Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » sjecam se prvog poljubca 1 Votes - Average Rating: 1.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
manja veca manja veca is a Female
trudim se




Poruka: 164
Location: mostar atlanta

sjecam se prvog poljubca Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sjecam se prvog poljubca bilo je to prije 15 godina,cosa kod sarica harema,u mene zvaka u ustima,odjednom ...nisam ni osjetila majke mi.ali bilo je dobro,nije bio mokri,mada je i bilo takvih. eto ja se sjecam,sjeca li se jos neko?35.gif ~254~

05-02-2003 04:28 manja veca is offline Pregledaj poruke od manja veca Dodaj manja veca u listu prijatelja
iznogud iznogud is a Male
o'shta ti je to?


Poruka: 170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni se prvi tako prirodmo omako... prvo je bilo pored usta, onda smo u neznanju spojili usne i zavrtilo mi se u glavi... tek sam se navukao kad sam usao u autobus, i do dan-danas se nisam skinuo sa TE droge...

05-02-2003 06:09 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
manja veca manja veca is a Female
trudim se




Poruka: 164
Location: mostar atlanta
pokretac teme Thread Started by manja veca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobra droga udara pravo,i ja sam na njoj.

05-02-2003 22:49 manja veca is offline Pregledaj poruke od manja veca Dodaj manja veca u listu prijatelja
iznogud iznogud is a Male
o'shta ti je to?


Poruka: 170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

poljubac je tito.

05-02-2003 22:58 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Interesantno i meni je prvi poljubac bio kod Sarica Dzamije 27.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

05-02-2003 23:07 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
iznogud iznogud is a Male
o'shta ti je to?


Poruka: 170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hehehhehe, ljubili se ljubili sve do pola dva :)

05-02-2003 23:08 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
manja veca manja veca is a Female
trudim se




Poruka: 164
Location: mostar atlanta
pokretac teme Thread Started by manja veca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e ovome sto je mene poljubio nije sigurno bio prvi,ali iznogud je u pravu bilo je oko pola dva ,nova godina,1988.

05-02-2003 23:11 manja veca is offline Pregledaj poruke od manja veca Dodaj manja veca u listu prijatelja
iznogud iznogud is a Male
o'shta ti je to?


Poruka: 170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni je bio april na aerodromu. mozda isto oko pola dva, dva.

05-02-2003 23:13 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Doduse moj je prvi poljubac bio jedno 5-6 godina ranije 27.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

05-02-2003 23:14 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
kitasepita
SexNepoznat

Poruka: 56

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam se vec izjasnila nekoliko puta na ovim forumima:
moj prvi poljubac u bunkeru na BB, mjesec maj/juni (nekad sam znala i datum, ali se zaboravilo) godina 1990.
ja sam njega prva poljubila, ali me to nije sprijecilo da u zveknem samar i da ko kakva seljanka pljunem kao: fuj sta radimo!!!!!!!
kasnije smo opet to ponavljali, ali nisam se nikako znala opustiti. tek jednom kasnije kad vise nisam bila s tim deckom, jednom se u liftu nadjemo namjerno zajedno, ja iscenirala jer mi se i dalje svidjao, on me pritisne uza zid i poljubi strasno.......e tada sam ostala ukopana na mjestu.

05-02-2003 23:37 kitasepita is offline Pregledaj poruke od kitasepita Dodaj kitasepita u listu prijatelja
manja veca manja veca is a Female
trudim se




Poruka: 164
Location: mostar atlanta
pokretac teme Thread Started by manja veca

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e ovi iznenadni su najbolji uvijek ukopaju,matere mi.nije merak kad znas sta ce bit.to je isto ko kad muz zenu pita ,hej hocemo li se bubnut jednom veceras(ili momak curu),e jebi ga onda ti vise i nije do toga.

05-02-2003 23:53 manja veca is offline Pregledaj poruke od manja veca Dodaj manja veca u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Necete vjerovati ali sred stadiona u Beogradu, tamo neke dalekeee....ni ne sjecam se vise. 05.gif
Samo da napomenem, stadion je bio zatvoren u ta doba 11.gif , a momak nije ni skonto da sam se ja prvi put u zivotu s nekim poljubila 27.gif 11.gif

05-03-2003 01:12
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hm .... ne sjecam se materemi gdje je bio prvi poljubac 14.gif
sjecam se s kim, ali se ne sjecam gdje ?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-03-2003 04:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kitasepita


jooooj legendo, cuj u bunkeru na BB

hahahhahh sto me nasmija 10.gif super lokacija.

___________________________________________________________________

    05-03-2003 04:15 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    Sona Sona is a Female
    gusterica




    Poruka: 80

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sjecam se, jasta nego se sjecam 01.gif

    05-31-2003 04:38 Sona is offline Posalji email za Sona Pregledaj poruke od Sona Dodaj Sona u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17884
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    btw, dje nam je manja veca ....... postavila temu prije 2 hefte ......
    mora de se negdje prisjeca 11.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    05-31-2003 05:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Mala
    Dobri duh

    Poruka: 310

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A kako se necu sjecati........silne godine prodjose od tada, a kosimsinica me "dandanas" zeza..........jer se desilo ipod zgrade, poslje skole(popodneva smjena), zimsko vrijeme 07.gif 07.gif ........a ona: ".........a sta to radite......."


    obraz mi na tle pao 25.gif

    06-01-2003 01:42 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
    Mika Mika is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 310

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma ko to moze zaboraviti. Eh kad se sjetim, meni se koljena oduzela, ode tlo pod nogama. A on k'o usisivac. Nit on zna sta radi, a Bogami ni ja. Nije mi bas ostao u lijepoj uspomeni (poljubac), ali bio prvi, pa pamtim. Iza Slavonije Di (na Rudniku), nisam sigurna jel se tako zvala ona radnja. Inace u kasnijim danima moja omiljena loga 27.gif

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mika dana 06-02-2003 u 15:19.

      06-01-2003 07:22 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2959
      Location: donji trap

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja jednom napiso
      ranije na Liri
      Sad ne smijem vise
      ova moja pocela
      da navraca 04.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          06-01-2003 11:41 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          Mala
          Dobri duh

          Poruka: 310

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mika.........cuj iza Slavonije Di........misils u dvoristu iza....pod stubovima 04.gif 04.gif 04.gif

          06-01-2003 17:30 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
          Stranica (7): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com