Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » mobitel » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam

mobitel Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

taman ja jutros ceprkam po forumu,kad mi na kafu bahnu moja dobra prijateljica-sva uplakana.jedva je smirih i sjedosmo da pijemo kafu.evo njene price.
udata,ima krasnog muza,djecu ma sve super.divno se slazu i zive zivot punim plucima.on je pazi kao kakvu princezu.medjutim sinoc dok se on tusirao na njegov mobitel je stigla poruka.iako nikada ne pretura po njegovim stvarim procitala je poruku misleci da je od jednog zajednickog prijatelja,ciji su poziv ocekivali.poruka je glasili:da li si se spremio na spavanje?lijepi snovi i sanjaj mene.cujemo se sutra.
sva bijesna listala je ostale poruke i nasla ih dosta slicnih ali sa 5-6 brojeva.
kad joj je muz izasao iz kupatila,eksplodirala je......helem nakon svadje njegov komentar je bio da je to bez veze,da on se dopisuje iz zabave,da pola mostara to radi,da neke od tih cura i ne poznaje,da je to zezancija....
i ona jutros dolazi do mene i pita me sta da uradi.ja jednostavno nisam imala odgovara,samo sam je tjesila.
jer stvarno moze li to biti zabava ili hranjenje muskog ega ili je to prevara?i kako da ona to sazna?jednostavno neznam sta da joj kazem.
jos da napomenem da je bacio svoju karticu da joj dokaze da mu to nista ne znaci.
21.gif 21.gif 21.gif

05-19-2006 12:16 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
donjamahala donjamahala is a Male
raja




Poruka: 1539
Location: A neznam ni ja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto ona pleka svoje prste gdje joj nije mjesto

___________________________________________________________________

    BiH


        05-19-2006 12:19 donjamahala is offline Posalji Email za donjamahala Pregledaj poruke od donjamahala Dodaj donjamahala u listu prijatelja
        laverna laverna is a Female
        seka




        Poruka: 898
        Location: i ja se pitam
        pokretac teme Thread Started by laverna

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mislis da je ona kriva sto je otvorila poruku?

        05-19-2006 12:22 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
        habiba75 habiba75 is a Female
        raja




        Poruka: 2341
        Location: lebdim

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nije trebala da otvara poruku i da cita,ja to nikad ne bih uradila da me ne znam kako inetersuje,polazim od sebe ja bih poludila kad bi neko citao moje poruke bez mog odobrenja.e sada muz se ko dopisuje sa drugim iz zabave i ko pola mostara to radi,bacio karticu 14.gif sta se on ima kao ozenjen muskarac dopisivati sa drugim zenama.baciti karticu je lako ima kupiti novu,a nove nepoznate zene je opet vrlo lako naci,dal je prevara 14.gif za mene bi bilo bolnije da moj muskarac misli na drugu masta o drugoj danima,nego da se odradi sa nekom ono jedna noc i dovidjenja.a kako da sazna sta je to 14.gif nek pokusa i ona da se dopisuje isto tako pa ce sama odgovor naci. 33.gif

        ___________________________________________________________________
        JESAM LI VAM GOVORILA!?

        05-19-2006 12:52 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6105
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Slazem se sa Bibom. Postoji ipak neka privatnost i treba je postovati. S druge strane, to sto se on dopisuje, moze biti nista, a moze biti i svasta, i sad je tu crv sumnje koji se uvukao u taj brak, i nece shale izaci.

        Da sam ja njegova zena, i tako isto napravila, onda bih odgovorila na taj sms u stilu "ON se tusira, a ja cu se potruditi da spava lijepo" 11.gif 04.gif

        Lanaserf, ti tu ne mozes nista uciniti, osim pruziti rame za plakanje, saslusati i biti prijatelj 10.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        05-19-2006 13:00 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        antiprotivan antiprotivan is a Male
        moforaja




        Poruka: 2825
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zna li iko dje mogu naci telefonski imenik Mostara (sa brojevima mobitela) ??

        (cisto nako pitam...)

        ___________________________________________________________________

          21.gif

          05-19-2006 13:00 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          e vako , draga moja


          ja sam prije par godina bila u istoj situaciji kao ta tvoja prijateljica , pocelo sa telefonom , zavrsilo trudnocom ...


          Ja sam ga nogirala odma na pocetku , taka sam sta cu .

          Meni je to znak nepostivanja druge strane .Nije isto zezat se sa ,, rajom ,, u kojoj je i ta njegova zena , pa vako u sali rec , sreco - ljubavi - duso ....
          Znaci taj brak i ako opstane , bice vazda na rezervi i ona ce uvijek biti u strahu 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          05-19-2006 13:08 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          trambulin trambulin is a Male
          moforaja


          Poruka: 2260
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          trebala mu je od pocetka gledat poruke i uvijek pitat koje to bio pa bi se on bolje pazio i do ovoga nebi doslo.
          sto se tice privatnosti u braku toga nema.
          sad jedino sto se moze uciniti ako je to doista sretan brak je pokusati spasiti sto se da t.j. lana ako mozes pomozi im da prevale tu katastrofu i krenu dalje 10.gif

          ___________________________________________________________________
          masta umire zadnja

          05-19-2006 13:25 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jao vam price 14.gif

          cuj sta ona ima zavirivati u mobitel, treba mu privatnost!
          kako mu ne treba privatnost kad mu ona pere gace i kuha, ma bjeri bona kakav privatnost, a u braku!

          on nema razloga da se dopisiva sa bilo kakvim zenama, osim nekim ispitanim prijateljstvima!
          sta bi on reko da njoj pajdo pise "e bejbe spavas li?".. vjerovatno bi rekao "da draga, ja sam tolerantan"

          je bi ga pitala sta tu ima konkretno? i nebi se dala zavarat s tim da je bacio karticu!

          gdje ima dima ima i vatre, vazda bilo i bice!

          05-19-2006 13:26
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Tako je Zaro 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          05-19-2006 13:27 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          trambulin trambulin is a Male
          moforaja


          Poruka: 2260
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          to zara kraljice 10.gif

          ___________________________________________________________________
          masta umire zadnja

          05-19-2006 13:28 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
          Black_Witch Black_Witch is a Female
          rodjena




          Poruka: 985
          Location: na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ''udata,ima krasnog muza,djecu ma sve super.divno se slazu i zive zivot punim plucima''.
          ------------
          sad kako procitah ostatak price, nisam bas sigurna onda da je sve super i iz kojih razloga se on dopisuje s drugim zenskim....

          ___________________________________________________________________
          .............

          05-19-2006 14:06 Black_Witch is offline Posalji Email za Black_Witch Pregledaj poruke od Black_Witch Dodaj Black_Witch u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Šta mu ima èitat poruke?! 14.gif Ako sumnja, ima do poruka iohohoho...Ili neka si i ona nabavi mobitel! Mom pišti mobitel po èitav dan, nikad mi ne padne na pamet da pogledam ko zove ili šalje poruku, ako misli da mi ima što reæi po tom pitanju sam kaže, ako ne, milion i jedan naèin da se skonta kako nešto nije u redu. 21.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          05-19-2006 14:07 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          laverna laverna is a Female
          seka




          Poruka: 898
          Location: i ja se pitam
          pokretac teme Thread Started by laverna

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ama ona nikad nije nista ni posumnjala to je strefilo ko grom iz vedra neba.posto smo jako dugo prijateljice i masu puta smo pomogle jedna drugoj imam osjecaj da od mene trazi spasonosno rjesenje.jos me je on danas zvao i pokusavao objasniti da je to zajebancija.njemu sam rekla da je to njegov problem i neka ga sam rijesi a prema njoj neznam kako da se postavim.

          05-19-2006 14:58 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
          al capone al capone is a Male
          moforaja




          Poruka: 5015
          Location: grad andjela

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nesto mi smrdi u ovoj prici...udata,ima krasnog muza,djecu ma sve super.divno se slazu i zive zivot punim plucima. e sad koji on k... se ima dopisivat sa drugim curama ako vec ima zenu,djecu 14.gif treba se ona zapitat dal ima nesto sto njen muz zeli a sto mu ona ne pruza..ovaj prica da je to bez veze da pola mostara to radi te da je to zajebancija je supljak zesci 23.gif lafo ne zna ni jednu od tih cura...i to je pod velikim upitnikom..lako se upoznat izaci na pice..e sad haj znadni hoce li to zavrsit na picu ili negdje u hotelskoj sobi..zamisli da mu dok vode ljubav ''izleti'' iz usta jedno ime od tih djevojaka sa kojim se dopisuje.. 21.gif ne znam mene bi jako tesko bilo ubjedit da tu nema nesto i da je to iz dosade,zajebancije ili sta ja znam kojeg razloga.drugo je npr da se desi da neko pogrijesi broj pa tebi dodje poruka takvog sadrzaja a nemas pojma ko ti pise..al i u tom slucaju ima li dragoj/dragom pokazat tu poruku. licno ne bih nikad zeni ceprkao po telefonu ni citao poruke ako bi mi nesto bilo sumljivo e onda bih njoj haj sad da zajedno procitamo sve poruke..kad ne bih pristala onda bi mi vec bilo sumljivo..da mi se zena dopisuje sa nekim i da mi ''uvali''pricu kako je to iz dosade,zajebancije itd tu pricu ne bih ''popusio'' 23.gif
          ona je procitala samo te poruke za ''laku noc'' a sta su oni jos pisali..i sta pisu po cijele dane..da sa njom spava a masta o drugoj danima..dopisuje se sa njom..kakva je to ljubav 14.gif kad volis onda ti je samo jedna zena/coek u glavi samo na njega/nju mislis samo njen/njegov lik u glavi a ha ti s drugim se dopisujes..mastas o drugim nesto tu ne stima 18.gif

          ___________________________________________________________________



            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

            05-19-2006 15:06 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
            Layla12 Layla12 is a Female
            trudim se




            Poruka: 195
            Location: Too daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Zara:

              jao vam price 14.gif

              cuj sta ona ima zavirivati u mobitel, treba mu privatnost!
              kako mu ne treba privatnost kad mu ona pere gace i kuha, ma bjeri bona kakav privatnost, a u braku!

              on nema razloga da se dopisiva sa bilo kakvim zenama, osim nekim ispitanim prijateljstvima!
              sta bi on reko da njoj pajdo pise "e bejbe spavas li?".. vjerovatno bi rekao "da draga, ja sam tolerantan"

              je bi ga pitala sta tu ima konkretno? i nebi se dala zavarat s tim da je bacio karticu!

              gdje ima dima ima i vatre, vazda bilo i bice!


            Zaro u pravu si 10.gif
            Nemoze se pricati o privatnosti te vrste u braku!!

            ___________________________________________________________________
            mostarka.gif

            05-19-2006 15:08 Layla12 is offline Posalji email za Layla12 Pregledaj poruke od Layla12 Dodaj Layla12 u listu prijatelja
            giovanni giovanni is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1902
            Location: na beloj ladji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            e zato trebao je fino kupit još jedan telefon i karticu,e kako je popušio foru ko papak zadnji 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 05.gif 05.gif

            ___________________________________________________________________
            Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

            05-19-2006 15:09 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
            glumica glumica is a Female
            Trn u oku


            Poruka: 4415

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            kako li ce tek hanuma od hari mata harija da reaguje na onolike sms-ove 02.gif

            05-19-2006 15:15 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
            Sandy Sandy is a Female
            moforaja




            Poruka: 3842
            Location: kod Hita...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Zara:

              jao vam price 14.gif

              cuj sta ona ima zavirivati u mobitel, treba mu privatnost!
              kako mu ne treba privatnost kad mu ona pere gace i kuha, ma bjeri bona kakav privatnost, a u braku!

              on nema razloga da se dopisiva sa bilo kakvim zenama, osim nekim ispitanim prijateljstvima!
              sta bi on reko da njoj pajdo pise "e bejbe spavas li?".. vjerovatno bi rekao "da draga, ja sam tolerantan"

              je bi ga pitala sta tu ima konkretno? i nebi se dala zavarat s tim da je bacio karticu!

              gdje ima dima ima i vatre, vazda bilo i bice!


            13.gif 13.gif 13.gif tako je carice 10.gif

            nema ga ko ne pozeli nekad da poviri u mob onog s kojim zivi, ja bih ako nista sjela pored njega pa dje ce mu obraz ako mi ne pokaze 19.gif 13.gif

            haj ti, sto je sigurno-sigurno, bolje sprijeciti nego reagovati kad je vec kasno...

            polazim od sebe sada, sta ja imam pisati nekome poruke te vrste ako imam covjeka kojeg volim pored sebe, drugo su raja i zezancija, ali ako je tako onda je i on upoznat s tim pa nema iznenadjenja...

            05-19-2006 15:19 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ne bi ni ja cackala po mobitelu. inace uzimanje mobitela od partnera, sestre, mame, tate ili bilo koga bez njegovog/njenog znana mi je bezveze.
            ona je to uradila (on se sokiro jadan ne zna sta ce) i suplju joj bacio.
            moj zakljucak
            vara je definitivno!
            ne bih ni malo shvatila bezezlenim kad bi moj partner razmjenjivao sexy sms poruke s nekom curom.
            samo mislim da je problem udatih zena (ma ne samo udatih nego zaljubljenih) sto ne zele da prihvate da nesto nije u redu i da partner nije onakav kakvim su ga one zamisljale, da se nesto promjenilo i onda se pitaju sta cu i kako cu, ma sigurno mi govori istinu, mozda je zbunjen, sta ako mu je to jako dobra prijateljica, sta ako je stvarno sala i zajebancija, ma daj!
            u te pricice ne vjeruju vise ni curice od 15 godina!
            jednom sam se uplekala izmedju frendice i njenog momka koji je varao i nikad vise. nismo pricale godinu dana pa je onda dosla pognute glave da me moli da joj oprostim. oprostila jesam i kuma joj bila na svadbi 01.gif (ne s tim frajerom naravno), skontala je onda kad je htjela da skonta da sam joj sve vrijeme govorila istinu.
            to su jako osjetljvie stvari i ja ti predlazem da budes oprezna u davanju savjeta jer zene u takvim situacijama ne zele da cuju istinu.

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 05-19-2006 u 15:21.

              05-19-2006 15:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com