Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Enco Vareni » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Shperka Shperka is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 340

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bruka sam ga se bojala 21.gif ,,,sjecam se jednom dok sam bila dijete, ja i mama se vracamo od majke, sa carine, i izmedju parkiranih auta (ondje negdje kod Burica) se ja mami istrgnem iz ruke, a Enco se taman mimoilazi sa nama,,kad ce ti mojoj mami "cuvaj ovu malu il`ja da ti je cuvam",,,do bola sam se prepala, a i mama

a Zijo drhtavi,,,vazda mi ga nekako bilo zao, a vazda mu se rugala (ko dijete naravno) 21.gif 21.gif
.....a jednom kad sam vec malo starija bila,, curetak..stajali mi kod Hita,,cekali autobus za sutinu,, sahrana Sahovicu bila, i ja nosim cvijece ispred skole,,a Zijo pravo na mene rukom za stomak kroz onaj veliki buket cvijeca,,,shtrecnu me drama,,u onoj tuzi mene smijeh spopo 08.gif (kao i obicno 08.gif 02.gif )

___________________________________________________________________

    03-07-2006 01:26 Shperka is offline Pregledaj poruke od Shperka Dodaj Shperka u listu prijatelja
    crvena trojka crvena trojka is a Male
    ne more meda


    Poruka: 42

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sjecam se jedne scene, davno je to bilo sjedi enco,oma batlak,dzeger ispred kina zvjezda dilali sa kartama u to vrijeme kad od slatke cose ide povelika grupa stranaca.ustaje se enco onako ljut staje ispred kolone dize ruku u zrak i kaze ljutito halt.stranci stadose ni muha se necuje a enco dize desnu nogu i tako prnu da se culo sigurno 50 tak metara dalje. zatim onako mrtav hladan odmaknu se u stranu i mahnu rukom strancima forverc.ja mislim da su stranci sigurno stajali jos 10 ak minuta i grohotom se smijali a enco mrtav hladan sjeo u hladovinu ko da nista nije desilo.

    03-10-2006 13:32 crvena trojka is offline Pregledaj poruke od crvena trojka Dodaj crvena trojka u listu prijatelja
    Zigi Zigi is a Female
    gusterica


    Poruka: 60
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif

    03-22-2006 00:55 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4424
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dzina ha staces tu,galamio bi Enco u domu mladih.
    U Dretelju se legenda popeo na drvuo i kada je naisla grupa bojovnika on povika:Predaj te se opkoljeni ste od strane ABIH!! 13.gif

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    03-22-2006 12:04 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com