Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » privatnost » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam

privatnost Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neki dan kad sam postavila temu sa problemom moje prijateljice
mnogo puta je spomenuta privatnost u braku.sta je za vas privatnost u braku i da li uopste moze da je ima?
ako s nekim zivis,imas ili nemas djecu,jako ouno vremena provodite zajedno da li tu uopste ima privatnosti i treba li da je bude?
nisam osoba koja zadire u tudju privatnost ali iskreno izmedju mene i muza nema privatnosti niti ja osjecam potrebu za njom.kako je kod vas?

05-22-2006 15:57 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto se mene tice nema privatnosti u braku , sve sto zna on , mora znati i ona , nikakvih tajni nesmije biti , a pogotovo ne kao kod tvoje prijateljice .

Ako je sve uredu onda bi trebalo da bracni drug bude taj neko ko ti je najbolji prijatelj u dobru i zlu , a to nemoze biti cim ima ,, privatnosti ,, 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

05-22-2006 16:02 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...sa nekim s'kim djelis krevet i postelju ..zar to nije dovoljna privatnost ..pozivat se na ostale privatnosti su bez potrebe ako je sve cisto i u redu sa obe strane ..al posto ljudi cesto zele da zadrze status koji imaju i nisu u stanju iz ovih i onih razloga da urade bilo sta drugo ..onda su potrebne i privatnosti ,a u svakom drugom slucaju nema potrebe za tim stvarima ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-22-2006 16:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U braku u kojem sve stima, gdje postoji ljubav, povjerenje i pripadnost, meni licno ne bi trebala privatnost, valjda ljudi zive zajedno da dijele sve pa i male tajne.......jedino sto ne bih voljela da npr moj muz cita poruke od mojih prijateljica, jer ako se ona meni povjerava i kaze da zadrzim za sebe, ne bih je izradila, a to njemu ne bi ni trebalo biti vazno...inace sve drugo je u redu da zna...

05-22-2006 16:39 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    tema je OK 10.gif

    Lana, sta velis da je preselimo na" U krugu porodice"
moze

05-22-2006 17:05 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ...sa nekim s'kim djelis krevet i postelju ..zar to nije dovoljna privatnost ????


Ovo su potreba i navika !!!!

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

05-22-2006 17:18 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

RE: privatnost Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od lanaserf:

    neki dan kad sam postavila temu sa problemom moje prijateljice
    mnogo puta je spomenuta privatnost u braku.sta je za vas privatnost u braku i da li uopste moze da je ima?
    ako s nekim zivis,imas ili nemas djecu,jako ouno vremena provodite zajedno da li tu uopste ima privatnosti i treba li da je bude?
    nisam osoba koja zadire u tudju privatnost ali iskreno izmedju mene i muza nema privatnosti niti ja osjecam potrebu za njom.kako je kod vas?


Ja nisam jos u braku ali evo da iznesem svoje misljenje posto je tema interesantna.... 10.gif
Ja mislim da ipak moramo imati osnovnu neku privatnost,ma koliko se volili u braku ipak svaka osoba treba mali kutak svoje privatnosti...normalno zna se sta znaci ta privatnost a ne da to bude ko slucaj na prosloj temi od lane,sta ja znam ja licno mislim da neke stvari ipak moraju imati svoju privatnost kao npr..vec pomenuti i famozni mobilni...sta ja znam znaci sto bih se sad ja moro partneru javljat kad krenem negdje van kuce...znaci ipak nema potrebe bas da zna sve...npr posao sta se ja moram ispovijedati zeni sta ja radim na poslu i npr...sta sam danas radio...a zene su takve, ja mislim ako ih naviknes na to, nes moc ziv ostat dok ne osjedis sat vremena kod kuce i ne ispricas sve u detalje.. 10.gif a brate mili za to treba imat zivaca ko niko... 21.gif 10.gif 18.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-22-2006 17:20 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobra tema opet ! 10.gif

Neznam za mene privatnost u nekim granicama postoji. Nisam u braku ko Tuborg ali mislim kad stupis u brak da te privatnosti ne treba da bude. Svi ciljamo na neke druge privatnosti ali jedina privatnost koja najvise dize tenzije u braku ili vezi je NESIGURNOST i ISKRENOST u svog partnera. Sto dolazi do toga? Dolazi bas iz te nesigurnosti u vezi, braku i ako partner nije iskren onda se tu sve svrstaje. Ta ne treba mi privatnost kad odem s rajom na fudbal a ne kazem, ne treba mi privatnost da krijem od partnera kad cu se otic popisat da izvinete. Svi koristimo tu privatnost kad dodje u vezi izlaska s rajom jer se tu povuce ono pitanje gdje si bio, sta si radio i take stavri ? Jel tako? E sada to sve zavisi od vase iskrenosti i sigurnosti vaseg partnera barem ja tako vidim te stvari. 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      05-22-2006 17:34 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      laverna laverna is a Female
      seka




      Poruka: 898
      Location: i ja se pitam
      pokretac teme Thread Started by laverna

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo iz mog licnog iskustva:
      nikad ama bas nikad ne docekam muza na vratima sa pitanjem gdje si bio,sta si radio?
      mi imamo svoje vrijeme na kraju dana i ispricamo kako smo proveli dan,ali bez nekog moranja vec iz interesovanja jedno za drugo.
      nikad ni jedno od nas ne cuva mobitel od onog drugog ali mi isto nikada nije palo na pamet da mu citam stvari sa mob.
      on ne voli ova internetska druzenja ali nikad mene ne ispituje sta pisem i skim razgovaram.
      ako je ovo privatnost onda ok i ja i on imamo privatnost.
      ali ako je privatnost da ja imam tajne pred njim i on preda mnom onda mi te privatnosti nemamo a i ne treba nam.

      05-22-2006 17:43 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja opet mislim da svaka osoba na planeti mora zadržati za sebe malo svoje privatnosti. Ne mislim da treba nešto kriti, nego je to više nadovezivanje na ovo što Lanaserf kaže, isprièamo se mi, ali to je interesovanje jednog za drugo. Ne znaèi da ga ne volim ako mu ne kažem baš sve. 01.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      05-23-2006 15:26 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Branto Branto is a Female
      seka




      Poruka: 703
      Location: MEKLAUDLAND

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sandy:

        U braku u kojem sve stima, gdje postoji ljubav, povjerenje i pripadnost, meni licno ne bi trebala privatnost, valjda ljudi zive zajedno da dijele sve pa i male tajne.......
          jedino sto ne bih voljela da npr moj muz cita poruke od mojih prijateljica
        , jer ako se ona meni povjerava i kaze da zadrzim za sebe, ne bih je izradila, a to njemu ne bi ni trebalo biti vazno...inace sve drugo je u redu da zna...


      jel se ovdje radi o mobilu?

      ___________________________________________________________________
      ahtung ahtung

        ahtung ahtung
        01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

        05-23-2006 15:42 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif odlicna tema 18.gif

        Jedna rijec a tako puno nijansi 14.gif 28.gif sta bi covjek rekao ??!

        kad je prava veza u pitanju ili je brak ja zaista smtram da nema mjesta nekim posebnim privatnostima,kontam sad sta bi to moglo biti sto bi meni moja ljubav trebala precutati
        ili ja njoj 14.gif

        recimo da sretne bivseg momka negdje na pauzi ili sicno pa da mi sakrije ili precuti da je popila kafu sa njim ili da mozda josh dobiva mailove od nekih "prijatelja" i sl.
        mislim da to nebi bilo fer

        Jer nekako 14.gif rijec Privatonst kada stoji izmedju dvoje ljudi koji bi trebali da se "vole do groba" eee ta rijec mi zvuci Praaavo grubo 28.gif i odma mi to vishe lici na one


        "Zapadne veze" ono dje se dovje ljudi upoznaju kao zaljube pa je kao veza a oni ustvari zajedno zbog placanja racuna 28.gif ljubav samo u tragovima 21.gif

        i onda je normala da vremenom ta "privatnost" postaje sve veca i veca i onda to dvoje ljudi postanu "sustanari" koji se povremeno i sexaju 26.gif


        ne ne i ne 21.gif kad se spomene rijec privatnost u istoj recenici nema mjesta za rijec Ljubav ako je prava ljubav 33.gif

        ___________________________________________________________________

          05-23-2006 16:00 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          Mystica Mystica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 406
          Location: Tamo gdje pada milosnica...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja sam za mali postotak privatnosti, posto mi zene (neke)volimo sve zivo ispricati, a nisu svi muskarci bas takvi da iznesu sve na sto, zasto i mi ne bi nekad zadrzali neke stvari za sebe, bilo da se to radi o poslu, ili o prijateljima ili nesto drugo. Mislim da ne treba momak ili muz(covjek s kojim zivite) sve znati.

          Ovo govorim iz iskustva jer sam primijetila sto covjek vise prica i ispovjeda se manje si interesantniji drugom spolu.....ima stvari koje drzim za sebe i radujem se sto imam taj osjecaj male doze privatnosti.....ali normalno svi ljudi su razliciti, pa i stvari shvatamo drugacije.

          Zavisi i od situacije u kojoj se nalazis trenutno....

          05-23-2006 16:56 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
          Tuborg Tuborg is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 668
          Location: Sarajevo-Moscow

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Mystica:

            Ja sam za mali postotak privatnosti, posto mi zene (neke)volimo sve zivo ispricati, a nisu svi muskarci bas takvi da iznesu sve na sto, zasto i mi ne bi nekad zadrzali neke stvari za sebe, bilo da se to radi o poslu, ili o prijateljima ili nesto drugo. Mislim da ne treba momak ili muz(covjek s kojim zivite) sve znati.

            Ovo govorim iz iskustva jer sam primijetila sto covjek vise prica i ispovjeda se manje si interesantniji drugom spolu.....ima stvari koje drzim za sebe i radujem se sto imam taj osjecaj male doze privatnosti.....ali normalno svi ljudi su razliciti, pa i stvari shvatamo drugacije.

            Zavisi i od situacije u kojoj se nalazis trenutno....

          10.gif Ko da sam ja piso 10.gif

          ___________________________________________________________________
          "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

            Al Capone


          "I am like any other man. All I do is supply a demand"

            Al Capone

          05-23-2006 16:58 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
          Mystica Mystica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 406
          Location: Tamo gdje pada milosnica...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa zar ne Tuborg???? 10.gif

          05-23-2006 17:03 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
          nidze veze nidze veze is a Female
          miss foruma '05


          Poruka: 4765
          Location: na stolu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          10.gif


          svima je potrebna


          svak ima neke stavrcice koje cuva mozda samo za sebe, prijateljicu, mamu..a ne govori muzu

          nemora znacit da je to nesto sto bi ugrozilo brak,vezu,....ali ....cuvaj nesto i za sebe


          ja se vijek sjetim mamini rijeci ...mozda nevezano za ovu temu ali....


          ''sine, poslusaj mamu, uvijek imaj novca za sebe da ti niko ne zna za to pa ni muz.... ne moraju oni sve znati...''' 04.gif

          ___________________________________________________________________

            Ljudi su, opcenito,
            nalik na pse koji pocnu lajati
            cim izdaleka zacuju
            lajanje drugih pasa.

          05-23-2006 17:05 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
          Tuborg Tuborg is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 668
          Location: Sarajevo-Moscow

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Mystica:

            Pa zar ne Tuborg???? 10.gif


          I ja sam nesto slicno napiso ali vidjoh do sada da sam bio jedini na temi,pa sam se prisutio reko prosipam se a svi misle drugacije a sad kako si ti napisala svoj post malo sam se ohrabrio a evo vidim i NV ima slicno misljenje... 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

            Al Capone


          "I am like any other man. All I do is supply a demand"

            Al Capone

          05-23-2006 17:11 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
          Mystica Mystica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 406
          Location: Tamo gdje pada milosnica...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa zato se i javljamo da bi svako mogao iznijeti svoje misljenje. 01.gif 02.gif

          05-23-2006 17:16 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Mystica:

            Ja sam za mali postotak privatnosti, posto mi zene (neke)volimo sve zivo ispricati, a nisu svi muskarci bas takvi da iznesu sve na sto, zasto i mi ne bi nekad zadrzali neke stvari za sebe, bilo da se to radi o poslu, ili o prijateljima ili nesto drugo. Mislim da ne treba momak ili muz(covjek s kojim zivite) sve znati.

            Ovo govorim iz iskustva jer sam primijetila sto covjek vise prica i ispovjeda se manje si interesantniji drugom spolu.....ima stvari koje drzim za sebe i radujem se sto imam taj osjecaj male doze privatnosti.....ali normalno svi ljudi su razliciti, pa i stvari shvatamo drugacije.

            Zavisi i od situacije u kojoj se nalazis trenutno....




          pa da mozda si u pravu 14.gif i to najvise za ono da "zavisi sa kim si" 12.gif

          mene licno neke stvri i ne zanimaju ali neke i da a znaaaam tacno i sta zene zanima 23.gif uglavnom pa ako mi se desi a desavalo mi se osjetim da mi se nesto precutkuje a osjetim
          i onda kao potvrdu upitam ali "onako usput"(to se zove iznenada 12.gif ) pa kad skontam
          onda i ja pocnem da "skracujem pricu"

          vole zene kad im je stalo (ali bash stalo) do nekog da svasta znaju pa kad im se "cesma privrne" onda im bude vaaatra 05.gif 18.gif

          nema veze moze i tako ja sam i onako RAK i volim i diskreciju i "tisinu" i male tajne 27.gif 18.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________

            05-23-2006 17:25 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            Mystica Mystica is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 406
            Location: Tamo gdje pada milosnica...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ja sam Ovan 13.gif , pa Ovan bas ne voli tajne u zivotu, ali s vremenom i iskustvom naucis (zivot te tome nauci) da ne treba sve iznositi na son, ni momku, ni kolegicama....nemoj uvijek biti siguran u to da nece nekad neko iskoristiti tvoju iskrenost protiv tebe...na zalost u danasnjem ludom vremenu ako je covjek iskren, budala je najveca, opet govorim iz iskustva.Primijetila sam da nasi ljudi barem ovdje gdje ja zivim ne volim iskrene ljude....pa sam nagrabusila i ispala "glupa" u njihovim ocima sto sam rekla istinu....Zato dosta stvari presucujem...a takva osoba po prirodi nisam, ali sam naucila biti ponekad.

            05-23-2006 17:42 Mystica is offline Posalji email za Mystica Pregledaj poruke od Mystica Dodaj Mystica u listu prijatelja
            Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com