Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » haj vako ...... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Big Grin haj vako ...... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da napravimo malo takmicenje ......
neka svako napise nesto sto smatra da je smijesno, bio to vic ili neki dogadjaj ili neki blam ... bilo sta.
onda cemo glasati za najsmjesniji post i dodijeliti pobjedniku neku prigodnu nagradu, na primjer besplatan email na moforaja.com, ili tako nesto - flexibilini smo 07.gif

haj ko ce prvi .....

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-23-2003 16:46 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Branto Branto is a Female
seka




Poruka: 703
Location: MEKLAUDLAND

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad je glasanje?

___________________________________________________________________
ahtung ahtung

    ahtung ahtung
    01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

    04-23-2003 18:19 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    prvo treba da svako napise nesto smijesno :)

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    04-23-2003 18:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Branto Branto is a Female
    seka




    Poruka: 703
    Location: MEKLAUDLAND

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma ja,nego kad je to glasanje???

    ___________________________________________________________________
    ahtung ahtung

      ahtung ahtung
      01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

      04-23-2003 18:32 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)
      pokretac teme Thread Started by tana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      u ponedeljak :)

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      04-23-2003 22:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Zadavalica Zadavalica is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 1632
      Location: s dna kace

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      cuj u ponedjeljak 01.gif

      ___________________________________________________________________
      ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

      04-24-2003 09:06 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
      galerija likova galerija likova is a Female
      proplivala


      Poruka: 11

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ¦TA ZNA I IMATI DOBAR OSJECAJ ZA REKLAMU!


      Medju "bisere" marketinga na ovim prostorima treba uvrstiti i reklamu i radnju jednog srbijanskog pogrebnika:
      > >
      > >"U sanduku Djurdjevic Radise
      > >
      > > ni ziv covek ne moze da dise.
      > >
      > >Sve dihtuje od majstorske ruke,
      > >
      > >mozes mirno da trulis, bez muke.
      > >
      > > Svece su mu od pravoga voska,
      > >
      > >od miline utrne ti koska.
      > >
      > > Venci su mu da se mrtav divis,
      > >
      > > da ti prosto dodje da ozivis!
      > >
      > > Sve je dobro, prvoklasna roba,
      > >
      > > ne moz' mrtav da bega iz groba!
      > >
      > > U sanduku Djurdjevic Radise,

      ___________________________________________________________________

        04-24-2003 09:10 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
        galerija likova galerija likova is a Female
        proplivala


        Poruka: 11

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kad bi mu¨karci ureivali Cosmopolitan


        P: Moj suprug ¸eli probati seks u troje sa mnom i s mojom sestrom.
        O: Suprug vam je o
        ito vrlo odan. Ne mo¸e vas se zasititi pa ¸eli isprobati i najbolju poslije vas - va¨u sestru. To nipo¨to nije problem, dapa
        e, obitelj e time postati prisnija. Za¨to ne biste uklju
        ili i neke sestri
        ne? Ako svejedno dvojite, dopustite mu da ode s nekom od va¨ih roakinja, kupite mu lijepi, skupi poklon, skuhajte mu fini ru
        ak i ne spominjite taj oblik njegova ponasanja.
        P: S mojim suprugom nikad nisam do¸ivjela orgazam.
        O: ´enski orgazam je mit ustoli
        en od strane militantnih feministkinja koje mrze mu¨karce. Kao takav, opasan je za obiteljsko zajedni¨tvo. Nemojte ga nikad vi¨e spominjati svom suprugu i poka¸ite mu svoju ljubav s nekim lijepim, skupim poklonom i slasnim kuhanim zalogajem.

        P: Moj suprug neprestano trazi oralni seks.
        O: Udovoljite mu. Sperma nije samo sjajnog ukusa, ve ima i samo 10 kalorija u jednoj ¸li
        ici. Hranjiva je, poma¸e da o
        uvate figuru i daje izuzetan sjaj va¨oj ko¸i. Zanimljivo, ali to mu¨karac dobro zna. Njegova je ponuda za oralni seks potpuno nesebi
        na. Dapa
        e, oralni seks je za mu¨karca ekstremno bolan. On tako samo pokazuje koliko vas voli. Najbolje ¨to mo¸ete u
        initi je da mu zahvalite, kupite lijepi, skupi poklon i skuhate fini ru
        ak.

        P: Moj suprug previ¨e
        esto provodi noi sa svojim mu¨kim dru¨tvom.
        O: To je posve normalno pona¨anje i treba ga poticati. Mu¨karac je lovac i mora se dokazivati meu drugim mu¨karcima. Daleko od bilo kakvog zadovoljstva, no s de
        kima je vrlo stresna i povratak kui je pravo olak¨anje za va¨eg partnera. Pogledajte samo kako je raznje¸en i sretan kad se vrati svom stabilnom domu. Najbolje ¨to mo¸ete u
        initi je da mu kupite lijepi, skupi poklon, skuhate mu fini ru
        ak i ne spominjete taj oblik njegova pona¨anja.

        P: Moj suprug ne zna gdje se nalazi moj klitoris.
        O: Va¨ klitoris nije briga va¨eg supruga. Ako se morate igrati s njim,
        inite to u svoje slobodno vrijeme. Da biste pomogli obiteljski prora
        un, mo¸ete se i snimiti kamerom dok to radite pa potom traku prodavati na buvljaku. Krivnju zbog sebi
        nosti ubla¸it e kupovina lijepog, skupog poklona i spremanje slasnog obroka za va¨eg dragog.

        P: Mog supruga ne zanima predigra.
        O: Predigra je za mu¨karca vrlo bolna. To zna
        i da ga ne volite dovoljno, jer za¨to bi se ina
        e morao toliko truditi da vas dovede u pravo raspolo¸enje. Napustite sve ¸elje u tom podru
        ju i iskupite se kupovinom skupog i lijepog poklona, te kuhanjem finog ru
        ka.

        P: Kako da znam kada sam spremna za seks?
        O: Pitajte svog de
        ka, on e znati kada je pravi trenutak. Kada su ljubav i seks u pitanju, mu¨karci su puno odgovorniji, budui da nisu emotivno konfuzni kao ¸ene. To je dokazana
        injenica.

        P: Trebam li se upustiti u seks na prvom izlasku s nekim?
        O: Da. I prije, ako je mogue.

        P: Sto se zapravo dogaa tijekom
        ina voenja ljubavi?
        O: To u potpunosti ovisi o mu¨karcu. Va¸no je da zapamtite da morate raditi ono ¨to vam on ka¸e bez ikakvih zapitkivanja. Ponekad od vas mo¸e tra¸iti i stvari koje vam se isprva
        ine malo
        udnima. Svejedno ih u
        inite.

        P: Koliko bi dugo trebao trajati
        in voenja ljubavi?
        O: Ne postoji prosje
        no vrijeme, ali sve iznad dvije minute je dobro. Ukoliko seks traje krae od toga, vrlo vjerojatno vi po¸urujete svog mu¨karca. Nakon ¨to je va¨ partner zavr¨io s voenjem ljubavi, dobit e prirodnu ¸elju da vas naglo ostavi i ode sa svojim prijateljima igrati golf. Ili se posveti nekoj drugoj aktivnosti, kao na primjer odlasku do birtije s dru¨tvom u cilju konzumiranja velikih koli
        ina alkohola i pokretanja intimne diskusije s ekipom. Nemojte se osjeati izostavljenom dok ga nema, naite si posla perui mu rublje,
        istei mu stan ili
        ak mo¸ete otii i kupiti mu skupi poklon. Vratit e se kad bude spreman.


        __________________

        ___________________________________________________________________

          04-24-2003 09:16 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
          Sjeta Sjeta is a Female
          seka




          Poruka: 528

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          evo nesto iz licnog zivota ...

          ja i momak (sad mi muz) randesamo ono u pocetku, a ja inace volim opsovat, al' dje cu odmah, bojim se dace mi dvicu, pa umjesto da kazem 'boli me kurac' ja kazem

          'puca mi prsluce'

          on ukino od smjeha.


          pa eto ne znam jel' smjesno, al pade mi na pamet.

          cuj "puca mi prsluce" 04.gif ono ko kulturno ...

          ___________________________________________________________________

            04-24-2003 15:44 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
            Rondo Rondo is a Male
            stalni dopisnik


            Poruka: 1085

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hoce li glasanje biti ko na evroviziji?(The Tana-seven points, Le Tana-sept poant) 27.gif

            04-24-2003 15:52 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)
            pokretac teme Thread Started by tana

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            heheheheh ..... bice ocjena za umjetnicki dojam, kao i za pokazano znanje i vjestinu
            5:5 5:6 5:8 5:5
            a bogami i za visuelne efekte.

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            04-24-2003 15:57 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)
            pokretac teme Thread Started by tana

            tri praseta Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            evo ja cu ispricati vic:

            bila tri prasica i njihova majka. majka je posla u kupovinu i kaze djeci: djeco, ja sada idem a vi se zakljucajte i nikom ne otvarajte. kada ja pozvonim lozinka ce biti "sisam sisu ja sam vasa majka". ako ne zna lozinku niposto mu ne otvarajte !

            haj reko ...... medjutim vuk cuo lozinku i kuca na vrata
            kaze mali prasic: ko jeeee
            kaze vuk: sisam sisu ja sam vasa majka
            kaze prasic: sisas ti moj kurac, vidio sam te kroz spijun

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            04-24-2003 15:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            Rondo Rondo is a Male
            stalni dopisnik


            Poruka: 1085

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Evo jedan frisak vic iz Mostara:
            Sreo Suljo Muju na aveniji kako jede cevape i kaze mu: "Bola Mujo sta jedes cevape na desnoj obali. Ne valjaju pet para i niko ih nezna napraviti da valja. Sto ne ides kod Bahre ili Rote?" Kaze njemu Mujo:"Ma bi ja bola Suljo nego bio kod zubara i reko mi nemoj nista na jesti na lijevu stranu dva sata, a ja Boga mi ogladnio!"

            04-24-2003 16:09 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
            Vuka - Mili Vuka - Mili is a Male
            Kauboj


            Poruka: 107
            Location: Houston, TX

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ovako,
            Garant ce Tanin odgovor biti na ovo
            he, he, he....dobra fora, malo sam se zamislio, ali sam je prokuzio odmah.
            Ali hajde.
            Probacu, mozda je i bila vec, ali je zanimljiva.
            Ma nije smjesna, ko gleda nagradu, imam ja punu vitrinu nagrada....
            he, he, he Tana... 35.gif

            Slusaj, nemoj da zabusavas, nemoj mi gledat kraj.
            Fino kreni od pocetka i radi kako ti se kaze.

            Ovako.

            Prvo, koliko bi puta u sedmici volio da imas rucak ili veceru vani, u restoranu?
            Jednom, dvaput, sest puta?
            Uzmi jedan broj od jedan do deset... Bilo koji , na tebi je...

            Sad, pomnozi taj broj sa 2

            Dodaj 5

            Pomnozi sa 50, hajde znam, treba ti digitron, pricekacu, hajde nadji digitron.....

            Ako ti je vec bio rodjendan u ovoj godini, dodaj 1753,
            ako ce ti biti dodaj 1752

            Sad oduzmi od broja sto si dobio godinu rodjenja (cetverocigreni broj, 1953,1972,1962....)

            Trebo bi imati rezultat sa trocifrenim brojem, a???
            Imas?

            E. prvi je broj onaj sto sam te pito na pocetku koliko bi puta volio da izadjes vani na rucak ili veceru.
            A druga dva su tvoje godine...
            Jesu, jesu, mojne nime.... Nisi ni svjestan kako vrijeme leti.....

            04-24-2003 18:30 Vuka - Mili is offline Posalji Email za Vuka - Mili Pregledaj poruke od Vuka - Mili Dodaj Vuka - Mili u listu prijatelja
            galerija likova galerija likova is a Female
            proplivala


            Poruka: 11

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            .dobar stari...
            >
            > >
            > > > Doktor krene u vizitu po bolnici, te dodje do kreveta u kojem
            > > > lezi covjek, tek operiran, bez zuba. Gleda doktor u karton kad
            > > > odjednom covjek progovori. "Doktove, hofete vi mavo ljefnjaka?" -
            > > > pruzajuci mu punu saku ociscenih ljesnjaka. Gleda doktor, oce
            > > > uzet, nece uzet, pa se sazali na covjeka, uzme par ljesnjaka i
            > > > pocne ih grickat. I tako, dok je citao karton, malo po malo,
            > > > pojede on covjeku sve ljesnjake, kao -
            > > > sta ce njemu kad nema zube, steta je bacit.
            > > > Posto mu je bilo cudno da tip ima ljesnjake a nema zube, rece:
            > > > "Oprostite, nije moje da se petljam,
            > > > ali zasto ne kazete rodbini da vam
            > > > donesu hranu koja je malo prilagodjenija vasem stanju -
            > > > mislim, pa vi ipak nemate zube, a oni vam nose ljesnjake..."
            > > > "Ma ne, doktove, oni meni donefu fokovadu fa ljefnjafima..."
            > >

            ___________________________________________________________________

              04-24-2003 19:30 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
              galerija likova galerija likova is a Female
              proplivala


              Poruka: 11

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jedna stara casna sestra je godinama kupala svecenika, no jednoga se
              > > > dana osjecala lose, pa je uputila sasvim mladu sestru u cijeli
              ritual
              > > > kupanja: koliko da ugrije vodu, koji sampon da koristi, i slicno. Na
              > > > kraju je naglasila da niposto ne smije gledati svecenikove intimne
              > > > dijelove tijela, a ukoliko ih vidi, da ga poslusa u svemu sto joj on
              > > > kaze.
              > > > I tako, mlada sestra je okupala svecenika i stara je htjela cuti kako
              > > > je bilo. "Jao, sestro, moram vam reci, spasena sam i idem u raj!",
              > > > odusevljeno je pocela mlada sestra. "Najprije sam kupala svecenika u
              > > > kadi punoj pjene, kad me on primio za ruku, odveo je do neceg tvrdog
              i
              > > > rekao mi da je to kljuc za raj i ukoliko pase u moju bravu, sigurno
              cu
              > > > otici direktno u raj kad umrem".
              > > > "Stvarno je to rekao?" zacudila se starija sestra.
              > > > "Da! Onda je trazio da isproba moju bravu. Stavio je kljuc raja u
              nju,
              > > > u pocetku je jako boljelo, ali on mi je rekao da je put do vjecnog
              > > > blazenstva mukotrpan i da moram biti hrabra i strpljiva, jer cu na
              > > > kraju osjetiti neopisivu srecu. I, tako je i bilo", zavrsila je mlada
              > > > casna sestra svoju pricu, sva (odu)sevljena.
              > > > Stara sestra joj ljutito odgovori: "Prokletnik! A meni je rekao da je
              > > > to Gabrijelova truba i ja vec cetrdeset godina marljivo pusem u nju!"


              __________________

              ___________________________________________________________________

                04-24-2003 19:35 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
                galerija likova galerija likova is a Female
                proplivala


                Poruka: 11

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Bracna nesuglasica

                Voze se muz i zena u automobilu.
                Kaze zena: «Zahtjevam razvod, jer imas mali ***** koji me nikada nije zadovoljio.»
                Muz nista ne odgovori vec malo ubrza.
                Zena ce ponovo: «Zbog toga se godinama sevim sa tvojim najboljim prijateljem.»
                Muz nista ne odgovori samo ponovo ubrza.
                Zena nastavi: «Takodjer uzimam kucu, bankovne racune i sve kreditne kartice.»
                Muz ponovno nista ne odgovori vec jos ubrza.
                Zena pita: «Zasto si tako glup, zar ti nista ne zelis?» Muz odgovara: «Ja imam sve sto mi treba!»
                «A sto je to?» pita zena.
                A muz ce na to: «Zracni jastuk!!!»

                ___________________________________________________________________

                  04-24-2003 19:36 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
                  galerija likova galerija likova is a Female
                  proplivala


                  Poruka: 11

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  e da......


                  za¨to je mozak jednog muskarca vrijedniji od mozga jedne zene?

                  ZATO ¦TO JE RIJEDJI

                  ___________________________________________________________________

                    04-24-2003 19:39 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
                    galerija likova galerija likova is a Female
                    proplivala


                    Poruka: 11

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    mozda muskarcima mozak nije slaba tacka, ali je ipak tacka

                    25.gif

                    ___________________________________________________________________

                      04-24-2003 19:40 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
                      galerija likova galerija likova is a Female
                      proplivala


                      Poruka: 11

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      sovinisticki iz muske perspektive


                      Za¨to su ¸ene kao ¸ivica?
                      Ako ih ne kre¨e¨ redovito, po
                      nu se ¨iriti po susjedstvu.

                      ___________________________________________________________________

                        04-24-2003 19:42 galerija likova is offline Posalji Email za galerija likova Pregledaj poruke od galerija likova Dodaj galerija likova u listu prijatelja
                        Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com