Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Svadja susjeda zbog djece » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Svadja susjeda zbog djece Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo veæ 20ak minuta kod mene se u susjedstvu svadjaju tri para roditelja zbog djece. Nemam pojma šta je bilo, niti me zanima, ali me oduvijek zanimalo što može biti razlog da se odrasli ljudi svadjaju zbog djeèije igre. Kad sam ja bila mala, moja se mama jednom posvadjala s mamom mog prijatelja jer me on udario, ja pala u draèu, izgrebala se i raskrvarila. Nisu prièali godinama a mi se pomirili za pet minuta. I ja sam roditelj, bezbroj puta mi nešto u toj djeèijoj igri nije bilo pravo ali se nisam mješala. Ne kontam, jesam li ja pukla ili je ovaj svijet definitivno odvalio?

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

06-16-2006 21:46 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

definitivno odvalio.
ja cak u svojo familiji imam jednu mamu koja se uvijek svaða sa roditeljima,a djeca ko djeca za pet minuta zajedno.
normalno niko neda na svoje dijete,ali ima roditelja koji cini mi se svoje frustracije lijece na taj nacin

06-16-2006 22:20 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

DODAJ DER IM KOJU UTOKU.....
Da to fino odrade pravo dramskim u balkanskom stilu....
Nije to to ako nema krvi do koljena...

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

06-16-2006 22:21 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i u nas u dvoristu je vazda bilo trk po majku



jedna forumashica je imala najopasniju 13.gif a sad sve to smjesno

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

06-16-2006 22:32 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh ja se k odijete znala marisat a stari stoji na sokaku i ne bi se umjes'o nema sanse dala ili primila degenek nije bitno 04.gif

imali smo mi problema u ratu s komsijama upravo radi tako nekih stvari. ovi svi pemzici a djeca iz komsiluka u nasoj zgradi bivala (jer imamo atomsko skloniste) i uvijek ciganluk ispad'o.

neki dan mi je komsija povukao zivac kad je zovnuo telefonom da mi kaze da se sestrina mala manje smije 14.gif 08.gif mislim wtf da dijetetu od 2 i po godine zabranim da se smije, ma ne pada mi na pamet. volim onih pola sata prije spavanja sto se sva preznojim igrajuci se s njom i slusajuci je kako se cereka.
mislim da roditelji ipak trebaju da sagledaju situaciju prije nego reaguju. ima bezobrazne djece i gdje trebas intervenisat u smislu da razgovaras s djetetovim roditeljem ali vala trcat kod komsije kad god se porjeckaju ili pobiju je glupo i po meni negativno se odrazava na dijete. dijete stvori sliku roditelj ce me uvijek stiti i onda ostanu "smotana" i nesamostalna.

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-16-2006 22:44 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7602
    Location: ja nisam odavle
    pokretac teme Thread Started by Carmela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma nisam otrila sve detalje, moja dvojica su bila tu i nešto je bilo, nemam pojma, ja sam slušala sakrivena iza zavjese ali nisam se ubacila u "razgovor", a nije mi palo na pamet da pitam djecu jer vidim neæe ništa da kažu, pa kontam što bi ih maltretirala sa susjedima 01.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    06-16-2006 22:47 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    RE: Svadja susjeda zbog djece Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Evo veæ 20ak minuta kod mene se u susjedstvu svadjaju tri para roditelja zbog djece. Nemam pojma šta je bilo, niti me zanima, ali me oduvijek zanimalo što može biti razlog da se odrasli ljudi svadjaju zbog djeèije igre. Kad sam ja bila mala, moja se mama jednom posvadjala s mamom mog prijatelja jer me on udario, ja pala u draèu, izgrebala se i raskrvarila. Nisu prièali godinama a mi se pomirili za pet minuta. I ja sam roditelj, bezbroj puta mi nešto u toj djeèijoj igri nije bilo pravo ali se nisam mješala. Ne kontam, jesam li ja pukla ili je ovaj svijet definitivno odvalio?



    Ma pusti nek se svadjaju..nemoj se mjesat i gotovo..ja vazda izbjegavam takve situacije.kad se svadjaju djeca ..ipak znam nedaj boze da neka majka mom sinu nesto kaze ruzno ili nesto tako....ma pojela bi je 07.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    06-19-2006 09:55 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    trambulin trambulin is a Male
    moforaja


    Poruka: 2260
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vala ja kad sam bio dijete kad bi doso kuci sa sljivom, krvav ili nedajboze da sam podernih pantala 21.gif 21.gif tek tada bi nahebo da valja a jednom prilikom na carini izletio iz sokaka pa pred ficu, bubno me 5 metara letio pa jedan stariji kad je to vidio samaro me i suto nogom u guzicu sve do kuce onda me majka isibala i nasekirala starog kad je doso kuci umoran ko biva jesam li ti rekla da je previse na ulici i onda me i on sredio 21.gif 21.gif 21.gif
    niti su se oni svadjali sa onim iz fice ni sa onim starijim nego sve po meni 21.gif 21.gif 21.gif
    pouka: nikad ti ga mene vise auto udarilo nije 10.gif

    ___________________________________________________________________
    masta umire zadnja

    06-19-2006 10:04 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
    Layla12 Layla12 is a Female
    trudim se




    Poruka: 195
    Location: Too daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Joj Trambulin sto me nasmija jutros 13.gif 13.gif Pa kako to sve po tebi tako 13.gif

    Sad da ne offiram puno za Carmelu....Ja mislim da nema koristi raspravljati se sa roditeljima zbog djecije svadje(jedino ako je bas kakav veliki belaj bio)
    Evo mog malog,ima kolegu i igraju se svaki dan,ono nerazdvojni...A ima i dana kad se posvadjaju i ono galame jedan na drugoga 02.gif Ma mislis drama neka a ono za pola sata vidis ih igraju lopte zajedno.Ma tako ti je to s malom rajom 10.gif

    ___________________________________________________________________
    mostarka.gif

    06-19-2006 10:29 Layla12 is offline Posalji email za Layla12 Pregledaj poruke od Layla12 Dodaj Layla12 u listu prijatelja
    Elma_ FS Elma_ FS is a Female
    rodjena




    Poruka: 995
    Location: 'Ta ja znam?

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma jok se mjesat, djecija su to posla. Ali ako se onaj drugi roditelj umjesa prvi, onda naravnot treba djete svoje zastititi..

    Ovdje srecom nema toga da se roditelji mjesaju i vjeruj da to volim, jer ono kad se sastanu dvije alapace pa se prepucavaju u ime djece to je stvarno fuj.

    Ja mojoj djeci kazem, vi nesmijete nikada prvi zapoceti tucu ali ako vas neko prvi udari e onda udarajte kako znate i umijete 05.gif

    A sto kaze tamburin, kad sam ja bila djete ako se pobijes i dobijes degenek nema ic kuci i zaliti se jer te samo ceka drugi...

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Elma_ FS dana 06-19-2006 u 10:38.

      06-19-2006 10:37 Elma_ FS is offline Pregledaj poruke od Elma_ FS Dodaj Elma_ FS u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nikad se nisam pobila ono zesce dok sam bila manja
      ja i LANAMo i jos jedan mali vazda zajedno
      zlatna trojka

      Dusha mi se bilo igrat fudbala sa muskarcima nego sa lutkicama i ostalim djevojcicama 07.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-19-2006 11:08 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Nepoznata1
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne pleham se u bezazlene svadje, ali nikad ne bih dopustila maltretiranje....

      Prije dvie godine sam intervenisala jer ju je jedan mali divljak gurnuo niza stepenice, pa je dosla kuci modrih rebara i morala praviti rengen da se vidi da nema unutrasnjih povreda....
      Tada sam ih upozorila da cu iduci put podnijeti tuzbu i gotovo....

      Nema ovdje svadje, ima za to sud, svak je odgovoran za svoje postupke, kao i za postupke svoje djece....

      Valjda zbog toga skoro da i nema nasilja u skolama, ni na ulici....


      Tako je kad pravna drzava funkcionise kako treba.....

      Kod nas ih puste da se maltretiraju djecu kad su mali, pa kad su u pubertetu maltretiraju citav grad i tek onda se upitamo zasto.....


      @trambulin: Post ti vrhunski, evo me sabahom oraspolozi 13.gif 10.gif

      06-19-2006 11:20
      trambulin trambulin is a Male
      moforaja


      Poruka: 2260
      Location: mostar

      RE: Svadja susjeda zbog djece Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Mostarka83:

            citat od Carmela:

          Evo veæ 20ak minuta kod mene se u susjedstvu svadjaju tri para roditelja zbog djece. Nemam pojma šta je bilo, niti me zanima, ali me oduvijek zanimalo što može biti razlog da se odrasli ljudi svadjaju zbog djeèije igre. Kad sam ja bila mala, moja se mama jednom posvadjala s mamom mog prijatelja jer me on udario, ja pala u draèu, izgrebala se i raskrvarila. Nisu prièali godinama a mi se pomirili za pet minuta. I ja sam roditelj, bezbroj puta mi nešto u toj djeèijoj igri nije bilo pravo ali se nisam mješala. Ne kontam, jesam li ja pukla ili je ovaj svijet definitivno odvalio?



        Ma pusti nek se svadjaju..nemoj se mjesat i gotovo..ja vazda izbjegavam takve situacije.kad se svadjaju djeca ..ipak znam nedaj boze da neka majka mom sinu nesto kaze ruzno ili nesto tako....ma pojela bi je 07.gif


      a sliedzijo 21.gif zato onaj tvoj i mijenja pelene i sve radi 21.gif
      da nebi u rerni zavsrio 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
      to je bona za prijavit policiji, spolna diskriminacija i maltretiranje slabijega 21.gif 21.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________
      masta umire zadnja

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane trambulin dana 06-19-2006 u 11:24.

      06-19-2006 11:23 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      RE: Svadja susjeda zbog djece Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od trambulin:

            citat od Mostarka83:

              citat od Carmela:

            Evo veæ 20ak minuta kod mene se u susjedstvu svadjaju tri para roditelja zbog djece. Nemam pojma šta je bilo, niti me zanima, ali me oduvijek zanimalo što može biti razlog da se odrasli ljudi svadjaju zbog djeèije igre. Kad sam ja bila mala, moja se mama jednom posvadjala s mamom mog prijatelja jer me on udario, ja pala u draèu, izgrebala se i raskrvarila. Nisu prièali godinama a mi se pomirili za pet minuta. I ja sam roditelj, bezbroj puta mi nešto u toj djeèijoj igri nije bilo pravo ali se nisam mješala. Ne kontam, jesam li ja pukla ili je ovaj svijet definitivno odvalio?



          Ma pusti nek se svadjaju..nemoj se mjesat i gotovo..ja vazda izbjegavam takve situacije.kad se svadjaju djeca ..ipak znam nedaj boze da neka majka mom sinu nesto kaze ruzno ili nesto tako....ma pojela bi je 07.gif


        a sliedzijo 21.gif zato onaj tvoj i mijenja pelene i sve radi 21.gif
        da nebi u rerni zavsrio 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
        to je bona za prijavit policiji, spolna diskriminacija i maltretiranje slabijega 21.gif 21.gif 21.gif


      Stas takav mu se grah pao
      eto mene u mostar za koji dan pa ces vidit ko ce koga plehat 13.gif

      Normala cuj moje djete dirati psovat....ma nema shanse 07.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-19-2006 11:28 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kod nas ne radi policija samo unprofor 13.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-19-2006 11:29 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      trambulin trambulin is a Male
      moforaja


      Poruka: 2260
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i ovako su me ledja ufatila jos mi samo ti trebas 21.gif 21.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________
      masta umire zadnja

      06-19-2006 11:31 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif hos da te izgazam

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-19-2006 11:47 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      trambulin trambulin is a Male
      moforaja


      Poruka: 2260
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Mostarka83:

        13.gif hos da te izgazam

      od toga su me i ufatila 21.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________
      masta umire zadnja

      06-19-2006 11:48 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif


      NosteDjavo.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      06-19-2006 11:50 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Cokolada
      miss foruma '06



      Poruka: 359

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa ovdje je jedne godine cak i bitka sto je pocela izmedju djece zavrsila sa ogromnom porodicnom svadjom dje su ljudi cak po bolnicama zavrsili, PSIHOPATE..nista drugo

      ___________________________________________________________________

        06-19-2006 19:06 Cokolada is offline Pregledaj poruke od Cokolada Dodaj Cokolada u listu prijatelja
        Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com