Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » da podijelim s vama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lanaserf neka su ti zivi i zdravi i neka samo tako nastave da uce 10.gif

06-30-2006 13:21 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala vam raja 33.gif

06-30-2006 13:21 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
liha liha is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 270
Location: mostar-kosor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo i moja završi 3-æi sa odliènim a bila me se svezala lani da joj kupim mobitel i ja kontam neæe da uèi pa æu je zabeluhat , reko kad proðeš odliènim i evo me pravo nategnu 26.gif


lanaserf èestitke djeci 10.gif

06-30-2006 14:56 liha is offline Posalji email za liha Pregledaj poruke od liha Dodaj liha u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Èestitka i tvojoj Liha 33.gif , ali me malo zbunjujete 14.gif Znaèi li to da æu ja kad moj dodje do 4., 5. razreda "morati" da mu kupim skuter, ili ne daj Bože auto? 21.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

06-30-2006 15:03 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ne carmela
evo moja je vidjela neke tene pa cemo joj ih kupiti
a sin je zatrazio novi punjac za mobitel
nema tu placanja ocjena vec nagrada koju mi zelimo pruziti a ne da oni zahtjevaju

06-30-2006 15:13 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
liha liha is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 270
Location: mostar-kosor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Èestitka i tvojoj Liha 33.gif , ali me malo zbunjujete 14.gif Znaèi li to da æu ja kad moj dodje do 4., 5. razreda "morati" da mu kupim skuter, ili ne daj Bože auto? 21.gif



eno ti veè lanaserf odgovori a i ja sam rekla da sam sama pojela go... jer sam obeèala

mala mi na poèetku školske godine pošla brljaviti s uèenjem i ja reko nema ti više ovde odlikaša pa obeèam, a pravo da ti kažem kolko sam protiv mobitela kod mlaðe generacije tolko sam i za jer uvjek ih možeš dozvati kad ti trebaju jer je poznato kad se zaigraju da izgube orjentaciju za vremenom ihaj ih stigni

06-30-2006 15:22 liha is offline Posalji email za liha Pregledaj poruke od liha Dodaj liha u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa dobro ,ljubim im i mamu 10.gif

i naravno da su zasluzili neku nagradu,bilo kakvu ,samo da nastave tako 10.gif 10.gif

lanaserf 33.gif

___________________________________________________________________

    06-30-2006 16:27 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    laverna laverna is a Female
    seka




    Poruka: 898
    Location: i ja se pitam
    pokretac teme Thread Started by laverna

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hvala 33.gif

    06-30-2006 17:03 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hajdera knjizicu na sto i na vidjelo 04.gif

    tako su i mene hvalili dodje citava familija i josh repa dobijem i na kraju u knjizici pishe na popravni 19.gif 04.gif

    Svaka cast djeci u zdravlju i rahatluku 10.gif Nemoj im davat doznanja da si ponosna jer ce ti nac manu za to i svaki put ce se na to vadit 35.gif

    Svaka cast 10.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        06-30-2006 17:15 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        bravo za klince 10.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        06-30-2006 18:13 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        First Lady First Lady is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1404
        Location: NY

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif bravo

        sto volim kad su nam djeca pametna 01.gif

        ___________________________________________________________________
        Live, and let LIVE!!!

        06-30-2006 18:52 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
        Tuborg Tuborg is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 668
        Location: Sarajevo-Moscow

        RE: da podijelim s vama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od lanaserf:

          svoju radost a bogami i ponos
          danas djeca donijela knjizice
          sin zavrsio 6 odlicnim
          kcerka 5 odlicnim plus dvije pohvale
          naravno sve su petice
          eto 11.gif


        Svaka cast 10.gif 10.gif Bas lijepoi 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

          Al Capone


        "I am like any other man. All I do is supply a demand"

          Al Capone

        06-30-2006 18:57 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
        laverna laverna is a Female
        seka




        Poruka: 898
        Location: i ja se pitam
        pokretac teme Thread Started by laverna

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        hvala ekipa 33.gif

        06-30-2006 19:29 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
        antiprotivan antiprotivan is a Male
        moforaja




        Poruka: 2825
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        e golemo, svi ljube mamu,neko tatu, a niko se ne ufati za guzicu pa djeci makar cokoladu...

        Lanaserf.. 10.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          21.gif

          06-30-2006 20:29 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
          mostarka79 mostarka79 is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 561
          Location: SWE

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od antiprotivan:

            e golemo, svi ljube mamu,neko tatu, a niko se ne ufati za guzicu pa djeci makar cokoladu...

            Lanaserf.. 10.gif 33.gif


          jes,jes 13.gif


          cestitke saljem pametnoj djecici

          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane mostarka79 dana 06-30-2006 u 22:10.

          06-30-2006 22:05 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
          OMAHA OMAHA is a Male
          Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




          Poruka: 1488
          Location: XYZ

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Cestitam! Klinci su radost zivota! 01.gif

          06-30-2006 22:20 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
          glumica glumica is a Female
          Trn u oku


          Poruka: 4415

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          cestitam, cestitam 01.gif

          a ja se evo...o jadu zabavih...
          danas smo predali prijave za srednju


          zestoka konkurencija..a rezultati tek 6 jula


          rodicu
          štokrlu do tad 08.gif 38.gif

          06-30-2006 22:25 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
          laverna laverna is a Female
          seka




          Poruka: 898
          Location: i ja se pitam
          pokretac teme Thread Started by laverna

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Klinci se zahvaljuju upravo su èitali vaše postove 33.gif

          06-30-2006 22:27 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od lanaserf:

            Klinci se zahvaljuju upravo su èitali vaše postove 33.gif

          ljubimo im mamu.








          i tatu ,naravno 10.gif

          ___________________________________________________________________

            07-01-2006 02:16 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            Nevia1 Nevia1 is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 279

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            lanserf cestitam i tebi i djeci.....
            i odmah se javno ispricavam svojoj majci zbog sramote koju je samnom prozivljavala i posijedila od muke zbog neopravdanih sati,opomena prediskljucenje i hodocascenja svaki tjedan na razgovor sa razrednicom i tako svake godine od 5-tog razreda osnovne (na srecu bar je prosjek ocjena bio vrlodobar-odlican)...ako ikad budem imala djecu,nedaj mi boze takvog uzasa kakva sam ja bila

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nevia1 dana 07-01-2006 u 14:22.

            07-01-2006 14:21 Nevia1 is offline Pregledaj poruke od Nevia1 Dodaj Nevia1 u listu prijatelja
            Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com