Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Zeni se , a htijela sam mu toliko toga reci *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od funkyg:

        citat od GARAVUSA:

      izbrisan , neznam ni dan danas sta je ono bilo, ali znam da je jako , jako èudno bilo , kako su se neke stvari poklapale, nadam se da je sretan jer i ja sam 10.gif

    To je najbitnije da si sretna jer uz milione pitanja neces nista postici samo ces sebe ispatiti,znam bit ce malo tesko pruziti mu ruku i reci "sretno ti",a u tebi rijeka pitanja tece.
    Samo polako i samouvjereno,ne brini se!





duso pogledaj datum kada sam ovu temu otvorila , ja mu èestitala i od tada , od tog dana mi nije dolazio u san, nikad vise evo skoro ce 2 godine , bilo pa proslo 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

10-15-2007 11:35 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2199
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gara vazda pravis probleme ako nisi ti jes Beba 08.gif 19.gif 35.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

10-15-2007 12:40 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif jes, jes 13.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

10-15-2007 12:58 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

        citat od funkyg:

          citat od GARAVUSA:

        izbrisan , neznam ni dan danas sta je ono bilo, ali znam da je jako , jako èudno bilo , kako su se neke stvari poklapale, nadam se da je sretan jer i ja sam 10.gif

      To je najbitnije da si sretna jer uz milione pitanja neces nista postici samo ces sebe ispatiti,znam bit ce malo tesko pruziti mu ruku i reci "sretno ti",a u tebi rijeka pitanja tece.
      Samo polako i samouvjereno,ne brini se!





    duso pogledaj datum kada sam ovu temu otvorila , ja mu èestitala i od tada , od tog dana mi nije dolazio u san, nikad vise evo skoro ce 2 godine , bilo pa proslo 10.gif

stvar je vrlo jednostavno neke su ti se kockice poslozile i sama imam po nekad nekih fikcija ala ovih tvojih i mislim sad kad je sve gotovo da si to jednostavno pospremila u svoju proslost ili kako kazes u stranicu svog dnevnika kao jednu lijepu uspomenu 33.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

10-15-2007 17:44 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gara Gara 21.gif 04.gif 35.gif 33.gif

kad bi ja briso tako nebi me pet hiljada gumica obrisalo 35.gif

Svaka cast na hrabrosti 35.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      10-15-2007 17:47 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      eh ti ti 21.gif

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      10-15-2007 17:49 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      lala lala is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1331
      Location: dalekoooo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e moja garavusa...moram da i ja malo "otvorim" dusu jer je jucer bio dan zaljubljenih a evo citam tvoj post i pravo me nesto pogodi. upoznala sam svog biveg momka prije nekih mnogo godina i uvijek sam gajila neke simpatije prema njemu. ali nismo to nista ostvarili do nedavno. ja sam se udala u medjuvremenu, on se vjerio...nije se na kraju vjencao a ja se razvela. i eto mi smo se napokon skontali bili nakon toliko godina, ta simpatija je prerasla u veliku ljubav. da bi njegovi roditelji nas raskinuli. toliko sam bila sretna sa njim kao i on samnom, i toliko sam osjetila ljubavi prema tom covjeku to nije normalno. jednostavno smo bili kao jedna srodna dusa. do raskida je doslo neocekivano sa moje strane. svi su mi govorili njegovi su dosli da vas raskinu, kao i prosle 2 veze u koje su se upetljali oni. i mislila sam da cemo on i ja ipak biti nesto jace od te moci njegovih, ali eto odabrao je svoje roditelje odnosno mamu umjesto mene. i to nije prvi put da je njegova mama prevladala. znam da je glupo sa moje strane, ali evo skoro pa 3 mjeseca me golica pitanje "da smo se vjencali jer smo te planove vec krojili, kako bismo sretni bili...kako bismo imali ono na cemu smo vec godinu radili..." najveic sok u svemu tome je sto se to desilo iznenada, doslovice danas je govorio kako nemoze bez mene a sutra smo raskinuli...bez ikakve svadje, razloga...izuzev onog ocitog. sanjala sam ga svaku noc. znam da je kraj, nebi se vratila takvog muskarcu da sad ima krunu na glavi iako on to sad zeli. ali jos u svojoj glavi ga gledam kao onog muskarca kojeg sam voljela, a ne kao muskarca u kojeg se pretvorio zadnjih par mjeseci. nemogu da priznam sebi njegove mane, da ima moza cak i blazi slucaj edipov. kompleksa, neznam....jednostavne tesko mi je da se pomirim sa svime. i onda, u ovolikom gradu...da ga sretnem proslog vikenda, sjedi na kafu sa neke 2 djevojke...

      ___________________________________________________________________
      rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

      02-15-2008 23:37 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jedan moj poznanik se odlicno uklapa u tvoju pricu , pomislih da se o njemu radi , a onda vidjeh da si ti daleko , pa skontam da nemoze biti on .Od takvih labilnih osoba nemas nista , bolje da sad nije bilo nista nego da ste se vukli par godina pa te onda zadesi to sto je sad. 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      02-16-2008 01:16 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      RIO RIO is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 452
      Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e to sto je bilo je samo jedna lijepa uspomena, i stvara ti nostalgiju, jer u ovome svjetu nemozes cutri nista fino, i zato ti se desava da se sjecas tih vremena koja su bila cudo,
      a da je bila sudbina vi bi bili zajedno, svak ima svoju nafaku na ovome dunjaluku...

      ___________________________________________________________________
      Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

      02-16-2008 08:31 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8019

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Gara....ljutit se nemoj.... 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif


      puno si cekala 21.gif ....daleko od ociju daleko od srca......
      trebala si mu reci...savjest bi ti bila cistija.....ko u onom filmu Sjaj u travi. (najljepsi je kraj filma)
      pa ti znas kakvi smo mi ......dusa folirati....
      Da sa nama dijelis svoje emocije je dobro. Karaktersitika nekoga ko zna voliti...... 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      02-16-2008 11:24 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta cu se bolan ljutiti , svak od nas ima nesto za sta se u zivotu dvoumio uraditi ili ne , za mene je eto bilo to - te bademaste oke.On sretan , ja sretna , sve ok .
      Ljepa uspomena i prica, i to je sve. 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      02-16-2008 12:27 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8019

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        sta cu se bolan ljutiti , svak od nas ima nesto za sta se u zivotu dvoumio uraditi ili ne , za mene je eto bilo to - te bademaste oke.On sretan , ja sretna , sve ok .
        Ljepa uspomena i prica, i to je sve. 10.gif




      ....nije ti svejedno...... ne lozim te ....osjecam..... 10.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      02-16-2008 18:00 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      šeki šeki is a Female
      mofo beba




      Poruka: 889
      Location: najljepsi grad na svijetu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od maja_mostar:

        dobiste li ista za "dan lovera"...... sta sam ja dobila......auuuuuu........ 19.gif


      dobila sam majo bi-bi.gif

      ___________________________________________________________________

        10.gif

        02-16-2008 18:03 šeki is offline Pregledaj poruke od šeki Dodaj šeki u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od denani:

              citat od GARAVUSA:

            sta cu se bolan ljutiti , svak od nas ima nesto za sta se u zivotu dvoumio uraditi ili ne , za mene je eto bilo to - te bademaste oke.On sretan , ja sretna , sve ok .
            Ljepa uspomena i prica, i to je sve. 10.gif




          ....nije ti svejedno...... ne lozim te ....osjecam..... 10.gif




        to je kod tebe po onoj


        vjerujes li meni ili svojim ocima 13.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        02-16-2008 18:14 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8019

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        I eto ja jos uvijek mjesecima sanjam kako mi se smjasi nekako vragolasto , ama isto kao na filmu , i taman danima kontam i sama sebi govorim, ovo ti je zadnja sansa sada kad odes u Mostar prvo ces s njim sjesti , popricati o svemu , i cini mi se da sam skupila hrabrosti , samo sto nisam pocela da vjezbam pred ogledalom , ali evo cula sam veceras on se zeni u subotu , a ja akobogda dolazim u subotu navece , pa evo sjedim i pitam se , jel sve ovo slucajno .

        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
        ....OVO ME ZBUNJIVA.... UBI ME...NIKAKO SKONTATI

        ...Gara....svi od nas imaju proslost...
        ne moze se proslost baciti...ni gumicom izbrisati.... proslost ostaje dio nas.......ako je nekad lijepo bilo zasto se onda ne sjetiti 33.gif 33.gif svih onih lijepih trenutaka....
        i ja imam djecu...sretno ozenjen (dobio na lotu) ....... moja proslost je samo moja i nicija druga..... 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        02-16-2008 18:24 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        tebi tvoje , meni moje 10.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        02-16-2008 18:26 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8019

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od GARAVUSA:

          tebi tvoje , meni moje 10.gif




        ...opet ljuta...... ?????????????????????????

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        02-16-2008 18:26 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        02-16-2008 18:27 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od denani:

              citat od GARAVUSA:

            tebi tvoje , meni moje 10.gif




          ...opet ljuta...... ?????????????????????????




        nisam bola , cuj opet
        bar se ja nikad neljutim , samo me glava boli pa sam ters 29.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        02-16-2008 18:29 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8019

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od GARAVUSA:

              citat od denani:

                citat od GARAVUSA:

              tebi tvoje , meni moje 10.gif




            ...opet ljuta...... ?????????????????????????




          nisam bola , cuj opet
          bar se ja nikad neljutim , samo me glava boli pa sam ters 29.gif




        aha odma mi je lakse....... 33.gif 33.gif 33.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        02-16-2008 18:34 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com