Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LOM » Mofo Interviju Sedmice.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali

Mofo Interviju Sedmice.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nova tema na kojoj cemo svke sedmice "akobogda" ispitivati nase clanove..o svemu a najvise o forumu i raji sa foruma..uzivajte i gledajte...od sada svakog Cetvrtka...

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

03-09-2006 20:22 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jel' ovo umjesto "Coca-Cola Kino" 04.gif

A cetvrtkom? 13.gif

03-09-2006 20:27
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jeko prvi gost? 14.gif 13.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      03-09-2006 20:28 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      obrisan
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      toplo preporucujem alagu za prvog gosta 29.gif 29.gif

      03-09-2006 20:29
      Nepoznata1
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Cuj cetvrtkom???

      Aaaaaaaa, danas je cetvrtak!!!!!

      03-09-2006 20:29
      Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
      Mister 07


      Poruka: 1176
      Location: Jamio kucu u Mahali
      pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      MOFO:
      Eh ovako kao prvo pozdrav za Djemilu
      DJEMILA
      Hvala, hvala na pozivu
      MOFO:
      Sa vama bih poceo ovu novu nasu forumasku temu posto vas smatram jednom od ozbiljnijih osoba ovde..
      MOFO:
      Prvo pitanje koje bih vam postavio je koliko ste udaljeni od Mostara i koliko vam nedostaje
      DJEMILA:
      udaljena sam 3 hiljade kilometara od mog Mostara ,a koliko mi nedostaje, .puno, puno......
      MOFO:
      ha super..posto vidim da vam i nije bas lako kako uspijevate mislim na koji nacin se borite protiv nostalgije
      DJEMILA:
      protiv nostalgije se borim kao i mnogi nasi koji su razasuti po cijelom svijetu, a to je prvenstvaeno da trazim kontakt s nasim mostarcima, na sve moguce nacine i sa njima dijelim svoju nostalgiju, prepicavajuci sretne dane, djetinjstva, mladosti koje nam je bilo skoro identicno
      MOFO:
      Super ,zato ste vrlo aktivni na nasem forumu,moze li se reci da je to za vas jedna od najvaznijih sporednih stvari u zivotU
      DJEMILA:
      Od kako naidjoh na forum, meni je "svanulo" sto bi rekli.Tu sam pronasla mnogo raje, upoznala nove raje, sto mladje sto i mojih godina, divno divno mi je i smatram da mi forum predstavlja jako puno
      DJEMILA:
      U toku sam desavanja, koja su u nasem gradu, mogu gledati direktno sliku Mostara, ako ukljucim kamere, sto je za mene prije par godina bilo nepojmljivo.Forum me je obogatio u svakom pogledu
      MOFO:
      aha..ali cesto na forum upadne kojekakvih delegata sa kojekakvim dosadnim temama koje vas naj sekiraju od njih mislim koje vas teme najvise iritiraju ?
      DJEMILA:
      kako smo kao ljudi slicni ili razliciti, mislim da svi imamo svoje favorite, mene najvise nasekira neistina ili podmetanje noge jedni drugima, a to je najcesce kroz politicke teme, pa i teme o sportu gdje obiluje mrznja
      Ne moramo se slagati oko svega ,ali ne moramo se isto ni zaujedati, bez potrebe
      MOFO:
      Koje bi teme oznacila kao najdraze mislim na kojim se temama opustis totalno..o cemu najvise pises.. i zasto?
      DJEMILA:
      teme na kojima se opustim su teme saljivog sadrzaja a te teme su najcesce na nasem popularnom LOM- u,teme, gdje pricamo o Nostalgiji, pa bilo pominjanje ulica Mostara do vrste pica koja smo pili.........znaci sve na Nostalgiji
      DJEMILA:
      a najvise pisem o kuhinji
      MOFO:
      Lijepo,lijepo..meni kao gurmanu je u dosta slucajevao upao u oko neki od vasih recepata koje nerIjetko stavljate na forum
      DJEMILA:
      to mi je nekako najblize srcu, jer vidim dosta mlade raje po svijetu zivi i nisu stigli kuci u Mostaru sve hrane probati, nauciti,pa mi je uspijeh ako se i jedan recept ikada isproba od bilo kojeg clana
      MOFO:
      ko vas je naucio kuhati i sta ste prvo skuhali u zivotu a ko se sjecate?
      DJEMILA:
      mogu li znati koji je to recept
      MOFO:
      ima nijh ,nije to samo jedan recept...
      DJEMILA:
      Ucila sam se uz mamu, ali nisam sve od nje naucila, moje prvo jelo je bilo rizot koji sam napravila, ,rekli su da je fino a meni drago i tu dobih volju I podstrek za dalje
      MOFO:
      Volite mnogo da kuhate a kakvi ste sa pranjem posudja jeli vam ga lijeno oprati poslije rucka...preferirate li prvo popodnevni odmor pa onda pranje ili obrnuto
      DJEMILA:
      drago mi je da si zamijetio da ih ima vise.a pisem samo ono sto sam i sama napravila, tako da znam objasniti nekome ako nesto ne bude jasno
      DJEMILA:
      poslije rucka, najvise volim oprati posudje, ocistit sporet, zapaliti jednu cigaretu i onda malo odmoriti, pa to bilo uz komp i forum ili uz jednu knjigu, ne spavam poslije podne
      MOFO:
      super..a kad nisi na forumu koje su tvoje aktivnosti mislim sta radis osim sto ides na akunpunkturu?
      DJEMILA:
      Kad nisam na forumu onda nesto drugo radim , pomalo nesto sijem, kad je lijepo vrijeme obavezne setnje, znam setati po 6 km na dan, ali posto je hladno i snijeg dugo, to nije uvijek moguce
      MOFO:
      Kako zamisljas svoj ovogodisnji odmor da provedes...imas li vec neki razradjen plan... ?
      DJEMILA:
      Nemam nista razradjeno, znam vec kad idem, karta je kupljena, pa kad dole dodjem onda je sve od dana do dana, nista planirano, sve opusteno i spontano
      MOFO:
      Sta ces prvo da uradis kad dodjes u ostar..ima li nesto cega si se bas ono pozelila
      DJEMILA:
      Kad dodjem u Mostar, najprije obidjem mezarja mame , do ostalih dragih , pa onda sve ostalo.
      DJEMILA:
      Pozelila sam se sunca, pozelila sam se svojih , nemam nikoga ovdje,/sem svoje uze familije/
      DJEMILA:
      Pozelila sam se cevapa, voca, rastike
      DJEMILA:
      prvo sto cu napraviti je japrak i pita tikvara, te buraniju od tikve
      MOFO:
      Jos da te pitam jeli planiras li svoj povratak u ostar ili si vec osnovala svoj novi zivot t gdje si trenutno ?
      DJEMILA:
      Posto sam ovamo jako dugo, moj povratak je odavno planiran, onog dana kad sam dosla znala sam da cu se vratiti.Sve je bilo planirano za povratak, i novi zivot u Mostaru, ali dodje rat i planovi propadose do daljnjeg, pa onda djeca porastose i sad ni tamo ni ovamo, ali ostala sam ovamo bar dok djeca ne budu u stanju da biraju gdje im je zivjeti
      DJEMILA:
      ali za par godina i to ce biti moguce, ako Bog da
      MOFO:
      Imam jos dva mala pitanja umalo da ih preskocim a to su...:
      MOFO:
      Bogati jeli tebi Alaga tabijasuz ?
      DJEMILA:
      jaoooooooooooooo, sad mi fali onaj smajlic sto se valja
      DJEMILA:
      ma jok, kakav tabijasuz,
      DJEMILA:
      laganica prava
      DJEMILA:
      samo folira
      MOFO:
      i drugo ..Sta bi ti da nema foruma.... ?
      DJEMILA:
      Da nema foruma.......znam sigurno da bi vise bila nostalgicna, da bi bila uskracena za jednu dimenziju mostarluka koji me odgojio i bez kojeg je tesko
      MOFO:
      Toliko za moj prvi interviju za koji se mogu zahvaliti Djemili na razgovoru...i jos ako imas nesto djemka da dodas samo bujrum...
      DJEMILA:
      a dodala bih, i ovo
      DJEMILA:
      Zahvaljujem se osnivacu Foruma, Tani, zahvaljujem se donatorima koji omogucuju da nam forum fercera, da svi mozemo uzivati u tim forumskim blagodetima, a zahvaljem se i raji, posebno mladoj, koja i nas starije nije nikad zahakala, hahahah
      MOFO:
      Hvala...

      DJEMILA:
      Hvala tebi oko moje

      ___________________________________________________________________
      POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
      19.gif 19.gif

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Mo_NavijaC dana 03-09-2006 u 20:51.

      03-09-2006 20:47 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
      Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
      Mister 07


      Poruka: 1176
      Location: Jamio kucu u Mahali
      pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ETO prvog naseg gosta...a u iduci cetvrtak novi interviju...nova nafaka..

      ___________________________________________________________________
      POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
      19.gif 19.gif

      03-09-2006 20:49 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      03-09-2006 20:49 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Nepoznata1
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif

      03-09-2006 20:52
      obrisan
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta je tebi ovdje gara dobro majke ti 14.gif 14.gif

      03-09-2006 20:52
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      DJEMILA:
      jaoooooooooooooo, sad mi fali onaj smajlic sto se valja



      13.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      03-09-2006 20:54 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Mo_NavijaC:

        ETO prvog naseg gosta...a u iduci cetvrtak novi interviju...nova nafaka..



      u iducem broju obavezno bucku ispituj 04.gif 07.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        03-09-2006 21:06 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        obrisan
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od GARAVUSA:

          DJEMILA:
          jaoooooooooooooo, sad mi fali onaj smajlic sto se valja



          13.gif


        pa zar si ocekivala bolji komentar za alagu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        03-09-2006 21:08
        pala pala is a Male
        raja




        Poruka: 1586
        Location: Avenija 77

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif

        ___________________________________________________________________
        VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

        03-09-2006 21:09 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        03-09-2006 21:41 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od metallica:

              citat od Mo_NavijaC:

            ETO prvog naseg gosta...a u iduci cetvrtak novi interviju...nova nafaka..



          u iducem broju obavezno bucku ispituj 04.gif 07.gif 13.gif


        ja se ne pikam,nisam iz mostara 21.gif











        dokle ces ti sirotinju za 38.gif cekaj za koji dan dok dodjem tamo,mamlazu 23.gif



        curice 33.gif

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        03-09-2006 22:15 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali
        pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ne znam bi li valjalo postaviti anketu koga biste vi voljeli citati u sljedecem intervijuu ili da to ostavimo pa da bude svaki putm iznenadjenje...

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        03-09-2006 23:51 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mo_navijac 10.gif 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        03-09-2006 23:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma ti odluci ko ce biti sljedeci, super ti je ovo 07.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        03-09-2006 23:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17853
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        slazes li se da temu prebacimo na podforum LOM

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        03-10-2006 00:00 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Stranica (29): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com