Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Sljediti srce ili razum u ljubavi? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cica
SexNepoznat

Poruka: 19

Sljediti srce ili razum u ljubavi? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cesto se upitam kojim putem da krenem.Onako kako mi srce nalaze ili kako mi razum nalaze?Kakva su vasa iskustva? 28.gif

05-27-2006 19:49 cica is offline Pregledaj poruke od cica Dodaj cica u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

poslusala sce i sad sam u sretnom braku zavidan niz godina.iako su mi mnogi u nasem pocetku govorili da da bi trebala da ukljucim razum srecom nisam ih poslusala.
isto zelim i tebi.

05-27-2006 19:56 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa naravno srce,sta reci drugo,jedino srce bar ja mislim nas moze odvesti na pravi put sto se tice ljubavi,kakav razum,sve sto vise razmisljas sve vise trazis mana onome koga volis....ja nislim da samo srce moze osjetiti pravu ljubav i nista vise na ovome svijetu....

Ako ti slusa razum,ili pak jos gore nekoga ko ti kontrolise razum e onda nema nista od tebe i tvoje ljubavi....pa skoro smo imali temu na forumu kada je djevojka vukla momka za nos dvije godine bas radi razuma..tj...roditelja koji su joj kontrolisali pamet....


Ja kao osoba nikada u svom zivotu necu gledati(ako nekoga volim)porodicu odakle potice,materijalno stanje i slicne gluposti vec iskljucivo slusati srce i ako ono zaigra radi nekoga na pravi nacin onda cu s tom osobom i pokusati provesti ostatak zivota....

10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-27-2006 20:02 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne kaze se djaba...
Ljubav je nista vise nego trijuf mashte (mashta* pobjedila razum)...

















































*citaj-srce

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

05-27-2006 20:16 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja vazda slusam razum , pa sam mozda zato vise sama nego u paru ,

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

05-27-2006 20:18 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od GARAVUSA:

    ja vazda slusam razum , pa sam mozda zato vise sama nego u paru ,


e kad vec vidis gresku,onda se prebaci na drugu opciju..tj...srce 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-27-2006 20:20 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
cica
SexNepoznat

Poruka: 19
pokretac teme Thread Started by cica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam u braku vec 13 godina i strah me novog pocetka.Samo u tome je problem.
Kako to prevazici?

05-27-2006 20:21 cica is offline Pregledaj poruke od cica Dodaj cica u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cica:

    Ja sam u braku vec 13 godina i strah me novog pocetka.Samo u tome je problem.
    Kako to prevazici?


Kakvog novog pocetka bona,sad nist ne kontam....

Preformulisi pitanje...... 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-27-2006 20:22 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

novi pocetak???

05-27-2006 20:23 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
cica
SexNepoznat

Poruka: 19
pokretac teme Thread Started by cica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa razvedem se od muza i krenem sa momkom svog zivota u novi brak.Zar to nije novi pocetak kad se razvedes pa krenes sa drugim?Novi zivot.Start od nule.Toga me strah.
Prije sam svasta nesto o stekla u zivotu a kad odem opet nanovo sve.Eto to. 21.gif 21.gif

05-27-2006 20:28 cica is offline Pregledaj poruke od cica Dodaj cica u listu prijatelja
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cica:

    Pa razvedem se od muza i krenem sa momkom svog zivota u novi brak.Zar to nije novi pocetak kad se razvedes pa krenes sa drugim?Novi zivot.Start od nule.Toga me strah.
    Prije sam svasta nesto o stekla u zivotu a kad odem opet nanovo sve.Eto to. 21.gif 21.gif


Razvedes se od muza posle 13 god i krenes sa MOMKOM SVOG ZIVOTA koji te je pretpostavljam cekao 13 god....pa sta da ti kazem,neznam ko je vise pametni od vas dvoje!!!!!! 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

05-27-2006 20:31 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"kad se covjek zaljubi, razum ga napusti." - poslovica ne znam jel narodna ili je neki filozof rekao 02.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    05-27-2006 20:35 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    laverna laverna is a Female
    seka




    Poruka: 898
    Location: i ja se pitam

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ako kreces sa momkom svog zivota sta ti je dosad bio muz.izvini mozda zvuci ko da te osudjujem ali ako nas vec pitas za savjet de malo pojasni svoju situaciju

    05-27-2006 20:36 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
    cica
    SexNepoznat

    Poruka: 19
    pokretac teme Thread Started by cica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U braku sam ali se zaljubih u drugog.I njega volim.Jeli malo jasnije sada?
    Jednostavno se desilo.I sta sad?I takve stvari se desavaju zivim ljudima.
    Svak me osudjuje ali ja volim ovog drugog i djaba sve.
    Kad zena (covjek) udju u brak pa se hjedno od to dvoje hoce razvesti to je za sve osude.
    Tako kazu.

    05-27-2006 20:50 cica is offline Pregledaj poruke od cica Dodaj cica u listu prijatelja
    laverna laverna is a Female
    seka




    Poruka: 898
    Location: i ja se pitam

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jesi li sigurna da je to ljubav ili je mozda samo prolazna zaludjenost i sex?

    05-27-2006 20:51 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
    cica
    SexNepoznat

    Poruka: 19
    pokretac teme Thread Started by cica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od lanaserf:

      jesi li sigurna da je to ljubav ili je mozda samo prolazna zaludjenost i sex?

    Cista,prava i postena ljubav.100 posto sigurna.
    A strah me otic nekako.Ne osjecam do svog momka ono sto bi morala.
    Mislim da je dosao kraj ali nikako da preduzmem onaj korak i odem. 26.gif

    05-27-2006 20:58 cica is offline Pregledaj poruke od cica Dodaj cica u listu prijatelja
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5015
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Tuborg:

      Pa naravno srce,sta reci drugo,jedino srce bar ja mislim nas moze odvesti na pravi put sto se tice ljubavi,kakav razum,sve sto vise razmisljas sve vise trazis mana onome koga volis....ja nislim da samo srce moze osjetiti pravu ljubav i nista vise na ovome svijetu....

      Ako ti slusa razum,ili pak jos gore nekoga ko ti kontrolise razum e onda nema nista od tebe i tvoje ljubavi....pa skoro smo imali temu na forumu kada je djevojka vukla momka za nos dvije godine bas radi razuma..tj...roditelja koji su joj kontrolisali pamet....


      Ja kao osoba nikada u svom zivotu necu gledati(ako nekoga volim)porodicu odakle potice,materijalno stanje i slicne gluposti vec iskljucivo slusati srce i ako ono zaigra radi nekoga na pravi nacin onda cu s tom osobom i pokusati provesti ostatak zivota....

      10.gif 10.gif

    10.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      05-27-2006 21:01 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      al capone al capone is a Male
      moforaja




      Poruka: 5015
      Location: grad andjela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne znam...poslije 13 godina braka... 14.gif

      ___________________________________________________________________



        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

        05-27-2006 21:02 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        po meni ono sto ti odgadja odlazak je neizvjesnost novog a ono sto te tjera da ostanes je sigurnost.

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          05-27-2006 21:05 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          cica
          SexNepoznat

          Poruka: 19
          pokretac teme Thread Started by cica

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od refleksija:

            po meni ono sto ti odgadja odlazak je neizvjesnost novog a ono sto te tjera da ostanes je sigurnost.

          Tako nekako.U braku sam sigurnija i bezbjednija iako to vise nije to.Znamo to i ja i muz.
          Drugog volim ali me strah.Da li je opravdan ili ne tesko je reci.

          05-27-2006 21:08 cica is offline Pregledaj poruke od cica Dodaj cica u listu prijatelja
          Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com