Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Strah od novoga » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

Strah od novoga Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko se bojite promjene ... neceg novoga .... da li zazirete ili vam se svidja izazov?

___________________________________________________________________

    04-22-2003 05:07 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    cockta cockta is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 99
    Location: upside-down

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Volim promjene, rizik, izazov,mozda i vise nego sto treba.
    Cesto me to i kosta,sta cu ne mogu se promijeniti,ostajem napadac
    totalno agresivan do kraja 08.gif .

    04-22-2003 05:52 cockta is offline Pregledaj poruke od cockta Dodaj cockta u listu prijatelja
    Sjeta Sjeta is a Female
    seka




    Poruka: 528
    pokretac teme Thread Started by Sjeta

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zato se i pije


    cocta s ledom. 02.gif

    ___________________________________________________________________

      04-22-2003 05:53 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
      cockta cockta is a Male
      avenija kruzno




      Poruka: 99
      Location: upside-down

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sjeta:

        zato se i pije


        cocta s ledom. 02.gif


      fali nesto

      vodka

      loma limuna

      jedan nako mali suncobran

      ko fol

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cockta dana 04-22-2003 u 06:35.

      04-22-2003 06:35 cockta is offline Pregledaj poruke od cockta Dodaj cockta u listu prijatelja
      Mika Mika is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dok sam bila dijete, pa i cura, bila sam stidljiva, pa sam samim tim zazirala od svih promjena, izazova. Isla samo na sigurno. Naravno, propustila puno nekih (dobrih) stvari zbog toga.

      A sada, narocito od kako sam mama, samo hrabro naprijed. Naravno, uz veliku dozu odgovornosti, ne volim da srljam u nesto sto ce rizikovati dobrobit porodice. Vazno je imati samopouzdanje, podrsku, i tu nema prepreka. Narocito ovdje, izazov je svaki dan.

      ___________________________________________________________________

        04-22-2003 07:00 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
        sarah sarah is a Female
        bice nesto od mene


        Poruka: 309
        Location: stvaram novi svijet ...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pa zavisi o cemu se radi ... negdje su promjene dobrodosle, negdje od njih pomalo zazirem.
        u principu, uvijek volim igrati na sigurno 01.gif

        04-22-2003 08:57 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
        adidas` adidas` is a Male
        guster




        Poruka: 59
        Location: No

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        KIneska stara :"Bolje vrabac u ruci neg golub na grani"

        ___________________________________________________________________
        a.d.i.d.a.s

        04-22-2003 09:19 adidas` is offline Posalji Email za adidas` Homepage of adidas` Pregledaj poruke od adidas` Dodaj adidas` u listu prijatelja
        rodica rodica is a Female
        ne more meda


        Poruka: 27

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tako je, sarah.

        Ma tesko je o promjenama govoriti generalno. Ipak, kao sto rece sarah, zavisi o cemu se radi. Nekad da, nekad ne.

        ___________________________________________________________________
        No man or woman is worth your tears,
        and the one who is won't make you cry!

        04-22-2003 09:24 rodica is offline Posalji Email za rodica Pregledaj poruke od rodica Dodaj rodica u listu prijatelja
        Asja
        Ruzica



        Poruka: 337

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ne plasim se "novog". S vremena na vrijeme mi je promjena cak neophodna.

        Ali naravno, sve zavisi o tezini stvari.

        04-22-2003 11:34 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
        Zadavalica Zadavalica is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 1632
        Location: s dna kace

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zavisi sta je to "novo"

        ___________________________________________________________________
        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

        04-22-2003 11:35 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
        Asja
        Ruzica



        Poruka: 337

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Je li mene pitas ili konstatacija?

        04-22-2003 11:38 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
        Zadavalica Zadavalica is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 1632
        Location: s dna kace

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        samo konstatujem

        ___________________________________________________________________
        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

        04-22-2003 11:39 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
        Asja
        Ruzica



        Poruka: 337

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ok

        04-22-2003 11:39 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
        tarik


        Poruka:
        Location: New Amsterdam

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        04-22-2003 15:23 tarik is offline Pregledaj poruke od tarik Dodaj tarik u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ljudi se u principu pasaju novih stvari i promjena u zivotu, pa makar one bile i nabolje.
        velika vecina zivi zivot po principu "ne talasaj, dobro je".
        ja licno nemam nista protiv novih stvari i uvjek cu probati da vidim sta to novo se dogadja, mada se cesto desi da nove stvari nisu nista drugo nego losa kopija starih.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        04-22-2003 15:54 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        sarah sarah is a Female
        bice nesto od mene


        Poruka: 309
        Location: stvaram novi svijet ...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jedan preokret koji mene trenutno plasi je to sto cu se uskoro naci u ulozi roditelja. Jedno malo bice ce ovisiti o meni i pitam se hocu li se snaci u svemu tome. Koliko god mi se cini da sam dorasla toj ulozi, uvijek se javlja jedna mala doza sumnje eto tek toliko da mi ne da mira ...

        04-22-2003 16:02 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ne moras da se brines sekunde sarah, to ce samo od sebe doci, mislim znaces sta da radis i kako. znam ja po curi mojoj kad smo dobili bebu cura je sve znala sta treba i kako.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        04-22-2003 16:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Asja
        Ruzica



        Poruka: 337

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        E to je vec nesto sto nam je urodjeno sarah. 01.gif

        I ja sam se plasila te najdraze uloge u zivotu zato sto donosi puno odgovornosti ali i najvecu mogucu srecu.

        Kao majka sedmogodisnje curice mogu samo da ti kazem da sam se prvih stotinjak puta tresla kad sam joj mijenjala pampers. Poslije je sve doslo na svoje mjesto.

        04-22-2003 16:07 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
        Sjeta Sjeta is a Female
        seka




        Poruka: 528
        pokretac teme Thread Started by Sjeta

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kod mene postiji strah, ali me to ne koci.

        cesto imam neodoljivu potrebu za necim novim. bilo to sitnica i glupost, bilo nesto veliko. najcesce mi treba nesto novo da razmisljam. ta vidite koliko novih tema otvaram. 02.gif

        ako je u mojoj sferi interesovanja, onda uvijek tezim ka necim novim. mozda i grijesim, jer cak nedovoljno budem na onom starom. uvijek bi negdje naprijed.

        uglavnom, volim novine, volim novu hranu, nove ljude, nova mjesta. volim nepredvidivost i igru.

        ne volim uspomene niti tradiciju. priznajem, nekad posegnem i ka tome, for comfort.

        ___________________________________________________________________

          04-22-2003 16:26 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
          daors daors is a Male
          brato




          Poruka: 817
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nisu mi mrski noviteti, vise me je strah dosade. Meni je dosada najdosadnija stvar na svijetu.
          Neizvjesnost mi pali adrenalin, nova varijaciiaj na istu temu mi jako prija i volim provocirat takve situacije. Jes da imam podosta oziljaka, al sve ima svoju cijenu.

          ___________________________________________________________________
          Budi na kojoj si

          04-23-2003 00:07 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
          Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com