Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Dizelas ili benzinac? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zgera
SexNepoznat

Poruka: 296

Dizelas ili benzinac? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Autom idem na poso, sto kilometara svaki dan (50 do tamo i 50 nazad). Sad imam pezoa 406 benzinca i puno mi para na benzin ide. Gledam da kupim novo auto ali sta? Sta vi mislite, dragi moji forumasi? Kupit kakvog malog benzinca (Opel Corsa, Polo, Micra...) ili dizelasa. U Svedskoj vam se dizeli malo voze ali ja prelazim toliko da bi mi se trebo isplatit. Mozda Polo dizel, ima li iko sa njim iskustava kakvih? Prjedlog?
Unaprijed zahvalan
Zgera

04-24-2006 21:55 zgera is offline Pregledaj poruke od zgera Dodaj zgera u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A dje je moj moped!!!! 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

04-24-2006 21:57 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
zela zela is a Male
avenija kruzno




Poruka: 161

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a sta kazes na mjesecnu.. 13.gif

___________________________________________________________________

    [/SIZE]

    04-24-2006 23:11 zela is offline Pregledaj poruke od zela Dodaj zela u listu prijatelja
    jomu jomu is a Male
    BHFanatic




    Poruka: 439
    Location: Juzna Tribina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako hoces novo auto,onda dizel!

    npr,dizel 1.9 Tdi,105 konja,ti dodje ko' 120 konja benzinac,a manje trosi!

    ___________________________________________________________________

    04-25-2006 01:42 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
    Ferrari Ferrari is a Male
    mister foruma '03, '04




    Poruka: 1841
    Location: Maranello

    RE: Dizelas ili benzinac? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zgera:

      Autom idem na poso, sto kilometara svaki dan (50 do tamo i 50 nazad). Sad imam pezoa 406 benzinca i puno mi para na benzin ide.
      Gledam da kupim novo auto ali sta? Sta vi mislite, dragi moji forumasi? Kupit kakvog malog benzinca (Opel Corsa, Polo, Micra...) ili dizelasa. U Svedskoj vam se dizeli malo voze ali ja prelazim toliko da bi mi se trebo isplatit. Mozda Polo dizel, ima li iko sa njim iskustava kakvih? Prjedlog?
      Unaprijed zahvalan
      Zgera



    Normalno je dizel bolji od benzinca , ali posto si u Svedskoj , onda to ne mora biti slucaj .
    Dizel ne voli hladnocu , ni kad ga vozis hladnog , on je radna masina i mnogo je slozeniji u odrzavanju
    i treba mu vise tepati nego benzincu .
    Zahtjeva redovno servisiranje , i isplati se tek ako ces ga 'puno' koristiti .
    Tih tvoji 100 km na dan je bas neka granica , ali bi ti ja ipak preporucio benzinca .
    VW Polo je super auto ,malo trosi relativno su jeftini , bas juce sam naisao na jednog
    4 godine star , TDI konov trazi zena 9.000 eura 02.gif
    Ako ti je to skupo , preporucio bi ti VW Lupo 3L TDI
    Trosi (kako navodi Vw) 2,99 Litara na 100 Km 10.gif .
    Oel isto nije los , i Nissan iato , ali bi u ovim slucajevima
    opet uzeo benzinca 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

    04-25-2006 12:53 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    BENZINNAAAAACCCCC =)

    04-25-2006 13:46 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4448
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    DIZELAAAAAAAAAAAAAAAAA

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    04-25-2006 15:16 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    DIZEL 10.gif

    04-25-2006 15:29 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja sam vozila isu kilometrazu ko ti na i sa posla , vozila sam Benzincem , i nije se isplatilo sekunde , vazda na glavu , zato mislim da ti je dizelas isplatniji pogotovo ako jos pored posla trebas koristiti auto 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    04-25-2006 15:52 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com