Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Kako ste laki na gasu? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taja_ch taja_ch is a Female
cernichka




Poruka: 1358
Location: U najljepsem gradu na svijetu!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izgleda da je ova brzina nama u krvi 29.gif 05.gif

___________________________________________________________________

    La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

    11.gif

    09-30-2006 17:22 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana
    pokretac teme Thread Started by TigricaX

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jeste li vi primjetili da se vecinom zene javljaju na ovoj temi? 19.gif

    Nesto mi shuhveli 04.gif

    Moj buraz je ono mladji/ludji, al' jednom sjeo sa mnom u auto, i vozim ga na autobusku stanicu, al' autobus nam pobjeze ispred nosa. Vani hladno, meni zao da ceka drugi, te rekoh sad cemo mi onoga stici. Okrenem se, i na gas, pa malo preticanja......i stignemo mi autubus u neka doba 11.gif Izlazi brat iz auta, i samo rece "Hvala. Heb'o te veleslalom." 13.gif

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    09-30-2006 17:32 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa bona i Zivcho je se javio na temu...

    To je odma ko da su ih se trojica javila... 19.gif

    09-30-2006 18:06
    BISCANIN2
    SexNepoznat

    Poruka: 52

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rijetko se zanesem , uglavnom moj posao je terenski sto znaci 50% radnofg vremena sam na tockovima , UGLAVNOM dobro poznajme ceste i i gdje ce biti koja patrola , MOJA VOZNJA JE PRILAGODJENA USLOVIMA NA CESTI , DALI JE MOKRO SUHO , SAOBRACAJ GUST ITD.
    I hvala dragom bogu imam poptunu kontrolu nad papucicom , a sto se tice brze voznje samo ponekad i to ISKLJUCIVO PO KRIVINAMA I SERPETINAMA uzastranu ,naravno cesta suha i bijela se sjece samo na preglednim krivinama . 10.gif

    ___________________________________________________________________
    zdravlja,para ili use ,nase i podase

    09-30-2006 23:50 BISCANIN2 is offline Pregledaj poruke od BISCANIN2 Dodaj BISCANIN2 u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana
    pokretac teme Thread Started by TigricaX

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisam mislila, i ne mislim na divljanje, neopreznost i trkanje, nego jednostavnu, svakodnevnu voznju....Nekad covjek ne osjeti koliko je "leg'o" na gas...
    Ja uopce nisam nervozan vozac, i kad zaguzva, ja sam cool - navijem muziku, pjevam i ljepota...stici cu kad stignem 11.gif . S druge strane, ako je otvoren saobracaj i imam prostora, onda odo', ako si mi prespor zaobidjem i picim dalje....i skontam da vozim nekih preko nekoliko vise na sat nego sto bih trebala zakonski....

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    09-30-2006 23:57 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    Nepoznata1
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od MJESECARKA:

      Eh, da su samo novi, kamo puste srece... 21.gif

      Nego se zamislim, ili raspjevam pa zaboravim... 04.gif

      A onda pocnem psovati... 08.gif


      A bona, ovdje idioti hoce i sliku da naplate, ako je trazis...

      Tako da ti se onda usutim, platim sto me stoji... i rahat...

      do sljedeceg radara...


      Mogla si koju sliku prikacit... 19.gif



    Eo ga Mjesecna, k'o dusa 19.gif

    Vovi su fiksni, upamtis lokaciju, pa na kocnicu nekoliko metara ispred njega 19.gif

    10-01-2006 00:37
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana
    pokretac teme Thread Started by TigricaX

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne znam kako je u drugim drzavama, ali ovdje mora postojati upozorenje da ima kamera, ili da je u blizini.....Za fiksni radar isto tako. Jedino sto moze zeznuti je kad se gospoda policajci negdje montiraju i hvataju u magli.......

    Licno se vise bojim vozaca koji nisu sigurni za volanom, nego onih koji znaju sta rade i nagaze na gas...Nesigurnost je, i u voznji, kao i u svemu u zivotu, ubitacna.

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    10-01-2006 00:48 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    Nepoznata1
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ima upozorenje da su radari na putu (ovo pricam o Francuskoj, gdje me i slikaju), medjutim, nekad dodaju koji novi na istoj dionici u razmaku od nekoliko kilmetara, a samo jedno upozorenje...
    E ti me zeznu, jer ne pratim vijesti....


    Inace, ovdje jos nema zvanicnog zakona o fiksnim radarima, a radio javi gdje stoji murija i slika 11.gif
    Ako slusas radio, smanjis brzinu malo ispred radara 04.gif


    EDIT:

    Evo vako izgleda upozorenje, mozes ga omasit samo ako si corav 19.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Nepoznata1 dana 10-01-2006 u 00:58.

    10-01-2006 00:52
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nema ovdje upozorenja...

    Evo vam samo jedan primjer:

    Svaki mjsesec dva vozim za Basel... idem u kupovinu...

    i zadnja tri puta me je isti radar usliko... i to u tunelu... kad se vracam...

    3 puta za redom... jednostavno ga smetnem... doduse zadnji put sam mislila na njega kad sam usla u tunel, pa me jedan kamion iznerviro... ja po gasu i "blic"...

    htjela sam da vristim... znate koliki je taj tunel... i cijelo vrijeme 80 km/h vozila... 08.gif

    ali nece vise...

    10-01-2006 08:41
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    RE: Kako ste laki na gasu? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od TigricaX:

      Da li vas brza voznja opusta ili je izbjegavate? Desava li vam se nekad da i ne osjetite kako pritisnete na gas i kojom brzinom idete?
      Danas zamalo belaj, i onda pogledam koliko vozim i, ono, autosugestija - jok to tako, haj' sad fino, po propisu......Malo prodje, deset minuta, i opet ja....Sreca ne bi ni nesrece ni policije, al' rijetko kad uhvatim volan objema rukama, i danas jesam. Ne daj mi Boze jaceg auta vise ikad 18.gif



      Slusaj ovo !!!


    ja ljetos bio u gradu i na povratku mene na "socijalnom" zaustavi patrola !!!
    kaze drot 21.gif isli ste 85km na sat a ogranicenje je 60 !!! 21.gif
    ja se nseto vadio bla bla i pusti me 04.gif
    Sutra opet ja posao u grad rekoh sebi odo skratit put guzva je idem kroz "Wilsonovo" i
    "nacepim" ja golfa kad u Wilsonovom
      ISTI DROT
    zaustavi me kad je vidio moju facu viche drot
      08.gif

      ja se sjebao ali me opet pusti nisu ni oni uvjek kerovi 02.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________

        10-01-2006 10:18 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Lako ti je sa nasim policajcima...

        Mene su ljetos pustili nisam imala ni saobracajne, a vozila prebrzo, a uz to i sviicarska vozacka... A bosanske table na autu...

        Jos me pita za "prometnu" (j 38.gif m li im prometnu)... A ja veze nemam sta im je sad to... 14.gif

        Kaze, uvalice mi nekog motoristu (a motorista ko metak) i mogu ici... I budala bi bila da nisam pristala...

        Beba je bila samnom, umrle smo od smijeha... 13.gif 13.gif 13.gif

        10-01-2006 10:21
        Zadavalica Zadavalica is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 1632
        Location: s dna kace

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        trudim se da brzinu prilagodim uslovima puta i saputnicima

        a sad shto mi se ponekad otme 19.gif


        ali oni Vrapchici me nikad ne preskoche 21.gif 28.gif

        ___________________________________________________________________
        ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

        10-01-2006 10:25 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
        Mo-beba Mo-beba is a Female
        Momentalno na daljinskom




        Poruka: 7486
        Location: Trebinje-Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od MJESECARKA:

          Lako ti je sa nasim policajcima...

          Mene su ljetos pustili nisam imala ni saobracajne, a vozila prebrzo, a uz to i sviicarska vozacka... A bosanske table na autu...

          Jos me pita za "prometnu" (j 38.gif m li im prometnu)... A ja veze nemam sta im je sad to... 14.gif

          Kaze, uvalice mi nekog motoristu (a motorista ko metak) i mogu ici... I budala bi bila da nisam pristala...

          Beba je bila samnom, umrle smo od smijeha... 13.gif 13.gif 13.gif




        smiley24.gif smiley24.gif

        interpolom cu ga traziti sad kad dodjes 13.gif

        da ga raji docaram 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


          33.gif

          10-01-2006 21:13 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sve schumaheri na forumu 29.gif

          znas sta mi je najmrze, sjedit pored nekoga ko voli brzo voziti, a veze nema s voznjom... pa nema auto pod kontrolom. 08.gif

          ono, lako je brzo vozit, ali treba znat 12.gif

          10-02-2006 14:50
          TigricaX TigricaX is a Female
          zvrk hanuma




          Poruka: 6105
          Location: Nesvrstana
          pokretac teme Thread Started by TigricaX

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ne letim, i moje auto, htjela ja ne htjela ne moze prebrzo voziti jer bi se raspalo 19.gif Jednostavno nikako da se drzim ogranicenja, i ne osjetim, a vec sam 20/30 km/h preko...i onda hop, eto cika policajaca....pa bude i kazni. Sve kazem necu vise, pazicu, al' to traje prvih petnaest minuta i ode ja opet 04.gif

          Inace, mene je najvise strah ljudi koje je strah voziti tj. nesigurnih vozaca. I kad ja sjedam u auto s takvim, i kad vozim pa naletim na njih u saobracaju, jer nikad ne znas kakva ce im reakcija biti u kojem momentu.

          ___________________________________________________________________
          "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
          i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

          10-02-2006 14:59 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
          trambulin trambulin is a Male
          moforaja


          Poruka: 2260
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja sam se nauèio držat ogranièenja u naselju (maximum 15ak km iznad) a kad izaðem na otvoreno stisnem ga i zato nemam problema sa kaznama 10.gif
          u sluèaju da me zaustave pustim suzu 26.gif

          ___________________________________________________________________
          masta umire zadnja

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane trambulin dana 10-02-2006 u 15:07.

          10-02-2006 15:06 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
          R2-D2 R2-D2 is a Male
          BUKACHAAAAA


          Poruka: 5594
          Location: La La Land

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Na pitanje...KOliko sam lagan na gasu.....odgovaram sljedeche...
          Prnem u secundi...stom ce reci jako lagan.....jel sam se graha recimo najeo...
          Proradi odma...znaci LAGAN...
          35.gif 27.gif 27.gif

          ___________________________________________________________________
          I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
          Sha-Shi is my name..and off course,

            I do piss excellence in the morning..

          10-02-2006 20:17 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Zara:

            sve schumaheri na forumu 29.gif

            znas sta mi je najmrze, sjedit pored nekoga ko voli brzo voziti, a veze nema s voznjom... pa nema auto pod kontrolom. 08.gif

            ono, lako je brzo vozit, ali treba znat 12.gif


          21.gif 21.gif 21.gif

          i ti pustas svakome da te voza... 18.gif

          10-02-2006 20:45
          diva diva is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 530
          Location: tamo gdje je sve po mom

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa i nisam bas laka na gasu.A i ovdje ove ceste pune rupa katastrofa.
          Ali zato moj buraz je nenormalan.Taj kao da je na trkama.Tako da zbog njega ne volim brzu voznju.Nekad na pravcu do 100 na sat mada steta auta kad ga ja guslam. 13.gif 02.gif

          ___________________________________________________________________
          Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

          10-02-2006 21:49 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
          nidze veze nidze veze is a Female
          miss foruma '05


          Poruka: 4765
          Location: na stolu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          i previse sam laka

          prije 5 godina kad sam uzela forda ..fali se muz prijatelju..valjda ce sad pazit ...zato sam joj uzeo dizela ..kaze ovaj ..jes ali turbo dizela 13.gif


          a kad se docepim muzevog auta ..drama...samo nek sam se docepila magistrale ili nedobog kakvog autoputa 23.gif

          malo se saulisem kad su djeca samnom ..ali....


          znam grijesim...ali volim brzu voznju i vozim prtjerano..dok me jendom djava lipi ne odnese 21.gif

          ___________________________________________________________________

            Ljudi su, opcenito,
            nalik na pse koji pocnu lajati
            cim izdaleka zacuju
            lajanje drugih pasa.

          10-02-2006 22:10 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
          Stranica (7): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com