Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Trudnoca » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lily 33.gif

09-04-2003 23:23
Leki Leki is a Female
ne more meda


Poruka: 78
Location: Sverige

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lily 33.gif
izdrzi jos malo ikako to tebi izgleda dugo znaj da ce te brzo proletiti. 10.gif
i meni je vala kad sam bila trudna bilo dodijalo stalno sam govorila "joj samo da mogu vise rodit i kutarisat se trudnoce" ali bogami biti trudna je najljepe,poslje kad dodje dijete je najvece bogatstvo na svijetu ali i prohtjev.
zelim ti sve naj! 10.gif

___________________________________________________________________
~287~

09-04-2003 23:37 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
tekija2 tekija2 is a Female
carica decembra '03


Poruka: 1116

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lily puno srece u decembru i nategni nekako da bude u 12 sati docek nove god, 02.gif
Pa ce biti ono Titino djete. 10.gif

Zivo i zdravo da izneses na svijet od srca ti zeli TEKIJA
~356~ 33.gif

___________________________________________________________________
ZaGuzicu.gif

09-05-2003 04:03 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
sarah sarah is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 309
Location: stvaram novi svijet ...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lily, zelim ti puno srece, lagan porod i jednu zdravu, lijepu bebicu! 33.gif

Ja sam stvarno uzivala u trudnoci, osjecala sam se nekako posebno. 01.gif Vrijeme mi je prolazilo strasno brzo; istovremeno sam zalila sto vrijeme leti a i nestrpljivo iscekivala porod. 01.gif

09-08-2003 14:12 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
Shakira Shakira is a Female
proplivala




Poruka: 22
Location: Europe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svim trudnicama mogu preporuciti ovu stranicu

    http://www.trudnoca.net/


ovde mozete naci mnogo poucnih stvari

ja sam za vrijeme moje trudnoce redovno isla ovde

a bogami i dan danas zavirim , da procitam koji savjet

Svim trudnicama sa Foruma , zelim da im bude sve u redu

i da budu sretne i zadovoljne sa svojim bebabama

kao sto sam ja sad 33.gif


jos jednom link

    http://www.trudnoca.net/

___________________________________________________________________
~74~

    ~74~

    10-22-2003 22:45 Shakira is offline Pregledaj poruke od Shakira Dodaj Shakira u listu prijatelja
    tekija2 tekija2 is a Female
    carica decembra '03


    Poruka: 1116

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sakira valja bona sto si postavila ovaj link za ove mlade forumasice svaka cast. 10.gif

    E gdje je meni bio ovaj link kad sam rodila prvo djete 21.gif pojma o nicem nisam imala. 16.gif

    ___________________________________________________________________
    ZaGuzicu.gif

    10-23-2003 00:10 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
    sarah sarah is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 309
    Location: stvaram novi svijet ...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo jos jedan link

      10-23-2003 09:57 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
      calimero calimero is a Female
      avenija kruzno




      Poruka: 157
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od lily:

        Evo da se i ja puspasim na ovoj temi.

        Trudna sam i taman danas sam usla u sedmi mjesec.

        Za sada sam se udebljala 5 kg.

        Sto se tice nekih posebnih zelja 21.gif

        p.s. imam curicu 01.gif


      lily nek' je sa srecom 33.gif
      Kilaza ti je super, svaka cast 10.gif
      Dok se dijete rodi, dok ovo dok ono, ti ces se vratiti na svoju kilazu 01.gif

      10-23-2003 17:42 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
      tekija2 tekija2 is a Female
      carica decembra '03


      Poruka: 1116

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zna li iko jel Lily rodila 01.gif

      ___________________________________________________________________
      ZaGuzicu.gif

      12-03-2003 04:57 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
      Black_Witch Black_Witch is a Female
      rodjena




      Poruka: 985
      Location: na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i mene zanima 02.gif

      ___________________________________________________________________
      .............

      12-03-2003 08:30 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
      La mirage La mirage is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 405
      Location: N

      RE: Hajmo dame Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od babusha:

        Hajmo moje dame
        imal i u kog
        da ce uskoro vako
        ja se brate uzelio 07.gif


      Jes' da nisam dama, ali u mene ce uskoro ovako biti akobogda. Pika li se to?

      Usput, moze li kakav prijedlog za ime, nesto sam (smo) trenutno slab s tim?

      ___________________________________________________________________
      If God made anything better than a girl, He sure kept it to himself. —Nelson Algren, A Walk on the Wild Side

        02-02-2004 23:15 La mirage is offline Posalji email za La mirage Homepage of La mirage Pregledaj poruke od La mirage Dodaj La mirage u listu prijatelja
        Maggie Maggie is a Female
        moforaja




        Poruka: 2736
        Location: daleko

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ima citava tema sa imenima djece. Sad cu ti je naci.

        Da ne smetnem - cestitam 33.gif

        ___________________________________________________________________

          02-02-2004 23:18 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
          Zuta Zuta is a Female
          miss foruma '03




          Poruka: 1115

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo na brzaka tri teme:

            http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=3495&sid=&hilight=benjamin&hilightuser=0


            http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=1166&sid=&hilight=benjamin&hilightuser=0


            http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=2173&sid=&hilight=benjamin&hilightuser=0


          Nadam se da ce vam barem malo pomoci a sigurna sam da cete na kraju naci neko super ime koje odgovara vasoj bebi.

          Nek' porod prodje sto brze i lakse i zelim vam sve najbolje 10.gif

          ___________________________________________________________________

            02-03-2004 02:39 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
            zucko zucko is a Female
            puterica


            Poruka: 80

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Cestitam svim nasim trudnicama i mamicama! 33.gif da su Vam bebe zive i zdrave i vesele 35.gif

            Kad smo vec na pravoj temi, kako ste divnu vijest saopstile svojim partnerima? Ja jos nisam udata, a kamoli mama smrc smrc hehe al me eto bas interesuje 11.gif Jedva cekam dan kad cu to malo cudence roditi!

            zuckoooo

            ___________________________________________________________________
            *od koljevke pa do groba najljepse je u koljevci*

            07-03-2004 23:06 zucko is offline Posalji Email za zucko Pregledaj poruke od zucko Dodaj zucko u listu prijatelja
            Mostarka83 Mostarka83 is a Female
            Legally Blonde




            Poruka: 3490
            Location: U Cernici

            RE: Trudnoca Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Asja:

              Evo da vam malo "zabiberim" pred put sa novom temom.

              Na sto ste imali apetit u trudnoci? I sta vam se zgadilo za tih 9 mjeseci?

              Evo da ja pocnem.

              Ja sam imala takav apetit na nektarine, da je muz morao citav ciriski kanton obilaziti da ih nadje. I on sretan, donese dva kila, a ja jednu pojedem i gotovo.

              A kese za smece, crne, su posebna prica. Uh, sto sam ih volila snjuhat (nove naravno), to mi je bila poslastica. Muz nije dao, ali je morao, pa dozirao dnevno. 02.gif

              I jos, zgadila mi se sarma, koju sam prije obozavala, i tri parfema. I dan danas kad ih osjetim, meni muka.

              Kako s vama stoje stvari?


            Sa prvom trudnocom, znam da sam jela i ono sto u zivotu nikada nisam mislila da cu okusiti, znai razne corbice...itd...Nije mi ni od cega bila muka, a davila sam se u Gumenim bombonama tako da sam znala pojesti i po 4-5 kesica Haribo.

            Sada ova trudnoca je razlicita od prve. Svaki mi se parfem gadi, jedem sve sto je kiselo 17.gif . Ne prezderavam se sa stvarima kao cokoladama i cipsovima, samo mi je dusa za kiselo nesto. A i muka mu je i od brze hrane kao hamburgerima...itd....

            ___________________________________________________________________
            JaMojaTi.gif

            10-25-2008 19:11 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
            Mostarka83 Mostarka83 is a Female
            Legally Blonde




            Poruka: 3490
            Location: U Cernici

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od zucko:

              Cestitam svim nasim trudnicama i mamicama! 33.gif da su Vam bebe zive i zdrave i vesele 35.gif

              Kad smo vec na pravoj temi, kako ste divnu vijest saopstile svojim partnerima? Ja jos nisam udata, a kamoli mama smrc smrc hehe al me eto bas interesuje 11.gif Jedva cekam dan kad cu to malo cudence roditi!

              zuckoooo


            i prvu i drugu preko telefona odma kada sam izasla iz ordinacije 07.gif

            ___________________________________________________________________
            JaMojaTi.gif

            10-25-2008 19:12 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
            BELMA BELMA is a Female
            Miss foruma 2008




            Poruka: 595
            Location: JuEsEj

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mo83, cestitam! Kada da ocekujemo? 01.gif

            ___________________________________________________________________
            bob.gif a sto picimo

            10-25-2008 19:19 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
            Mostarka83 Mostarka83 is a Female
            Legally Blonde




            Poruka: 3490
            Location: U Cernici

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od BELMA:

              Mo83, cestitam! Kada da ocekujemo? 01.gif


            oo tetka fala, u maju tek akobogda 33.gif

            ___________________________________________________________________
            JaMojaTi.gif

            10-25-2008 19:26 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
            Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
            rezimski novinar




            Poruka: 3241
            Location: Iza

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mame, je li koja od vas koristila Primperan?babusha.gif

            ___________________________________________________________________
            Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

            10-25-2008 22:05 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
            Borna Borna is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1023
            Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            kada smo vec kod trudnoca i beba (ja sam to davno prosla),
            jako mi se svidjela reklama za Pampers, u saradnji sa UNICEF-om,
            ono jedno pakovanje jedna vakcina 10.gif

            dodje mi da kupim jedno pakovanje, samo zbog pokrenute akcije 10.gif

            ___________________________________________________________________

              10-25-2008 22:43 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
              Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com