Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kada ljubav zakasni.. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
BELMA BELMA is a Female
Miss foruma 2008




Poruka: 595
Location: JuEsEj
pokretac teme Thread Started by BELMA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nadati se da ce ostaviti zenu? Cisto sumnjam da bi to uradio, jer mu kraj svoje zene kako kaze nista nije falilo. 21.gif

Vala mogla je uvidjeti nakon prve godine, u vrh glave dvije god., da tu nema nista, a ne cekati duuuuuuugih osam godina.

___________________________________________________________________
bob.gif a sto picimo

08-06-2006 21:52 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MJESECARKA:

        citat od metallica:


      aaaa sta ima 18.gif onu sto je sjedila kod kuche zalish ok 10.gif a onu razumijes ja bash i ne da te neko shalta 8 god moras bit bas glup ko noch ili je ona sto je razumijes svjesno
      "trpila" ulogu ljubavnice ako je tako neka joj je sretno u zivotu ali ... 21.gif

      a on jeste za osuditi ali ni "ljubavnicino" maslo nije za ramazana 18.gif 33.gif 33.gif


    Mozda ga je samo volila... I nadala se... 14.gif




ma znam vidjao sam slicne stvari i prije vi zene znate biti malo je reci chudne budalste i sl
to je za ne vjerovati
meni je zao takvih ali bi je najradije osamario prvo pa onda pokusao neke stvari objasniti


meni je u dushi zao takvih cura ali kako pomoci nekome ko u stvari i ne zeli pomoc to ti je isto kao sa narkomanom on nece nikog poslusati osim sebe ili Shejtana 21.gif

___________________________________________________________________

    08-06-2006 21:52 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od diva:

      Ko se petlja sa oženjinim rijetko kad dobro proðe.U 1 posto sluèajeva ti æe oženjeni ostaviti svoje supruge a iako ih ostave ko ti garantuje kad napokon bude s tobom da i tebi neæe vratiti na isti naèin.Sve se vraæa kao bumerang.


    10.gif 33.gif

    08-06-2006 21:52
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7486
    Location: Trebinje-Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od BELMA:

      Nadati se da ce ostaviti zenu? Cisto sumnjam da bi to uradio, jer mu kraj svoje zene kako kaze nista nije falilo. 21.gif

      Vala mogla je uvidjeti nakon prve godine, u vrh glave dvije god., da tu nema nista, a ne cekati duuuuuuugih osam godina.



    Belmic svaka ti je na mjestu 10.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      08-06-2006 21:54 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      BELMA BELMA is a Female
      Miss foruma 2008




      Poruka: 595
      Location: JuEsEj
      pokretac teme Thread Started by BELMA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bebac 33.gif

      ___________________________________________________________________
      bob.gif a sto picimo

      08-06-2006 21:57 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
      celentano celentano is a Male
      ne more meda




      Poruka: 40

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od BELMA:

        U njegovom slucaju, on je bio neodlucan i nije znao ustvari sta zeli. Znao je da moze imati obadvije, ali sve do jednom kao sto se pokazalo.

        A ta djevojka je trebala u samom startu znati u kakvu vezu se upusta. 10.gif


      da ne citiram sviju, samo da kazem vecina ste u pravu, a ovo sto rece belma upravu je pravo.*nisam znao sta hocu* a sto se tice djevojke znala je od prvog dana da sam ozenjen i igrom sudbine smo se upoznali u spaniji,odmor sa zeno i kolegama i ona me je sama uhvatila, tu je radila za neku it agenciju, i uvijek igrom sudbine rodom je iz ... blizu grada gdje zivim. vratila se je it radi mene i poceli smo tu vezu..pocetak kako sam vec rekao za mene je bila samo neka igra. u to vrijeme sam bio pun lj..., kolegica ,vise mi se sviga i ta veza je bila kao neka aventura vruca od ostalih..samo sto na kraju ako hocete da vjerujete bio sam joj vrijeran.glupo je to reci ,covjek ozenjen a vjeran ljubavnici.odnos sa zenom super uvijek bio.dosta joj toga trebam, zahvale i svega ostalog i mozda sam radi tih stvari ostao sa njom. da li je znala za nju? ja mislim da jeste. cesto sam izlazio. vikende sam cesto provodio na putu..putu, stare fore, ta niko nje mahnit. i cak mi odgovori jedan put na pitanje sta bi ti da naprimer tvoj zarucnik ima ljubavnicu a ti ga volis? odgoroj je bio, cekala bi da mi se vrati..situacija komplikovana...mogu li se voljeti dvije zene. garantujem vam da se moze..treba biti u toj situaziji pa va vjerujes....

      ___________________________________________________________________
      celentano1964avenija

      08-06-2006 22:36 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
      LanaMo LanaMo is a Female
      moforaja




      Poruka: 2125
      Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      o cemu vi ovdje... 07.gif 14.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

      08-07-2006 04:16 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od LanaMo:

        o cemu vi ovdje... 07.gif 14.gif


      a jes vidila majke ti ? 19.gif 04.gif

      jubav moja ti jubav 35.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          08-07-2006 17:37 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          celentano celentano is a Male
          ne more meda




          Poruka: 40

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          DOWN ON MY KNEES
          Sometimes you wonder how much I care
          I get so distracted running nowhere
          And I take for granted our love is secure
          But if I started losing you, one thing is sure

          I'd be down on my knees
          Ready to pray, darlin'
          Down on my knees
          Making you stay
          I'd be begging you please
          Don't take your love from me
          I'd be down on my knees

          I learned to be strong a long time ago
          And I can face any wind no matter how hard it blows
          But I'd have to be stronger than I want to be
          If I had to live without you loving me

          I'd be down on my knees
          Ready to pray, darlin'
          Down on my knees
          Making you stay
          I'd be begging you please
          Don't take your love from me
          I'd be down on my knees

          No one matters more in my life
          Or makes me feel like you make me feel inside
          And I've come far enough to know
          Love's worth never letting go of
          And love is not a matter of pride
          I'd be down on my knees
          Ready to pray, darlin'
          Down on my knees
          Making you stay
          I'd be begging you please
          Don't take your love from me
          I'd be down on my knees
          26.gif

          ___________________________________________________________________
          celentano1964avenija

          08-08-2006 15:10 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
          celentano celentano is a Male
          ne more meda




          Poruka: 40

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ayo > Joyful (2006) > Down On My Knees

          Do you really think she can love you more than me, do you really, really think so
          Do you really think she can love you more than me, baby I know she won't
          Cause I loved you, unconditionally, I gave you even more than ,I had to give
          I was willing for you to die, cause you were more precious to me, than my own life

          Down on my knees, I’m begging you, Down on my knees, I’m begging you, Down on my knees, I’m begging you, Please, please don’t leave me

          I won’t believe, that you really, really, wanna leave me, just because of her
          Have you forgot about, all the things, we’ve been through, she was not the one, who was there for you
          See, I loved you unconditionally, I gave you even more than ,I had to give
          I was willing for you to die, cause you were more precious to me, than my own life

          Down on my knees, I’m begging you, Down on my knees, I’m begging you, Down on my knees, I’m begging you, Please, please don’t leave me

          Don’t leave me, I’m begging, I love you, I need you, I’m dying, I’m crying, I’m begging,
          Please love me
          I love you, I love you, I’m begging, please love me, I’m begging, I’m begging, Please dont’leave me, no, no, no, no, no

          Down on my knees, I’m begging you...
          26.gif

          ___________________________________________________________________
          celentano1964avenija

          08-08-2006 15:11 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
          Honey Honey is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 120
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          O mom zivotu mogu da pisem i price i romene. Od kako znam za sebe,ne mogu da se sjetim perioda u kojem se nije nesto desavalo,nesto interesantno i uzbudljivo.Mozda nisam bas ja uvijek bila glavni akter tih zbivnja,ali sam uvijek bila prisutna ,kao nijemi svjedok,ili jos gore djelilac pravde.Ali bilo kako bilo ipak ne mogu da kazem da sam ne zadovoljna svojim zivotom .U njemu je,Bogu hvala,bilo vise lijepih nego ruznih stvari.
          I kao sto rekoh,imam sasvim dovoljno materijala za jedan podeblji roman.
          Ovu pricu zelim da posvetim jednom muskarcu,mojoj jedinoj ljubavi i zudnji,mom snu koji jos uvijek sanjam.
          Taj misteriozni “on” pojavio se jednog jutra niodkuda. Visok,smedj, izuzetno gradjen. Mozda stariji pet ili sest godina od mene, ali zasigurno jedan od pozeljnijih muskaraca. Mimoisli smo se brzo,ocigledno oboje zureci da ne zakasnimo na posao,ali imala sam sasvim dovoljno vremena da primjetim kako me guta pogledom i kako se smjeska. Nasmijesila sam se i ja i nastavila dalje, uostalom vec sam sasvim oguglala na razlicite trikove udvaranja.
          Medjutim,to isto se ponavljalo svakog jutra. Vec sam tacno znala kada ce se pojaviti, kako ce me pogledati i kako ce se nasmijesiti. A onda jednog jutra, po prvi put sam mu cula glas:- Opet kasnis-rece i otkri niz bijelih zuba. –Onda kasnis i ti- dobacih i produzih dalje ,ali i osjetih da mi srce bijesno udara. Dani su se nizali jedan z drugim. Svako jutro slicno onom predhodnom i komentari u prolazu: “Ustani malo ranije”, “Pozuri”, “E da sam ti ja sef “, a ja sam uvijek imala odgovor na sve. Tacno je , uvijek sam stizala na posao u posljednjem trnutku, ali bilo je ocigledno da se to isto desava i sa njim. Slucajno ili namjerno, to je samo on mogao znati, a ja sam jedino mogla da predpostavim koliko mu je drago kada se ujutro momoidjemo uz osmijeh. A onda jednog jutra ga nije vise bilo,pa ni sljedeceg. Cesto sam se pitala kuda je nestao. Priznajem ,u pocetku mi je nedostajao, ali vrijeme je ucinilo svoje. Lijepi neznanac je lagano padao u zaborav , a ja sam se predala poslu i usla u kolitecinu zivota. Ne znam ni sama koliko je proslo od nestanka misterioznog gospodina , ali jedno vece dok sam se spremala da zatvorim radju,pojavio se on. Kako me je pogledao ,tako sam mu u ocima procitala : “Konacno sam tu”, i nisam znala da li da se smijem ili….a sta sam vec mogla? Ipak , kako sam inace bila “smjesljive prirode” provladao je smijeh. Zatvorila sam radnju i krenula sa neznancem u setnju. Priznajem, u njegovoj blizini sam osjecala da drhtim kao prut ,ali to nikada nisam pokazala ni jednim jedinim gestom. Naredne dane ispunila je ljubav i izlasci sa njim. Prepustila sam se njegovom neodoljivom sarmu uzivajuci u osjecaju da me zeli. Imala sam osjecaj da sve sanjam. Od toliko promasenih ljubavi napokon da sretnem nekoga ko ce iskreno da me voli,da me pazi. Nas odnos je gradjen bez lazi i foliranja, ali sam ipak osjecala da mi nesto taji. Naravno nisam se usudila nista pitati,a neki neopravdani strah mi nije dao mira. Plasila sam se da bi moj misteriozni gospodin mogao nestati iznenada, isto tako naglo kako je I usetao u moj zivot. Svaki put kada bi se rastajali, nakon sto bi me doveo kuci, uvijek bi ga cvrsto zagrlila ,kao da ga vise vidjeti necu.
          Nakon nekog vremena rekao mi je da odlazi: -- Znas, odlazim odavde, ukazala mi se bolja prilika. Na momenat sam podivljala, aonda rekoh hladnokrvno: -- Naravno, to nikako nemoj propustiti. Mada sam znala da nakon njegovog odlaska vise nista nece biti isto. – I kada odlazis?- upitah. – Pa, mozda za mjesec ili dva, najkasnije - rece.
          Nisam vise imala snage da razgovaram o tome. Izasla sam iz njegovog auta sa ogromnom knedlom u grlu, koja me je gusila sve vise i vise. Bila sam ljuta ,iako sam znala da nemam pravo da odlucujem o njegovim postupcima. Bjesna i ljuta , razocarana, s osjecajem da sa njim odlazi i jedan dio moga srca, nisam vise imala volje da razgovaram sa njim, kao da sam zeljela da se povucem, da prevazidjem taj nikada ostvareni san ,mnogo prije nego sto zaista ode. Drzala sam distancu, suprostavljala mu se za svaku sitnicu,ma…zeljela sam prosto da ga omrznem i zaboravim. Ali to je bilo nemoguce. Prepustila sam se ljubavi i osjecaju da uzivam u njemu dok je jos tu pored mene, dok jos mogu da ga dotaknem. A onda je dosao i dan “D”. Sjedili smo u njegovom autu, posljednji put zagrljeni. Pricali smo o nekim glupostima , samo da ne mislimo na kraj. A onda sam rekla: -- Necu te vise nikada vidjeti kako zuris ili kasnis na posao.
          -- Hm, ko to zna, mozda jednom i hoces - odgovori nekako sjetno.
          Samo nebo je znalo moju tajnu, koliko ga volim. Htjela sam reci nesto za kraj ,nesto sto je trebalo da zvuci krajnje prijateljski. Trebalo mi je vremena da rascistim neke stvari u svojoj glavi. Tako je i bilo. On je otisao na jednu ,ja na drugu stranu. Ona ceznja za njim je nestala, ko zna valjda je daljina ucinila svoje, bas kao sto je blizina nekada cinila svoje. Sacuvala sam jednu malu tajnu na dnu srca i nista vise. i zaista mi srce zaigra kada pomislim na njega i ponekad mi se cini da sam sve prebolila i zaboravila, postavila stvari na svoje mjesto i sada cvrsto stojim na zemlji i jos cvrsce drzim konce u svojim rukama. Jedino ne mogu da upravljam svojim snovima. Psiholozi kazu da su oni produkt necega sto je duboko skriveno u nama, i koliko god da se borim protiv toga, priznajem da su u pravu. Eto, svo ovo vrijeme mislila sam da je to osjecanje nestalo u onoj posljednjoj noci,ali nije. Uspjela sam jedino da ga potisnem negdje duboko u svoju podsvijest, u onaj dio mozga koji proizvodi slike kada sklopimo oci. i dolazi mi tako cesto u san, nasmijan, rasirenih ruku koje kao da cekaju samo mene. Dopiru do mene najnjeznije rijeci ikada izgovorene, jedino ja ne cujem sebe, niti uspijevam da ista progovorim. Pokusavam da ga dotaknem, ali ne mogu, kao da stoji u mjestu, a opet kao da izmice. i uvijek isti san. Ponekad mi dodje da ga nazovem, samo da pitam : “Sanjas li me ponekad ? “,ali znam da nemam snage za to i da nikada to necu uciniti. Cutacu dok sam ziva i vjerovati samo svom srcu, a ono mi govori da se i on cesto budi sa istim mislima, da zelje ne mogu uvijek da se ostvare, ali moraju da se dosanjaju, pa makar ni u snu ne bili sudjeni jedno drugom.

          ___________________________________________________________________
          Gazila bi hladan kamen i po trnju zivi plamen samo da te dahom dotaknem 33.gif

          08-16-2006 00:09 Honey is offline Pregledaj poruke od Honey Dodaj Honey u listu prijatelja
          Tuborg Tuborg is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 668
          Location: Sarajevo-Moscow

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Hooney 33.gif 33.gif 33.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          "This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

            Al Capone


          "I am like any other man. All I do is supply a demand"

            Al Capone

          08-16-2006 00:16 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
          diva diva is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 530
          Location: tamo gdje je sve po mom

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Honey, ako ikad napišeš roman ja æu ga prva kupiti. 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

          08-16-2006 14:20 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
          BELMA BELMA is a Female
          Miss foruma 2008




          Poruka: 595
          Location: JuEsEj
          pokretac teme Thread Started by BELMA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Honey 33.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________
          bob.gif a sto picimo

          08-16-2006 18:12 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
          Nepoznata1
          Gost


          RE: Kada ljubav zakasni.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od BELMA:

            Bas juce nesto raspravljam sa prijateljicom o ovoj temi pa da vidim kakvog ste vi misljenja. Ona se nalazi u slicnoj dilemi.

            Da li ste ikada bili u situaciji, da sada, kada ste stariji, formirana licnost i zrelijeg razmisljanja, pomislite na osobu s kojom ste nekad davno bili u vezi pitajuci se kako bi bilo da ste ostali zajedno?
            Ili cak pokusate, nakon duzeg vremena potraziti i stupiti u kontakt sa njim/njom.
            Mozda ste nekad davno propustili sansu jer ste bili puno mladji, zeljni ludog provoda sa prijateljima ili mozda niste bili spremni za ozbiljnu vezu iako vam je bilo stalo do nje/njega.
            Da napomonem da je prevara iskljucena.

            Pitanje....Da li bi vrijedilo pokusati ponovo ili bi se ipak moglo reci da je prekasno za vas??


            Ja sam misljenja da sto se jednom izgubi to se nikad ne vrati. Lijepe uspomene ostaju, ali vrijeme ucini svoje...donosi neka nova poznanastva, neke nove ljubavi....

            Sta vi mislite?? 01.gif


          Vratila sam se....
          Niti se toga stidim, jos manje to zalim...

          Rece mi tada najbolja prijateljica sljedece:

          "Pokusati po drugi put vezu s istim frajerom ti je kao procitati istu knjigu dvaput: Znas pocetak, mozda si zaboravila detalje iz sredine, ali se odlicno sjecas kraja...."

          Ne mogu reci da je pogrijesila....

          Samo neke knjige citam i po sto puta i uvijek su mi intersantne i uvijek u njima otkrijem nesto novo, sto mi je prilikom prethodih citanja promaklo....

          08-17-2006 23:14
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          vidi ove Pipi 35.gif 10.gif 33.gif

          Ma ja opet mislim da je knjiga nesto drugo, to nije stavrnost zivota u ovakim situacijama ali posto vidim iskljucena je prevara onda ovo sto Pipi kaze stoji 10.gif 23.gif


          eto da ne filozofiram previshe 10.gif 35.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              08-17-2006 23:18 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              Mo-beba Mo-beba is a Female
              Momentalno na daljinskom




              Poruka: 7486
              Location: Trebinje-Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pipi u neku ruku si upravu 10.gif

              ali iz svog iskustva mogu reci,jednom kad pukne tu nema vise sastavljanja 21.gif

              to me je pratilo 4 godine,uvjek prekidi,pomirenja i na kraju opet sve isto

              milion pouta sam sama sebi rekla,glupaco pa sto kada si znala da ce biti sve isto 10.gif


              Drago mi je sto je to kod tebe uspjelo 10.gif 33.gif

              ___________________________________________________________________
              Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                33.gif

                08-17-2006 23:18 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                Nepoznata1
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Bebo bona, nije uspjelo, u tome i jeste poenta 10.gif 33.gif

                Ali ne zalim ni sekundice...

                Naprotiv, osjecam se mnogo bogatija za jos jedno interesantno iskustvo....

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nepoznata1 dana 08-17-2006 u 23:25.

                08-17-2006 23:24
                Mo-beba Mo-beba is a Female
                Momentalno na daljinskom




                Poruka: 7486
                Location: Trebinje-Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                qq sta ja citam 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


                  33.gif

                  08-17-2006 23:26 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
                  Nepoznata1
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Princ-s-Neretve:

                    vidi ove Pipi 35.gif 10.gif 33.gif

                    Ma ja opet mislim da je knjiga nesto drugo, to nije stavrnost zivota u ovakim situacijama ali posto vidim iskljucena je prevara onda ovo sto Pipi kaze stoji 10.gif 23.gif


                    eto da ne filozofiram previshe 10.gif 35.gif


                  Prinac 10.gif 33.gif

                  Dok ne vara mene, vec samnom, ni varanje nije neki problem 23.gif 35.gif

                  08-17-2006 23:39
                  Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com