Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li oprostiti prevaru 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Po mom misljenju, ovdje se ulazi u malo previse filozofije. Ima laz i laz, prevara i prevara....i da ne nabrajam....Najgore je kad ljudi ne polaze od analize sebe, nego kritikuju druge u startu. Postoji ona generalna, on/ona vara, odhebi.....i to nam je svima lako reci dok nam se to ne desi.
    Licno, ako ja shvatim da sam zapostavila svog muskarca, ili ga odgrnula od sebe nekim svojim postupcima i to traje, pa se nesto desi...onda trebam prvo sebe preispitati pa onda njega (i obrnuto naravno).

    Eh sad, ima slucajeva kad je neko kreten, a druga strana budala, al' hebem mu misha, kad tad se dodje pameti i utekne iz takve veze....

    Opet cu reci sto sam rekla ranije - oprostila, zavisno od situacije, bih, ali zaboraviti ne bih mogla.....jedno duze vrijeme ako ikad...Ostane onaj pogled u ocima kad te neko laze, pravo urezan, a i osjecaj.... 18.gif



Znas sta...

Ovome se moram suprostaviti... I to iz vlasititog iskustva...

Znam: nije svaki isti...

Znam i to: da sve ima svoje razloge, i kad razlozi ne postoje...

Ali...

Prevara, iz bilo kojeg ugla gledana je ruzna... i sama rijec sve govori...
Eh, sad na primjer, ja ga "volim" do neba, i prevarim ga... Preispitam sebe, i shvatim da mi je nesto falilo... tog momenta... da nisam dovoljno mislila na njega tog momenta, da ga nisam volila tog momenta...
I sta ja sad trebam? Ili sakriti, ili mu priznati... i razici se... Biti lazov, ili biti konsekventan?

Ima i ona, priznati mu i moliti ga da mi oprosti... Ali mislim, da ako mi je se jednom to desilo, da sam "njega" prevarila, desice se opet... Nemora za dvije sedmice, ali za dvije godine...
Jer jednostavno, ako je to "taj" covjek, na nekom drugom mi NISTA zanimljivo nece biti...
A o seksualnoj privlacnosti da i ne pricam....

A ako sam ga prevarila, onda nije to "TAJ"...

Prevaru sam jednom oprostila, prevarila nisam nikad...

I taj oprost vracen mi je jos jednom prevarom, i sa jos vise lazi...

I ja licno, a mislim, da ni drugi niko, ko je prevaren, nece prevaru oprostiti... Nikad vise...

Jer ko je mene vrijedan? I ko je vrijedan da mi ljubav vraca lazima i varanjem?

Taj se nije rodio... 18.gif

09-27-2006 20:14
nik obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    Lafe :-)

    Long time no see and talk 01.gif

    Kontam ja tebe skroz, i slazem se sa vecinom sto kazes, ali ne sa svime i zbog onih malo detalja se nesto koprcam ovdje.
    Ama, svasta bih sad odgovorila na taj tvoj post, al' posto je Mostarski forum, necu 19.gif
    Puno care dvolicnosti, puno nerazumjevanja i podcjenjivanja, puno svega, izmedju ljudi........a svi imamo svoja iskustva, i ona iz nas govore cesto.
    Tu smo da verbalno razmjenimo misljenja iz tih iskustava, vlastitih ili tudjih, a vecina nas ce opet dalje onako kako najbolje znamo....

    Razumjeti ne znaci oprostiti, oprostiti ne znaci zaboraviti a nista na ovom svijetu nije crno i bijelo, pa ni veze, ni situacije ni osjecaji...


Cao Tigrich, me too, long time no read 35.gif Uz "prilog" i komentaru M^M-a : kako je moguce razumjeti a ne oprostiti? Ne znam mozda sam i ja malo cudna i upadam bezveze, ali zar nije i cisto logicnije prije oprostiti !povredu, nego razumjeti je ili pokusati razumjeti?! 14.gif ...Mislim, zar niste bili prije u stanju da ste htjeli prije oprostiti i u stvari vise bjezali od toga da ikako razumijete? Pitanje ide za sve moguce oblike prevare. Mislim da je jako interesantna tacka. 07.gif 02.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane nik obrisan dana 09-28-2006 u 21:12.

09-28-2006 21:11
Neko iz mase Neko iz mase is a Male
brato




Poruka: 530
Location: fala Bogu ni blizu Alage

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja mene mama somalija reko
kad babo babusha njeme bio vjeran ne
onda mama somalija dao babo babusha
jedan drugi zensko da babo ima
i rodio se onaj roxana
tako mama somalija oprostio babo babusha prevara

___________________________________________________________________

      citat od vazda mostarac:

      ! Istièem - ne mora! To mu nije u opisu radnog mjesta!

        citat od Edo:

      09-28-2006 21:53 Neko iz mase is offline Pregledaj poruke od Neko iz mase Dodaj Neko iz mase u listu prijatelja
      hercegovka84 hercegovka84 is a Female
      raja




      Poruka: 1874
      Location: planet earth

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      HMMMMM...TESKO RECI, NEBIH MOGLA PRECI PREKO PREVARE BOLJELO BIH SUVISE30.gif

      ___________________________________________________________________

        girl.gif

        10-11-2006 20:17 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
        a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
        seka




        Poruka: 629
        Location: U.S.A-New York

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od MJESECARKA:

              citat od TigricaX:

            Po mom misljenju, ovdje se ulazi u malo previse filozofije. Ima laz i laz, prevara i prevara....i da ne nabrajam....Najgore je kad ljudi ne polaze od analize sebe, nego kritikuju druge u startu. Postoji ona generalna, on/ona vara, odhebi.....i to nam je svima lako reci dok nam se to ne desi.
            Licno, ako ja shvatim da sam zapostavila svog muskarca, ili ga odgrnula od sebe nekim svojim postupcima i to traje, pa se nesto desi...onda trebam prvo sebe preispitati pa onda njega (i obrnuto naravno).

            Eh sad, ima slucajeva kad je neko kreten, a druga strana budala, al' hebem mu misha, kad tad se dodje pameti i utekne iz takve veze....

            Opet cu reci sto sam rekla ranije - oprostila, zavisno od situacije, bih, ali zaboraviti ne bih mogla.....jedno duze vrijeme ako ikad...Ostane onaj pogled u ocima kad te neko laze, pravo urezan, a i osjecaj.... 18.gif



          Znas sta...

          Ovome se moram suprostaviti... I to iz vlasititog iskustva...

          Znam: nije svaki isti...

          Znam i to: da sve ima svoje razloge, i kad razlozi ne postoje...

          Ali...

          Prevara, iz bilo kojeg ugla gledana je ruzna... i sama rijec sve govori...
          Eh, sad na primjer, ja ga "volim" do neba, i prevarim ga... Preispitam sebe, i shvatim da mi je nesto falilo... tog momenta... da nisam dovoljno mislila na njega tog momenta, da ga nisam volila tog momenta...
          I sta ja sad trebam? Ili sakriti, ili mu priznati... i razici se... Biti lazov, ili biti konsekventan?

          Ima i ona, priznati mu i moliti ga da mi oprosti... Ali mislim, da ako mi je se jednom to desilo, da sam "njega" prevarila, desice se opet... Nemora za dvije sedmice, ali za dvije godine...
          Jer jednostavno, ako je to "taj" covjek, na nekom drugom mi NISTA zanimljivo nece biti...
          A o seksualnoj privlacnosti da i ne pricam....

          A ako sam ga prevarila, onda nije to "TAJ"...

          Prevaru sam jednom oprostila, prevarila nisam nikad...

          I taj oprost vracen mi je jos jednom prevarom, i sa jos vise lazi...

          I ja licno, a mislim, da ni drugi niko, ko je prevaren, nece prevaru oprostiti... Nikad vise...

          Jer ko je mene vrijedan? I ko je vrijedan da mi ljubav vraca lazima i varanjem?

          Taj se nije rodio... 18.gif
        \\\ 10.gif 10.gif 10.gif Aferim slazem se imala sam slicno iskustvo... 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________

          10-27-2006 04:48 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
          tweetymo tweetymo is a Female
          moforaja




          Poruka: 3089
          Location: dvica kruzno oko hita

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od behar:

            Jos cu ovo pa odoh, dajte vi vasih argumenata malo.

            Udala sam se nakog sest godina zabavljanja, bio mi je prva ljubav (imala 13 god, on 17)

            LUUUUDDDOOOOOOO bila zaljubljena u njega a i on u mene. I danas se neizmjerno volimo.

            Izmedju ono LUDO i neizmjerno dobili smo djecu, ja sam tada postala MAJKA, ma samo moje dijete, ma on vise nije bio vazan....

            Prevario me, ja oprostila, sve zaboravili i idemo dalje. Nikad mi se taj film nije vracao i ono kao uh da pripazim da ne bi opet, ma nikad vise. Jednostavno, nema veze, nije to tako strasno, ta mladost, hormoni rade, ma eto meni nije tako strasno i sta ja mogu.

            a uopste ne pripisujem krivicu sebi niti se kajem kao nesto, ma jok. Ja njega nisam nikada, Bf, i ja sam ja. Mogu uvijek biti kao ona s kojom me prevario, a ona nikad ne moze biti ovo sto sam ja - postena zena.

            Strasnije mi je da pije, da kocka, da je nepravedan i neposten...sta ja mogu, to su moji kriteriji.

            Zato kazem, dajte primjere iz zivota i vase okoline, ostalo su samo pretpostavke a to ne koristi istini.

          evo iskopah temu jer sam do nedavno vodila iste bitke i shvatih da je behar potpuno u pravu i jos jedna stvar koju bih dodala na ovo njeno , ni jedna zena ni edna noc strasti nije vrijedna da mi djete polazi kroz ppakao razvoda zato sto ja nisam mogla oprostit prevaru za koju sam mozda i sama kriva indirektno jer sam se opustila ko tikva niz vodu i jer je i kod mene bila ona ha udala sam se sad je samo moj, pa se zapustila , nabacila kijamet kila viska , niej me bilo briga kako izgledam, vazno daje kuca , djete i muz ok , dok me nije opajdarilo po glavi
          zato drage moje tek kad se udate tek onda cuvajte prvo sebe i svoju ljepotu jer muskarci uvijek zive u iluziji s kojom su se poceli s vama zabavljati i onda jedan dan nakom par poroda i ko zna koliko viska kila , zapustenih frizura i izgleda skontaju da bi bilo zgodno promijenuti i imati ljepsu i zgodniju u krevetu a zenica ce svakako bit kuci ko i uvijek uz djecu i praviti toplo gnijezdo , oni nas vole ali nas uzimaju i zdravo za gotovo jer smo im mi to pustile

          ___________________________________________________________________
          Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

          03-21-2009 20:39 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
          nedjo nedjo is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 113
          Location: tamo daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Citam sta pisete.Odgovaraju mi postovi od behar i tweetymo.
          Ja niti podrzavam niti branim prevaru.Dosad nisam varao.Niti razmisljam o prevari.A da se nadjem u situaciji da je predamnom gola kolegica,prijateljica,komsinica,pa ne bih valjda pobjegao.
          Jednom sam isao na striptiz.Bezveze.Vise mi je odgovarala piva nego sve ono sto sam vidio.Zeni sam slagao gdje sam bio,mada je ona predpostavljala.Poslije nekih 6 mjeseci sam joj priznao i sve objasnio.Bilo joj je krivo.Ali,sam,na neki nacin,dao do znanja da nije jedina.Kao sto sam citao,poslije porodjaja,nabaci koju kilu vise,opusti se i misli moj je citav zivot.Zena treba da vodi racuna o sebi,pa o porodici.Svi radimo,pa opet se moze naci vremena za sve.
          Sta ako zena odbija sex sa muzem.On mora u zijan.Mozda znate onaj vic:Muz predlaze sex,ona ode u krevet.Opet on zahtijeva,ona kaze :ma pusti me boli me glava.On jadan trci po casu vode i tablete.Sta ce ti to jadan?Pa rekla si da te boli glava.
          U svojoj okolini imam pojedinaca koji kriju tajnu ljubav.Okolo njih je prica blablabla.Nije fino sve to.Narocito razvodi.Zbog prevare,ili ljubavnice dolazi do razvoda,gdje djeca najvise pate.

          ___________________________________________________________________
          mostarac

          03-22-2009 05:07 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
          nedjo nedjo is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 113
          Location: tamo daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mozda znate mozda ne ovaj vic.
          Muz stalno odlazio u kafanu,pio.Zena se sekirala,nikako da ga odvrati od kafane ,i da pare sacuva.Jednom se ona dosjeti i kod kuce mu utoci rakiju.On plati.Ona utoci drugu,on plati.I tako jedno vrijeme ona sipa on placa,dodje ponoca,zena obukla spavacicu,a muz cipele na noge.Kud ces jadan nebio u ova doba?Kaze muz:Nikad ti ja u kafani nisam spavao.

          ___________________________________________________________________
          mostarac

          03-22-2009 05:11 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
          PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 392
          Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od nedjo:

            Citam sta pisete.Odgovaraju mi postovi od behar i tweetymo.
            Ja niti podrzavam niti branim prevaru.Dosad nisam varao.Niti razmisljam o prevari.A da se nadjem u situaciji da je predamnom gola kolegica,prijateljica,komsinica,pa ne bih valjda pobjegao.
            Jednom sam isao na striptiz.Bezveze.Vise mi je odgovarala piva nego sve ono sto sam vidio.Zeni sam slagao gdje sam bio,mada je ona predpostavljala.Poslije nekih 6 mjeseci sam joj priznao i sve objasnio.Bilo joj je krivo.Ali,sam,na neki nacin,dao do znanja da nije jedina.Kao sto sam citao,poslije porodjaja,nabaci koju kilu vise,opusti se i misli moj je citav zivot.Zena treba da vodi racuna o sebi,pa o porodici.Svi radimo,pa opet se moze naci vremena za sve.
            Sta ako zena odbija sex sa muzem.On mora u zijan.Mozda znate onaj vic:Muz predlaze sex,ona ode u krevet.Opet on zahtijeva,ona kaze :ma pusti me boli me glava.On jadan trci po casu vode i tablete.Sta ce ti to jadan?Pa rekla si da te boli glava.
            U svojoj okolini imam pojedinaca koji kriju tajnu ljubav.Okolo njih je prica blablabla.Nije fino sve to.Narocito razvodi.Zbog prevare,ili ljubavnice dolazi do razvoda,gdje djeca najvise pate.






          Nedjo nemoj se ljutiti , ali meni da muz to uradi ...... Ja bih ga zaklala na spavanju...Samo bih jednu noc prespavao sutra ga nebi bilo.......


          Zena jadnica kucu cisti , oko djece, rucak, nabavka u kucu, itd.... I kad dode noc zaspe na kaucu od umora a da on ide da trazi po cjeli dan salta sportske kanale i da ide u svaleraciju... Pa nebi ga vise mogao nista .... Bio bih masakar.......... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          forza_velez.gif

            forza_velez.gif

              03-22-2009 06:13 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
              PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 392
              Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              I ako znam da mi muz nije od tog posla... Rekla sam mu, sreco ti mene prevari i slobodno prouci Bismilu kad legnes i zacrtaj gdje ce te zakopat...... Da vidite kako sad slusa...... Naostrla nozeve i pripremila oklagiju......... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              forza_velez.gif

                forza_velez.gif

                  03-22-2009 06:16 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
                  nedjo nedjo is a Male
                  avenija kruzno


                  Poruka: 113
                  Location: tamo daleko

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ponosna mamice
                  Nemam se sta ljutiti,samo diskutujemo,iznosimo misljenja.
                  Ja svoju jos nisam prevario,niti mislim.Nemam ni vremena,bojim se zaraze itd.E ako ona mene prevari,pa saznam,gledao bih sta cu.Ne bih je klao,ali ne bi vise bilo kao prije.Gledao bih makar zbog djece da smo tu na nekoj razini.
                  Ali,mnogo cemu doprinese i zena.Nije svaka kao sto si ti opisala.Ima ih i koje vrcaju.
                  Ja znam jedan bracni par gdje zena nema brige ni o kuci ni o porodici.Cigar i kafa,od kuce do kuce.na jednoj je svadbi javno pozivala razvedena cojeka da dodje kod nje.Ljubavnik(koji joj je po godinama mogao biti otac) mimoilazi se sa njenim muzem na kapiji.Ona ostaje trudna sa tim ljubavnikom,i abortira.Tada su joj sve izvadili.Sin joj se ozenio,i ona pita snahu:je li,je li vi sta radite u sobi.Snaha se pokupila i otisla.Muz na sve to kao da je slijep.On radi i ne mari za nju.Pustio budali da radi sta hoce.
                  Ovdje u mojoj okolici ,samo gledaju da imaju ljubavnika ili ljubavnicu da bi bili u centru paznje.Neznam cemu sve to vodi.Narocito iz naseg naroda.Vidjeli kako domaci pa i oni.(da ne pisem o nabavljanju kerova kao kucne ljubimce,skrecem sa teme).
                  A sta bi bilo ako bi ti njega prevarila?

                  ___________________________________________________________________
                  mostarac

                  03-22-2009 06:46 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
                  dolaf dolaf is a Male
                  brato




                  Poruka: 618
                  Location: preko vode

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  na forumu behar 33.gif probeharao,
                  ja se svojoj , odma' vratio,
                  svuda behar 33.gif na nju mirise,
                  e, casna nikad vise!

                  behar svaka cast na izlaganju,najbolje je kad ja vuk sit i jos ovce na broju 33.gif

                  ___________________________________________________________________
                  "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

                  "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

                  'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
                  najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

                  03-22-2009 13:03 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
                  djelda djelda is a Male
                  raja




                  Poruka: 1646
                  Location: dolina grka

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Kratko - NE

                  Nikada ne radi drugome, što nebi volio da drugi rade tebi 10.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

                  03-22-2009 14:03 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
                  nedjo nedjo is a Male
                  avenija kruzno


                  Poruka: 113
                  Location: tamo daleko

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od djelda:

                    Kratko - NE

                    Nikada ne radi drugome, što nebi volio da drugi rade tebi 10.gif

                  Ali mozda ti drugi upravo rade ili su radili te stvari.

                  ___________________________________________________________________
                  mostarac

                  03-22-2009 14:26 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
                  nedjo nedjo is a Male
                  avenija kruzno


                  Poruka: 113
                  Location: tamo daleko

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  prevara prevara
                  u crno me zavila.o o

                  ___________________________________________________________________
                  mostarac

                  03-22-2009 14:58 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
                  asataN asataN is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 4110

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ne znam .....Zavisi sta ko smatra prevarom.

                  Cinimi se da bih lakse oprostila drugom nego sebi.

                  ___________________________________________________________________

                    03-22-2009 15:16 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                    nedjo nedjo is a Male
                    avenija kruzno


                    Poruka: 113
                    Location: tamo daleko

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    To je postalo ko kad smo bili djeca.Hajmo se mijenjati za romane.Pa danas i za zene.

                    ___________________________________________________________________
                    mostarac

                    03-22-2009 16:10 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
                    MoJaVi
                    SexNepoznat


                    Poruka: 1705

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    [quote]

                      citat od nedjo:

                    ......
                    A da se nadjem u situaciji da je predamnom gola kolegica,prijateljica,komsinica,pa ne bih valjda pobjegao.........
                    quote]

                    Ova se recenica puno puta koristi od strane muskaraca.. ja sam uvijek imala problem da je razumijem....nedjo mozes li mi ovo malo bolje pojasniti......

                    Ps. nije da ti ista prigovaram, cak sta vise ima dosta stvari da se sa tobom slazem....jedino mi nije jasan ovaj fenomen ...

                    03-22-2009 16:33 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
                    Custa Custa is a Male
                    avenija kruzno




                    Poruka: 110
                    Location: boston

                    RE: Da li oprostiti prevaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od behar:

                          citat od Mo-beba:

                        Zanima me vase misljenje.

                        Vjerovatno ste se nekada nasli u toj situaciji,da budete prevareni ili da vi prevarite.

                        E sad me zanima kako reagujete na te stvari i da li ste spremni oprostit prevaru



                      momku ne bih oprostila, muzu, ocu nase djece DA.



                    Kod mene je obrnuto, curi bih mozda i oprostio, ali zeni NE, pa ni zbog djece.

                    03-22-2009 16:41 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
                    nedjo nedjo is a Male
                    avenija kruzno


                    Poruka: 113
                    Location: tamo daleko

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od M.J.V:

                      [quote]
                        citat od nedjo:

                      ......
                      A da se nadjem u situaciji da je predamnom gola kolegica,prijateljica,komsinica,pa ne bih valjda pobjegao.........
                      quote]

                      Ova se recenica puno puta koristi od strane muskaraca.. ja sam uvijek imala problem da je razumijem....nedjo mozes li mi ovo malo bolje pojasniti......

                      Ps. nije da ti ista prigovaram, cak sta vise ima dosta stvari da se sa tobom slazem....jedino mi nije jasan ovaj fenomen ...

                    Pa da ti objasnim.Nisam pokusavao da se nadjem u takvoj situaciji,da budem nasilan.Ali,npr.da se nadjem kod prijateljice ili komsinice ciji je muz odsutan,i ona se u neko vrijeme sama nudi,cak i jednim dijelom otkrije dio svog tijela,sta da radim.
                    Ako prihvatim,sto bi ucinio mozda,bila bi prevara.Ako bih pobjegao,sigurno bih za okolinu koja bi saznala bio 100% peder.Rekli bi da ga ne interesuje zensko tijelo.A da bih napravio prevaru,to se mislim ne moze obaviti za jedan cas.Treba uzeti vremena pa igrati oko ososbe sa kojom zelis te stvari.A za to vrijeme ce saznati okolina,puknuce price,a nista od prica nema jer prevara nije bila.Samo kratkotrajno zabavljanje.Ako se prevara desi na nekom rodjendanu,ili nekom veselju,moze doci do tuzbe od strane druge osobe pod izgovorom da je on/ona bio/la pijan/a.
                    Mislim da sam bio jasan.
                    Takve stvari me ne interesuju,jer vidim kakva se rugla i price stvaraju.
                    I jako je puno zaraznih bolesti,pa zarazih i sebe i familiju.

                    ___________________________________________________________________
                    mostarac

                    03-22-2009 17:11 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
                    Stranica (19): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com