Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Zeni se , a htijela sam mu toliko toga reci *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gara bona...
U mene nana bas neki dan vaki isti roman chitala*













































































Znas kako ono stariji kad citaju...citaju naglas...Pa je sluchajno cuo...
13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

03-24-2006 19:59 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
NESA X
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

    Gara bona...
    U mene nana bas neki dan vaki isti roman chitala*
    Nije lijepo neciju temu omalovazavati ako nemas sta pametno za pisai nemoj ni takve gluposti.












































































    Znas kako ono stariji kad citaju...citaju naglas...Pa je sluchajno cuo...
    13.gif 13.gif 13.gif
35.gif 35.gif 35.gif 35.gif 35.gif 35.gif 35.gif

03-24-2006 20:08
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zeni se,a meni svanu

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

03-24-2006 20:36 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
habiba75 habiba75 is a Female
raja




Poruka: 2341
Location: lebdim

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pala:

    Moj ti je savjet da neceprkas po proslosti pogotovo sto se on odlucio na taj korak koji ce napraviti u subotu. Nazalost ja te jos nisam licno upoznao (mada se nadam da ce i zato biti prilike na nekoj od forumskih festa) ali putem ovog foruma sam dosao do zakljucka d si jedo DIVNO stvorenje koji ce sigurno sebi naci par jos ljepsih ociju.
    A na kraju kajeva svi mi imamo jedan par oka ili neki divni osmjeh koji nam se katkad javljaju u snovima. Nije to nista neobicno.

lijepo si napisao ovo svaka cast 10.gif

___________________________________________________________________
JESAM LI VAM GOVORILA!?

03-24-2006 20:47 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
mia18 mia18 is a Female
ne more meda




Poruka: 50

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mia18 nisam pricala o fantazijama nego snovima , a to je nesto na sta nemogu sama uticati , nenarucujem ga ja u snove , niti uopste razmisljam o njemu i odatle i potice ovo moje pitanje , .
I ja sam rekla bila to DA i volila sam svog muza , ali bademaste oke su mi tada bile neka fina djecija uspomena .Al evo vidim malo ko je skontao moje pitanje .


Jesam li trebala ,, ranije ,, o ovome s njim pricati il je bolje sto nisam da se nebi prosula jer mozda on nikada nije osjecao nesto vise za mene .[/quote] izvini sto nisam odmah skontala, ali previse sam provela vremena sa ovim glupim bosankama taj dan , 01.gif ,ali sad ozbiljno.Mostarke smo i ja i ti ,tako da nije valjda da smo u tim stvarima tako mnogo razlicite.Na kraju dana ti znas sto nisi nista rekla, NAS PONOS,jebena stvar.A toga kod nas hercegovka ima vise nego u normalnim dozama.Nas nijedna nece ne samo drugome priznati kad nismo u pravu , nego cak ni sebi.I ti znas da mu ti nikad nisi nista rekla bas iz tog razloga.Kako to englezi kazu:''Fear of rejection''.Nije tebe bilo strah reci, nego je tebe bilo strah sta ce on reci na tvoju ljubavnu izjavu, ismijavanje ili odbijanje od strane drugih, a posebno onih u koje smo mi osjecajno investirani su osjecanja koja mi kao ljudska bica izbjegavamo, kao vruca pegle sto govorimo djeci da ne idu na nju.To je glupa usporeda , ali tako je.I kasno je sad, sto tu cijelu situaciju cini jos gorom i tuznijom, proso voz , ili cekaj novi, ili sjedi na voznoj i cami cekajuci za onim sto sjedi pred tobom ali nemas karte , jer su isprodate.Sve najbolje, bit ces u redu , glavu gore. 10.gif

___________________________________________________________________
Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

03-24-2006 20:55 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh pa ovo je bas ozbiljna situacija ja kontam sala neka suosjecam i ne daj se

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

03-24-2006 21:01 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gdje ona Garavusa , da nije vec otputovala

ne rekoh joj sretan put 01.gif



Garavo , sretan put , lijepo se provedi 33.gif 33.gif 33.gif

kupi vjencanicu , pozdravi mi Jovu i suprugu mu

raportiraj kad se vratis 35.gif 07.gif

03-24-2006 21:05
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa mama gdje ides

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

03-24-2006 21:08 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mia18:

    Mia18 nisam pricala o fantazijama nego snovima , a to je nesto na sta nemogu sama uticati , nenarucujem ga ja u snove , niti uopste razmisljam o njemu i odatle i potice ovo moje pitanje , .
    I ja sam rekla bila to DA i volila sam svog muza , ali bademaste oke su mi tada bile neka fina djecija uspomena .Al evo vidim malo ko je skontao moje pitanje .


    Jesam li trebala ,, ranije ,, o ovome s njim pricati il je bolje sto nisam da se nebi prosula jer mozda on nikada nije osjecao nesto vise za mene .
izvini sto nisam odmah skontala, ali previse sam provela vremena sa ovim glupim bosankama taj dan , 01.gif ,ali sad ozbiljno.Mostarke smo i ja i ti ,tako da nije valjda da smo u tim stvarima tako mnogo razlicite.Na kraju dana ti znas sto nisi nista rekla, NAS PONOS,jebena stvar.A toga kod nas hercegovka ima vise nego u normalnim dozama.Nas nijedna nece ne samo drugome priznati kad nismo u pravu , nego cak ni sebi.I ti znas da mu ti nikad nisi nista rekla bas iz tog razloga.Kako to englezi kazu:''Fear of rejection''.Nije tebe bilo strah reci, nego je tebe bilo strah sta ce on reci na tvoju ljubavnu izjavu, ismijavanje ili odbijanje od strane drugih, a posebno onih u koje smo mi osjecajno investirani su osjecanja koja mi kao ljudska bica izbjegavamo, kao vruca pegle sto govorimo djeci da ne idu na nju.To je glupa usporeda , ali tako je.I kasno je sad, sto tu cijelu situaciju cini jos gorom i tuznijom, proso voz , ili cekaj novi, ili sjedi na voznoj i cami cekajuci za onim sto sjedi pred tobom ali nemas karte , jer su isprodate.Sve najbolje, bit ces u redu , glavu gore. 10.gif[/quote]

Ne znam koliko ti je godina, ali mi se cini da nemas bas puno. Ovo ne pisem da te omalovazim, ali ces sigurno imati lijep zivot iz jednostavnog razloga sto pocinjes razumijevati u cemu zene grijese. Kad si cula da je neka jezikara imala ovakvih problema? Istresi sta imas svakom u svaka doba pa kud puklo da puklo.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

03-24-2006 21:09 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Kad si cula da je neka jezikara imala ovakvih problema? Istresi sta imas svakom u svaka doba pa kud puklo da puklo.


mislim, da ne pali uvijek ovaj savjet

nekad se moze i zaglavu uhvatiti ---od tog --- kud puklo da puklo

zavisi od situacije , individue koja treba da se istrese

individue kojoj treba da se istrese

uvijek treba pokusati ostaviti jasnu situaciju, zbog sebe

ali izabrati put , koji u tom trenutke pashe

03-24-2006 21:22
mia18 mia18 is a Female
ne more meda




Poruka: 50

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa narode moj pa mogu i ja po mahalski , pa sa avenije sam.
SAVJET:Pogledaj mu staru (svekrva buduca),mora da je neka krepa mahalusa jezikara(ko ja 04.gif ), i budi sretna da je nemoras gledati i slusati do kraja zivota.E jeli ovo bolje????????

___________________________________________________________________
Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

03-24-2006 21:32 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
Kamelito Kamelito is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 359
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Malo musko razmisljanje?

1. Ko neki fini roman toliko puta isprican i napisan (bezgranicno mnogo varijacija)
2. GARA (to tvoje ponasanje (pocetno) nije nista vec ono pravo Mostarsko (npr. gledamo se 1 god. tj. hodamo, svadjamo se (tako barem mislite) i BUM na kraju pad...) nadam se da ces me skontati?

3. Nisu ti ni Mostarci nista drugaciji (nastavak prije ratne kombinacije) sto nekontam i neprihvatam (buraz ja sam frajer, sta ce raja rec, papak itd. ako nista Vi zene se istracate jedna drugoj i barem Vam je lakse a MI umiranje iznutra a vani j.... kameni spavaci) CAST POJEDINCIMA..... ali Vi ste stara garda.

4. Vi zene ste mono osjecajnije a to Vam stvara jednu prepreku (puno zamisljate i ocekujete u svijetu ljubavi????)

5. MI smo vise prakticni????

U tvom slucaju (mastanje te dovelo do pronalaska tzv. savrsenog tj. (ociju, osmjeha sto dokazuje tezu OSJECAJI...)

U njegovom slucaju: "ma ja ona ti je buraz tamo negdje vani a tu? Ako je stituiran ide ova izreka "ostajte ovdje jer sunce...."

ZAKLJUCAK: MI (zene i muskarci) iz Mostara TREBAMO SE OSLOBODITI izrazavanja LJUBAVI, ZELJE i OSLOBODIT se jedne stvari ste ce i ko ce sta reci??????

TOLIKO OD MENU, sve naj naj ali ZABORAVI i cuvaj to samo za sebe 33.gif

P.S.

VAS PSIHOLOG (zasto) 4,5 god. zabavljanja s studenticom PSIHOLOGIJE 02.gif

DAJEM PRIVATNE SEANSE (u vasoj kuci ) 04.gif 05.gif 07.gif 13.gif 11.gif 25.gif

___________________________________________________________________
Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

    03-25-2006 15:56 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
    Nepoznata1
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Garavo, Lijep provod u Mostau 33.gif 33.gif 33.gif

    Mani se filozofiranja, boja, boja 21.gif

    To ti je samo fizika privlacnost, pomijesana s nostalgijom....

    Nace se onaj pravi, koji ce znati cijeniti tvoju ljepotu, dobrotu i taj pozitivan karakter 10.gif

    03-25-2006 21:02
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mama gara ako je sudjeno i on ce se razvest i nace te se a ja bas vjerujem u tu sudbinu i mislim da si mu trebala to rec u oci ta nisi dijete ako nista kroz salu ono divi ganje sidje bola joj ti si se meni svidjo drama,a nisi mi ni sad mrzak.mama puno srece ti zelim u zivotu i ne daj se a i ja sam izgubio nekoga koga sam volio drama ko je imo te bademaste oci a sto je najgore svojom krivicom,nepotrbnom a bio sam i vjeran ali dzabe.mama cuvaj se volim te

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    03-25-2006 23:30 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lelo , hvala 33.gif Jova pozdravljen , Jovo je kralj , svaki put kad ga vidim cini mi se da sve manje zuba ima 13.gif


    A u vezi teme , ja sam ljepo otisla cestitala , pozelila srecu i sama sebe zapitala

    matere ti kako ti se on ikada svidjao , 28.gif

    ocito je da ga nesanjam zato sto mi se svidja jer sam ga i poslje toga sanjala , ma nidje veze sve ovo skupa , al eto . 29.gif

    Eh eto ,toliko u vezi teme , valjda cu jednog dana prestati sanjati 13.gif


    Hvala svima na pozeljenim ljepim zeljema i jkomplimentima

    sta bi ja brez vas 16.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-02-2006 16:29 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cok:

      mama gara ako je sudjeno i on ce se razvest i nace te se a ja bas vjerujem u tu sudbinu i mislim da si mu trebala to rec u oci ta nisi dijete ako nista kroz salu ono divi ganje sidje bola joj ti si se meni svidjo drama,a nisi mi ni sad mrzak.mama puno srece ti zelim u zivotu i ne daj se a i ja sam izgubio nekoga koga sam volio drama ko je imo te bademaste oci a sto je najgore svojom krivicom,nepotrbnom a bio sam i vjeran ali dzabe.mama cuvaj se volim te




    sinko dragi , kakav razvod i to , bola nisam ja zaljubljena u njega , bila nekad ko djete , i ta uspomena ostala , kad bi ja sad ostala zaljubljena u sve oci sto su mi se nekad svidjale , dje bi bio kraj , al eto vec napisa da smo se vidili , i sve normala .

    volim i ja tebe sinko 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-02-2006 16:31 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    pala pala is a Male
    raja




    Poruka: 1586
    Location: Avenija 77

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    WELCOME BACK GARA

    ___________________________________________________________________
    VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

    04-02-2006 17:14 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hvala care 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-02-2006 17:56 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    opet srceparajuce nakve,sta si mu htjela rec

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    04-02-2006 19:22 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kome bola 28.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-02-2006 19:28 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com