sreco..spavaj. gledaj tv, a ja cu raditi po kuci i kuhat rucak 21.gif


                Dr
                  aga moja, ja bas i nisam neki frajer i nisam bas nesto aman zaman, ali imam svoje kriterije, a kad bi mi cura dosla sa stavom kao ti u prva dva-tri posta bila bi diskvalifikovana
                  automatski i eliminisana u pretkolu
                .
                .


              Misliš d abi ti kod mene imao šanse? 13.gif

              Prvo bi morao znati nes o islamu, biti musliman, klanjat svih 5 namaza..davat zekat, obaviti hadz...

              .


            i naravno morao bi imati ambiciju da uspostavim odnos gospodar-sluga. Onda mi je bolje kupiti zenu i to da joj sam biram karakteristike, jer to je odnos kao sa objektom. 600 eura i dobijes zenu iz snova.
            Dakle postavka ti je totalno bez osnova.


          Mislis robota iz snova 13.gif

          ___________________________________________________________________
          "Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

          02-26-2006 14:44 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
          VolimRodjene VolimRodjene is a Male
          rodjeni




          Poruka: 1037
          Location: Prve proleterske 1

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          u cemu je razlika izmedju zene koja razmislja kao ti i robota, osim sto jedan ide na struju, a drugi na druga pogonska goriva

          ___________________________________________________________________

            02-26-2006 14:46 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
            Esma Esma is a Female
            avenija kruzno




            Poruka: 133

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pa robot nema osjecanja..u tome je razlika.. za zenine osjecanje netrebas placat.. netreebas joj placat d ate voli, netrebas je placat d abude tu u dobru i zlu.. za razliku od robota..

            ___________________________________________________________________
            "Vjernik vjerniku je kao zidovi zgrade, jedan drugog podupiru." (Buharija i Muslim) 11.gif

            02-26-2006 14:47 Esma is offline Pregledaj poruke od Esma Dodaj Esma u listu prijatelja
            Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com