Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ***Zeni se , a htijela sam mu toliko toga reci *** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland

***Zeni se , a htijela sam mu toliko toga reci *** Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bili smo djeca u osnovnoj skoli jos, zaljubila sam se u njegove oci , predivna dva badema , a cak mi se ucinilo da su i ta dva badema mene gledala nekim cudnim sjajem .Jednom mi je na sred casa rekao , ti imas pravu prirodnu ljepotu i nasmjesio se kao najveci sarmer tog vremena i prostora , a bilo nam je samo 13-14 godina .
Poslje osnovne svak krenuo svojim putem , tako ja na jednu on na drugu stranu , nismo se vidjali nego ponekad ono za vikend na bulevaru , u prolazu .Ja se zaljubila u nekog drugog momka , a i on je sigurno imao neku , nisam vise toliko obracala paznju .
Dani su prolazili , mjeseci i tada je dosao rat , ja otisla u bjeli svijet , a lijepe bademaste oci ostale u Mostaru , ja sam se prvi put nakon 2 godine vratila u Mostar , koji je tada bas bio ono tek posljeratni , i tako dok sam stajala na ulici i pricala sa nekim , ugledam njega , djecaka sa najljepsim ocima kako prodje u autu , i upitam tog momka s kim sam stajala posto vidim da ga je pozdravi , bogati jel to ...
kaze jeste , reko zovi ga zvizdi radi sta znas samo ga moram vidijeti , i bogami ga dozvasmo , i tada sam ugledala opet te oci , ono obradovali se jedno drugom i to sve i hajd kao vidijecemo se.
Svako ljeto sam dolazila , popili bi kafu tako malo pricali o toj nasoj skolskoj raji , znala sam da ima djevojku , pa i ja sam imala momka i nisam ni razmisljala drugacije nego da smo sada odrasli ljudi a ne vise zaljubljeni klinci.Ali sta mi se desilo je to da sam pocela da sanjam te oci , iz dana u dan , svaku noc , pa ako nista na momenat , cisto samo te oci me gledaju i on se smije , mozda sve traje po 20 sekundi , ali redovno , a ja sam se u medjuvremenu udala i kontam pa boze ovo nije normalno odkada sam se udala , sanjam njega i njegove bademaste oci.I kada sam mu proslje godine htjela to reci , nisam imala hrabrosti , sve kontam jao isto sam djete , gluposti , otisli smo na kafu , i on dok me je gledao ja sam pokusala da skontam zasto me ,, tako ,, gleda .Dok sam ja sakrivala pogled on je trazio moje oci svojima , i zbunjivao me do temelja , al eto vratim se kuci a nisam pomakla s mjesta , i tako sam jos par puta zaputi se do njega da mu priznam da sam pola zivota zaljubljena u njegove oci i uvijek presuti .
Prije pola godine sam bila u Mostaru i tako sreli smo se , ja sam stvarno zurila , ali i samo jedan usputni pogled je izgleda bio dovoljan .
Pitala sam , bola ozeni li se vise sta cekas , posto znam da ima djevojku godinama da su situirani ..., rekao mi je samo , sve u svoje vrijeme , ja nisam vise nista pitala , ali sam to razumijela ono kao , ma necu jos .
I eto ja jos uvijek mjesecima sanjam kako mi se smjasi nekako vragolasto , ama isto kao na filmu , i taman danima kontam i sama sebi govorim, ovo ti je zadnja sansa sada kad odes u Mostar prvo ces s njim sjesti , popricati o svemu , i cini mi se da sam skupila hrabrosti , samo sto nisam pocela da vjezbam pred ogledalom , ali evo cula sam veceras on se zeni u subotu , a ja akobogda dolazim u subotu navece , pa evo sjedim i pitam se , jel sve ovo slucajno .
Ja im zelim stvarno svaku srecu , jer nemogu reci da bi sad ja nesto pocela sa njim , ali za mene ostaje nerijesena misterija zasto mi se desava ovo sto se desava , jer sad nema sanse da cu mu ikada ista reci .

Sta sam trebala uraditi , i sta vi mislite da se ovo desava , i previse cudno da bi bilo slucajno

Eto morala sam ovo podjeliti s vama i volila bi cuti sta mislite o svemu .



NAPOMINJEM NISAM ZALJUBLJENA U NJEGA , JEDINO NIKAKO SKONTATI STO GA SANJAM , ZASTO JE OSTAVIO TAJ NEKI TRAG , JEL SE KOME OD VAS ISTA SLICNO DESILO? 14.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane GARAVUSA dana 03-24-2006 u 03:02.

03-24-2006 01:56 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
lannchy lannchy is a Female
seka




Poruka: 716
Location: uvijek na tockovima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Some things are just not ment to be!

Mislim da me razumijes....nije sudjeno i treba stvari tako ostaviti! ~265~

___________________________________________________________________

03-24-2006 02:10 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ama nepitam se ja jel to stvar sudbine , ali sve je nekako za mene bar cudno , nemogu reci da sam sad zaljubljena u njega , ali zasto mi u snove konstantno dolazi neko na koga nemislim ono on u jednom svjetu ja u drugom , sretnemo se 1-2 godisnje , pa i ova slucajnost da sam u Mo , tacno taj dan , nevjerovatno , il se meni samo to cini 29.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

03-24-2006 02:18 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
lannchy lannchy is a Female
seka




Poruka: 716
Location: uvijek na tockovima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zato sto ta iskrica medju vama ce zauvijek ostati samo to...platonska iskrica! Neostvarena ceznja...
A neostvarene zelje imaju tendenciju da tu i tamo malkice izludjuju covjeka!

___________________________________________________________________

03-24-2006 02:20 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Garava, to te malo neizvjesnost jede....sta bi bilo da je bilo 01.gif Uvijek ste se nekako simpatisali, a nikad niste to priznali jedno drugom niti je ikad bilo ista izmedju vas....

Svojim ti putem srecom moja, a i njemu nek' je sa srecom....K'o sto Lannchy rece - sudbina. Sve ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje 33.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

03-24-2006 02:20 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9946
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neznam Gara ako si se tako osjecala ko sto kazes sada ja mislim da si mu to trebala reci prije. Bar ja to nekako mislim kako kazes da ste bili raja pa kontam hajde sta fali reci pa makar i kroz salu kontas. 29.gif

Ostalo sve mislim da ce ostati misterija ! 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      03-24-2006 02:23 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      lannchy lannchy is a Female
      seka




      Poruka: 716
      Location: uvijek na tockovima

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Some things are better left unsaid!

      *pucaju me engleski quotes 19.gif

      ___________________________________________________________________

      03-24-2006 02:26 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Princ-s-Neretve:

        Neznam Gara ako si se tako osjecala ko sto kazes sada ja mislim da si mu to trebala reci prije. Bar ja to nekako mislim kako kazes da ste bili raja pa kontam hajde sta fali reci pa makar i kroz salu kontas. 29.gif

        Ostalo sve mislim da ce ostati misterija ! 10.gif



      htjela sam , i sa tom namjerom isla na tu kafu , ali nesto mi nije nikada dalo da ocepim ili barem da ga pitam sta on misli o svemu i da li nekih osjecaja ima sa njegove strane barem vezano za to neko proslo vrijeme .Haj vidicemo sta ce dalje biti 01.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      03-24-2006 02:29 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      pala pala is a Male
      raja




      Poruka: 1586
      Location: Avenija 77

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moj ti je savjet da neceprkas po proslosti pogotovo sto se on odlucio na taj korak koji ce napraviti u subotu. Nazalost ja te jos nisam licno upoznao (mada se nadam da ce i zato biti prilike na nekoj od forumskih festa) ali putem ovog foruma sam dosao do zakljucka d si jedo DIVNO stvorenje koji ce sigurno sebi naci par jos ljepsih ociju.
      A na kraju kajeva svi mi imamo jedan par oka ili neki divni osmjeh koji nam se katkad javljaju u snovima. Nije to nista neobicno.

      ___________________________________________________________________
      VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

      03-24-2006 03:34 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
      mia18 mia18 is a Female
      ne more meda




      Poruka: 50

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      fantazije su u redu , dok ih drzis u zdravim dozama i samo za sebe???Cim si ti rekla DA drugome, ti si zacepila tu bocu za sva vremena, stavi je na neko mijesto i samo kad ti dosadi monotonija sadasnjice, izvadi je i pogledaj, to je sve sto mi pade na pamet 01.gif
      P.S.Da je bog htio da bude ono bi bilo 26.gif

      ___________________________________________________________________
      Ako si iz Cima 19.gif , neobracaj mi se

      03-24-2006 05:42 mia18 is offline Pregledaj poruke od mia18 Dodaj mia18 u listu prijatelja
      Fisek Fisek is a Male
      SB PRECJEDNIK




      Poruka: 195
      Location: London, ON Kanada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Otkud ti, Gara, znas da se ja zenim u subotu???

      ___________________________________________________________________
      potpis obrisan od strane administratora

      Kako mama kaze

      03-24-2006 06:05 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
      Krofnica Krofnica is a Female
      miss foruma '04




      Poruka: 749

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sto se traga tice, koji je on ostavio, possibly...
      Slazem se sa Tigricom


      a narocito sta ti je Pala rekao 10.gif
      Poslusaj njega 10.gif




      33.gif

      ___________________________________________________________________

        03-24-2006 09:20 Krofnica is offline Posalji email za Krofnica Pregledaj poruke od Krofnica Dodaj Krofnica u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kad si vec cekala sve te godine, ne bi bilo naodmet da i sad podignes rucnu. Ocito da nijedno od vas nije imalo hrabrosti, ali IMALO. Svi mi sanjamo manje vise. A budi iskrena prema sebi, da si stvarno htjela biti s njim, dala bi sve od sebe da budes ako si imala imalo sanse...

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        03-24-2006 09:58 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pala hvala ti na ljepim rjecima i jos samo jednom da kazem da mi nikada nije bila namjera da mu ja ikad razvaljujem vezu , nidje veze , samo mi se sve oko njega ucinilo toliko slucajno , da sam morala podjeliti s vama , naravno da nema sanse da sad o ovome pricam s njim , pa mozda nekada budemo u prilici pa mu i kazem , al sad definitivno ne jer bi bilo bez veze.
        Taj momak je jedno divno stvorenje i pokazao mi se u jednoj situaciji pravi drug i stvarno mu zelim svu srecu ovog svjeta , da budu sretni i da imaju puno slatke djecice sa divnim bademastim ocima 10.gif


        Mia18 nisam pricala o fantazijama nego snovima , a to je nesto na sta nemogu sama uticati , nenarucujem ga ja u snove , niti uopste razmisljam o njemu i odatle i potice ovo moje pitanje , .
        I ja sam rekla bila to DA i volila sam svog muza , ali bademaste oke su mi tada bile neka fina djecija uspomena .Al evo vidim malo ko je skontao moje pitanje .


        Jesam li trebala ,, ranije ,, o ovome s njim pricati il je bolje sto nisam da se nebi prosula jer mozda on nikada nije osjecao nesto vise za mene .

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        03-24-2006 10:03 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        Krofnica Krofnica is a Female
        miss foruma '04




        Poruka: 749

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Gara mislim da si trebala,

        jer sad ovako neznas nista i sebe ispitujes i to te muci,
        a da si rekla nesto, mozda bih bilo nesto, a mozda bi se on okren'o i otisao
        Barem bi znala, a kao sto prinac kaze, sve si to mogla kroz salu, da vidis njegovu reakciju

        jesam sknotala pitanje 14.gif

        ___________________________________________________________________

          03-24-2006 10:10 Krofnica is offline Posalji email za Krofnica Pregledaj poruke od Krofnica Dodaj Krofnica u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland
          pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Carmela:

            Kad si vec cekala sve te godine, ne bi bilo naodmet da i sad podignes rucnu. Ocito da nijedno od vas nije imalo hrabrosti, ali IMALO. Svi mi sanjamo manje vise. A budi iskrena prema sebi, da si stvarno htjela biti s njim, dala bi sve od sebe da budes ako si imala imalo sanse...




          nikad nisam osjecala zelju da budem bas s njim , nikad nisam mastala o njemu , on ti je meni nekako isto kao sto kazem RICARD GEER je mmmmmmm , e eto tako kazem uvijek i svakome ( i moj bivsi muz je to znao ) da ON ima najljepse oci na dunjaluku , nista dalje od toga , i zato mi nepada na pamet da sad nesto ceprkam , nema sansee 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          03-24-2006 10:11 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Garava ljepotice 33.gif

          pomiri se sa tim , da ce on uvijek biti "prisutan" tu "negdje"

          tako je to sa prvim ljubavima i simpatijama

          posebno ako je nesto ostalo nerascisceno i nedeoreceno

          i kad ostaris , on ce u tvojim mislima biti aktuelan

          iz iskustva 07.gif

          03-24-2006 10:19
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          razumijem te 01.gif

          neces ti nista da ceprkas i razvaljujes

          nego si sa nama , podijelila tvoje osjecaje , koji su sad , kad se on zeni

          dobili na nekoj jacini i bacili te u lijepa sjecanja

          a ono neizbjezno

          mogla sam , ovako .....zasto nisam .....imala sam prikile ...itd

          je sad prisutno ....ne daj se ljepotice 10.gif

          03-24-2006 10:22
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

                citat od Carmela:

              Kad si vec cekala sve te godine, ne bi bilo naodmet da i sad podignes rucnu. Ocito da nijedno od vas nije imalo hrabrosti, ali IMALO. Svi mi sanjamo manje vise. A budi iskrena prema sebi, da si stvarno htjela biti s njim, dala bi sve od sebe da budes ako si imala imalo sanse...




            nikad nisam osjecala zelju da budem bas s njim , nikad nisam mastala o njemu , on ti je meni nekako isto kao sto kazem RICARD GEER je mmmmmmm , e eto tako kazem uvijek i svakome ( i moj bivsi muz je to znao ) da ON ima najljepse oci na dunjaluku , nista dalje od toga , i zato mi nepada na pamet da sad nesto ceprkam , nema sansee 10.gif



          Onda fino jednom za svagda poslozi to u glavi i ostavi ga na mjesto, da sakuplja prasinu u sjecanjima i pogledaj malo bolje u oci nekog drugog...

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          03-24-2006 10:56 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          TUTI
          Mister foruma 2008

          Poruka: 5888

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Garavusa lafica si 01.gifJa jedino sta ti mogu reci je hvala sto ovu tvoju pricu podjeli sa nama 10.gif ,a do tebe je sve ostalo sta ces uraditi 01.gif

          03-24-2006 19:39 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
          Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com