Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » avantura - neretvom do mora » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

avantura Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ispricacu vam jednu avanturu koju nikad u zivotu necu zaboraviti ......

3-4 godine prije rata moja raja se sastanu i dogovorimo se da idemo na more - ali neretvom !
i nadjemo camac maestral, krenemo ispod starog mosta i - pravac more.
ekipa strasna: tana, pedisa, seva i hara rahmetli
tri dana smo putovali, ponjeli sve zivo: vrece za spavanje, gitaru, veliki bidon pive - ma svega.
prvu noc smo spavali u pocitelju, parkirali se na plazi, zapalili vatricu, te rostilj, te gitara, te travica, te dodjose neka raja, te koke .... jednom rijecju prava zgoda (a bilo je i sexa 07.gif).
drugu noc smo proveli u opuzenu.

slusaj sada ovo .......
prevrnemo se na bunskim kanalima i jedva nekako isplivamo i izvucemo zivu glavu. ko poznaje neretvu zna da su bunski kanali najopasnije mjesto na neretvi, tu se redovno odrzavaju kajakaski turniri i redovno par ljudi plati glavom - bunski kanal ne oprasta.
fazon je kad ispadnes iz camca - nema obale, pa da ti ono ko isplivas, samo kanjon nekih desetak metara visok i stijene i nemas za sta da se uhvatis. neretva te buba od jedne stijene na drugu i ti si fakticki nemocan. ako te slucajno zavuce pod pecinu (a cesto se desi) - gotovo ti je sijelo. a neretva kljuca i sva je neretva stala u nekoliko metara kolko je sirok kanal.
helem nekako svi fala bogu isplivamo o dodjemo do kraja kanala. tamo nas ceka nas maestral i miruje odma nakon bunskih kanala. i sada onako izubijani, puni crvenih i plavih modrica gledamo camac i kontamo sta smo sve izgubili od opreme. fakticki sve sto nije bilo svezano za camac je otislo u 33 PM, foto aparat, moj texas sorc, sitna lovacka oprema, i tako jos djidja ...... gitara je prezivjela. i trazimo mi okolo ne bil' ista nasli od opreme.

pita mene pedisa:

    "tana, pa nisi valjda sorc zijano ?"
(a sorc je bio bezvezni texas sorc koji sam ja bacio na pod od camca)
kazem ja (kontam zajebaje se cojek):
    "jebo te sorc nek je ziva glava"

kaze meni pedisa:
    "joj pa nisi valjda zijano sorc"
... samo sto ne zaplace .........
kazem ja opet:
    "halo jes' ti normalan bola kakv sorc ti pada na pamet, pogledaj nas kakvi smo izubijani i golemo da smo ostali zivi ikako !!!"

kaze opet pedisa:
    "a u pm nema ti sorca"

kajem ja:
    "nisi dobar materemi, cuj sorc"

kaje pedisa:
    "zubi mi u njemu"
19.gif

kad sta je legenda ti je skino zube i stavio ih u moj sorc koji je bio dole na podu - a tek ih kupio

nastavice se ......

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-15-2003 18:34 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

04.gif 04.gif

05-15-2003 20:50
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tana okle ih vadis vise 10.gif 04.gif 27.gif 21.gif

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

05-15-2003 20:56 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jadan Pedisa 16.gif

___________________________________________________________________

    05-15-2003 21:19 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nesto me ovo sa zubima podsjeti na jedan vic
    posto se radi isto o zubima nece kvariti temu

    Doktor krene u vizitu po bolnici, te dodje do kreveta u kojem lezi covjek, tek operiran,
    bez zuba. Gleda doktor u karton kad odjednom covjek progovori .
    "Doktove hofete vi mavo ljefnjaka?"-pruzajuci mu punu saku ociscenih ljesnjaka.
    Gleda doktor, oce uzet, nece uzet, pa se sazali na covjeka,uzme par ljesnjakai pocne
    grickati. I tako dok je citao karton ,mali po malo, pojede on covjeku sve ljesnjake, kao
    sto ce njemu kad nema zube, steta je baciti. Posto mu je bilo cudno da tip ima ljesnjake
    a nema zube, rece :"Oprostite, nije moje da se petljam, ali zasto ne kazete rodbini da vam
    donesu hranu koja je malo prilagodjenija vasem stanju - mislim , pa vi nemate zube , a oni
    van donose ljesnjake."
    "Ma ne doktove, oni meni donefu fokovada fa ljefnjakima"...

    05-15-2003 21:48
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    nocna voznja Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    drugu noc smo spavali u gabeli pored opuzena (to je ono dje je bila troja, zna babusha 19.gif)
    ista stvar: gitarica, plazica, travica, vatrica koke, sex ......... haj reko .....
    i ujutro fino ustanemo doruckujemo, popijemo kaficu i idemo dalje.
    veslamo mi veslamo ali ne ne micemo s mjesta. iza opuzena neretva fakticki stoji i ne krece se uopste, barem ne na povrsini. s mora puse nakav vjetar maestral i djabe mi veslamo - ni makac.
    stoji neki barba pored neretve, smije se pita nas dje cemo i tako to ...... i kaze nama barba: najbolje vam je da sacekate 9 sati navece. tada nastupa zatisje i vjetar stane. pa onda polako veslajte klizite niz neretvu (mislim da je reko da se to zove "bonaca"). i tako i bi .....
    9 navece, mrak, mjesecina, stade vjetar. neretva ko ogledalo. i klizimo mi polako. sve okolo crno i vide sa samo obrisi drveca pored neretve a neretva se sva sjaji. i picimo mi i uzivamo .... polako i bez ikakve hice. smotali jedan pa drugi pa treci i plako klizimo. u neka doba vidimo u daljini neka svjetla pored neretve i pitamo se sta li je ono. neko rece fabrika, neko rece nakav disko, ...... i picimo mi dalje a svjetla nam polako prilaze. motamo jos jednu. kad jadan ti i bog odjednom skontamo da je brod, i to prekokeanski - jebo titanik kolki je. i ide pravo na nas. mogi ti reci da ga je stvarno bilo jezivo vidjeti onolikog velikog i ide posred nas. panika, veslaj, skreni desno smo da nas ne pokupi. poce onaj brod da tutuce, a burazeru ona horna je tako jaka da ti to ne mogu opisati te mi jos vise panicimo. haj drz ne daj, skrenemo kolko smo mogli brod nas malo ocese i gurne u stranu i sada prolazi pored nas a mi se odgurujemo od brod da nas ne pokupi. a polako ide brod burazeru, jedno 3 minute je prolazio pored nas - nikad proc. izaso barba na palubui i hoda uporedo snama i roji, jebe nam barba sve po spisku i govori sta ste stali nasred neretve. prijeti policijom, kaze mogli smo vas usmrtiti jestel' vi normalni. stvarno jezivo bilo materemi, mislim pogotov onaj trenutak kad smo ugledali pramac broda kako ide direktno na nas. a ogroman burazeru mi ko zrno kafe pored njega.

    nastavice se .........

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    05-19-2003 07:23 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    raja, slabo mi se odusevljavate ovim avanturama, nisam zadovoljan 19.gif
    ja sam ocekivo ovacije, podrsku, izraze divljenja i strahopostovanja, "glasam za tanu", "jesi ti tana meni hrabar", i tako to ...... 18.gif
    medjutim niko nista .... 21.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    05-20-2003 17:01 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    stuliceva mirna
    SexNepoznat



    Poruka: 59
    Location: S posla opet

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...pa bolan nebio zavrsi pricu...

    ___________________________________________________________________

      05-20-2003 17:34 stuliceva mirna is offline Posalji Email za stuliceva mirna Pregledaj poruke od stuliceva mirna Dodaj stuliceva mirna u listu prijatelja
      Sjeta Sjeta is a Female
      seka




      Poruka: 528

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      napeto ko mujini tregeri

      nista ne govorim dok ne dodjes do kraja

      ___________________________________________________________________

        05-20-2003 17:40 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
        Zuta Zuta is a Female
        miss foruma '03




        Poruka: 1115

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja mislila ova k'o i svaka tanina prica trebala da bude smijesna pa sve cekam "e SAD cu se odvalit' od smijeha" kad ono... oni se fakat prepali :-/

        ___________________________________________________________________

          05-20-2003 18:24 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)
          pokretac teme Thread Started by tana

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          pa i to je smijesno sceri
          mi smo fakticki gledali smrt u oci 19.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-20-2003 20:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Rondo Rondo is a Male
          stalni dopisnik


          Poruka: 1085

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Robinson (Tana), trebo si i ti na McKinley sa Kuglom, Edoo i Zdenom kad si od podhvata ;)

          05-20-2003 20:54 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)
          pokretac teme Thread Started by tana

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          mogu ti reci da bi ja to uspio jer imam zastitni omotac 07.gif
          (za niske temperature)

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-20-2003 21:00 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          babusha babusha is a Male
          Licnost Foruma '03




          Poruka: 2957
          Location: donji trap

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma lozi vas Tana
          Okle prekookeanski brod u Neretvi
          ne more ni malo veci ribarski brod
          Odma zariba 11.gif 10.gif
          To ti je isto ka okad bih vam isprico
          da smo lovili tuljane po Gabeli 18.gif 11.gif

          ___________________________________________________________________



              19.gif

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 05-20-2003 u 21:04.

              05-20-2003 21:02 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)
              pokretac teme Thread Started by tana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nije istina babusha, do opuzena dolaze prekookeanski brodovi

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-20-2003 21:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              babusha babusha is a Male
              Licnost Foruma '03




              Poruka: 2957
              Location: donji trap

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jes sad se i ja sjetih
              Jednom u limburgu mjesecu
              kad sam iso za Dubrovnik
              vidio sam u Opuzenu
              jedan prekookeanski
              dobro plitkog gaza
              svega metar dubine gazi 04.gif

              al da ne bi bilo na jabanu
              zvacu u metkovic 11.gif

              ___________________________________________________________________



                  19.gif

                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 05-20-2003 u 21:12.

                  05-20-2003 21:10 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17853
                  Location: na prinudnom radu :)
                  pokretac teme Thread Started by tana

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  jel' to listopad mjesec 19.gif

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  05-20-2003 21:12 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  Sjeta Sjeta is a Female
                  seka




                  Poruka: 528

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  i tana koliko 'no rece da ste jointa popusili prije nego je naisao TAJ 02.gif prekoOKEANSKI brod 02.gif

                  ___________________________________________________________________

                    05-20-2003 21:13 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    nekoliko, a brod je bio ogroman materemi - ogroman


                      kazem ti tri minute je pored nas prolazio :)

                      ___________________________________________________________________
                      kad ce mostar mama?

                      05-20-2003 21:14 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                      Rondo Rondo is a Male
                      stalni dopisnik


                      Poruka: 1085

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od tana:

                        nekoliko, a brod je bio ogroman materemi - ogroman

                          kazem ti tri minute je pored nas prolazio :)

                        a ono tamo sandolina 04.gif

                        05-20-2003 21:15 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
                        Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com