Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » mlijeka, kremice, ulja, kupke » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
hercegovka84 hercegovka84 is a Female
raja




Poruka: 1874
Location: planet earth

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ima toga tona jedna....hmmmmmmmmmm razliciti produkti ...... yves rocher ima dobar "body scrub" sa mirisom kajsije i secerom, ma super je .... i koza bude mekana poslje.. 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    girl.gif

    10-26-2006 15:48 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od BELMA:

      Vecinom je tu Nivea.

      Isto tako obozavam raznorazne Victoria Secret body losione. 10.gif


    BELMA, gdje u Mostaru znas li ima kupiti proizvode za njegu Victoria Secret?? A odavno tražim njen parfem jedan predivan je, u sebi ima neki afrodizijak haha sa dalje da kažem..nema ovdje njen veš, samo iz USA mogu dobiti kad dolazi tetka haha

    a ja lièno koristim nivea baby kreme za lice, johnsons baby kupke i ulje...
    sampon za kosu: k.Avon, Fructis G, i jos neke koje dobijam iz inostranstva ovdje ih nema..
    regenerator obavezno...ima sada Garnierov neki novi pravo dobar, nekad maska za kosu..
    Najviše volim dobru maskaru, olovku za oèi-kreon, sjenila kvalitetna,olovku za usne, sjaj, nekad samo vazelin super je...malo rumenila nekad samo...puder nikad ne koristim...niti mi odogovara niti mi je potreban hvala Bogu
    Moj savjet:
    Jako je važno po meni na 1.mjestu da ljudi imaju lijepu i èistu kožu...Redovna higijena, pravilna njega, i malo genetike tu ima svoje prste, i koža èe biti predivna! A nemojte èesto raditi peeling jer u želji da se postignu dobri rezulteti može se desiti kontra...peelingom se skidaju gornje odumrle stanice na koži ali i sebum...sapuni ne dolaze u obzir po mom mišljenju naroèito za lice...neko nema osjetljivo pa Faksom da opere ništa mu...ali ove koje imaju bebinu kožu moraju se paziti ,znam po sebi..Ima fina krema Mala Lala za bebe u apotekama...u sebi ima super sastojke sve na biljnoj bazi, kamilicu....

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 10-28-2006 u 07:36.

    10-28-2006 07:27 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    hercegovka84 hercegovka84 is a Female
    raja




    Poruka: 1874
    Location: planet earth

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od maja_mostar:

          citat od BELMA:

        Vecinom je tu Nivea.

        Isto tako obozavam raznorazne Victoria Secret body losione. 10.gif



      ...sapuni ne dolaze u obzir po mom mišljenju naroèito za lice...neko nema osjetljivo pa Faksom da opere ništa mu.......


    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ma nivea je zakon, ja sam probala razno razne, ponds, nutragena, i da ne nabrajam al nivea uvijek na prvom mjestu. 35.gif

    ___________________________________________________________________

      girl.gif

      broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane hercegovka84 dana 11-01-2006 u 21:33.

      10-31-2006 19:30 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      11-01-2006 08:50 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Mo-beba Mo-beba is a Female
      Momentalno na daljinskom




      Poruka: 7486
      Location: Trebinje-Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      da vidim sta vi koristite 10.gif

      ja sam definitivno presla na "dove",mada nisam bas zadovoljna

      mozda mi neko od vas kaze dobru kolekciju 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


        33.gif

        05-04-2007 22:03 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11483
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dokle se ovdje stiglo..ima li noviteta..?

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        10-10-2008 13:29 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        maci maci is a Female
        gusterica




        Poruka: 64
        Location: Paris

        RE: mlijeka, kremice, ulja, kupke Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          ko sta koristi?
          sta je dobro za osjteljivu kozu i tak to?
          evo u nas se otvaraju ove kozmeticke radnje na sve strane, cijene povoljne, izbor tak, ne moze se reci da nema.
          hajmo dame a boga mi i muski.
          p.s. nemojte mi sad one fore prirodno je najbolje i tako to. znamo svi to, provjereno 35.gif

          ja koristim johnson's losion za tijelo sa zobenim mlijekom i medom. ne masti kozu nego je bas fino osvijezi.
          johnson's baby ulje poslije kupanja nanesem na mokru kozu.
          becutan kremu nekad na lice, cesce ljeti posto se koza izlaze suncu a i zimi kad puhne ona buretina.
          od niveinih proizvoda onaj losion nivea silck tak nes sam koristila ali ne mogu sad nigdje da ga nadjem i nekad niveu soft kremu (kad mojih trackalica nestane pa starom ukradem) 04.gif

          molila bi i muske da se izjasne posto ja znam cesto kupiti ove proizvode za muskarce (ljepse mi mirisu) 02.gif



        Ja koristim "Cosmence" za ciscenje lica, svaku vecer i ujutru.Posto imam osjetljivu kozu, nesmijem bilo sta da stavljam na lice, nema sta nisam do sad probala od krema locion itd itd al nista mi nije pomagalo dok nisam naisla na Cosmence...

        Za skidanje sminke koristim mlijeko od Yves Rocher " Pure Calmille" 10.gif

        ___________________________________________________________________

          10-20-2008 15:41 maci is offline Pregledaj poruke od maci Dodaj maci u listu prijatelja
          maci maci is a Female
          gusterica




          Poruka: 64
          Location: Paris

          RE: mlijeka, kremice, ulja, kupke Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od maci:

                citat od refleksija:

              ko sta koristi?
              sta je dobro za osjteljivu kozu i tak to?
              evo u nas se otvaraju ove kozmeticke radnje na sve strane, cijene povoljne, izbor tak, ne moze se reci da nema.
              hajmo dame a boga mi i muski.
              p.s. nemojte mi sad one fore prirodno je najbolje i tako to. znamo svi to, provjereno 35.gif

              ja koristim johnson's losion za tijelo sa zobenim mlijekom i medom. ne masti kozu nego je bas fino osvijezi.
              johnson's baby ulje poslije kupanja nanesem na mokru kozu.
              becutan kremu nekad na lice, cesce ljeti posto se koza izlaze suncu a i zimi kad puhne ona buretina.
              od niveinih proizvoda onaj losion nivea silck tak nes sam koristila ali ne mogu sad nigdje da ga nadjem i nekad niveu soft kremu (kad mojih trackalica nestane pa starom ukradem) 04.gif

              molila bi i muske da se izjasne posto ja znam cesto kupiti ove proizvode za muskarce (ljepse mi mirisu) 02.gif



            Ja koristim "Cosmence" za ciscenje lica, svaku vecer i ujutru.Posto imam osjetljivu kozu, nesmijem bilo sta da stavljam na lice, nema sta nisam do sad probala od krema locion itd itd al nista mi nije pomagalo dok nisam naisla na Cosmence...

            Za skidanje sminke koristim mlijeko od Yves Rocher " Pure Calmille" 10.gif

          ___________________________________________________________________

            10-20-2008 15:42 maci is offline Pregledaj poruke od maci Dodaj maci u listu prijatelja
            Mostarka83 Mostarka83 is a Female
            Legally Blonde




            Poruka: 3490
            Location: U Cernici

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jeli iko cuo da se johnsons ne preporucuje zaradi toga sto ima neke supstance u njemu koje predizvikuju rak koze.
            Bas me sinoc mama zvala kaze cula na nekoj nasoj tv, a posto koristim za sina johnsonove proizvode tj sampone i mlijeko za tijelo jos od rodjenja, pa me interesuje jeli ko cuo....i u cemu je rijec....

            ___________________________________________________________________
            JaMojaTi.gif

            03-18-2009 00:31 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
            sara sara is a Female
            moforaja




            Poruka: 5288
            Location: bogu za ledjima

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Nivea krema za lice ............poslje tusiranja obavezno nivea mljeko ili BODY BUTTER
            poslje brijanja Baby Oil jedino to podnosim..........za kosu trosim sampon
            brilliant----brunette farba duze traje a conditioner --- pro vitamin

            ___________________________________________________________________
            Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

            04-19-2009 02:35 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
            djemila djemila is a Female
            Naj-Moder 2008




            Poruka: 11483
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Mostarka83:

              Jeli iko cuo da se johnsons ne preporucuje zaradi toga sto ima neke supstance u njemu koje predizvikuju rak koze.
              Bas me sinoc mama zvala kaze cula na nekoj nasoj tv, a posto koristim za sina johnsonove proizvode tj sampone i mlijeko za tijelo jos od rodjenja, pa me interesuje jeli ko cuo....i u cemu je rijec....


            isto sam cula...ne znam sta rekose ali toliko mi je ostalo u sjecanju da nije preporucljivo

            ___________________________________________________________________
            Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

            04-19-2009 10:22 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
            mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
            moforaja




            Poruka: 2481
            Location: milano

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Peraci safun 11.gif

            ___________________________________________________________________
            Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

            04-19-2009 11:42 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
            goodGirl goodGirl is a Female
            rodjena


            Poruka: 848

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Za kosu El-vital sampone i ispirace, maske i za styling stalno nesto novo isprobam. Za tijelo gel za tusiranje: cesto kupim Happy-Time od Nivea (jer je na bazi od Bambusa), i volim neki lijep sapun, ali rijetko nadjem da mi se svidi. Dalje, peeling, odkako je Mo-beba dala one recepte, sad samo koristim njih, stvarno gode kozi. Losion, tu sam velika biralica, ali Nivea ide uvijek. Lice i ruke, tu koristim pretezno Nivea produkte. Za ruke obavezna Nivea Soft - nista bolje za suhu i ispucalu kozu ruku. Reparira i napoji za tren - poslije moze nesto hranjljivije, "badem" ili kokos npr. 33.gif

            ___________________________________________________________________
            ciao

            04-19-2009 16:49 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
            goodGirl goodGirl is a Female
            rodjena


            Poruka: 848

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Nivea, to je to. 33.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            ciao

            04-19-2009 16:50 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
            Kutljaca Kutljaca is a Female
            Kuharica ipo




            Poruka: 6617
            Location: V.I.P

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            a sto ste njegovani kakve holivudske zvezde
            ja se ne umivam
            ako se umijem obehne mi lice ko japanska jabuka pa se onda zategne 21.gif 07.gif
            al sto sam mekana.... 27.gif 19.gif

            ___________________________________________________________________
            simply the best

            04-19-2009 21:47 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
            pleska pleska is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1247
            Location: u podrumu nisam vise...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Kutljaca:

              a sto ste njegovani kakve holivudske zvezde
              ja se ne umivam
              ako se umijem obehne mi lice ko japanska jabuka pa se onda zategne 21.gif 07.gif
              al sto sam mekana.... 27.gif 19.gif

            a kudam si najvise mekana?? 07.gif 11.gif

            ___________________________________________________________________
            |^^^^^^^^^^^^^|____
            |taxista sam majko ja | '|";\,___.
            |_..._....._____===|=_|__|...,]|
            "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

              i
                jerbo je plaho koristan 07.gif

                04-19-2009 21:58 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
                metallica metallica is a Male
                moforaja




                Poruka: 8228
                Location: CH.WILLA(uglavnom)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  10.gif

                  ___________________________________________________________________

                    04-20-2009 11:43 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                    mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 2481
                    Location: milano

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od metallica:

                        10.gif
                      Joj metalica ti si mi ko lutkica iz Trsta

                      ___________________________________________________________________
                      Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

                      04-20-2009 13:56 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
                      metallica metallica is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 8228
                      Location: CH.WILLA(uglavnom)

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od mostarac na sluzenom:

                            citat od metallica:

                            10.gif
                          Joj metalica ti si mi ko lutkica iz Trsta



                        nisam, nego puno citam i savjetujem zene kako da budu jos bolje 23.gif

                        ___________________________________________________________________

                          04-20-2009 18:23 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                          Kutljaca Kutljaca is a Female
                          Kuharica ipo




                          Poruka: 6617
                          Location: V.I.P

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          ko sapunom lice cisti 21.gif

                          ___________________________________________________________________
                          simply the best

                          04-20-2009 18:42 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
                          Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com