Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Kada ljubav zakasni.. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
indeo indeo is a Female
mofo beba




Poruka: 3
Location: original MO

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako si lijepo opisao da sam ti žena oprostila bi ti,al brate pošteno bi bilo da i ženi ovako lijepo objasniš 28.gif

08-27-2006 11:00 indeo is offline Pregledaj poruke od indeo Dodaj indeo u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja i dalje Celentano mislim da si ti u suštini nesiguran. Jer ako misliš da to što si se skockao i namirisao njenim parfemom igra neku ulogu 21.gif . Ne znam, mislim da si prvo prema sebi, onda prema tim dvjema ženama totalno nefer.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

08-27-2006 11:54 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima nesto sto ne volim, kod nekih ljudi... A to je ono kad ne znaju, dali bi piskili ili bi kakili...

Tvoj mi slucaj tako djeluje Celentano...
I to ti je samo moje skromno misljenje, nikakva kritika... 33.gif

08-27-2006 21:01
Nevia1 Nevia1 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 279

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hm,da se i ja ukljucim u temu....
dakle,da krenem redom....
....na pitanje da li pokusati obnoviti vezu ili ne to svatko od nas mora sam sa sobom razluciti i odluciti....svatko ima bar jednu osobu o kojoj razmislja na nacin "sta bi bilo kad bi bilo" pa ni ja nisam izuzetak....pitanje je li moguce da obnovljena veza uspije je uvijek potvrdno,ali kako nitko i niciji ego nije cijepljen od ponosa onda gotovo svi padamo u istu zamku prilikom prve trzavice pa se izvlace neke stvari koje su davno trebale biti zaboravljene i oprostene i naravno da je takva veza osudjena na propast....ali,definitivno sam za obnavljanje veze jer iako je veca mogucnost da takva veza ne uspije (sto zbog toga sto smo se promijenili i formirali,sto zbog nekih davnih povrijedjenih osjecaja i ponosa ili nekog treceg razloga) nego da uspije jer ako neka prica nikad nije u nasim srcima i mislima zavrsila nego smo je potisnuli onda je treba obnoviti i bez obzira na mogucnost da budemo povrijedjeni i razocarani barem cemo biti na cistu da to neide i otvorenog srca se upustiti u nesto novo....
... a na celentanovu hamletovsku dilemu biti ili nebiti moram iznesti svoje misljenje bez obzira svidjelo se to njemu ili ne (imajuci u vidu da je ispiljuvao jednu vrlo zgodnu i duhovitu dosjetku)
dakle,nevjerujem da postoji zena ili muskarac koji nece intuitivno osjetiti kada je prevarena/prevaren.....ja osobno nikad nisam bila sa zauzetim muskarcem jer samu sebe toliko cijenim (svjedno je li to ponos ili egoizam) da si nikad nebi mogla dozvoliti da budem druga i da znam da taj muskarac svake veceri lijeze u postelju sa drugom zenom,a s druge strane imam respekt prema tudjim vezama i brakovima i djevojke koje ulaze u takve sheme nemogu reci da osudjujem,ali im ni ne odobravam jer na svijetu postoji jako puno slobodnih muskaraca.....
no,citajuci postove upalo mi je u oko nesto sto smatram vrlo povrsnim jer ako nekoga volimo (a ako je djevojka 8 godina svjesno podnosila status ljubavnice onda su tu sigurno jake emocije jer nema tako dobrog sexa koji bi slobodnu osobu zadrzao tako dugo) onda se netreba pretvoriti u metrosexualca da bi se ostavilo dojam nego tu osobu volimo u svim izdanjima i prljavog i smrdljivog sa purpurnim ocima i kad ima podocnjake ko tasko nacic jednako kao i mirisnog,obrijanog i dotjeranog....a s druge strane zena zgodna,pametna obrazovana i bogata....hm,takav komentar od neke djevojcice sponzorusice na pragu punoljetnosti bi bio donekle razumljiv ,ali od neke zrele osobe 21.gif
u biti,pitam se je li zaista u pitanju ljubav ili samodokazivanje (tek kad se ostane bez nekoga onda shvatimo koliko nam ta osoba znaci u vecem postotku nego sto se vjeruje nisu povrijedjene emocije nego povrijedjen ego i izazov da sami sebi dokazemo i dobijemo potvrdu da nas netko voli).....
....no,s obzirom da je iz ovih nekoliko postova ocito da sam neznas sta zelis i kako dalje,jednio mogu reci da ne brzas sa odlukom.....stani na loptu i porazgovaraj sam sa sobom jer ozeniti ljubavnicu nosi sa sobom veliki rizik od ljubomornih scena,kontrole,posesivnosti dok se od zivota napravi neizdrzivi pakao,a sve to zbog straha da se njoj ne desi ono sto se desilo bivsoj zeni...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nevia1 dana 08-28-2006 u 16:53.

08-28-2006 16:51 Nevia1 is offline Pregledaj poruke od Nevia1 Dodaj Nevia1 u listu prijatelja
celentano celentano is a Male
ne more meda




Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto se tice nekih stvari s tobom se slazem a ostalih nikako.
Citiram
....na pitanje da li pokusati obnoviti vezu ili ne to svatko od nas mora sam sa sobom razluciti i odluciti....svatko ima bar jednu osobu o kojoj razmislja na nacin "sta bi bilo kad bi bilo" pa ni ja nisam izuzetak....pitanje je li moguce da obnovljena veza uspije je uvijek potvrdno,ali kako nitko i niciji ego nije cijepljen od ponosa onda gotovo

    svi padamo u istu zamku prilikom prve trzavice pa se izvlace neke stvari koje su davno trebale biti zaboravljene i oprostene i naravno da je takva veza osudjena na propast


Jedina stvar, *jedina*, koju mi je ona uvijek zamjerila je ta sto se nisam mogao/htjeo odluciti za jednu ili drugu, a to sam vec objasnio radi cega nisam dosao do te odluke prije. Tako da kazem sutra kad budem slobodan to mi nece moci izvlaciti kao motiv neke svage ili tome slicno,a u svim odnosima ljubavnici/ozenjeni uvijek imaju nekih trzavica. Slazes se ?

Mislio sam da nastavim s ovom diskusijom s tobom ali bi se mnogo uduljila. Pametna si djevojka i mislim da si vec imala ove sukobe sa samom sobom jer da nisi ne bi mogla ovako da pises. Mozda nisam u pravu..a mozda i jesam, na tebi je da nam kazes. Kako sam vec ranije rekao, a i ti si napomenula siguran/nesiguran.. vrijeme je da se neko odluci kako rece biti ili nebiti.

Sinoc, bolje reci juce citav dan smo proveli zajedno. Bilo je super, izgledali smo kao dvoje tineigera, drzali se za ruku, ljubili se i pipali u discoteci, vodili ljubav u autu,LJUBAV ne sex,sve stvari koje se mogu samo zeljeti u zivotu a mozes ih imati samo sa osobom koju volis. I sta da se radi poslije svega toga...

___________________________________________________________________
celentano1964avenija

08-28-2006 20:08 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
celentano celentano is a Male
ne more meda




Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MJESECARKA:

    Ima nesto sto ne volim, kod nekih ljudi... A to je ono kad ne znaju, dali bi piskili ili bi kakili...

    Tvoj mi slucaj tako djeluje Celentano...
    I to ti je samo moje skromno misljenje, nikakva kritika... 33.gif


Moja carice....niti ih volimo, niti volimo biti takvi(barem ja) ali igrom slucaja posmatrac vidi bas to sto si ti napomenula, neodlucnost. Iduci mijesec je godisnjica braka 15 GODINA, ne petnaest dana i plus nekoliko godina prije braka smo zivjeli zajedno..pa mi ti reci volis li me jos ili ...

___________________________________________________________________
celentano1964avenija

08-28-2006 20:16 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
celentano celentano is a Male
ne more meda




Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od indeo:

    kako si lijepo opisao da sam ti žena oprostila bi ti,al brate pošteno bi bilo da i ženi ovako lijepo objasniš 28.gif


POLJUBAC 33.gif 33.gif
naravno, sve u svoje vrijeme

___________________________________________________________________
celentano1964avenija

08-28-2006 20:18 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od celentano:


    Moja carice....niti ih volimo, niti volimo biti takvi(barem ja) ali igrom slucaja posmatrac vidi bas to sto si ti napomenula, neodlucnost. Iduci mijesec je godisnjica braka 15 GODINA, ne petnaest dana i plus nekoliko godina prije braka smo zivjeli zajedno..pa mi ti reci volis li me jos ili ...


Neznam boga mi...

Samo dok te citam, kontam: da sam na tvome mjestu... i da je stvarno tako kako pises...
ja bi poslala i jednu i drugu vragu... i trazila trecu...

i nema dileme... 33.gif

08-28-2006 22:55
Balnovac Balnovac is a Male
trudim se




Poruka: 176
Location: Slovenija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kralju.Ta ljubavnica je tvoj zivot,samo sto si ti predobar covjek pa nemas srca ni zenu da ostavis.To ti je to.Nista drugo.Ali jednom ces morati.Nema druge.
Sretno 10.gif

___________________________________________________________________
Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

09-09-2006 17:42 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
celentano celentano is a Male
ne more meda




Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala ti moj Balnovac, a sto me nazva bola *kraljom* kad su po Mostaru hodali, hodaju i hodace samo carovi...haj, nema veze..s balnovca si 25.gif .mozda se i znamo iz siraza ili ...
....
Vrijeme ce *izgleda da nam/mi da sve odgovore.Otvorio sam srce vama, otvorio sam srce i njoj...zajedno smo bili...zajedno smo..dali cemo i ostati????vidjeli smo se dosta puta od zadnjeg mog posta, proveli smo fine momente,,,ali..to *ali* me muci.nisam vise siguran..sutra ili prekosutra ili...sve cu da vam objasnim.sad mi ne ide da pisem..

___________________________________________________________________
celentano1964avenija

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane celentano dana 09-27-2006 u 01:06.

09-27-2006 01:03 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7486
Location: Trebinje-Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cekamo objasnjenje 10.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    09-27-2006 01:06 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
    seka




    Poruka: 629
    Location: U.S.A-New York

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        "I danas kada vise nista nemoze vratiti SJAJ U TRAVI niti raskos proljetnog cvijeta ne treba tragati za onim sto je iza,vec u svemu sto postoji,pronaci snagu i s tim zivjeti!"
    ~152~

    ___________________________________________________________________

      10-22-2006 08:36 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
      celentano celentano is a Male
      ne more meda




      Poruka: 40

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Mo-beba:

        Sasa Matic
        Kad ljubav zakasni

        Da imam pravo na jos jednu zelju
        na onu koju zovu poslednju
        po prvi put ja znao bih sta zelim
        ja zeleo bih, zeleo bih nju

        Da imam pravo na jos jedan poziv
        na ispovest pred Bogom poslednju
        ja znam i koga bih da zovem
        ja pozvao bih, pozvao bih nju

        Da joj kazem bila si mi sve
        nisam znao tada, sada znam
        kad prava ljubav jednom zakasni
        druge nece doci nikada

        Ref.
        Dao bih joj srce svoje
        neka ima srca dva
        samo kada njoj je dobro
        onda dobro sam i ja

        Al' joj ne bih dao oci
        isti tad bi bili mi
        videla ni ona ne bi
        kada ljubav zakasni

        Da imam pravo na jos dan zivota
        za jedan dan da skrojim sudbinu
        ja znam sa sobom koga bih da vodim
        ja poveo bih, poveo bih nju

        Da imam pravo na jos jednu suzu
        u nju da stavim ranu poslednju
        ja znam za kime bih da zalim
        u zadnju suzu stavio bih nju

        Da joj kazem bila si mi sve
        nisam znao tada, sada znam
        kad prava ljubav jednom zakasni
        druge nece doci nikada 33.gif

      ___________________________________________________________________
      celentano1964avenija

      12-08-2009 05:29 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
      celentano celentano is a Male
      ne more meda




      Poruka: 40

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.youtube.com/watch?v=znvqF7DDrzM

      ___________________________________________________________________
      celentano1964avenija

      12-08-2009 05:37 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Celentano, kako si sada? 01.gif

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      12-08-2009 11:55 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      celentano celentano is a Male
      ne more meda




      Poruka: 40

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        uLNZnBf-98A

      ___________________________________________________________________
      celentano1964avenija

      12-09-2009 00:40 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
      celentano celentano is a Male
      ne more meda




      Poruka: 40

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jhiWD7z23IE

      ___________________________________________________________________
      celentano1964avenija

      12-09-2009 00:41 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vjerujem ti 16.gif

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      12-09-2009 00:48 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      celentano celentano is a Male
      ne more meda




      Poruka: 40

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od kaokakao:

        Celentano, kako si sada? 01.gif


      mislim da su rijeci ove dvije pijesme bolje od onih sto bih ja mogao napisati...
      a ja
      -nisam imao hrabrosti,,,
      -nisam imao povjerenja,,,
      -nisam imao kartu za zadnji voz
      -a ti znas kad voz prodze ...

      interesantno je da sam imao neke *kolegice* poslije ali, ali,,, bio je samo seks s moje strane i nista drugo
      i sad isto tako..
      proslo lijeto bio sam u Mostaru i trebala da dodze neka spanjolka *prava* , kulturna, seksi, interesantna i snalazi se pravo u krevetu. tako dodze , odemo na more, placen stan, ..
      dan kasnije htjeo da je zaceram,ali nisam, treci dan slusamo neku muziku dok me ona siluje
      i kad trefi nasa pijesma (moja i od one stare *prave* sheme) uhvatim je dok je bila na meni i bacim je na drugu stranu kreveta, izadzem iz sobe , zapalim cigaru i osusim oci pune suza......znas? dim od cigare nevalja za oci

      ___________________________________________________________________
      celentano1964avenija

      12-09-2009 01:08 celentano is offline Posalji Email za celentano Pregledaj poruke od celentano Dodaj celentano u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      da...
      ipak, èovjek je najjaèi kad je sam - reèe davno Henrik Ibsen
      i, stvarno je to tako

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      12-09-2009 01:12 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com