Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Zasto? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Question Zasto? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zanima me, zasto idete na forumske feste?

Nemojte me pogresno shvatit (ko sto je postala praksa), nemam nista protiv i svaki put sam vam pozelio dobar provod, a nemojte ni povrsno odgovarat. Polazim od sebe i meni to ne pada na pamet (opet, nemojte me pogresno shvatit).
I ja sam upoznao raje na forumu i kad dodjem u Mostar obavezno se vidimo i zovnem ih na veceru.
Ali.
Kakva je to zelja koja vas vuce da se upoznate sa svakim.

Kao pokretac cu prvi objasniti gledanje na stvari.
Na forumu sam samo onda kada nisam u Mostaru. Znaci da bih razmjenio koju ljudsku sa Mostarcima, a to je pored telefona jedini nacin.
E sad ......... ja sam svjestan da bi sa najvecim brojem likova na forumu sa kojima dodjem u sukob u stvarnom zivotu bio raja ( i obratno). Ali, po meni, zasto kvariti tako fino "neprijateljstvo" za neko lose prijateljstvo (poznanstvo)?? Kazem lose zato sto to i nije prijateljstvo (znamo sta ono znaci i kako se gradi). I eto, upoznamo se, zezamo se i opet se nadjemo na forumu na nekoj vrucoj temi. To vise nije to. 15.gif

Sa druge strane, upoznajem se samo sa onima sa koji mi "leze" na forumu. Zasto? Pa jednostavno zato sto u ovom slucaju, za razliku od prvog, nemamo sta da izgubimo. Ako i u Mostaru budemo raja onda je to jack pot, ako pak "ne lezimo" jedno drugom uvijek nam ostaje forum 05.gif

Ja vise volim dvije, tri, cetiri, ... male festice nego jednu veliku.
A vi?

P.S. Samo za ove vodovoda.

Tema nisam ja niti bilo koji ucesnik. Tema ste Vi.
Ovo nije tema za diskusije nego razmjenu gledista. Ja tebi moje, ti meni svoje.

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

05-12-2006 11:58 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa i ja se upoznam sa onima koji mi leze na forumu , malo ko mi nelezi jer volim druzenje
Raju koju sam upoznala na forumu nebi mjenjala nizasta , e sad zasto bas mofo festa , na festu neidem da bi s nekim se upoznavala , nego cisto druzenje kroz mahnitluk , onaj ko mi nelezi zaobidjem ga i na festi i furam dalje , eto tako nekako ..

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

05-12-2006 15:06 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    Pa i ja se upoznam sa onima koji mi leze na forumu , malo ko mi nelezi jer volim druzenje
    Raju koju sam upoznala na forumu nebi mjenjala nizasta , e sad zasto bas mofo festa , na festu neidem da bi s nekim se upoznavala , nego cisto druzenje kroz mahnitluk , onaj ko mi nelezi zaobidjem ga i na festi i furam dalje , eto tako nekako ..

KO KAD SI PAMETNA 10.gif BRAVO 10.gif

05-12-2006 15:09 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma nisam pametna nego volim druzenje , e sad jednu stvar treba znat razdvojiti


RAJA I PRIJATELJI neznaci isto 10.gif


znaci i kada odes na neku rodjendansku festu , ni tamo neznas sviju al ti mozda bude bolje nego da sviju poznajes , dosta toga odredjujes bas ti , mislim na to kako ce ti bit , na jednoj festi 35.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

05-12-2006 15:11 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    Ma nisam pametna nego volim druzenje , e sad jednu stvar treba znat razdvojiti


    RAJA I PRIJATELJI neznaci isto 10.gif


    znaci i kada odes na neku rodjendansku festu , ni tamo neznas sviju al ti mozda bude bolje nego da sviju poznajes , dosta toga odredjujes bas ti , mislim na to kako ce ti bit , na jednoj festi 35.gif

Pa bona rekoh ti BRAVO i to znaci da se slazem sa tobom 01.gif 10.gif

05-12-2006 15:14 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aha , 19.gif


ma slazemo se ko drva 05.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

05-12-2006 15:15 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    aha , 19.gif


    ma slazemo se ko drva 05.gif

27.gif

05-12-2006 15:26 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
taja_ch taja_ch is a Female
cernichka




Poruka: 1358
Location: U najljepsem gradu na svijetu!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    Pa i ja se upoznam sa onima koji mi leze na forumu , malo ko mi nelezi jer volim druzenje
    Raju koju sam upoznala na forumu nebi mjenjala nizasta , e sad zasto bas mofo festa , na festu neidem da bi s nekim se upoznavala , nego cisto druzenje kroz mahnitluk , onaj ko mi nelezi zaobidjem ga i na festi i furam dalje , eto tako nekako ..



10.gif

ja jedva cekam feshtu 19.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

    11.gif

    05-12-2006 15:27 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    rodila majka sebi dzanariku , samo ce nam zet falit ove godine 15.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    05-12-2006 15:29 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3842
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni je forum donio dvije super jaranice u Mostaru i jedan krug raje s kojom volim popiti kafu, zezati se i sl......tu sam stala, nekako nemam potrebe za daljnjim upoznavanjima, mislim da bi bilo previse...dakle na feste ne idem da upoznajem nove likove nego da profestam sa onim starim, cisto zato sto volim, kao i gara, druzenje i feste 19.gif

    05-12-2006 16:05 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
    rezimski novinar




    Poruka: 3241
    Location: Iza
    pokretac teme Thread Started by Senad Hadzifejzovic

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jes meni smjesno kad ono ides ulicom i kazes, eno Rondoa, hajmo kod Jove, jesil se chuo sa Kise 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

    05-13-2006 13:10 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja moj brate sta ces 13.gif

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    05-13-2006 13:15 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tako meni Zuta preko cjele tabhane GARAVAAAAAAA hahahahaha a nikad se prije toga nismo srele , skuzila me sa slike 13.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    05-13-2006 15:04 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    taja_ch taja_ch is a Female
    cernichka




    Poruka: 1358
    Location: U najljepsem gradu na svijetu!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od GARAVUSA:

      rodila majka sebi dzanariku , samo ce nam zet falit ove godine 15.gif



    26.gif


    al haj boga ti bit ce zetova 11.gif 19.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

      11.gif

      05-13-2006 15:19 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
      taja_ch taja_ch is a Female
      cernichka




      Poruka: 1358
      Location: U najljepsem gradu na svijetu!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        tako meni Zuta preko cjele tabhane GARAVAAAAAAA hahahahaha a nikad se prije toga nismo srele , skuzila me sa slike 13.gif



      e kad me neko zahaka TAJA CHHHHHHHHHHH 19.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

        11.gif

        05-13-2006 15:19 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
        glumica glumica is a Female
        Trn u oku


        Poruka: 4415

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

              citat od Senad Hadzifejzovic:

            Jes meni smjesno kad ono ides ulicom i kazes, eno Rondoa, hajmo kod Jove, jesil se chuo sa Kise 13.gif 13.gif


          To ti je tako kod mene, pa kako god 07.gif

          Nemoj se ibretiti kad te tako zovnem ljetos 07.gif


        hahaha, sjecas se, kako sam se osvrnula ispod starog, na ovo:


          gluuuuuuuuumka
        02.gif


        PS:ili je bilo zbog haljine 11.gif

        05-13-2006 17:03 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A smijem li ja onda hakati kad vas vidim, a vi mene ne znate? Šala mala, valjda æe i mene nakon ovoliko godina neko prepoznati ljetos? 18.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        05-13-2006 17:09 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        TUTI
        Mister foruma 2008

        Poruka: 5888

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od taja_ch:

              citat od GARAVUSA:

            tako meni Zuta preko cjele tabhane GARAVAAAAAAA hahahahaha a nikad se prije toga nismo srele , skuzila me sa slike 13.gif



          e kad me neko zahaka TAJA CHHHHHHHHHHH 19.gif 13.gif

        Ja bar stim problema necu imati 35.gif 13.gif 13.gif bio TUTI osto TUTI 19.gif

        05-13-2006 17:20 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
        TUTI
        Mister foruma 2008

        Poruka: 5888

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

          Ma necu ni ja, moj Tuti, bila i ostala djemila

          Carmela, samo izvoli 07.gif 10.gif

          kako sam ja Glumku, medju masom naroda, aaaaaaa doduse, vidjeli smo se na jednoj zajednickoj festi ranije)07.gif 04.gif

        Djemila 01.gif

        05-13-2006 17:40 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6105
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Na festi sam bila prije dvije godine, jer sam htjela da vidim i upoznam oci u oci ljude s kojima sam naprdivala tolike mjesece na forumu. Jedan od najboljih derneka koje pamtim, i mislim neponovljiv. Dosta se raje upoznalo "zdravo za zdravo" a samo sam s rijetkima provela vise vremena, otisla na kafu, setala gradom i ljudski popricala. Drago mi je reci, da sam sa tim ljudima i danas prijatelj, da cemo opet sjesti, i opet se ispricati i nasmijati, i nadam se, odrzati kontakt jos dugo.
        Tako i ove godine aBd, na festu da se malo izludiram, a s pojedinim forumashima, maksuz mimo feste, kafica il' piva, i u pricu 11.gif


        Kad kazete to za nickove.......Nekoliko dana nakon feste u Mostaru, hodam ja Sarajevom, Titovom, raje k'o mrava...kad cujem, neko se dere "Tigriceeeeeeeeeeee, Tigriceeeeeeeee". Okrecu se ljudi, gledaju, sta je sad.....kad Jova sa zenom i nekim prijateljima 13.gif Kaze, nisam se boja mog'o sjetiti u momentu kako se ono zoves 13.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        05-13-2006 17:46 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com