Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » mobitel » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e tu si u pravu refleksija, jako je nezahvalno petljati se u te stvari, jer zena/cura ce radije povjerovati njemu, a ti je samo mozes izgubiti kao prijateljicu

05-19-2006 15:22 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e zato sam se ja i obratila vama,nezelim da je izgubim a mislim da u mene gleda kao u zarko sunce da joj kazem da je to bezveze.a ja neznam sta da kazem. 21.gif 21.gif

05-19-2006 15:26 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

budi tu kad joj trebas da je saslusas, izbjegavaj zestoke savjete i ne pojacavaj joj sumnju, jer oni ce to vjerovatno izgladiti

05-19-2006 15:30 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala hvala
naci cu se snjom veceras sad me zvala

05-19-2006 15:33 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kao prvo-ona je bezveze jer gleda u tudji telefon(valjda ima bar malo privatnosti)...A da ona tebi baca pricu kao nije dosad nista sumnjala,pazi ja to nikako ne vjerujem,da nije sumnjala ne bih ona gledala uopste njegov telefon....a sad on nju pazi ko princezu-i to mi je toliko bezveze,vam se dopisuje sa nekim drugim a vamo nju pazi ko princezu-ako to stvarno radi onda je taj lik maher....
ja mislim da ona tebi malo laze a da on njoj puno laze....
A sada pitanje a zasto on nju vara(po tvom uvodnom postu ja sam shvatio da on nju vuce za nos vec duze vremena)e pa ja mislim da je tu greska do nje,jer uopsteno je to da muskarac pa ja mislim svaki ako ga zena ono gotivi maksimalno da se on nece bas lako dopisivati sa drugim zenama ....e sada njena velika greska u svemu tome je sto vec( ako je bila toliko nemoralna i citala njegove poruke)nije presutila pa to malo pocela provjeravati jer mozda mi ustvari svi grijesimo mozda on jednostavno se dopisuje s nekim i ponovo dolazim do zakljucka da je ona uzrok tome i ako se on vec dopisuje i kozna sta radi sa nekim drugim....a ako vec ga uprati pa recimo i uhvati ga negdje s tom osobom onda ce imati debeo razlog da s tim likom zavrsi po kratkom postupku,ono svako sebi i gotovo....

A ja bih ovako postupio da sam na njenom mjestu...znaci u cetir oka(kakve bozije prijateljice i ispovijedanje jer samo stvara vecu ampu oko toga)i pitanje njemu ko je ona sta je i sta je imao s njom a onda ce on ako on nju stvarno voli njoj ispricati pravu istinu...a ako opet bude muljo ,to joj je znak da ona nema sta traziti sa TAKVOM OSOBOM....I ako joj prizna npr...da je u vezi sa tom osobom jedan period onda je na njoj da odluci sta ce dalje....a ako je stvarno im tako lijepo kako si ti opisala onda ja mislim da bih mu trebala oprostiti pa probati ponovao sa malo vise paznje prema svima jer to je vjerovatno i uzrok sto se on najvjerovatnije fura sa nekom osobom njoj iza ledja...ali pomeni je najbolje da ona se sada malo od njega odvoji i da mu malo zafali ono da i on i ona ohlade glave..pa onda karte na sto pa da se vidi sta se moze i da li vrijedi....
U svakom slucaju sve najbolje!!!
10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-19-2006 16:41 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ama ja sam se nasla ovdje u neobranom grozdju,najvise bih voljela da budem samo rame za plakanje ali da ne dijelim savjete.previse je gutavo da bih se ja plekala

05-19-2006 16:53 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ti znas situaciju najbolje od nas sviju ovde ,sta ja znam ako ti je prava prijateljica nije tvoje rame za plakanje bas sve sto ti mozes uciniti u ovom njoj teskom trenutku....probaj ( opet napominjem ti znas najbolje)joj koji mali savjet dati jer ja vjerujem ako je ovo sve istina ona mora biti u trenutnom soku,pa vjerovatno ni sama ne moze najbolje razmisliti sta da uradi i kako da se postavi prema njemu....PS to je moje misljenje i nista vise 10.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-19-2006 17:04 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja zenin telefon nikada nebi pogledao dok mi ona licno ne kaze de vidi ko je poslao poruku ili procitaj poruku,medjutim moja zena zna pogledati ko mi je poslao i procitati poruku.Ja se ne ljutim posto nista od svoje zene ne krijem,a ni ona se ne ljuti i ne krije nista od mene.Sto se tice ovog gore slucaja ne znam sta bi rekao.Neko kaze sto je otvarala 14.gif 21.gif pa valjda su muz i zena i vjeruju jedno drugom?? a kada je vec to procitala Boga mi ima puno pravo da bude ljuta.Postavimo se svi u njenu situaciju....Nije to lako procitati i ostati priseban ja mislim.

05-19-2006 17:17 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jao jao i sad ce jos ona ispasti najveci krivac sto mu je gledala telefon 21.gif

da nije zalosno grohotom bi se nasmijala 21.gif

05-19-2006 18:27 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sandy:

    jao jao i sad ce jos ona ispasti najveci krivac sto mu je gledala telefon 21.gif

    da nije zalosno grohotom bi se nasmijala 21.gif


Ma nije fora u gledanju telefona(mada nije nimalo u redu postujmo privatnost ma ko god da je-opsta kultura)vec je fora u njoj samoj jer da je ona kako treba ne bi se on okolo dopisivo vec bi ona bila ta sa kojom je preokupiran-pa procitaj post prvi od lanesef kao disu punim plucima i sve to pa meni je sve to cudno jer kako sam skonto ona je lanesef prijateljica i sta-znaci ona je vjerovatno lanisef pricala prije ,joj dobro nam je i tako u tom smislu dok on sta je s njim,znaci u vezi je bilo dobro jednoj strani a druga se nije ni izjasnila kako je njoj bilo...znaci velika vjerovatnoca je da je lik imao neki problem u toj vezi pa je potrazio nesto sa strane a ona bi trebala biti malo popustljivija pa mu malo i progledati kroz prste i ispraviti greske koje je cinila,ponavljam to je moje misljenje a to uopste ne mora biti nast tacno....

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-19-2006 18:37 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ona jeste meni pricala da im je super ali i kad sam s njima u drustvu u raznim situacijama djeluju kao par iz filmova.on njoj ugadja,obasipa je paznjom a i ona njega.neznam mozda ja nisam dobro gledala ili je i ona stvarala laznu sliku.ali to nije ni bitno,po meni on je ispo govno nevidjeno a ja cu morati da iskoristim sve diplomatske metode veceras s njom.

05-19-2006 18:41 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Tuborg:

        citat od Sandy:

      jao jao i sad ce jos ona ispasti najveci krivac sto mu je gledala telefon 21.gif

      da nije zalosno grohotom bi se nasmijala 21.gif


    Ma nije fora u gledanju telefona(mada nije nimalo u redu postujmo privatnost ma ko god da je-opsta kultura)vec je fora u njoj samoj jer da je ona kako treba ne bi se on okolo dopisivo vec bi ona bila ta sa kojom je preokupiran-pa procitaj post prvi od lanesef kao disu punim plucima i sve to pa meni je sve to cudno jer kako sam skonto ona je lanesef prijateljica i sta-znaci ona je vjerovatno lanisef pricala prije ,joj dobro nam je i tako u tom smislu dok on sta je s njim,znaci u vezi je bilo dobro jednoj strani a druga se nije ni izjasnila kako je njoj bilo...znaci velika vjerovatnoca je da je lik imao neki problem u toj vezi pa je potrazio nesto sa strane a ona bi trebala biti malo popustljivija pa mu malo i progledati kroz prste i ispraviti greske koje je cinila,ponavljam to je moje misljenje a to uopste ne mora biti nast tacno....


Samo me zanima da li bi isto rekao da je zena prevarila muskarca, to da je on kriv jer joj vjerovatno nije pruzao sto joj treba 19.gif

05-19-2006 19:22 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo raja 10.gif

Ko sto Deki moj rece ima tu nesto. Jeste li pogledali njenu stranu prvo ? Nije niko jel tako? Da li je mozda doslo do tog njegovog dopisivanja za vid njegove zene? Da li je ona postupila prema njemu prije tako? 14.gif Ima toga dosta ali nije lanserf navela ali nije to vazno sada.

Pogledao bi jasta bi radio tako sam jednom popushio, propustio sansu da idem djabica na Havaje od sada vazda zavirim da nema sta 13.gif haj ti 04.gif

Salu na stranu, ja smatram prema gore navedenom "da imaju pravi brak sretni su" pa zar bi tu trebalo da bude neke privatnosti sto se tice toga. Eo svi znamo kad se prica o ljubavi i braku pogotovo da tu nema granica poznaju se partneri u dushu i zajednicki djele stavri u zivotu, pa zar bi trebalo da kriju jedni drugom. Ako sam u vezi djelim svoju ljubav unutrasnjost, srce sa drugom osobom jer je volim jel tako ? Djaba nam pricat vara je on sigurno. Eo musko sam ali ovake stavri kvare ugled ostalih. Nema tu nista razmisljat ja kad svojim ocima vidim nesto eo ti boga da me neko ubjedi da je to drugacije 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      05-19-2006 19:58 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Tuborg Tuborg is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 668
      Location: Sarajevo-Moscow

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sandy!!
      A sto da ne, pa nisam ja sad stao u odbranu muskaraca ovdje,vec sam jednostavno iznio svoje misljenje citajuci post od otvaraca teme...ja mislim(uopsteno) da nema razloga razdvajati ko je koga prevario vec sta je dovelo do toga, a posto je u ovom slucaju zensko prevareno pretpostavljo sam da ce biti komentara na ovo moje misljenje,znam da je sada tesko povjerovati u ovaj moj post,ali ja tako mislim i to je to, ja jos nisam u braku ali sam bio u vezama i uvijek sam gledo da ne zapostavljam djevojku,a ako neko misli e on mene voli i ja njega volim i mi cemo se tako volit citav zivot a taj zivot biti stalno hladni i bez nekog osnovnog samopostovanja(osim u drustvu) pa onda se grdno vara da mu se nece desiti nesto ovako slicno....

      Ljubav se stvara iz dana u dan a ne dobija se na vjencanju na poklon,brak ili zivot sa partnerom je barem u ovom vremenu stvar svoje volje,znaci sam biras ko ti lezi i ako se vec nadjete pa zar nije normalno da se iz dana u dan sve vise pazite i sve vise volite,ili se to svodi samo e vjencali smo se jos da neko dijete sklepamo i ne treba nam nist vise....e jadno to dijete s takim roditeljima jer ce u vecini slucajeva djetinjstvo provesti bez jednog od roditelja.... 10.gif

      ___________________________________________________________________
      "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

        Al Capone


      "I am like any other man. All I do is supply a demand"

        Al Capone

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Tuborg dana 05-19-2006 u 20:08.

      05-19-2006 20:00 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
      cok cok is a Male
      liska mjeseca maja


      Poruka: 5450
      Location: seher mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta ces joj rec nego da udari pedalu,cuj bacio karticu a problema mu kontaktirat opet s njima 13.gif cuj rade to svi po mostaru 21.gif ili nek nekako isfolira ko da je i ona njega pocela varat(dopisivat se ko i svi u MO 13.gif ) pa ce mozda prestat kad vidi sta gubi jer je sigurno voli ta imaju i djecu i sve,nece mu bit svejedno ali je vara garant sta god on prico 10.gif to ne mora znacit da je ne voli nego nesto ono 21.gif 21.gif mozda da malo promjeni da se ne zakopam jer sam bio u slicnoj situaciji ono volim je drama i koliko god bila dobra kad je stalno tu nije interesantno,nema akcije,ali je bez veze sto ga je provalila to mi je papanski drama cuj i broj tel. joj dao,dobro mu ne dodje kuci na kafu 21.gif

      ___________________________________________________________________
      28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

      05-19-2006 20:06 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Tuborg:

        Sandy!!
        A sto da ne, pa nisam ja sad stao u odbranu muskaraca ovdje,vec sam jednostavno iznio svoje misljenje citajuci post od otvaraca teme...ja mislim(uopsteno) da nema razloga razdvajati ko je koga prevario vec sta je dovelo do toga, a posto je u ovom slucaju zensko prevareno pretpostavljo sam da ce biti komentara na ovo moje misljenje,znam da je sada tesko povjerovati u ovaj moj post,ali ja tako mislim i to je to, ja jos nisam u braku ali sam bio u vezama i uvijek sam gledo da ne zapostavljam djevojku,a ako neko misli e on mene voli i ja njega volim i mi cemo se tako volit citav zivot a taj zivot biti stalno hladni i bez nekog osnovnog samopostovanja(osim u drustvu) pa onda se grdno vara da mu se nece desiti nesto ovako slicno....

        Ljubav se stvara iz dana u dan a ne dobija se na vjencanju na poklon,brak ili zivot sa partnerom je barem u ovom vremenu stvar svoje volje,znaci sam biras ko ti lezi i ako se vec nadjete pa zar nije normalno da se iz dana u dan sve vise pazite i sve vise volite,ili se to svodi samo e vjencali smo se jos da neko dijete sklepamo i ne treba nam nist vise....e jadno to dijete s takim roditeljima jer ce u vecini slucajeva djetinjstvo provesti bez jednog od roditelja.... 10.gif


      E sa ovim se u potpunosti slazem, ljubav treba njegovati iz dana u dan, svima nama treba paznje zuvijek a ne samo prvih dana, al na zalost mnogi uzimaju stvari zdravo za gotovo, i misle e sad sam tu i ostacu tu, dok ih ovakve stvari ne izbace iz cipela.

      05-19-2006 20:11 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      cok cok is a Male
      liska mjeseca maja


      Poruka: 5450
      Location: seher mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      zato uvijek nosi cizme 13.gif

      ___________________________________________________________________
      28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

      05-19-2006 20:13 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
      giovanni giovanni is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1902
      Location: na beloj ladji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ima jedna pjesam za ovog decka što prevari zenu,a ide vako 35.gif ,O KAKO JE LEPO BITI GLUP,jao naivca boze sacuvaj 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

      05-19-2006 20:15 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
      cok cok is a Male
      liska mjeseca maja


      Poruka: 5450
      Location: seher mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif pa jeli majke ti jos je trebo dat zenin broj tel. 13.gif a sto kaze gaji ljubav,gaji je koliko god hoces a ja bi volio vidit musko kojem se nudi dobra treba da kaze ja sam ozenjen 13.gif djesi sta ima i ja znam vozit biciklo 13.gif

      ___________________________________________________________________
      28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

      05-19-2006 20:18 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
      Tuborg Tuborg is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 668
      Location: Sarajevo-Moscow

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od giovanni:

        ima jedna pjesam za ovog decka što prevari zenu,a ide vako 35.gif ,O KAKO JE LEPO BITI GLUP,jao naivca boze sacuvaj 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


      Ma giovanni pitanje je dal je on naivac il je on jednostavno ostavio telefon i nije ga briga dal ce ona procitat(nemamo vise samo postovanja)eto brato postoji i ta varijanta,jer lik je mozda jednostavno negdje u sebi prelomio i odlucio ma sta pa nije ona sad meni sve, a to mu je greska,mada je vjerovatno i ona dosta tome doprinijela.... 10.gif

      ___________________________________________________________________
      "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

        Al Capone


      "I am like any other man. All I do is supply a demand"

        Al Capone

      05-19-2006 20:22 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
      Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com