Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » fenomen muslimana koji se stide svog identiteta 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (38): « prva ... « prethodna 33 34 35 [36] 37 38 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

My Russian sisters 02.gif

06-04-2016 05:42 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobre ti seke
11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

06-04-2016 14:32 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od prowler2:

          citat od STECAK:

        Istina je da je svo "srpsko musko " izginulo na Kosovu ,
        pa se pitam , a kako se poslije dodje do broja od 8 miLJona Srba
        Cece li su sve
      Pa isto se pitaj kako muslimani prezivjeshe 10 genocida od strane srba ...sve ih pobili a sada vechina u BiH ? To shto si napisao je ogavno.
    Ovo si preskochijo druze.


Vidi doista ,to sam preskociJo,kako to .
Pa bolan nebio , da se ja zadzim i komentarisem svaku tvoju glupost ,koliko bi mi ,prije svega trebalo vremena a
drugo koji cu moj da se zahebajem sa tvojim glupim komentarima i sikciranim textovima pracenim pitanjima
i potpitanjima .Da sam Frojd odustao bih ,valahibilah.
Da to ti mozda ne porices da se desio genocid nad muslimanima Srebrenice ???
Zasto pises "genocid nad muslimanima BiH".Zasto lazes , genocid - na odredjenom mjestu u cilju zatiranja jedne "grupe" naroda-dio definicije .
Ogavnost je tvoj stil pisanja ili mozda samo pokusaj i nacin komunikacije , a posto je ovo forum onda se sve i ne mora "vidjeti " ako netko imbicilski daje komentar ili zakljucak.

Jevreja je ubijeno 6 miliona u jednom ratu, pa eto opet ih ima .Muslimane Balkana ubijaju u deset navrata po planu, nalogu i sistematski a nekada samo drugacijim sredstvima .Srbi su ,da bi bili demokratski, "trazili " Zukorlica u srpski parlament-covjek dosao i trazi sto mu po zakonu slijedi -mjesto za molitvu i restoran-menza sa halal jelom -i sad ga kritikuju kako je pohasio i naprdiva .A on se samo drzi svoje vjere i pravila .Sta u stvari onda hoce Srbi(ne svi)
Da on kaze OK , moze i ovako pa da mu se ismijavaju prvo iza ledja pa onda i javno da ga prozivaju u stilu -kakav efendija takav i narod .Naravno da nebi moglo (poslije) proci bez vere pradedovske i da se efendija omrsio prasetinom .
Evo, nadam se da imas materijala za sikciranje i kratke komentare i opaske na navedeni tekst,bujrum mumine .

06-04-2016 15:20 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahahah shto bolan pjenish. Chuj , mumina ...da ja porichem zlochin u Srebrenici ... golemo.

06-05-2016 22:38 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A to shto pishem veoma kratko kad tebi odgovaram... pa sve je odmah jasno zbog chega. Kontash ?

06-05-2016 22:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kontam- osobina ljudi kod kojih je mali mozak veci od velikog mozga.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane STECAK dana 06-05-2016 u 22:53.

06-05-2016 22:52 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mali mozak sluzi za ravnotezu

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-06-2016 12:12 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i nos sluzi za ravnotezu 13.gif valjda su neki centri
za ravnotezu "smjesteni" u malom, mozgu. 05.gif

06-06-2016 12:19 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kao Ramazan je a momci se razmeæu uvredama.....cccc

06-06-2016 13:22 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Kao Ramazan je a momci se razmeæu uvredama.....cccc


Jes vala efendija imas pravo u je'nu ruku.

Ramazan- a u Siriji ,Iraku, Afganistanu ,Libiji
braca se ubijaju .

06-06-2016 21:57 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od metallica:

    Tana jarane sad ce ti biti malo jasnije ,nije tako bilo nekad znaci do II svj rata bilo je normalno i onda su dosli Partizani i Komunisti i onda su oni rjesavali nacionalna ppitanja su KRETENI izmisljali toplu vodu kad je bosna u pitanju BOSNA I HERCEGOVINA ima drzavnost najstariju na ovim prostorima a oni umjesto da uvedu termin nesto kao "bosanac" pa sas katolik,pravoslavac,musliman oni su uveli termine BOS. SRBIN BOS. HRVAT i musliman ispade da je bosna bila prazan prostor pa je naselili srbi hrvati i muslimani dofurali od nekud kontash otuda sve nebuloze i zavrzlame zato malo i katolika i pravoslavaca ima bosanski identitet skoro svi se osjecaju kao da su sa druge strane ali na "dozivotnom privremenom" radu u BiH

    eee, sad ostalo termin musliman jeste vjerski i zato je u vrijeme komnizma bilo tesko naglas izgovarati da si MUSLIMAN i davati djeci neka stara musliman imena a da te ne prozivaju
    kod vas u hercegovini je to daleko najizrazenije sjecam se mase GORANA ZORANA VESNI OZRENA itd iz hercegovine sa muslimanskim prezimenima

    to su kao fol bila "narodna" imena a medju narodnim imenima nema ni jedna Sanela Lejla Samir i sl.
    jer to nisu narodna imena nego muslimanska a oni i nisu narod naord su ostali



    a to za cetnike je pravo lupetanje bilo par desetina shupaka iz istocne bosne bili u cetaljima da ih nebi pobili

    a sa NDH je druga prica Pavelic je rpriznavao i muslimane i bosance vishe nego i Tudjnman i TITO zajedno pa se to da objasniti



    a sto se tice stida istina je tana a ono gore je ziva istina prisjeti se samo KO SLAVI BAJRAM NE MOZE U KOMUNISTE a NOVA GODINA 14.gif cuj nova godina pa to je medjunarodni praznik


    kojih medjunaroda 14.gif 23.gif


    moj je otac bio vojno lice pa se tako vjerski praznici i nisu slavili ali se zato jesu JELKE KITILE 7 DANA PRIJE NOVE GODINE "TRAZE DJECA STA CES" 23.gif kod jednih
    a kod drugih se jelka ostavi 7/8 DANA posle nove godine "HOCE DJECA STA CES"

    S TIM STO MOJ RAHMETLI OTAC NIJE IMAO PRILIKU DA KAZE "HOCE MOJA DJECA BAKLAVU ZA BAJRAM" odmah bi otisao na "ribanje usiju"


    eto 28.gif


Najblizi ojasnjenju 10.gif

06-06-2016 23:05 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Kontam- osobina ljudi kod kojih je mali mozak veci od velikog mozga.
Kontash ti moj ud. 01.gif

06-06-2016 23:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od abraxas:

      Kao Ramazan je a momci se razmeæu uvredama.....cccc


    Jes vala efendija imas pravo u je'nu ruku.

    Ramazan- a u Siriji ,Iraku, Afganistanu ,Libiji
    braca se ubijaju .
Bracha po stricu ? Kako mrzim ovaj pojam bracha. Shta samo zbog religije su bracha ? Isto ko chetnici shto sve srbe zovu bracha.....Pljuc.

06-06-2016 23:13 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo udav ima ud a ti mozes imati udove
koje dajes svaki dan naj blizima i sa njima jedes i hodas . 21.gif
Da ti pamet nije vrlina u to sam se uvjerio vec davno ali da neznas elementarne stvari
to pokazujes svakodnevno .
Pokusavajuci biti duhovit na sexualno/vulgaran nacin pokazujes samo kucni odgoj, i ne
znajuci sta pojedine rijeci znace .
Ud podjeli ukucanima a ako zelis daj im na grickanje ,lickanje i igranje -ako si mislio na
svoje spolovilo.
ako sam ikad bio direktan prema tebi sa nekim bezobraznim,balkanskim "psovkama " onda je to sada
i mislim da si zasluzio jer kad nemas neki normalan i sarkastican , ili duhovit odgovor ti se laces spolovila(siguran sam da si na to i mislio)
Eto ,ja ti kazem da ud/om ,nazivam , ruke i noge a ako ti spolovilo nazivas udom onda ti stoji ovo sto sam gore napisao.

Eto sad ponovno reci sta pjenish,
- kod tebe je brato prisutna jedna velika
diskonekcija ,zato sto niko s tobom nemoze a
izgleda ni sam sa sobom nisi dobar .
02.gif 02.gif

06-06-2016 23:34 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Samo udav ima ud a ti mozes imati udove
    koje dajes svaki dan naj blizima i sa njima jedes i hodas . 21.gif
    Da ti pamet nije vrlina u to sam se uvjerio vec davno ali da neznas elementarne stvari
    to pokazujes svakodnevno .
    Pokusavajuci biti duhovit na sexualno/vulgaran nacin pokazujes samo kucni odgoj, i ne
    znajuci sta pojedine rijeci znace .
    Ud podjeli ukucanima a ako zelis daj im na grickanje ,lickanje i igranje -ako si mislio na
    svoje spolovilo.
    ako sam ikad bio direktan prema tebi sa nekim bezobraznim,balkanskim "psovkama " onda je to sada
    i mislim da si zasluzio jer kad nemas neki normalan i sarkastican , ili duhovit odgovor ti se laces spolovila(siguran sam da si na to i mislio)
    Eto ,ja ti kazem da ud/om ,nazivam , ruke i noge a ako ti spolovilo nazivas udom onda ti stoji ovo sto sam gore napisao.

    Eto sad ponovno reci sta pjenish,
    - kod tebe je brato prisutna jedna velika
    diskonekcija ,zato sto niko s tobom nemoze a
    izgleda ni sam sa sobom nisi dobar .
    02.gif 02.gif
Neporteban broj rijechi. To se moglo slikovito kazati u samo dvije rechenice. To shto mi spominjesh ukuchane ... nije fer. Ne spomenuh tvoje .

06-06-2016 23:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A mogu. I te kako slikovito.

06-06-2016 23:47 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ukucanima nisam nista lose mislio taman koliko si i ti meni.
Uz duzno postovanje prema svim ukucanima , upravo onoliko koliko ti dade respekta
prema "ovome" licu koje sjedi s druge strane kompjutera ,pricamo ,
razmjenjujemo misljenja, poglede al' se ne vrijedjamo ono psujemo
al ti mene prvi pocasti ud/om -jel tako .

21.gif

06-07-2016 00:02 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tebe lichno... da. Tvoje ukuchane nikada. Zato malo pripazi. Meni mozesh odvratiti istim tonom. Pa nisam osjetljiv ko amerikanac. Ali ukuchane mi ne diraj. Valjda razumijesh.

06-07-2016 00:05 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tebe lichno nisam nazvao udom. Nego da je tvoje kontanje usporedivo kao neshto shto ja smatram pogreshnim. kontash ?

06-07-2016 00:12 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

isto koshto bi rekao... kontash ti moj k...c. Znachi nisam te nazvao k...c. Velika razlika.

06-07-2016 00:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (38): « prva ... « prethodna 33 34 35 [36] 37 38 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com