Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Razlog za raskid » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mjescarka.gif

___________________________________________________________________

    09-08-2007 04:03 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle

    RE: Razlog za raskid Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mo-beba:

      Sta stvarno znace navedeni razlozi za raskid? Procitajte verzije za zene i muskarca.



      10 nacina da vas devojka sutne i sta oni stvarno znace... (navedeni razlog - stvarni razlog)

      10. Ne mogu, ti si mi kao brat - Podsecas me na onog idiota sto svira klavijature u grupi "Neverne bebe".

      9. Postoji mala razlika u nasim godinama - Ti si jedan starkelja iz doba Jure.

      8. Ne privlacis me u "tom" pogledu - Ti si najruzniji kreten kojeg sam ikada videla.

      7. Moj zivot je trenutno previse komplikovan - Ne zelim da sve vreme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.

      6. Vec imam momka... - ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack Danielsa.

      5. Ne zelim sklapati veze sa ljudima sa kojima radim - E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.

      4. Nisi ti kriv, to je zbog mene - Nisam ja kriva, to je zbog tebe.

      3. Trenutno sam koncentrisana na svoju karijeru - Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.

      2. Ne zelim se udavati - Zaklela sam se da necu imati nista sa takvima kao sto si ti.

      1. Ostanimo samo prijatelji! - Zelim da budes u blizini kako bih mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima sa kojima se vidjam.

      10 nacina da vas momak sutne i sta oni znace (navedeni razlog - stvarni razlog)

      10. Ne mogu, ti si mi kao sestra - Ruzna si.

      9. Postoji mala razlika u nasim godistima... - Ruzna si.

      8. Ne privlacis me na "taj" nacin... - Ruzna si.

      7. Moj zivot je trenutno previse komplikovan... - Ruzna si.

      6. Vec imam devojku... - Ruzna si.

      5. Ne zelim da sklapam veze sa zenama sa kojima radim - Ruzna si.

      4. Nisi ti kriva, to je zbog mene - Ruzna si.

      3. Trenutno sam koncentrisan na svoju karijeru - Ruzna si.

      2. Ne zelim da se zenim - Ruzna si.

      1. Ostanimo samo prijatelji! - E stvarno si ruzna.


    EEEEEEEEEEEEEEEEE stvarno i ti nadjes bebo ciganluk vazda!!!!!!!!
    Ma pola od ovog nije tacno,a to su sve izgovori glupi ako se jedno drugom ne svidjaju i ako se ljubav ugasi,pa da se ne povrijedi ta druga strana,lafo da ispane sve ok i podnosljivo.
    Meni je npr.glavna stvar pred raskid slabije javljanje na poruke koje salje i poslije par dana tog mucenja kazem "Ovo ne ide vise udaljili smo se jedno od drugog ili smo u nekim drugim svjetovima bolje da ostanemo raja dok nam i to nije propalo".
    Ali to sto kazem tako i mislim.

    ___________________________________________________________________



        09-08-2007 09:45 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
        legionarka legionarka is a Female
        proplivala


        Poruka: 27
        Location: MOSTAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        de se ne zezaj, auuuuu

        ___________________________________________________________________
        PISI PROPALO!

        09-09-2007 23:52 legionarka is offline Pregledaj poruke od legionarka Dodaj legionarka u listu prijatelja
        Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com