Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » edo kahrimanovic kaplan 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
crvena trojka crvena trojka is a Male
ne more meda


Poruka: 42
pokretac teme Thread Started by crvena trojka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

35.gif

03-22-2006 19:42 crvena trojka is offline Pregledaj poruke od crvena trojka Dodaj crvena trojka u listu prijatelja
habiba75 habiba75 is a Female
raja




Poruka: 2341
Location: lebdim

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BMW:

    Sjecam se sviro u Pocitelj neznam okle me davo donese dole Edo za bubnjevima i udara li udara. Kad odjednom bitka svi zalegli a on bubnja i smiriva rijecima Nemojte raja rahmeta vam dedina taman nas krenulo 10.gif
10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
JESAM LI VAM GOVORILA!?

03-22-2006 20:13 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

red je reci,
rahmetli eda,
prvi menadzer grada mostara (ne pikam ovo poslije 92)

03-23-2006 00:18 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
hari hari is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1110
Location: Sverige

Da i ja nesto dodam Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko se sjeca kad je u Smaje Kljake ( obojici rahmet dusi ) svirao bubnjeve a set mu bio smjesten u WC-u.

03-23-2006 09:58 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
rimda rimda is a Male
raja




Poruka: 1827
Location: BULEVAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

        citat od crvena trojka:

      Sta bi ja bez tebe ljepojko,odakle odo na Bajrame boze me oprosti, 10.gif a za informaciju nije visnja nego mujo a za tricu nemoj te seljacke molim te,CORBA je po mostarski,a za informaciju zensko tu nije svracalo a 13 dugih godina mi je bilo "RADNO MESTO" sto bi duro reko pitaj BMW a radio sa mnom ,a ja sjeti se i menga bi ponekad na basci popio kafu kad bi na randes poso 33.gif .


    ha cojeka sto me napade 02.gif
    (haj nije niko odavno)

    okle bola, mene u ''seljackim" 13.gif

    e sad cu iz inata:

    ja sam isla svaki dan na kafu u tricu 13.gif




NIJE U TRICU NEGO U TROJCHICU...

___________________________________________________________________
38.gif Admir Stupac 38.gif

03-23-2006 18:52 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

EDO KAPLAN ,MUSTAGRUDIC, JE STVARNO LEGENDA.JEDNOM GA JA TREFIO U KAFEU "O71" U SARAJEVU ,I NAIDJE JEDNA NASA PJEVACICA,DAMA ,KOJA I DAN DANAS PJEVA,I NECU JOJ SPOMENUTI IME IZ PRISTOJNOSTI,KAD EDO JE POCE LJUBITI ,I KAZE : DJE SI ,.... , KURAVO STARA,ODKAD TE NISAM VIDIO!!!!!
JA ZINUO ,KAZE ON MENI POSLIJE : JES VIDIO KAKO JA SA NJIMA ,AA?
A PUSIO JE "KENT" ,SVE JEDNU OD DRUGU CIGARU PRIPALJIVAO ,NIJE MU TREBAO UPALJAC.
RAHMET MU DUSI

___________________________________________________________________

    04-17-2006 23:30 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mogu li ja rec ko je 02.gif

    ja nisam pristojna 11.gif

    04-17-2006 23:32 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    NISAM NI JA PRISTOJAN ,GLUMICE ,NEGO JE TA DAMA PRISTOJNA.
    HEHEHEHE 10.gif

    ___________________________________________________________________

      04-19-2006 01:05 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      MA ,RECI ,ALI JA NECU PRIZNATI DOK MI SUP RUKU NE ZAVRNE 21.gif

      ___________________________________________________________________

        04-19-2006 01:06 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        lupi
        SexNepoznat

        Poruka: 245

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        JES, JES CIGARA MU UVJEK VISILA U USTIMA.RAHMET MU DUSI. 33.gif

        04-19-2006 09:38 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
        glumica glumica is a Female
        Trn u oku


        Poruka: 4415

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od taxi:

          MA ,RECI ,ALI JA NECU PRIZNATI DOK MI SUP RUKU NE ZAVRNE 21.gif


        ako imas zelene oci, moze bit da ti ih i zavrnu 02.gif

        04-29-2006 15:40 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kafene,okle zelene 04.gif

        ___________________________________________________________________

          04-29-2006 15:42 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          glumica glumica is a Female
          Trn u oku


          Poruka: 4415

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          pa kako ide ona pjesma:
          kafene oci bile su mojeeeeeeeeeee 13.gif 13.gif

          04-29-2006 15:45 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dobro je, dobro jeeee ....
          Vidim da znas 10.gif

          ___________________________________________________________________

            04-29-2006 16:00 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            gorza gorza is a Male
            avenija kruzno


            Poruka: 105

            RE: edo kahrimanovic kaplan Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Edo Kahrimanovic je sin slasticara Kahrimanovica. Ozenjen Zekickom. (sestrom Tale Zekica), dok je Eda Kaplan bio bubnjar, sibicar, konobar itd. Bio je komsija slikaru Ici Voljevici. Stanovao u kuci kod semafora na ulazu u Liska ulicu. Inace se Eda Kaplan ubio na pocetku rata, kada su ustase pocele upadati u stanove Mostaraca, dok je Edo Kahrimanovic bio uz HVO. Pripadnici HVO su se hranili u njegovom restoranu (kod parka; danasnji Zrinjevac) Bio je i ostao kockar, probisvjet i baraba. Ne znam po cemu bi on bio legenda Mostara.

            06-08-2006 02:15 gorza is offline Pregledaj poruke od gorza Dodaj gorza u listu prijatelja
            gorza gorza is a Male
            avenija kruzno


            Poruka: 105

            Eda Kaplan, konobar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Birvaktile je Eda radio u Smaje Kljake kao konobar. Dosao neki mladi par, a Eda ce ti:" Sta ce picka popiti"

            06-08-2006 02:19 gorza is offline Pregledaj poruke od gorza Dodaj gorza u listu prijatelja
            glumica glumica is a Female
            Trn u oku


            Poruka: 4415

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            dje su ovi ''azurni'' moderatori

            06-08-2006 10:17 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Edo Kaplan je bio , i ostao legenda. 10.gif
            edo bajram je bio ,ali nije ostao legenda nakon 1992 .IgnoreSign.gif

            ___________________________________________________________________

              06-08-2006 10:39 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              jagnje jagnje is a Male
              puter


              Poruka: 72
              Location: svedska

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ovo se zove nagadanje polupo loncice,edo se ubio 92 na samom pocetku rata a pitanje je i je li sam digo ruku na sebe i mozda jedini pravi boem u gradu kakvih na zalost nema vise rahmet mu dusi koliko me puta nasmijo u zivotu 33.gif 26.gif 26.gif 26.gif

              06-08-2006 14:45 jagnje is offline Homepage of jagnje Pregledaj poruke od jagnje Dodaj jagnje u listu prijatelja
              RifGuitar RifGuitar is a Male
              mofo beba


              Poruka: 7

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Edo mozda nije legenda Mostara ali je svojim nacinom zivota obojijo jedno vrijeme u nasem Gradu. Tako ga je ispiturao, da ga evo imamo i na nasem forumu. Druzili smo se vrlo zabavnno.

              01-09-2010 23:19 RifGuitar is offline Pregledaj poruke od RifGuitar Dodaj RifGuitar u listu prijatelja
              Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com