Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li oprostiti prevaru 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mal_ena mal_ena is a Female
mofo beba




Poruka: 4

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bebo, to se ja tjesim da bi mozda tako reagovala jer jos nikad nisam bila u situaciji da me je neko prevario.
a zasigurno znam, da ako bi ostala s njim, da bi mu prvo cundaru odcaparila.

___________________________________________________________________
mmmmmm

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mal_ena dana 09-19-2006 u 14:25.

09-19-2006 14:25 mal_ena is offline Pregledaj poruke od mal_ena Dodaj mal_ena u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mo-beba:

    e jos me i to treba strefit 13.gif


E ko to nije doživio, ne zna šta znaèi kad srce boli

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-19-2006 14:25 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7485
Location: Trebinje-Mostar
pokretac teme Thread Started by Mo-beba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mal_ena:

    bebo, to se ja tjesim da bi mozda tako reagovala jer jos nikad nisam bila u situaciji da me je neko prevario.
    a zasigurno znam, da ako bi ostala s njim, da bi mu prvo cundaru odcaparila.


10.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    09-19-2006 14:27 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7485
    Location: Trebinje-Mostar
    pokretac teme Thread Started by Mo-beba

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

          citat od Mo-beba:

        e jos me i to treba strefit 13.gif


      E ko to nije doživio, ne zna šta znaèi kad srce boli



    qq qq sto me zena isprepada 30.gif


    kako li tramba onu svoju krije 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Mo-beba dana 09-19-2006 u 14:30.

      09-19-2006 14:29 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      mal_ena mal_ena is a Female
      mofo beba




      Poruka: 4

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Carmela:

            citat od Mo-beba:

          e jos me i to treba strefit 13.gif


        E ko to nije doživio, ne zna šta znaèi kad srce boli


      ja sam bila u nezgodnoj situaciji kad je djevojka jednog mog prijatelja pred nekom svojom rajom negirala njihovu vezu. nasla sam se u cudu, a najgore mi je bilo jer sam mislila da mi prijatelj mozda nece vjerovati ako mu to kazem jer je bio zaljubljen do usiju. friska veza, roze naocale itd. bilo je grozno. ali proslo je.
      hvala dragom bogu pa je proslo.

      ___________________________________________________________________
      mmmmmm

      09-19-2006 14:30 mal_ena is offline Pregledaj poruke od mal_ena Dodaj mal_ena u listu prijatelja
      giovanni giovanni is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1902
      Location: na beloj ladji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jao teme ,opet ova beba 21.gif 21.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________
      Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

      09-19-2006 14:38 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
      Mo-beba Mo-beba is a Female
      Momentalno na daljinskom




      Poruka: 7485
      Location: Trebinje-Mostar
      pokretac teme Thread Started by Mo-beba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta je bolan,eto te ko princ 13.gif 13.gif 13.gif

      znam da imam zabranu postavljat teme o ljubavi, ali hebiga omaklo se 35.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


        33.gif

        09-19-2006 14:40 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
        giovanni giovanni is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1902
        Location: na beloj ladji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mo-beba:

          sta je bolan,eto te ko princ 13.gif 13.gif 13.gif

          znam da imam zabranu postavljat teme o ljubavi, ali hebiga omaklo se 35.gif

        ti i tvoja ljubav ,evo što je bihuzur grad radi nje ,al što bona forum izbihuzuri 35.gif

        ___________________________________________________________________
        Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

        09-19-2006 14:45 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
        Mo-beba Mo-beba is a Female
        Momentalno na daljinskom




        Poruka: 7485
        Location: Trebinje-Mostar
        pokretac teme Thread Started by Mo-beba

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        eno sad 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


          33.gif

          09-19-2006 14:47 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
          behar behar is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1136

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od refleksija:

                citat od behar:

                  citat od refleksija:

                    citat od behar:

                  ima veze s egoizmom, a gdje je egoizam nema ljubavi.

                sad hoces da kazes ako te neko prevari povrjedi tvoj ego ili 14.gif



              znaci da ti je prvenstveno krivo sto
                te
              prevario, znaci egoizam prvo.

              Pitam sta bi, u tom slucaju, s ljubavi tvojojm za njega? Je li ti imalo zao sto te ljubav tvoja ne voli? Ili si ljuta povrijedjena ili zalis ko kad te momak ostavi?

              Koje emocije prevladavaju?


            vidi normalno je da ti je izmedju ostalog i ego povrjedjen. izmedju ostalog dakle. a da je samo iskljucivo ego i kad bi bio samo ego bio povrjedjen ja bi se iskreno zapitala da li tu osobu volim i da li ima smisla da ostanem i borim se za tu vezu.
            logicno je da u takvim momentima imas mix emocija od
              tuge, ljutnje, mrznje, zaljenja
            itd...dakle nije to samo jedna emocija nego lepeza emocija.
            ali ne mogu da vjerujem da hoces da kazes da je rijec samo o egu!
            sigurno je da ko god je prevaren, prevaren je kao licnost od do sto bi se reklo. sve ono sto je stvarao u tom omemntu pada u vodu, svog partnera ne prepoznaje...pa ne znam da to bas ima veze s egom. ne pucaju veze u ovakvim slucajevima radi ega.

            e da odgovorim na pitanje. da nema ljubavi ne bi osjecala ljutnju, mrznju, tugu i sve ostalo sto navedoh!
            eh sad da li to znaci da ja moram radi toga sto ga jos uvijek volim ostati s njim. ne znaci!
            nije samo ljubav dovoljna za dobru vezu.



          Ovako, mislim da je vjernost izmislio bijeli covjek 13.gif

          kod crnaca je to tako fino uredjeno i svi sretni 10.gif

          Reci ovo, kad nekoga volis, jel'de drago ti je da je sretan, da mu je lijepo, drago ti je da je lijepo obucen, da dobro spava, jede, da uziva, ma jednostavno njegova sreca je i tvoja sreca ( bar ja tako vidim ljubav)

          e, kad je to tako i kad ti je drago da dobro zivi, jede, sto ti ne bi bilo drago i da dobro 38.gif ?

          Egoizam, kazem ti, egoizam. No, neka je , nema veze, ljudski je.

          Drugo pitanje: koliko ih je zena/muskaraca pozeljelo nekoga drugog? (brat bratu, cc95%)

          Koliko ih je to ostvarilo samo "u glavi" a koliko sprovelo u djelo je druga prica.

          Osim toga, sto stari svijet kaze "ni drvo bez grane, ni covjek bez mane" e pa koju manu mi je lakse prihvatiti:

          cengrizavost

          pijancenje

          kockanje

          zanemarivanje porodice

          verbalno ponizavanje zene, nekad jako perfidno...i intelektualno

          varanje 04.gif meni ovo najlakse

          Kaze tako meni jedna stara nana, bijah i ja tada mlada, moj sine, ko je pio i pit ce, ko je kocko i kockat ce, a ko se kurvo - i prestat ce 19.gif

          kaze ista nana: moj sine, manje stete a vece zalosti nema 19.gif

          Sad ozbiljno, to su prolazne sitnice u zivotu, treba samo gledati naprijed i polako.

          ___________________________________________________________________

            09-19-2006 14:59 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            izivni znaci ti si sretan jer je on sretan sto moze umocit sa strane 14.gif

            neke muzkarce cini sretnim pijanstvo, verbalno ponizavanje zene, maltretiranje, kockanje i da li znaci da je zena egoisticna ako to ne trpi i ako je to vrijedja!
            i ne znam sta stalno istices egoizam. ne vidim da egoizam ima veze s tim da osoba koju ja volim ne voli mene ili me svjesno ili nesvjesno povrjedi!

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              09-19-2006 15:07 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              refleksija refleksija is a Female
              moforaja




              Poruka: 3364
              Location: dark side

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              edit: ne smatram da je kurvanje sitnica! i ne mogu shvatiti da neko moze takvo nesto pomislit. bilo koji problem u braku ili vezi nije sitnica i postane od mrvice ogromna grudva ako mislimo da je samo sitnica!

              ___________________________________________________________________


                Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                09-19-2006 15:08 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                behar behar is a Female
                samo sto nisam




                Poruka: 1136

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od refleksija:

                  izivni znaci ti si sretan jer je on sretan sto moze umocit sa strane 14.gif

                  neke muzkarce cini sretnim pijanstvo, verbalno ponizavanje zene, maltretiranje, kockanje i da li znaci da je zena egoisticna ako to ne trpi i ako je to vrijedja!
                  i ne znam sta stalno istices egoizam. ne vidim da egoizam ima veze s tim da osoba koju ja volim ne voli mene ili me svjesno ili nesvjesno povrjedi!



                pazato sto mislim da je u korjenu te nase potrebe ze vjeronscu egoizam, zato o tome pricam.

                Ne vidjoh jos ni na jednom forumu temu u smislu, muz mi pije, sta cu..o tome nas cak stid pricati i pisati.

                A kafici i kafane po BiH pretrpane i iskreno reci koliko muskaraca iz tvoje blize okoline hoce onako dobro maznut, da ne kazem popiti. Zeni muza koji pije smeta sto on pije jer je, najcesce, onako pjan dosadan, maltretira i nju i djecu dosadnom pricom itd. Ako joj neko , onako kako to samo lijepo mostarke znaju, nabaci koju na tu temu, cak ce spremno odgovortit: ako pije - svoje pije, ne pije tudje...Skrivat ce ga nekako...

                Hocu samo da kazem da nas , od svih mogucih bracnih problema, prevara najvise boli. Ja jednostavno ne razumijem zasto je to tako? Zasto nije tako u Africi? Zasto je u nekim kulturama (ne mislim samo na cetiri serijatske zene, naravno) sasvim normalno da se ima vise zena, i svi sretni? Kako oni ne poznaju taj osjecaj ljubomore?


                Je li nas to toliko boli zbog nas (pricamo o kratkoj aferi, izlet...) ili zbog svijeta, oni svi znaju i smiju mi se iza ledja? Ma ima jos tih pitanja, al ode se onda ka sustini 25.gif

                ___________________________________________________________________

                  09-19-2006 15:19 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                  refleksija refleksija is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3364
                  Location: dark side

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ja jednako gledam i na prevaru kao i na alkoholizam, maltretiranje itd... i ne umanjujem prevaru kao problem od recimo problema alkoholizma.
                  zene bez obzira o kojem je problemu rijec ce pokusavat ne pricat o njemu i sakrivat ga (u rl).
                  ovo stoji sto si napisala (haj nek smo se prvi ptu slozile) 02.gif

                  edit: spomenula si hoces li u toku veze il ibracnog zivota pozelit nekog drugog. meni je to iskreno najnormalnija stvar. sad do tebe je hoces li to ostaviti samo u svojoj masti ili ces ostvariti. a uz to zavisi i od otvorenosti veze. ima brakova u kojima se partneri dogovore da mogu pravit izlete.

                  ___________________________________________________________________


                    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                    09-19-2006 15:26 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                    behar behar is a Female
                    samo sto nisam




                    Poruka: 1136

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od refleksija:

                      ja jednako gledam i na prevaru kao i na alkoholizam, maltretiranje itd... i ne umanjujem prevaru kao problem od recimo problema alkoholizma.
                      zene bez obzira o kojem je problemu rijec ce pokusavat ne pricat o njemu i sakrivat ga (u rl).
                      ovo stoji sto si napisala (haj nek smo se prvi ptu slozile) 02.gif

                      edit: spomenula si hoces li u toku veze il ibracnog zivota
                        pozelit nekog drugog. meni je to iskreno najnormalnija stvar
                      . sad do tebe je hoces li to ostaviti samo u svojoj masti ili ces ostvariti. a uz to zavisi i od otvorenosti veze. ima brakova u kojima se partneri dogovore da mogu pravit izlete.


                    i meni je to najnormalnija stvar. Po cemu se onda razlikuju ona/j koji to pretoci u djelo od one/oga koji ostane u imaginarnom?

                    manjak hrabrosti?

                    edit: i meni je drago da smo se bar oko necega slozile 01.gif

                    ___________________________________________________________________

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane behar dana 09-19-2006 u 15:33.

                      09-19-2006 15:32 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                      refleksija refleksija is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 3364
                      Location: dark side

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od behar:


                        i meni je to najnormalnija stvar. Po cemu se onda razlikuju ona/j koji to pretoci u djelo od one/oga koji ostane u imaginarnom?

                        manjak hrabrosti?

                        edit: i meni je drago da smo se bar oko necega slozile 01.gif


                      po meni nije manjak hrabrosti nego cista ljubav prema partneru i stavljanje njegovih osjecaja ispred svoje pozude. dakle moja prva misao bi bila kako ce se moj partner osjecati ako ja to napravim i iskreno mislim da se ne isplati zrtvovati ljubav radi trenutka strasti i pozude.
                      mastanje o takvim situacijama je dovoljno da te pokrece da osvjezavas sexualni zivot sa svojim partnerom (barem meni).
                      nekad je bolej ostavit nesto u masti nego pretociti u djelo, znam po sebi 02.gif

                      ___________________________________________________________________


                        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                        09-19-2006 15:39 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                        chocho
                        SexNepoznat

                        Poruka: 31
                        Location: mostar

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Behar
                        Ti sto vise pokusavas predstaviti prevaru kao najnormalniju stvar u "svetoj" zajednici muskarca i zene,ja te sve manje razumijem.Mislim da je stvar u tome sto si sa 13 godina upoznala i udala se za muskarca tvojih snova i samim tim ste oboje ostali zeljni nekih stvari.
                        Ako je ljudima prevara najnormalnijia stvar preko koje se treba preci jer oni vole svoje partnere iz mnogo dubljih razloga, onda svi komotno mozemo ziviti sa cimerima , prijateljima mamama, tatama i g....ti okolo sto nam srce pozeli.
                        Svi mi grjesimo i prevara se svakom od nas moze desiti ali to ne znaci da na nju trebamo gledati kao nesto bolje od alkoholizma,kocke ili maltretiranja bilo koje vrste.
                        Ja kao djevojka imala sam veze u kojima sam varala i u kojima su me varali.Nisam bila sretna i samim tim sve te veze su zavrsile.Danas sam udata za covjeka za kojeg zivim i u svom braku dajem 100 posto sebe ali ako bi on ikad u nas krevet legao smrdeci na drugu zenu to bi mu bio zadnji put.

                        ___________________________________________________________________
                        smile341.gif goga beze

                        09-19-2006 15:55 chocho is offline Pregledaj poruke od chocho Dodaj chocho u listu prijatelja
                        Nepoznata1
                        Gost


                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            citat od behar:

                              citat od Pipi Duga Carapa:

                            Behar, ovaj drugi primjer nije prevara, frajer je upoznao trudnu zensku, zaljubio se, to je ok...

                            A sta da je bila u braku pa zatrudnila sa ljubavnikom???


                          e pa tu vas i cekam, znaci nije poenta u tome sto je ona spavala s nekim drugim nego sto je MENE prevarila. E, drage moje, nema tu altruizma...



                        Beharu, uz najvece postovanje, ali mijesas poligamiju i proslost....
                        Proslost je proslost, svi ju imamo, to nema nikakve veze sa prevarom.
                        Poligamija ni zakonski nije dozvoljena, a predbracne veze jesu.

                        Bivse djevojke mog muza mi nikad nisu smetale, cak sam s njima pricala na ulici, ne vidim zasto bi mi njegova proslost smetala, medjutim prihvatam iskljucivo monogame relacije, poligamija mi nikad nije bila jaca strana.

                        Ona mi je djelovala licemjerno, sem naravno ako su oboje zato da idu, k'o sto Poglavica nam fino rece, u swinger club, pa ko koga stigne...

                        09-19-2006 21:58
                        behar behar is a Female
                        samo sto nisam




                        Poruka: 1136

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Pipi, ne mijesam vec samo hocu da kazem da su to sve kriteriji koje su covjek i data sredina odredili. Pa je u Africi npr. ovako a u Evropi ovako...pa onda mozemo, ako hoces , rasclanjivati dalje na mikro sredine. Poenta je u ljudskom krojenju onoga sto je dobro ili ne. E, zasto je to za nekoga dobro i O.K a za nekoga drugoga ne?
                        (nije rijec o klubovima)

                        @Chocho - "Svi mi grjesimo i prevara se svakom od nas moze desiti ali to ne znaci da na nju trebamo gledati kao nesto bolje od alkoholizma,kocke ili maltretiranja bilo koje vrste."



                        - ne umanjujem znacaj prevare vec je zelim dovesti u istu ravan sa nekim drugim, mogucim, bracnim problemima i "prestupima" A daleko od toga da je prevara normalna stvar, kao sto rekoh, vec sam sretno vjerna 31 godinu braka 11.gif . Nadam se da ce tako i ostati.

                        ___________________________________________________________________

                          09-20-2006 09:54 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                          lannchy lannchy is a Female
                          seka




                          Poruka: 716
                          Location: uvijek na tockovima

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Dosad nisam bila u situaciji da sam saznala da sam prevarena...Mozda sam i bila, mozda ne....to je sad nebitno.
                          Buduci da to nisam osjetila ne mogu ni pametovati o tome, ni reci sto bih uradila....iskreno - nemam pojma, sve zavisi od okolnosto....kao sto sam vec napisala


                          Al znam jednu stvar...da prevaru opcenito vidim kao cisto nepostivanje partnera. Eto behar, nakon 31 godine braka, sigurno ljubav nije na istoj razini sada i onda, kad ste se tek vjencali....to je normalno - da intenzitet ljubavi opada.

                          I sta nam onda ostaje? Pa medjusobni respect, podrska, milijun malih drugih stvari...
                          I kako mogu reci da on mene kao osobu postuje i cijeni (kamoli tek VOLI) ako je pokleknuo pred takvim jednim izazovom?

                          Boze moj, svi smo ljudi, svi grijesimo, zato bih mozda (ali naglasavam mozda) i oprostila (ukoliko je to bilo " a one time thing")....Al u principu ne dam na sebe, ne dam ni da me vrijedja (ni verbalno ni fizicki), da me omalovazava....ni da me vara. I to definitivno ne vidim kao EGOIZAM,

                          ___________________________________________________________________

                          09-20-2006 10:35 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
                          Stranica (19): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com