Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Zeni se , a htijela sam mu toliko toga reci *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3806
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

    Nije bila tema, ovo je pisalo na temi Izjave Poznatih ljudi

    01.gif

Ok, hvala.

02-02-2010 12:33 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nemam u zivotu bivsih ljubavi, simpatija, osoba s kojima sam ostala nedorecena tako da bas i ne razumijem o cemu pisete...sto je bilo bilo je...a i da mi se desi takvo nesto...kad bi cula da se zeni ne bih nsita ni poduzimala....ako nisam do tad sto bih bas tada...ne znam...ja ne bih mogla nastaviti sa svojim zivotom kad ne bih odmah bila na cisto s nekim...a oko nekih ljudi se ne treba ni truditi....ja vise volim nakon tih nekih zivotnih prelaza prvo poraditi na sebi i pokusavam ne trositi energiju na ljude koji su sad dio moje proslosti....bespotrebno mi je trositi energiju na njih....ili razmisljati o tome sta bi bilo kad bi ovo, da je bilo ovako ili onako...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-02-2010 14:37 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pametnica moja draga 01.gif 10.gif
    Najbolje je sve reci na vrijeme, poslije se samo moze okrenuti stranica i ici dalje.

    02-02-2010 14:47 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7602
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Auuuu...pa èek malo....moji su zadnji postovi bili generalno mišljenje na Cherino pitanje "žrtvovati ljubav ili ponos", a ne vezano baš za naslov teme.
    Cheriiiii, èupaj nas 01.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    02-02-2010 14:53 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
    moforaja




    Poruka: 2481
    Location: milano

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif kasno je 19.gif

    ___________________________________________________________________
    Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

    02-02-2010 14:55 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Auuuu...pa èek malo....moji su zadnji postovi bili generalno mišljenje na Cherino pitanje "žrtvovati ljubav ili ponos", a ne vezano baš za naslov teme.
      Cheriiiii, èupaj nas 01.gif


    Carmela, tako sam i skontala tvoje postove.
    I moja kopija citiranog je bila identicna, nije se odnosila na temu, vec na cherinu recenicu. 01.gif

    02-02-2010 15:00 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    LEA LEA is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 361
    Location: tamo iza cose

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kakva je danas situacija,govori li se ikom ista 35.gif

    02-02-2010 17:46 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3806
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma, razumjeli smo se, i moje pitanje nije bilo baš vezano za naslov teme, nego za nekoliko zadnjih postova u kojima se spominjala relacija ponos-ljubav.
    Nema nesporazuma. 01.gif 10.gif

    02-02-2010 18:14 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma *#@!$
    Meni kazu da sam mutav na momente.....

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    02-02-2010 18:15 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    LEA LEA is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 361
    Location: tamo iza cose

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ti..mutav??? 35.gif

    Da je meni bit mutava,nego jok,sto na umu to na drumu 28.gif

    02-02-2010 18:49 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa tako mi kazu.....

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    02-02-2010 19:06 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    torres torres is a Male
    moforaja


    Poruka: 2147

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      nemam u zivotu bivsih ljubavi, simpatija, osoba s kojima sam ostala nedorecena tako da bas i ne razumijem o cemu pisete...sto je bilo bilo je...a i da mi se desi takvo nesto...kad bi cula da se zeni ne bih nsita ni poduzimala....ako nisam do tad sto bih bas tada...ne znam...ja ne bih mogla nastaviti sa svojim zivotom kad ne bih odmah bila na cisto s nekim...a oko nekih ljudi se ne treba ni truditi....ja vise volim nakon tih nekih zivotnih prelaza prvo poraditi na sebi i pokusavam ne trositi energiju na ljude koji su sad dio moje proslosti....bespotrebno mi je trositi energiju na njih....ili razmisljati o tome sta bi bilo kad bi ovo, da je bilo ovako ili onako...


    10.gif Nemam nista da nadodam na ovaj post

    02-04-2010 12:34 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
    Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com