Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » haj malo o muskima hehehe » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od antiprotivan:

    Ako se dobro sjecam, NV, ovo je bilo o muskima... 35.gif

    04.gif


shta je prekidash

ha vidish da je ponijelo 19.gif 04.gif




M22-izvini me na offiranju,otelo mi se 19.gif 10.gif

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

09-17-2006 21:59 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Aleksandra:

    ja preferiram ove starije 02.gif
    od 69 do 65 godista 10.gif

    znaci oko 4 banke 05.gif


    oni brate znaju sve. i dobro izgledaju i puni su duha i sharma, intelektualno jako

    ma dobri ko kad su dobri. 17.gif 17.gif 17.gif


    ove mlade generacije me nekako skoro pa plase, na sta ce ovo sve izaci 29.gif 12.gif



Samo da ovo potpisem... 10.gif

09-17-2006 22:07
obrisana
Gost


RE: haj malo o muskima hehehe Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zadavalica:

        citat od antiprotivan:


      E golemo, to mi jako lici na pricu da su sve lijepe i zgodne djevojke i zene glupe, dok su one osrednjeg izgleda, vec dosta pametnije...
      A tek one pravo ruuuzne, eeee, one su ti pametne da ne mogu pametnije biti.. 27.gif

      Jos samo da te pitam, usput, u koji razred ides i ko ti je uciteljica, mostarko22 ? 04.gif


    u kojoj sam ja kategoriji

    pitam se pitam 19.gif 35.gif 04.gif



Po postovima bi rekla da si u ovoj zadnjoj... 19.gif

09-17-2006 22:35
BELMA BELMA is a Female
Miss foruma 2008




Poruka: 595
Location: JuEsEj

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni su 'nije lip, al' je tip' tipovi vazda bili samo taki 10.gif

___________________________________________________________________
bob.gif a sto picimo

09-17-2006 22:38 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sandy:

        citat od Aleksandra:

      ja preferiram ove starije 02.gif
      od 69 do 65 godista 10.gif

      znaci oko 4 banke 05.gif


      oni brate znaju sve. i dobro izgledaju i puni su duha i sharma, intelektualno jako

      ma dobri ko kad su dobri. 17.gif 17.gif 17.gif


      ove mlade generacije me nekako skoro pa plase, na sta ce ovo sve izaci 29.gif 12.gif



    Nikakvo pravilo, zavisi koliko je radio na svojoj licnosti...



draga ovi sto nisu radili na sebi ne dolaze u obzir

btw, zar sumnjas u moj izbor i procenu 35.gif

___________________________________________________________________






          09-18-2006 00:13 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          buckuris buckuris is a Female
          buduca bahra :)




          Poruka: 2084
          Location: SFRJ Njemacka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Carmela:

            Ovisi šta tražiš, ako hoæeš oblikovati o sebi po sebi, bolji su mladji 19.gif

          kako jednom neko rece 29.gif
          imaju dvije kombinacije
          starka-puter
          matorac-puterica

          ova prva je bolja
          starka zna,a mladac moze 27.gif 35.gif 07.gif
          a mator ne moze a mlada ne zna 29.gif
          pa eto... 23.gif

          ___________________________________________________________________
          muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

          09-18-2006 00:43 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
          -mostarka- -mostarka- is a Female
          mofo beba




          Poruka: 3
          Location: australia

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sta vrijedi ljepota kad se nema nista u glavi.. 04.gif

          znam, sad cete mi vi svi: ...ama nema nista u glavi ali zato ima u....e blablabla 35.gif ali nemozes ni u ....... imati necega ako glava neradi 13.gif 35.gif


          eee glavo luda...lalalala 04.gif

          09-18-2006 00:47 -mostarka- is offline Pregledaj poruke od -mostarka- Dodaj -mostarka- u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A mostarka, ima li taj na avataru ista u glavi? 14.gif

          09-18-2006 00:49
          Mo-beba Mo-beba is a Female
          Momentalno na daljinskom




          Poruka: 7486
          Location: Trebinje-Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mjesecarka,ovaj niti je ufuran ni glup 10.gif

          on je nesto posebno 27.gif
          sad sam temu procitala 13.gif

          ___________________________________________________________________
          Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


            33.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mo-beba dana 09-18-2006 u 01:02.

            09-18-2006 01:02 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ma ne sumnjam u tvoj izbor... 10.gif 04.gif

            Ta dvojicu sam upoznala... 19.gif 35.gif

            09-18-2006 01:04
            Mo-beba Mo-beba is a Female
            Momentalno na daljinskom




            Poruka: 7486
            Location: Trebinje-Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            a suti rospijo 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


              33.gif

              09-18-2006 01:10 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
              Gianni Gianni is a Male
              raja




              Poruka: 2201
              Location: North see

              RE: haj malo o muskima hehehe Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od mostarka_22:

                sta mislite o ovim danasnjim muskarcima .... ? .


                Ja sam trenutno u danskoj i vjerujte mi vecinu muskaraca tj,iz BIH sto sam upoznala ako izgledaju dobro po izgledu, su ufurani i totalno glupi, neznaju sta zena zeli ... nisu oni pravi muskarci sto vecina cura zeli ( haj valjda se nevaram )

                a svi oni koji nisu bas neki ljepotani .... znaju sta zena zeli i sta joj treba

                hmmm ili sam to samo ja koja tako misli 13.gif


                haj malo pametovanja nikom neskodi 27.gif


              Jesu rezultati bazirani na istrazivanju samo u Danskoj ?? 19.gif NIsta dok ne ukljucis citavu Skandinaviju 27.gif 19.gif

              ___________________________________________________________________
              There are no wrong choices; there are only different choices.

              09-18-2006 09:06 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
              Carmela Carmela is a Female
              vjeciti optimist




              Poruka: 7603
              Location: ja nisam odavle

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Samo Skandinaviju 21.gif 04.gif 13.gif
              Bucka, fali ti još koja kombinacija 01.gif

              ___________________________________________________________________

                Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

              09-18-2006 09:19 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
              Mostarka83 Mostarka83 is a Female
              Legally Blonde




              Poruka: 3490
              Location: U Cernici

              RE: haj malo o muskima hehehe Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od mostarka_22:

                sta mislite o ovim danasnjim muskarcima .... ? .


                Ja sam trenutno u danskoj i vjerujte mi vecinu muskaraca tj,iz BIH sto sam upoznala ako izgledaju dobro po izgledu, su ufurani i totalno glupi, neznaju sta zena zeli ... nisu oni pravi muskarci sto vecina cura zeli ( haj valjda se nevaram )

                a svi oni koji nisu bas neki ljepotani .... znaju sta zena zeli i sta joj treba

                hmmm ili sam to samo ja koja tako misli 13.gif


                haj malo pametovanja nikom neskodi 27.gif


              Kakvi bona muskinje.. 21.gif
              Nije dobro...ali sta bi mi bez njiha 07.gif

              ___________________________________________________________________
              JaMojaTi.gif

              09-18-2006 10:10 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
              trambulin trambulin is a Male
              moforaja


              Poruka: 2260
              Location: mostar

              Re: :) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od mostarka_22:

                Ma mogu ti reci nisam ni ja nista bolja od tebe....i ja starije ganjam ... cak 10 god. starije 04.gif

              pa onda ti mere pasat i 15 godina stariji 14.gif
              sa je 4-5 godina gore dole 35.gif

              ___________________________________________________________________
              masta umire zadnja

              09-18-2006 10:46 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
              Zadavalica Zadavalica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 1632
              Location: s dna kace

              RE: haj malo o muskima hehehe Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od MJESECARKA:

                    citat od Zadavalica:

                      citat od antiprotivan:


                    E golemo, to mi jako lici na pricu da su sve lijepe i zgodne djevojke i zene glupe, dok su one osrednjeg izgleda, vec dosta pametnije...
                    A tek one pravo ruuuzne, eeee, one su ti pametne da ne mogu pametnije biti.. 27.gif

                    Jos samo da te pitam, usput, u koji razred ides i ko ti je uciteljica, mostarko22 ? 04.gif


                  u kojoj sam ja kategoriji

                  pitam se pitam 19.gif 35.gif 04.gif



                Po postovima bi rekla da si u ovoj zadnjoj... 19.gif


              zahvaljujem shto si me pronashla 19.gif 04.gif

              ___________________________________________________________________
              ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

              09-18-2006 10:47 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
              Gianni Gianni is a Male
              raja




              Poruka: 2201
              Location: North see

              Re: :) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od trambulin:

                    citat od mostarka_22:

                  Ma mogu ti reci nisam ni ja nista bolja od tebe....i ja starije ganjam ... cak 10 god. starije 04.gif

                pa onda ti mere pasat i 15 godina stariji 14.gif
                sa je 4-5 godina gore dole 35.gif


              sreca neznas se laktat 19.gif

              ___________________________________________________________________
              There are no wrong choices; there are only different choices.

              09-18-2006 11:18 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
              trambulin trambulin is a Male
              moforaja


              Poruka: 2260
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ama neznam da nije prestara za mene 14.gif 02.gif 35.gif

              ___________________________________________________________________
              masta umire zadnja

              09-18-2006 11:47 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
              Zadavalica Zadavalica is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 1632
              Location: s dna kace

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od trambulin:

                ama neznam da nije prestara za mene 14.gif 02.gif 35.gif


              zavisi na shta se odnosi 35.gif 19.gif 04.gif

              ___________________________________________________________________
              ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

              09-18-2006 11:48 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
              TigricaX TigricaX is a Female
              zvrk hanuma




              Poruka: 6105
              Location: Nesvrstana

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Prava ljubav godine ne broji 11.gif

              Svidjaju mi se muskarci s kojima mogu pricati o svemu, koji me mogu nasmijati i koji znaju kako me uciniti sretnom. Rijetki su takvi, al' ipak postoje 27.gif 10.gif

              ___________________________________________________________________
              "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
              i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

              09-18-2006 11:54 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
              Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com