Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kada ljubav zakasni.. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

07.gif Nezna se dze ko goni

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

08-24-2006 12:52 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
celentano celentano is a Male
ne more meda




Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BELMA:

    Celentino, u tvom slucaju bih ti savjetovala da budes sam jedno vrijeme i vjerujem da ce ti neke stvari biti dosta jasnije i skontat ces sta ustvari zelis. Trust me, it works 01.gif


Hvala ti na savjetu Belma. Ta stvar mi vec kruzi po glavi ima vec dosta vremena i odlucio sam postupiti bas tako. Sto se tice relacije ide ,izgleda, u pozitivnom smijeru.Normalno prve poteze treba ja da napravim. Stvar interesantna ;imam jednog prijatelja dosta stariji od mene, on je psikolog dosta poznat ovdje gdje zivim. Pricao sam s njim otvoreno manje vise kao ovdje s vama,jedina razlika ovdje sam anoniman dok je on prijatelj ne samo moj ali i moje zene. Sta mi rece? Iznese mi jedan drakstican primjer. Momak ubije svog vrsnjaka s ciglom. kad je bio na analizi kaze ovom mom prijatelju psikologu : tako sam bio zadovoljan gledati njegovu lubanju otvorenu i nekajem se ni najmanje sto sam ucinio....primjer drakstican ali iz kojeg se moze i nesto nauciti. Ako se osjecas, ako si spreman da ucinis nesto.ucini jer ako ne ucinis mozda ces se kasnije kajati.normalno isto tako kad doges do vrhunca prije nego ucinis tu stvar mozda i promijenes ideje i shvatis da je sve pogresno sto si mislio.
*strucnjak je netko tko zna sve vise i vise o sve manje i manje stvari, dok na kraju ne doge do toga da zna sve o nicem*
Ako bog da i sve bude u redu svat cu te da budes kuma mojoj djeci koje jos nemam..

___________________________________________________________________
celentano1964avenija

08-24-2006 12:54 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7486
Location: Trebinje-Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neka bona 35.gif

dajte covjeku kakav koristan savjet

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    08-24-2006 12:54 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7486
    Location: Trebinje-Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od celentano:

          citat od BELMA:

        Celentino, u tvom slucaju bih ti savjetovala da budes sam jedno vrijeme i vjerujem da ce ti neke stvari biti dosta jasnije i skontat ces sta ustvari zelis. Trust me, it works 01.gif


      Hvala ti na savjetu Belma. Ta stvar mi vec kruzi po glavi ima vec dosta vremena i odlucio sam postupiti bas tako. Sto se tice relacije ide ,izgleda, u pozitivnom smijeru.Normalno prve poteze treba ja da napravim. Stvar interesantna ;imam jednog prijatelja dosta stariji od mene, on je psikolog dosta poznat ovdje gdje zivim. Pricao sam s njim otvoreno manje vise kao ovdje s vama,jedina razlika ovdje sam anoniman dok je on prijatelj ne samo moj ali i moje zene. Sta mi rece? Iznese mi jedan drakstican primjer. Momak ubije svog vrsnjaka s ciglom. kad je bio na analizi kaze ovom mom prijatelju psikologu : tako sam bio zadovoljan gledati njegovu lubanju otvorenu i nekajem se ni najmanje sto sam ucinio....primjer drakstican ali iz kojeg se moze i nesto nauciti. Ako se osjecas, ako si spreman da ucinis nesto.ucini jer ako ne ucinis mozda ces se kasnije kajati.normalno isto tako kad doges do vrhunca prije nego ucinis tu stvar mozda i promijenes ideje i shvatis da je sve pogresno sto si mislio.
      *strucnjak je netko tko zna sve vise i vise o sve manje i manje stvari, dok na kraju ne doge do toga da zna sve o nicem*
      Ako bog da i sve bude u redu svat cu te da budes kuma mojoj djeci koje jos nemam..






    Care moj,zelim ti puno srece 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      08-24-2006 12:56 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      LanaMo LanaMo is a Female
      moforaja




      Poruka: 2125
      Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo i ja tek upratih o cemu se radi....

      calentano...poslusaj Belmu... 10.gif

      ja ti iskreno od srca zelim sve najbolje... 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

      08-24-2006 13:34 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
      gandalf gandalf is a Male
      Mo-Starac




      Poruka: 4675
      Location: NEBUCHADNEZZAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

        Valja li hladno jelo podgrijavati vise puta ??? 21.gif


      A sta ako je sarma? 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

      08-24-2006 14:42 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od celentano:

            citat od GARAVUSA:

          Ja sam vec jednom negdije rekla :


          Da mi proslost zakuca na vrata zapucala bi ga tavom - bekendom 10.gif


          od proslosti se nezivi , ako smo bili premladi , ni to nije razlog da se razmislja e kako bi sad sve to izgledalo , jer znaci tada nismo bili formirane licnosti , i da smo se sa vremenom promjenili i postali neko , mozda sasvim neka druga osoba.

          eto ja to tako 02.gif



        draga moja garavusa
        problem je sto taj odnos je trajao 8godina, osam godina paralelno sa bracnim zivotom. na kraju kad je ona shvatila da nema buducnosti ostavila me je (osjecam definitivno, poslije prve utakmice svijetskog u fudbalu) . prica je duga trebao bi je pisati osam dana. ostavi me a ja shvati da je volim. prve dvije godine za mene je vazila kao ljubavnica, kasnije sam poceo da je osjecam nesto kako treba ali nisam htjeo praviti gluposti jer sam zelio da zavrsi faks, da nage posao da stane na svoje noge. u svemu tome je/smo uspjela/i samo sto zadju godinu sam ja ostao bez stalnog posla a ona je pocela da me ostavlja svaka tri mijeseca trazeci da se doselim gdje ona radi i zivi a ja bez posla.ja koji sam ekonomski uvijek bio iznad mnogih osjecao sam se malo neugodno. izgubio sam sve snage, nisam za fronta kao sto sam nekad bio. djevojke sam ostavljao bez ikakvih problema ali nju ne mogu da zaboravim. tu ima i drugi problem , dobro mi je i sa zenom, da kazem da je volim ??mozda je i navika.lijepa je, skolovana, ljubazna, voli me, super bogata, radi kako ja kazem , neznam ni sam sta da ti kazem. drago bi mi bilo diskutovati. strah da krenem opet s nule...



      Au prièe..... 21.gif mogu ti reæi zeznuto skroz 21.gif ali kad malo razmisliš i nije tako crno, ja bih na tvom mjestu sve to ostavila i poèela ponovo i poslovno i privatno, oèito da su ti temelji uzdrmani pa æe posljedice biti lakše nego da èekaš katastrofu.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      08-24-2006 15:05 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      kingica kingica is a Female
      proplivala




      Poruka: 16
      Location: svuda oko tebe

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E Celentano možeš ti biti sam koliko god hoæeš ali ništa neæeš skontati,vjeruj mi.Jer postoje ljudi koji vole da su uvijek u problemima pa tako i ti.Ali tebi ovo oèito nisu problemi jer ti godi biti sa dvije žene.Zato deri dokle možeš 18.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________
      I LOVE YOU

      08-24-2006 20:10 kingica is offline Posalji Email za kingica Pregledaj poruke od kingica Dodaj kingica u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od gandalf:

            citat od taxi:

          Valja li hladno jelo podgrijavati vise puta ??? 21.gif


        A sta ako je sarma? 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif



      ama ,da su gurabije ,nevalja podgrijavati.Tako ti je i sa ljubavi 21.gif

      ___________________________________________________________________

        08-24-2006 21:30 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        Zadavalica Zadavalica is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 1632
        Location: s dna kace

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od celentano:

              citat od BELMA:

            Nadati se da ce ostaviti zenu? Cisto sumnjam da bi to uradio, jer mu kraj svoje zene kako kaze nista nije falilo. 21.gif

            Vala mogla je uvidjeti nakon prve godine, u vrh glave dvije god., da tu nema nista, a ne cekati duuuuuuugih osam godina.



          belma, ne rece mi ni ti a ni ostali tj, niko nije probao da kaze (da savjet) sta bi uradio/la da si na mom mijestu.


        ne bih sebi NIKADA

        dozvolila da budem

        na tvom mjestu 23.gif

        moj skromni sud 18.gif

        ___________________________________________________________________
        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

        08-24-2006 21:48 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
        Mo-beba Mo-beba is a Female
        Momentalno na daljinskom




        Poruka: 7486
        Location: Trebinje-Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sasa Matic
        Kad ljubav zakasni

        Da imam pravo na jos jednu zelju
        na onu koju zovu poslednju
        po prvi put ja znao bih sta zelim
        ja zeleo bih, zeleo bih nju

        Da imam pravo na jos jedan poziv
        na ispovest pred Bogom poslednju
        ja znam i koga bih da zovem
        ja pozvao bih, pozvao bih nju

        Da joj kazem bila si mi sve
        nisam znao tada, sada znam
        kad prava ljubav jednom zakasni
        druge nece doci nikada

        Ref.
        Dao bih joj srce svoje
        neka ima srca dva
        samo kada njoj je dobro
        onda dobro sam i ja

        Al' joj ne bih dao oci
        isti tad bi bili mi
        videla ni ona ne bi
        kada ljubav zakasni

        Da imam pravo na jos dan zivota
        za jedan dan da skrojim sudbinu
        ja znam sa sobom koga bih da vodim
        ja poveo bih, poveo bih nju

        Da imam pravo na jos jednu suzu
        u nju da stavim ranu poslednju
        ja znam za kime bih da zalim
        u zadnju suzu stavio bih nju

        Da joj kazem bila si mi sve
        nisam znao tada, sada znam
        kad prava ljubav jednom zakasni
        druge nece doci nikada 33.gif

        ___________________________________________________________________
        Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


          33.gif

          08-25-2006 16:43 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
          cok cok is a Male
          liska mjeseca maja


          Poruka: 5450
          Location: seher mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          e onda si ostario 13.gif

          ___________________________________________________________________
          28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

          08-25-2006 19:50 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
          celentano celentano is a Male
          ne more meda




          Poruka: 40

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Raja ciao!

          Pricao sam s vama kad mi je bio lose pa tako da pricam i sad kad sam bolje psihicki bolje reci sentimentalno. 01.gif Sinoc me je zvala i otisao sam na sastanak. (Mi muski kao i vi zenske kad hocemo znamo se srediti i bili privlacni tj. sarmantni) Malo se boje nabacilo, obrio se kako treba, stavio litar parfema koji se njoj sviga, stavio kosulju koju mi je ona poklonila jednostavno bio sam super. da sam zensko pokupio bi me sinoc isto kako je ona uradila. Nije mogla ociju da skine s mene a pravo da vam kazem nija isto tako s nje. Setali smo gradom, gdje ona zivi (manje mjesto kao capljina kod nas ali mnogo ljepse) i obicno nije htjela da da se pokazuje u javnosti u njezinom mijestu megutim sinoc smo hodali, zezali se bas kao u prvo vrijeme dok smo vazili jedno za drugo samo ljubavnici i nista vise. oko tri sata je odlucila da ide kuci, otpratio sam je i vidjelo se je u njezinim ocima ljubav prema meni, da sam htjeo mogao sam i voditi ljubav ali to nebi bio neki strasni the end super veceri u kojoj smo pricali o svemu, u kojoj smo se ljubili e mazili kao sto znamo samo nas dvoje, u kojoj smo se gledali, gledali ko dva golubcica... citao sam neke poste od forumasica, sretne su u aktualnom zivotu tj. sebe zavaravaju da su sretne kao sto sam ja radio ima vec nekoliko godina. bojale su se da probaju ponovo, a mo balkanci, mostarci smo mnogo ponosni u tim stvarima, megutim sto se mene tice kad je ljubav u pitanju, kad smo sigurni da je to osoba naseg zivota i bez koje nam zivot ne sluzi nicem bolje je pokusati i dati sve od sebe da se nebi kajali sutra sto nismo uradili i pokusali sto je bilo u nasim mogucnostima. ima nekolika tema koje su se mogle jednostavno staviti u jednu jer kad se prica o ovim stvarima ne mogu se dijeliti u vise tema...danas, jutros mi je poslala poruku, ja sam odgovorio, na kraju poslali smo dvaestak poruka jedno drugom. kasnije me zove jer moramo se dogovoriti za sutra. veceras ima kolegicu u gostima tako da se nemozemo vidjeti a sutra smo citav dan zajedno....fino. zadovoljan sam i nadam se da bude sve u redu jer sam siguran da je zena mog zivota...
          ima jedna uzrecica/citazione ovdje i kaze *brak je kao smrt, malo njih dolaze spremni* Niccolo Tommaseo.. svak moze da je tumaci na svoj naci..cujemo se

          ___________________________________________________________________
          celentano1964avenija

          08-26-2006 14:51 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
          Mo-beba Mo-beba is a Female
          Momentalno na daljinskom




          Poruka: 7486
          Location: Trebinje-Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          celentano,sta drugo da ti kazem, nego care sretno 10.gif 33.gif

          ___________________________________________________________________
          Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


            33.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mo-beba dana 08-26-2006 u 15:17.

            08-26-2006 15:17 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
            LanaMo LanaMo is a Female
            moforaja




            Poruka: 2125
            Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ehh meni sad nista nije jasno...jeli ovaj sastanak bio sa zenom ili sa ljubavnicom...nek me neko ispravi molim vas...izgubljena sam ili sam nesto propustila... 29.gif 04.gif

            ___________________________________________________________________
            Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

            08-26-2006 19:06 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pa dobro Celentano... Lijepo... 01.gif

            A sta ce biti sa tvojom zenom? 14.gif

            08-26-2006 19:50
            BELMA BELMA is a Female
            Miss foruma 2008




            Poruka: 595
            Location: JuEsEj
            pokretac teme Thread Started by BELMA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Celentano, sretno i nadam se da si dobro razmislio 10.gif
            33.gif

            ___________________________________________________________________
            bob.gif a sto picimo

            08-26-2006 20:26 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
            LanaMo LanaMo is a Female
            moforaja




            Poruka: 2125
            Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od MJESECARKA:

              Pa dobro Celentano... Lijepo... 01.gif

              A sta ce biti sa tvojom zenom? 14.gif


            ehh to se i ja pitam... 14.gif 14.gif

            ___________________________________________________________________
            Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

            08-26-2006 21:03 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Cuj Capljina mali gradic ???
            21.gif 21.gif

            ___________________________________________________________________

              08-26-2006 21:37 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              celentano celentano is a Male
              ne more meda




              Poruka: 40

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od LanaMo:

                    citat od MJESECARKA:

                  Pa dobro Celentano... Lijepo... 01.gif

                  A sta ce biti sa tvojom zenom? 14.gif


                ehh to se i ja pitam... 14.gif 14.gif



              *brak je kao smrt, malo njih dolaze/ulaze u brak spremni* Niccolo Tommaseo
              To bi bio odgovor..
              pa kad nemas djece iz jednog ili drugog razloga a htjeo bi da ih imas i voz ti nije jos prosao, a imas osobu koju volis, ponavljam nikad nisam bio zaljubljen i nisam znao sta znaci ljubav dok nisam shvatio neke osnovne stvari o zivotu, steta bi bila da se sve to baci u vodu. snam u svim tim situacijama uvijek ima neko ko ce patiti , a vjerujem da i moja zena sutra kad njen bivsi muz bude imao dijete, akobogda (kako se kaze) ce biti malo zadovoljna. poznajem je dosta dobro.zao mi je jer je dobra zena, volila me je i dan danas me voli i radi svih tih razloga je nisam ostavio u svim ovim godinama varanja s drugim zenama.sto se tice ove price vidit cemo kako se stvari razvijaju. imaju neke teme na forumu nasa djeca i te stvari, kad ih gledam doge mi da placem. mnogi od vas su rekli da su najvece bogastvo sto covjek moze imati, imao sam i imam sva bogastva a ono najvece mi mnogo fali i mijenjam sva ostala za to.vrijeme ce nam dati sve odgovore.

              ___________________________________________________________________
              celentano1964avenija

              08-27-2006 10:27 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
              Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com