Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li oprostiti prevaru 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djelda:

    Kratko - NE

    Nikada ne radi drugome, što nebi volio da drugi rade tebi 10.gif


potpisujem...

Ako te neko prevari jednom vjeruj mi i drugi put ce....

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

03-22-2009 18:08 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
puzla
SexNepoznat

Poruka: 42

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ONCE A CHEATER ALWAYS A CHEATER

samo sto drugi put kad varaju malo su oprezniji

03-22-2009 18:18 puzla is offline Pregledaj poruke od puzla Dodaj puzla u listu prijatelja
nedjo nedjo is a Male
avenija kruzno


Poruka: 110
Location: tamo daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I iskusniji.

___________________________________________________________________
mostarac

03-22-2009 19:51 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
rodjena




Poruka: 909
Location: HARLEM

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tweetymo:

    evo iskopah temu jer sam do nedavno vodila iste bitke i shvatih da je behar potpuno u pravu i jos jedna stvar koju bih dodala na ovo njeno , ni jedna zena ni edna noc strasti nije vrijedna da mi djete polazi kroz ppakao razvoda zato sto ja nisam mogla oprostit prevaru za koju sam mozda i sama kriva indirektno jer sam se opustila ko tikva niz vodu i jer je i kod mene bila ona ha udala sam se sad je samo moj, pa se zapustila , nabacila kijamet kila viska , niej me bilo briga kako izgledam, vazno daje kuca , djete i muz ok , dok me nije opajdarilo po glavi
    zato drage moje tek kad se udate tek onda cuvajte prvo sebe i svoju ljepotu jer muskarci uvijek zive u iluziji s kojom su se poceli s vama zabavljati i onda jedan dan nakom par poroda i ko zna koliko viska kila , zapustenih frizura i izgleda skontaju da bi bilo zgodno promijenuti i imati ljepsu i zgodniju u krevetu
      a zenica ce svakako bit kuci ko i uvijek uz djecu i praviti toplo gnijezdo
    , oni nas vole ali nas uzimaju i zdravo za gotovo jer smo im mi to pustile


..i mi im onda oprostimo i potvrdimo boldirano....

___________________________________________________________________

    To nisam ja, to je moja tastatura
11.gif

03-22-2009 20:01 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
Krule Krule is a Male
Notorious




Poruka: 2013
Location: eeeee da ti je znat

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jok

___________________________________________________________________
Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

03-22-2009 21:02 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od nedjo:

        citat od M.J.V:

      [quote]
        citat od nedjo:

      ......
      A da se nadjem u situaciji da je predamnom gola kolegica,prijateljica,komsinica,pa ne bih valjda pobjegao.........
      quote]

      Ova se recenica puno puta koristi od strane muskaraca.. ja sam uvijek imala problem da je razumijem....nedjo mozes li mi ovo malo bolje pojasniti......

      Ps. nije da ti ista prigovaram, cak sta vise ima dosta stvari da se sa tobom slazem....jedino mi nije jasan ovaj fenomen ...

    Pa da ti objasnim.Nisam pokusavao da se nadjem u takvoj situaciji,da budem nasilan.Ali,npr.da se nadjem kod prijateljice ili komsinice ciji je muz odsutan,i ona se u neko vrijeme sama nudi,cak i jednim dijelom otkrije dio svog tijela,sta da radim.
    Ako prihvatim,sto bi ucinio mozda,bila bi prevara.Ako bih pobjegao,sigurno bih za okolinu koja bi saznala bio 100% peder.Rekli bi da ga ne interesuje zensko tijelo.A da bih napravio prevaru,to se mislim ne moze obaviti za jedan cas.Treba uzeti vremena pa igrati oko ososbe sa kojom zelis te stvari.A za to vrijeme ce saznati okolina,puknuce price,a nista od prica nema jer prevara nije bila.Samo kratkotrajno zabavljanje.Ako se prevara desi na nekom rodjendanu,ili nekom veselju,moze doci do tuzbe od strane druge osobe pod izgovorom da je on/ona bio/la pijan/a.
    Mislim da sam bio jasan.
    Takve stvari me ne interesuju,jer vidim kakva se rugla i price stvaraju.
    I jako je puno zaraznih bolesti,pa zarazih i sebe i familiju.


Hvala na odgovoru 33.gif
Ovo moje pitanje se ne odnosi samo na tebe nego uposteno za sve muskarce u takvim situacijama. Ja imam dosta prijatelja koji djele ovo misljenje. Ja moram priznati da mi jos uvjek nije jasno: "Zasto ako si u sretnom braku ili vezi muskarac ne bi pobjegao od komsinice, prijateljice itd ako mu se ona namece." Isto tako pitam se sta bi bilo kada bi mi zene odgovarale na nametanja ostalih muskaraca , komsija prijatelja itd. 01.gif .? Kakva je razlika?

Stigma sta ce drugi reci i kako cemo izgledati po meni zasluzuje poseban topik.

Prevara svake vrste stvara vliiku bol i nepovjerenje. Neznam ali za mene ako mislim o prevari puno bi mi teze palo flertovanje ili kao sto je receno kratkotrajno zabavljanje nego jedna noc sa nekim na sluzbenom putu itd. Da li bih oprostila jedno ili drugo - tesko pitanje. Znam sigurno da bi povratak u predhodno stanje bio veoma tezak za obadvoje - ako bi ikada i bio moguc. Ne znam pretpostavljam svi smo mi razliciti.

03-22-2009 23:42 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
Krule Krule is a Male
Notorious




Poruka: 2013
Location: eeeee da ti je znat

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

treba pomoci komsinici u nevolji 19.gif

___________________________________________________________________
Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

03-22-2009 23:45 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Krule:

    treba pomoci komsinici u nevolji 19.gif


13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ako mi hitna danas dodje ti ces biti kriv 13.gif taman sam se prestala smijati za vodu u akvarijumu 33.gif

03-23-2009 00:22 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidim opet isti, stari stereotp....Muskarac vara a one ko nebi nikada.....Pa s kim muskarci varaju??? S drugim muskarcima??? Fakat je jako glupo i pomisliti da ozenjeni muskarci varaju vise od udatih zena.

03-23-2009 00:47 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od torres:

    Vidim opet isti, stari stereotp....Muskarac vara a one ko nebi nikada.....Pa s kim muskarci varaju??? S drugim muskarcima??? Fakat je jako glupo i pomisliti da ozenjeni muskarci varaju vise od udatih zena.

slazem se s tobom tores nisu ni zene cvijecke i mislimda je ovaj fenomen jednako zastupljen i kod ztena i kod muskaraca samo sto ne vrijede isti kriteriji osude za zene i muskarce jer zena ako vara onda je k 38.gif ava a muskarcu se to ne uzima ko toliko zlo vec je da ne kazem faca

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

03-23-2009 00:56 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Torres po mome misljenju zene nisu nista u manjem broju nego muskarci ste se toga tice. Ako se to dogodi, moze li im se oprostiti? 01.gif

03-23-2009 00:59 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tweetymo:

        citat od torres:

      Vidim opet isti, stari stereotp....Muskarac vara a one ko nebi nikada.....Pa s kim muskarci varaju??? S drugim muskarcima??? Fakat je jako glupo i pomisliti da ozenjeni muskarci varaju vise od udatih zena.

    slazem se s tobom tores nisu ni zene cvijecke i mislimda je ovaj fenomen jednako zastupljen i kod ztena i kod muskaraca samo sto ne vrijede isti kriteriji osude za zene i muskarce jer zena ako vara onda je k 38.gif ava a muskarcu se to ne uzima ko toliko zlo vec je da ne kazem faca


33.gif tweetymo. Ja se pitam zasto? Gdje je razlika?

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane MoJaVi dana 03-23-2009 u 01:02.

03-23-2009 01:02 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije faca....Kurvar je.

03-23-2009 01:06 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od M.J.V:

    Torres po mome misljenju zene nisu nista u manjem broju nego muskarci ste se toga tice. Ako se to dogodi, moze li im se oprostiti? 01.gif


Moze.....Treba samo razmisliti gdje si zajebo i zasto je ona to uradila.

03-23-2009 01:08 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od torres:

    Nije faca....Kurvar je.


Ja nisam nikada cula ni jednu zenu da se sa prevarom pohvalila, ali sam cula dosta muskih prica i stavljanja pluseva itd.

03-23-2009 01:10 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
nedjo nedjo is a Male
avenija kruzno


Poruka: 110
Location: tamo daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

M.J.V.
Ja sam pisao za sebe.
Bez obzira sto sam u sretnom braku,moze se desiti da sam slucajno kod komsinice,ili sam na poslu pa radna kolegica se skine gola.Kada bih pobjegao,bio bih peder za okolinu.A zna se sta je peder.
Zasto pobjeci?Pokazao bih da sam iznenadjen,i prepustio bih se njoj.
Vi zene mozete odbiti ako hocete.Vama je lakse.Sve do jednom,prvi put.
Kakva je razlika?Muskarac prilazi nekako slobodnije,a zena je puna straha.Zena (pojedinac) razmislja o posljedicama.
Sasvim je drugacije kad se muskarac opije,kada se potuce,kada se za muskarca kaze da je kurvar.Za zenu je sve to prljavo.Jako je ruzno vidjeti zenu da pije,da se tuce,da se kurva.
Neznam za sluzbeni put,ali i tu postoji donekle poznanstvo izmedju osoba.Neznam kako sa nepoznatom imati sex.
A flertovanje uzima puno vremena i kad tad se sazna.Dolazi do svadje izmedju bracnih partnera bez obzira sto taj jedan u toku flertovanja nije imao sex.Sve to boli.Ali mislim da najvise boli djecu.Jer se sve to prenosi na njih,bez obzira koliko su stara i koliko znaju sta se desilo.Mislim da je drgacije djeci,da ne kazem lakse,kada zive bez jednog roditelja koji je umro,nego kad zive bez jednog roditelja koji zivi u nekom drugom stanu.Roditelj ziv,a nije sa djecom.
To su teske stvari,iz kojih prozilaze jos teze posljedice.
Ja opet znam raditi te stvari,pa ko velim nisam ja ratni zlocinac da gonjam tudje zene.

___________________________________________________________________
mostarac

03-23-2009 01:11 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od torres:

        citat od M.J.V:

      Torres po mome misljenju zene nisu nista u manjem broju nego muskarci ste se toga tice. Ako se to dogodi, moze li im se oprostiti? 01.gif


    Moze.....Treba samo razmisliti gdje si zajebo i zasto je ona to uradila.


10.gif ovo cijenim, malo muskaraca ce dati ovaj odgovor

03-23-2009 01:11 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
nedjo nedjo is a Male
avenija kruzno


Poruka: 110
Location: tamo daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od M.J.V:

        citat od torres:

      Nije faca....Kurvar je.


    Ja nisam nikada cula ni jednu zenu da se sa prevarom pohvalila, ali sam cula dosta muskih prica i stavljanja pluseva itd.

Zene se nece ni pohvaliti.Jer ce biti kritikovane.
Dok je muskarac opet 1+ ukoliko je uspio oboriti neku koju je pikovao.

___________________________________________________________________
mostarac

03-23-2009 01:13 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od M.J.V:

        citat od tweetymo:

          citat od torres:

        Vidim opet isti, stari stereotp....Muskarac vara a one ko nebi nikada.....Pa s kim muskarci varaju??? S drugim muskarcima??? Fakat je jako glupo i pomisliti da ozenjeni muskarci varaju vise od udatih zena.

      slazem se s tobom tores nisu ni zene cvijecke i mislimda je ovaj fenomen jednako zastupljen i kod ztena i kod muskaraca samo sto ne vrijede isti kriteriji osude za zene i muskarce jer zena ako vara onda je k 38.gif ava a muskarcu se to ne uzima ko toliko zlo vec je da ne kazem faca


    33.gif tweetymo. Ja se pitam zasto? Gdje je razlika?

znas u cemu je razlika
u tome sto sm o mi jos uvijek u onom mentalnom stadiju gdje je situacija ako zena vara bruka i sramota za cijelu uzu i siru familiju a ako muskarac vara , mah sta ces mu musko je
mislim da razumijes sta htjedoh reci lose baratam opisima

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

03-23-2009 01:17 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
nedjo nedjo is a Male
avenija kruzno


Poruka: 110
Location: tamo daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

M.J.V
Zelim te pozdraviti.
Da se nasalim,nekad treba malo promjene,cisto radi zdravlja,radi srca.
Ja evo promijenio 4 automobila,a zena mi jos uvijek prva.Kako to komentarises?

___________________________________________________________________
mostarac

03-23-2009 01:19 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
Stranica (19): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com