Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » TAS oznake na prednjoj maski Golfa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Faconi Faconi is a Male
mofo beba




Poruka: 5
Location: chemerika

TAS oznake na prednjoj maski Golfa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imali iko od vas jadni ne bili da mi more naci i poslat par znakova TAS sto su bili na starim Golfovima.PP-me .Ta valjda se mogu jos naci dole u Mostaru.Hvala unaprijed

06-16-2006 04:41 Faconi is offline Posalji Email za Faconi Pregledaj poruke od Faconi Dodaj Faconi u listu prijatelja
Mufta Mufta is a Male
ne more meda




Poruka: 28
Location: Cernica-Brankovac-Sunnyside-Glendale

RE: TAS oznake na prednjoj maski Golfa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moze li "TIS" sa tis sporeta?
Lakse je naci.

06-16-2006 19:17 Mufta is offline Posalji Email za Mufta Pregledaj poruke od Mufta Dodaj Mufta u listu prijatelja
Faconi Faconi is a Male
mofo beba




Poruka: 5
Location: chemerika
pokretac teme Thread Started by Faconi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hehehe,a ne znam bogami pashe li

06-16-2006 23:27 Faconi is offline Posalji Email za Faconi Pregledaj poruke od Faconi Dodaj Faconi u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imam ja onu oznaku GTI sa Golfa 1 18.gif



E sta ljudi nece sve traziti , cuj onu oznaku TAS 13.gif ,
a najgolemije mi bilo kad vidis Golfa 1 sa onim kromom u kederima na staklima ,
pa onda punim ustima kazes SVABO ORIGINAL 21.gif ,pa obidjes 2-3 puta oko njega
i to onda prepricavs raji , jos ako je uz to imo one blatarice Wolfsburg to je bio dozivljaj mjeseca .

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

06-19-2006 22:27 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

RE: TAS oznake na prednjoj maski Golfa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Faconi:

    Imali iko od vas jadni ne bili da mi more naci i poslat par znakova TAS sto su bili na starim Golfovima.PP-me .Ta valjda se mogu jos naci dole u Mostaru.Hvala unaprijed


NEZNAM ZA TE NA PREDNJOJ MASKI , DA NIJE ONE MALE SA BOCNE STRANE , IMA NEKA KULA , NESTO TAKO ???

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane _RED_ARMY_ZALIK_ dana 06-20-2006 u 17:26.

    06-20-2006 17:19 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    Faconi Faconi is a Male
    mofo beba




    Poruka: 5
    Location: chemerika
    pokretac teme Thread Started by Faconi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma nije kula,to je wolfsburg.kosta je normalno pisalo GTI,tako je sarajevo izbacivalo TAS

    06-28-2006 07:46 Faconi is offline Posalji Email za Faconi Pregledaj poruke od Faconi Dodaj Faconi u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com