Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Omer Halilhodzic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od OMAHA:

    ... da je bar kako Senad sluti...

Znas ti dobro da ja mislim na koke sto na festivalima prezentiraju kola.
Oprosti buraz, al sam im moro rec'. Bilo jace od mene. Necu vishe
19.gif 35.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

04-13-2006 11:23 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi ovo Djemile! 02.gif


Ovaj

    je nastao za nepuna dva mjeseca, od nicega. Imao sam dva dana za skice, pet dana za modeliranje a ostatak da ga napravimo. Normalni proces u firmi npr. RENAULT je 12 mjeseci ili ti godina.
    Haos od stresa i nervoze. Napravljen je u Italiji u Avgustu, kad su svi na odmorima i nista ne radi. 19.gif 24.gif 19.gif

    Umal ne zaboravih, nisu mi rekli ni hvala u firmi... 29.gif


    Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane OMAHA dana 04-13-2006 u 13:48.

    04-13-2006 13:46 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
    nidze veze nidze veze is a Female
    miss foruma '05


    Poruka: 4765
    Location: na stolu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Svaka cast Omaha 10.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      Ljudi su, opcenito,
      nalik na pse koji pocnu lajati
      cim izdaleka zacuju
      lajanje drugih pasa.

    04-13-2006 14:11 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od OMAHA:

      Vidi ovo Djemile! 02.gif


      Ovaj
        je nastao za nepuna dva mjeseca, od nicega. Imao sam dva dana za skice, pet dana za modeliranje a ostatak da ga napravimo. Normalni proces u firmi npr. RENAULT je 12 mjeseci ili ti godina.
        Haos od stresa i nervoze. Napravljen je u Italiji u Avgustu, kad su svi na odmorima i nista ne radi. 19.gif 24.gif 19.gif

        Umal ne zaboravih, nisu mi rekli ni hvala u firmi... 29.gif


        HVALA
      11.gif

      04-13-2006 14:28 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od OMAHA:


          29.gif


        Nije valjda da nije bilo ni za Kafe ... 11.gif


        Moro sam ovo izgooglat

          10.gif

            ___________________________________________________________________
            Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ferrari dana 04-13-2006 u 14:42.

            04-13-2006 14:39 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
            Sandy Sandy is a Female
            moforaja




            Poruka: 3842
            Location: kod Hita...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            e golemo

            svaka cast omaha 10.gif

            04-13-2006 17:00 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
            obrisan
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od OMAHA:


              Umal ne zaboravih, nisu mi rekli ni hvala u firmi... 29.gif


            hos to da kaze da radis ko japanac

            a placaju te ko crnca 29.gif 29.gif

            zajebana ta virma Micubushi 35.gif 35.gif

            04-13-2006 19:30
            rimda rimda is a Male
            raja




            Poruka: 1827
            Location: BULEVAR

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A shto im ovo katalizator svako malo "zachadji"... Malo ih naruzi....Svedi se dobro zale na kat.... 14.gif

            ___________________________________________________________________
            38.gif Admir Stupac 38.gif

            04-13-2006 19:47 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
            OMAHA OMAHA is a Male
            Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




            Poruka: 1488
            Location: XYZ

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Nisam to mislio. 19.gif
            Mitsubishi je pri dnu ljestvice u auto industriji, to je cinjenica. Sami su za to krivi i to je tako. Ja sam ostao, jer me je moj sef molio da mu pomognem dok se ne izvuku... 29.gif

            Dobili su lovu od "Velikoga Brata" ali ovi su trazili rezultate. Zadnjih nekoliko godina radimo na tome i evo situacija se stabilizovala i ide na bolje. Koliki je moj doprinos bio neka ocijene drugi. 19.gif

            Svako je davao svoj doprinos ali su rezultati bili razliciti. U USA Mitsubishi je sa jednom nogom u grobu a druga je tu negdje a u Japanu isto tako. Ima neki zracak nade za Japan. Dok u Evropi smo jedna od najuspijesnijih uvoznih firmi. Kritike i komentari u strucnoj stampi za nasa "evropska auta" su svaki puta bolji i bolji. Prodaja se popravila... 11.gif

            Ali osijetio sam ostricu ljubomore i zavisti iz vlastite firme. Dzaba rezultati i prodaja... Se su to ljudi od krvi i mesa sa vrlinama i manama, bez obzira na titule i fotelje. Nije im pravo da ja primam pohvale a oni piju kritike 21.gif

            Ali zivot ide dalje a lopta je okrugla! 04.gif

            04-13-2006 19:53 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
            rimda rimda is a Male
            raja




            Poruka: 1827
            Location: BULEVAR

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Bogami je u mene stari WV touran zamjenio za ovog "misha-COLTa"i stutnjo s njim u Mostar....kaze da mu nije kahno nigdje, a ide ko metak...meni je bruka fino auto,ali ako je ovo gore novi Colt, bogami je i meni za oko zapeo 04.gif

            A majke ti Omaha shto treba sad makar godina da dodje ovamo u salone.... 38.gif

            ___________________________________________________________________
            38.gif Admir Stupac 38.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rimda dana 04-13-2006 u 20:08.

            04-13-2006 20:07 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
            OMAHA OMAHA is a Male
            Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




            Poruka: 1488
            Location: XYZ

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pa moj Rimda, razvoj auta traje otprilike oko 2 godine. Neke firme 3 pa i vise. Dakle kada je dizajn "zamrznut" tj. odobren od poslovodnog odbora firme svaki inzinjerski tim razvija svoj sistem, podsistem, dio , djelic, saraf...itd. Sve se to onda testira na kompjuteru pa onda u laboratoriji ili poligonu a na kraju i na ulici. Po snjegu u Svedskoj ili u Africi po zarkome suncu. Dolazi do promijena i poboljsanja - gdje je to potrebno. Prave se i razni krash testovi te razni drugi testovi, za buku, hladjenje, grijanje...itd
            Vozne osobine i ovijes se podesavaju na test voznjama i poligonima. Razni motori i oprema se proba i dotjeruje...
            Audio, navigacija, unutrasnje uredjenje... Da ne spominjem tehnoloske probleme u proizvodnim fabrikama i cijene. Nema sta nema, sastanci, dogovori, zakljuchci, rokovi, cijene...
            Onda jedni vuku vamo drugi tamo, dizajn hoce najbolje a inzenjeri nesto komplikovano, menadzment hoce najjeftinije. 19.gif

            Nadam se da ti je malo jasnije! Al jes zabavno! 13.gif


            Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane OMAHA dana 04-13-2006 u 20:47.

            04-13-2006 20:44 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
            zvechka zvechka is a Female
            samo sto nisam


            Poruka: 1374
            Location: Somewhere nice

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Omaha, moje iskrene cestitke 10.gif

            Bravo, maestro 01.gif 33.gif

            04-14-2006 08:44 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
            Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
            rezimski novinar




            Poruka: 3241
            Location: Iza

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Sta posta od onako finog djeteta 21.gif

            19.gif

            ___________________________________________________________________
            Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

            04-14-2006 11:15 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
            obrisan
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            gledaj ga bola seno sto se raspirliko 30.gif 30.gif

            a sto ga nalozise za cas 35.gif 35.gif

            a nidje ne spominje onaj cekic i zeljeznu sipku

            kad stvari ne idu kako treba 04.gif 04.gif 04.gif

            sas vidjet kad ga pocnu na pp morit

            brato haj sredi jedan ispod cijene samo za mene 19.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            04-14-2006 12:10
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17879
            Location: na prinudnom radu :)
            pokretac teme Thread Started by tana

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            eeeee kad se setim kako mi je omaha crto radove za likovno.

            profesor likovnog mislio ja znam crtati, i vazda me falio .... a ja veze nemam, kitio se tudjim perjem 23.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            04-14-2006 15:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            bajta bajta is a Male
            avenija kruzno


            Poruka: 136
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            10.gif majsore

            04-14-2006 16:06 bajta is offline Pregledaj poruke od bajta Dodaj bajta u listu prijatelja
            Gianni Gianni is a Male
            raja




            Poruka: 2201
            Location: North see

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Omaha 10.gif bruka dobar dizajn ...Svaka cast ..

            ___________________________________________________________________
            There are no wrong choices; there are only different choices.

            04-16-2006 14:57 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
            tweetymo tweetymo is a Female
            moforaja




            Poruka: 3089
            Location: dvica kruzno oko hita

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            em ljep em pametan mali svaka ti cast skidam kapu 10.gif
            moze li taj jedan concept x za mene ispod ruke svojoj tici 13.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

            09-17-2007 20:42 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
            Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
            Licnost godine '05




            Poruka: 9968
            Location: Eo me tu sam !!

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            cuj mali 35.gif 04.gif 21.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________


              Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                13.gif

                09-17-2007 20:45 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                Mo-beba Mo-beba is a Female
                Momentalno na daljinskom




                Poruka: 7486
                Location: Trebinje-Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                Omaha 10.gif 33.gif

                ___________________________________________________________________
                Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                  33.gif

                  09-17-2007 20:46 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                  Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com