Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li oprostiti prevaru 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od torres:

        citat od M.J.V:

      Torres po mome misljenju zene nisu nista u manjem broju nego muskarci ste se toga tice. Ako se to dogodi, moze li im se oprostiti? 01.gif


    Moze.....Treba samo razmisliti gdje si zajebo i zasto je ona to uradila.

tores tesko da ce muskarac oprostiti , nije nemoguce , al u 99% slucajeva kad musko sazna da ga je zena prevarila on ne oprasta jer je to preveliki udarac za njegov ego , ne ljuti se i ti si musko al je to nekakva statistika

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

03-23-2009 01:21 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
PoNoSnA_MaMiCa PoNoSnA_MaMiCa is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 392
Location: Tamo gdje mi srce pripada.... :-)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od nedjo:

    Ponosna mamice
    Nemam se sta ljutiti,samo diskutujemo,iznosimo misljenja.
    Ja svoju jos nisam prevario,niti mislim.Nemam ni vremena,bojim se zaraze itd.E ako ona mene prevari,pa saznam,gledao bih sta cu.Ne bih je klao,ali ne bi vise bilo kao prije.Gledao bih makar zbog djece da smo tu na nekoj razini.
    Ali,mnogo cemu doprinese i zena.Nije svaka kao sto si ti opisala.Ima ih i koje vrcaju.
    Ja znam jedan bracni par gdje zena nema brige ni o kuci ni o porodici.Cigar i kafa,od kuce do kuce.na jednoj je svadbi javno pozivala razvedena cojeka da dodje kod nje.Ljubavnik(koji joj je po godinama mogao biti otac) mimoilazi se sa njenim muzem na kapiji.Ona ostaje trudna sa tim ljubavnikom,i abortira.Tada su joj sve izvadili.Sin joj se ozenio,i ona pita snahu:je li,je li vi sta radite u sobi.Snaha se pokupila i otisla.Muz na sve to kao da je slijep.On radi i ne mari za nju.Pustio budali da radi sta hoce.
    Ovdje u mojoj okolici ,samo gledaju da imaju ljubavnika ili ljubavnicu da bi bili u centru paznje.Neznam cemu sve to vodi.Narocito iz naseg naroda.Vidjeli kako domaci pa i oni.(da ne pisem o nabavljanju kerova kao kucne ljubimce,skrecem sa teme).
    A sta bi bilo ako bi ti njega prevarila?





E da ti odgovorim sta bih bilo.... Nisam ga nikada prevarila niti bih ..... Radi njegovog obraza a najvise radi obraza moga sina( da mu nemogu govoriti o mami svasta)..... Da ga prevarim rekla sam mu da moze da radi sta hoce.... Od oduzimanja djece do sto se kaze smrti ...... Ja mu dopustam da radi sta hoce....... Samo to nikada ne planiram radi svoje djece ..... A i njega volim neoznaceno ..........

___________________________________________________________________
forza_velez.gif

    forza_velez.gif

      03-23-2009 01:21 PoNoSnA_MaMiCa is offline Homepage of PoNoSnA_MaMiCa Pregledaj poruke od PoNoSnA_MaMiCa Dodaj PoNoSnA_MaMiCa u listu prijatelja
      nedjo nedjo is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 113
      Location: tamo daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tweetymo:

            citat od M.J.V:

              citat od tweetymo:

                citat od torres:

              Vidim opet isti, stari stereotp....Muskarac vara a one ko nebi nikada.....Pa s kim muskarci varaju??? S drugim muskarcima??? Fakat je jako glupo i pomisliti da ozenjeni muskarci varaju vise od udatih zena.

            slazem se s tobom tores nisu ni zene cvijecke i mislimda je ovaj fenomen jednako zastupljen i kod ztena i kod muskaraca samo sto ne vrijede isti kriteriji osude za zene i muskarce jer zena ako vara onda je k 38.gif ava a muskarcu se to ne uzima ko toliko zlo vec je da ne kazem faca


          33.gif tweetymo. Ja se pitam zasto? Gdje je razlika?

        znas u cemu je razlika
        u tome sto sm o mi jos uvijek u onom mentalnom stadiju gdje je situacija ako zena vara bruka i sramota za cijelu uzu i siru familiju a ako muskarac vara , mah sta ces mu musko je
        mislim da razumijes sta htjedoh reci lose baratam opisima

      Tako je.Dobro si opisala.
      Nekad kod nas je bilo sramota i bruka izgubiti posao,razvesti se.A danas na zapadu,a cujem i kod nas doslo,sasvim normalno.
      Ko ga hebe,bice posla.Ko ga/je hebe nace se drugi/a.

      ___________________________________________________________________
      mostarac

      03-23-2009 01:21 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta ste bola navrzli danas na oprastanje prevara i na ratka iz sgv?

      te dvije teme, samo polemike danas 13.gif

      03-23-2009 01:22 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ponosna mamice vidi ne bih ga prevarila ne zbog obraza i dobrog glasa vec zato sto ga volim i sto sam u stanju za njega i bosa vatru gaziti

      hebes i obraz i price ako si izgubio voljenu osobu

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      03-23-2009 01:24 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      nedjo nedjo is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 113
      Location: tamo daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od PoNoSnA_MaMiCa:

            citat od nedjo:

          Ponosna mamice
          Nemam se sta ljutiti,samo diskutujemo,iznosimo misljenja.
          Ja svoju jos nisam prevario,niti mislim.Nemam ni vremena,bojim se zaraze itd.E ako ona mene prevari,pa saznam,gledao bih sta cu.Ne bih je klao,ali ne bi vise bilo kao prije.Gledao bih makar zbog djece da smo tu na nekoj razini.
          Ali,mnogo cemu doprinese i zena.Nije svaka kao sto si ti opisala.Ima ih i koje vrcaju.
          Ja znam jedan bracni par gdje zena nema brige ni o kuci ni o porodici.Cigar i kafa,od kuce do kuce.na jednoj je svadbi javno pozivala razvedena cojeka da dodje kod nje.Ljubavnik(koji joj je po godinama mogao biti otac) mimoilazi se sa njenim muzem na kapiji.Ona ostaje trudna sa tim ljubavnikom,i abortira.Tada su joj sve izvadili.Sin joj se ozenio,i ona pita snahu:je li,je li vi sta radite u sobi.Snaha se pokupila i otisla.Muz na sve to kao da je slijep.On radi i ne mari za nju.Pustio budali da radi sta hoce.
          Ovdje u mojoj okolici ,samo gledaju da imaju ljubavnika ili ljubavnicu da bi bili u centru paznje.Neznam cemu sve to vodi.Narocito iz naseg naroda.Vidjeli kako domaci pa i oni.(da ne pisem o nabavljanju kerova kao kucne ljubimce,skrecem sa teme).
          A sta bi bilo ako bi ti njega prevarila?

        *******************************************************************
        Pazi malo.I ti bi znaci prevarila,da vidis kako to drugi mazi.Ali,nije tebi do muzeva obraza nego do obraza sina.
        Treba nesto razluciti.Ako nisi u situaciji,prilici ti,ja ,bilo ko da se napravi prevara ,mozemo pisati sta hocemo.Ali,stvarno sta bi bilo kada bi se nasli u takvoj situaciji.zavrti se mozak,izgubi se pamet za cas.Mozda grijesim.
        ************************************************************************



        E da ti odgovorim sta bih bilo.... Nisam ga nikada prevarila niti bih ..... Radi njegovog obraza a najvise radi obraza moga sina( da mu nemogu govoriti o mami svasta)..... Da ga prevarim rekla sam mu da moze da radi sta hoce.... Od oduzimanja djece do sto se kaze smrti ...... Ja mu dopustam da radi sta hoce....... Samo to nikada ne planiram radi svoje djece ..... A i njega volim neoznaceno ..........

      ___________________________________________________________________
      mostarac

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane nedjo dana 03-23-2009 u 01:26.

      03-23-2009 01:25 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
      nedjo nedjo is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 113
      Location: tamo daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od el-tozzinjo:

        sta ste bola navrzli danas na oprastanje prevara i na ratka iz sgv?

        te dvije teme, samo polemike danas 13.gif

      Okani se Ratka,on pise.Imamo vrucu temu,ili oprostiti ili oklagijom i nozem.

      ___________________________________________________________________
      mostarac

      03-23-2009 01:28 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
      nedjo nedjo is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 113
      Location: tamo daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ponosna mamice
      Ti rece da bi ga oklagijom i nozem.Nije mi jasno.Sta bi prije uradila nozem:preko vrata -grla ili bi mu otkinula alatku?

      ___________________________________________________________________
      mostarac

      03-23-2009 01:30 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      naucno je dokazano da smo mi na vishem stupnju od zivotinja je l tako?

      e, zamisli da ti sad moras jednom cuki objasniti da je nama ljubljenje u obraz - prijateljski, a ljubljenje na par cm od obraza tj jezik - prevara 21.gif

      03-23-2009 01:31 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nedjo ne bi ona nista od toga vec bi oprostila ko i sve mi samo hajde nek joj bude
      a iz onog posta gdje rece da ne bi prevarila zbog sina menije sve jasno bilo
      ispade da je to jedini razlog zbog kojeg ne bi prevarila
      ne kontam
      majke mi
      nisam ja sa sinom u braku vec sa muzem i djete svakako nema nista s mojim krevetom daleko da opravdavam prevaru al isto tako mislimda djeca ne bi trebala imat nista sa roditeljskim bracnmim odnosima , a ako ce me prevarit , pa prevarit ce me svakako, u ostalom ko to nije prosao ne moze suditi o tome, ja sam na zalost prosla to iskustvo i prezivjela i mogu hladno rec da me to natjeralo da pogledam istini u oci , jer sam shvatila gdje sam ja u braku grijesila i koliko sam skupo platila tu gresku, sem toga sad nakon tog traumaticnog iskustva koje jedaleko od bezbolnog mogu hladno rec da imam kvalitetan brak u kojem prvenstveno vlada ljubav sloga iskrenost sto je po meni jedna od najvaznijih stavki svega, jos samo da dodam da nisam izgubila povjerenje u muza , mozda jer mi nije krio nista i sto je bio fer i sam mi priznao sta je uradio , mozda sto jos uvijek previse volim muza , ne znam al je cinjenica da je sad stanje tako kako jeste.

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      03-23-2009 01:37 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...ma bolje da shutim...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane el-tozzinjo dana 03-23-2009 u 07:49.

      03-23-2009 01:44 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      nedjo nedjo is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 113
      Location: tamo daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tweetymo
      Drago mi je da vam je brak u redu.Ali,moramo biti svjesni cinjenica.Muskarac bi zelio imati avanturu sa osobom koja mu se svidjela.Nije ga strah.Tako isto vlada i kod zene.I ona je ljudsko bice,ali je nju strah svega.Sex je normalna stvar za nas odrasle,pa tako moze doci do sex-a u braku,isto tako i avantura.Ali ne bi valjalo da tih avantura ima vise.
      Nije samo normalno kada citam,vidim da se djeca uplicu u sex.Isao sam u osnovnu skolu na neki djeciji program,vidim curica(sta li je vec)15 godina,trudna.Ili po novinama njemu 16 ,silovao od 14.To nije normalno.To je veci problem.
      Zrela osoba kad ima avanturu,mislim da se osvjesti.Mislim da sama osoba prizna da je sve isto kao i sa bracnim partnerom i za kasnije ga avantura ne interesuje.

      ___________________________________________________________________
      mostarac

      03-23-2009 01:50 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od nedjo:

        M.J.V
        Zelim te pozdraviti.
        Da se nasalim,nekad treba malo promjene,cisto radi zdravlja,radi srca.
        Ja evo promijenio 4 automobila,a zena mi jos uvijek prva.Kako to komentarises?


      Auta ne mogu pricati. 13.gif salim se ja 33.gif svaka cast neka tako i ostane. 10.gif 01.gif

      03-23-2009 01:51 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od nedjo:

        tweetymo
        Drago mi je da vam je brak u redu.Ali,moramo biti svjesni cinjenica.Muskarac bi zelio imati avanturu sa osobom koja mu se svidjela.Nije ga strah.Tako isto vlada i kod zene.I ona je ljudsko bice,ali je nju strah svega.Sex je normalna stvar za nas odrasle,pa tako moze doci do sex-a u braku,isto tako i avantura.Ali ne bi valjalo da tih avantura ima vise.
        Nije samo normalno kada citam,vidim da se djeca uplicu u sex.Isao sam u osnovnu skolu na neki djeciji program,vidim curica(sta li je vec)15 godina,trudna.Ili po novinama njemu 16 ,silovao od 14.To nije normalno.To je veci problem.
        Zrela osoba kad ima avanturu,mislim da se osvjesti.Mislim da sama osoba prizna da je sve isto kao i sa bracnim partnerom i za kasnije ga avantura ne interesuje.

      ma mislim da je najvaznija iskrenost a kao sto spomenuh iz licnog iskustva , mene je muzeva nevjera natjerala da otvorim oci pred istinom i da oboje shvatimo da nam u braku nesto opasno klapa , tako da smo imali vremena popraviti stvar na vrijeme prije nego sto bi usli u statistiku gradske sudnice kao jos jedan propali brak . Iskreno mogu reci da je dobro sto nam se to desilo jer bi inace sad bila razvedena zena, ponekad je ovakva situacija dobra lekscija i zeni i muskarcu

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      03-23-2009 01:57 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      nedjo nedjo is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 113
      Location: tamo daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa na greskama se uci.
      Treba se popraviti.

      ___________________________________________________________________
      mostarac

      03-23-2009 02:18 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ovdje se ne zna , jesu li vise krivi oni sto varaju ili oni sto su prevareni
      a tesko utvrditi ...da li su ovi sto varaju - prevareni ..ili su prevareni ovi sto varaju
      nacitah se pametnih stvari ....samo jesu li iz iskustva 14.gif
      ili onako od "baska" prica .....
      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      03-23-2009 02:41 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja sam rekao svoje, sta je po meni prevara

      oprostio bih sto k 38.gif ca po jednom....al ne bih oprostio jedan isti k 38.gif ac dva puta..

      03-23-2009 02:45 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od bosonoga:

        ovdje se ne zna , jesu li vise krivi oni sto varaju ili oni sto su prevareni
        a tesko utvrditi ...da li su ovi sto varaju - prevareni ..ili su prevareni ovi sto varaju
        nacitah se pametnih stvari ....samo jesu li iz iskustva 14.gif
        ili onako od "baska" prica .....
        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      boso na zalost ja sam morala ucit iz vlastitog iskustva

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      03-23-2009 03:37 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      nedjo nedjo is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 113
      Location: tamo daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Robija zbog seks injekcije
      J. D. Lj, 01.10.2008 18:55:19 Ocena: 4.34 (Glasova: 221) Komentara: 70

      U BEOGRADSKOM Drugom sudu u sredu je, na èetiri godine zatvora osuðen Dragan Jovanoviæ (34) iz sela nadomak Beograda zbog lažnog predstavljanja i nadrilekarstva. Utvrðeno je da je lažni doktor od marta 1997. do juna 1999. godine "leèio i izleèio" blizu 20 nerotkinja, od kojih je svaka rodila zdravu bebu.
      Sve bi bilo u redu da trojica muževa nisu posumnjali u Jovanoviæev metod leèenja. Iz dana u dan, pristizale su u "ordinaciju" žene iz Beograda, Niša, Kragujevca...
      - Dolazile su mi žene iz svih krajeva Srbije i tražile isto: da im omoguæim da rode dete - branio s Jovanoviæ. - Bilo ih je lepih i mladih, ali i starijih i ružnih. Ali, svakoj sam udovoljio i pomogao da dobije dete.
      Jovanoviæa su trojica oèeva "prozrela" i jedne noæi, pijani, upali u njegovu kuæu. Prvo su ga pretukli, a potom i prijavili policiji.
      - Tražili su da priznam èime sam leèio njihove žene. Uplašen, ali i besan, rekao sam im da nisu njihove žene jalove, nego oni. Kazao sam i da nikada ne bi imali decu da nije bilo mene i moje injekcije - priznao je Jovanoviæ.
      Jovanoviæ se nijednog trenutka nije pokajao.
      - Nikoga nisam ubio, nego sam darivao život. Žene su same pristajale na moje "leèenje". Ne može se zatrudneti od èajeva i trava, nego samo od dobre injekcije. Svaka, koja ju je primila, dobila je porod - objasnio je Jovanoviæ.

      NEŽAN
      ODBRANU lažnog doktora na sudu su potvrdili gotovo svi svedoci - žene.
      - U braku sa mužem bila sam 10 godina i nismo imali dece - isprièala je jedna od novopeèenih majki. - Èula sam za Jovanoviæa, otišla kod njega i kada mi je rekao da se svuèem sve mi je bilo jasno. Nisam se opirala, a i doktor je delovao fino. Rodila sam divnu devojèicu, koja je pljunuti doktor. Jovanoviæ je bio nežniji i bolji od mog Živote!
      Molim komentar

      ___________________________________________________________________
      mostarac

      03-23-2009 03:43 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od nedjo:


        - Nikoga nisam ubio, nego sam darivao život. Žene su same pristajale na moje "leèenje".
          Ne može se zatrudneti od èajeva i trava, nego samo od dobre injekcije.
        Svaka, koja ju je primila, dobila je porod - objasnio je Jovanoviæ.


      jastucenje.gif 18.gif

          citat od nedjo:
        Nisam se opirala, a i doktor je delovao fino. Rodila sam divnu devojèicu, koja je pljunuti doktor. Jovanoviæ je bio nežniji i bolji od mog Živote!


      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif hahaha aaa Života Života nikad èoek od tebe

      03-23-2009 03:58 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      Stranica (19): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com