Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Mogu li se ove zivotinje nazvati - ljudima ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Angry Mogu li se ove zivotinje nazvati - ljudima ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobih danas u E- mail-u
poziva me prijatelj da potpisem , da se konacno zabrani ovako nsto
Evo da vam postavim cjeli e-mail .









    Ko ima slabe zivce nek ovo ne gleda , nesto brutalnije o svom zivotu nisam vidio 21.gif
    evo jos jednom linka za fillm .



      http://www.peta2.com/takecharge/swf/fur_farm.swf




    i kad neko kaze nesto lose o zivotinjama ,
      nema veceg hajvana od covjeka
    !

    ___________________________________________________________________
    Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

    07-12-2006 12:48 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
    Zadavalica Zadavalica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 1632
    Location: s dna kace

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    21.gif 21.gif

    21.gif

    nema vece zvijeri od chovijeka 21.gif

    ___________________________________________________________________
    ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

    07-12-2006 12:51 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dje ce im dusa......... 08.gif

    Pogledala samo pocetak , nemogu vise....

    Potpisujem

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    07-12-2006 12:53 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    08.gif 08.gif 08.gif 38.gif 38.gif 38.gif
    a ovog ima itekako. neki dan sam gledala emisiju o mucenju zivotinja i brutalnom ubijanju, fujjjjj! mislim cak i kad ubijaju zivotinej radi prehrane ubijaju ih na tako brutalan nacin da to niej normalno 08.gif 38.gif
    a za ovo stvarno nemam rijeci. bila bi u stanju ubit ovog lika golim rukama p. materina 38.gif 08.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      07-12-2006 12:56 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Nevia1 Nevia1 is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 279

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nisam ni pogledala nakon uvodnog teksta,nemam zeludac za tako nesto.....ali svejedno potpisujem

      07-12-2006 12:58 Nevia1 is offline Pregledaj poruke od Nevia1 Dodaj Nevia1 u listu prijatelja
      trambulin trambulin is a Male
      moforaja


      Poruka: 2260
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hhmmmmmmmmmmm 21.gif 21.gif 21.gif
      sta da ti pricam.
      bacio sam oko i vidio kako ubijaju zivotinje i deru ih 14.gif 14.gif 14.gif
      sto se mene tice 14.gif no koment 14.gif 14.gif 14.gif
      zasto 14.gif 14.gif 14.gif
      drzim zeke, koke, patke 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
      svi ih obozavaju!!!
      i stari i mladi 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
      karu kako su slatki 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
      pa i jesu, pogotovu kad su mali 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
      ali svakome se vise svidjaju u loncu nego uzivo jer ja ti kume to napravim na kiselo da prste polizes
      pa ih krckam pa vrtim pa im tepam i svi vole kad to radim 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
      ali kad ih koljem nema cuke oko mene 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
      i kad se nazderu karu mi PA ZAR TI GA NIJE BILO ZAO (zeke!!! a ja ga klao i govorio mu: sory brko doslo je tvoje) 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________
      masta umire zadnja

      07-12-2006 13:01 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      trampulin u prirodi je covjeka da bude mesojed (tako nam je organizam "konstruisan") ali zar to opravdava ovakav nacin ubijanja zivotinja. ovo je cisto izivljavanje i brutalnost. bola zivotinja je ziva bila a on joj kozu dere, udara je po glavi, maltretira je. postoje humaniji nacini ubijanja zivotinja

      ovo je za svaku osudu 08.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        07-12-2006 13:08 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Niti jedno zivo bice ne moze biti okrutnije od covjeka 08.gif
        To je na, na zalost vec x puta dokazano, a sto je najcrnje, ljudi ipak postaju sve izopaceniji i monstruozniji 15.gif

        07-12-2006 13:11
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Majke vam je li ono deru žive životinje? Kuku jada 21.gif Ali opet, èovjek je najveæa životinja koja je ikad postojala. Gledam redovito s djecom Animal planet i jako mi se dopalo kad sam vidjela da u Americi imaju policiju za zaštitu životinja. Prikazuju raznorazne sluèajeve ponaosob tako da se nadam kako æe jednog lijepog dana ljudska svijest preæi na višu razinu što se ovoga tièe.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        07-12-2006 13:15 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        trambulin trambulin is a Male
        moforaja


        Poruka: 2260
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          trampulin u prirodi je covjeka da bude mesojed (tako nam je organizam "konstruisan") ali zar to opravdava ovakav nacin ubijanja zivotinja. ovo je cisto izivljavanje i brutalnost. bola zivotinja je ziva bila a on joj kozu dere, udara je po glavi, maltretira je. postoje humaniji nacini ubijanja zivotinja

          ovo je za svaku osudu 08.gif

        znam da ja nebi mogao ucinit ovo sto oni cine!!!!!
        ali ljubitelj sam recepta za kuhanje!!!!
        naletio sam sto puta na neke recepte koji zahtjevaju mucenje iz razloga sto tada zivotinja pusta vise adrenalina i meso jo bube mekse!!!!
        nebi mogao opet ponavljam ali isto tako shvatam neke tradicije kao napr...kad na tajvanu oderu zivog kera (gledo kako deru dalmatinca) i ljuljnu mu struju u paksu da pusti sto vise adrenalina.
        znas sta je najiteresntnije u svemu tome 21.gif 21.gif 21.gif
        karu to je poput pice u talijana nekad bila sirotinjska hrana, a sad koji god turista dodje na tajvan oce da proba kera 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

        ___________________________________________________________________
        masta umire zadnja

        07-12-2006 13:16 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od trambulin:


          znam da ja nebi mogao ucinit ovo sto oni cine!!!!!
          ali ljubitelj sam recepta za kuhanje!!!!
          naletio sam sto puta na neke recepte koji zahtjevaju mucenje iz razloga sto tada zivotinja pusta vise adrenalina i meso jo bube mekse!!!!
          nebi mogao opet ponavljam ali isto tako shvatam neke tradicije kao napr...kad na tajvanu oderu zivog kera (gledo kako deru dalmatinca) i ljuljnu mu struju u paksu da pusti sto vise adrenalina.
          znas sta je najiteresntnije u svemu tome 21.gif 21.gif 21.gif
          karu to je poput pice u talijana nekad bila sirotinjska hrana, a sad koji god turista dodje na tajvan oce da proba kera 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif


        na ovo sto ti napisa mi se riga iskreno!

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          07-12-2006 13:23 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          Mostarka83 Mostarka83 is a Female
          Legally Blonde




          Poruka: 3490
          Location: U Cernici

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Gluho bilo 21.gif

          ___________________________________________________________________
          JaMojaTi.gif

          07-12-2006 13:23 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
          al capone al capone is a Male
          moforaja




          Poruka: 5015
          Location: grad andjela

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jadne zivotinje.. 21.gif

          od ''covjek'' me nista vise ne cudi...gledao sam sta je ''covjek'' covjeku u stanju uradit...sto bih se cudio sto dere zivu zivotinju.. 21.gif 14.gif

          ___________________________________________________________________



            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

            07-12-2006 13:26 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
            trambulin trambulin is a Male
            moforaja


            Poruka: 2260
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            REFLEKSIJA nisam rigo ali ne volim sto sam to vidio 21.gif 21.gif 21.gif
            upratio cijelu emisiju 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
            necu ti lagat ali na tanjiru je na kraju cuko fino izgledo i jedu li ga turisti jedu 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

            ___________________________________________________________________
            masta umire zadnja

            07-12-2006 13:32 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            E stvarno.... 16.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane obrisana dana 07-12-2006 u 13:33.

            07-12-2006 13:33
            trambulin trambulin is a Male
            moforaja


            Poruka: 2260
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            aj kad se vec radi o tome!!!!!
            jeo sam zmiju na rostilju kad mi je bilo 12 godina 17.gif
            nista ukusnije!!!
            napravili je eso dedic i naja buric (taksista)!!!
            zapo me komad 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
            jebo ti ugora kako je to slatko 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            masta umire zadnja

            07-12-2006 13:41 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ili sam trudna il mi se nesto gadi, gotov sam buuua povratiti

            07-12-2006 13:45
            al capone al capone is a Male
            moforaja




            Poruka: 5015
            Location: grad andjela

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            cuj trudna e ko je otac... 21.gif 35.gif 13.gif hajde forumasi koji je khm.. 27.gif 13.gif 13.gif 35.gif

            ___________________________________________________________________



              http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

              07-12-2006 13:54 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
              trambulin trambulin is a Male
              moforaja


              Poruka: 2260
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od incognito:

                ili sam trudna il mi se nesto gadi, gotov sam buuua povratiti

              ocito si ko mjesecarka dala nocas tabanima pogled u mjesec 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              masta umire zadnja

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane trambulin dana 07-12-2006 u 13:55.

              07-12-2006 13:55 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
              al capone al capone is a Male
              moforaja




              Poruka: 5015
              Location: grad andjela

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              zaori travu 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________



                http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                07-12-2006 13:57 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com