Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Fleke od dezedoransa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lelo probaj Sanex ljubicasti

___________________________________________________________________

    10-18-2006 19:14 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    Nepoznata1
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od R2-D2:

      Meni rekoshe da se te "fleke" od dezodoransa zovu..
      ORIJENTALNI PRSTEN....
      Ono ko fol odes na orijent a tamo vruce ko u rerni...i koliko se safunjas....ispod pazuha se napravi oni oni prsten mokri...i to kad se oshushi...ajjjjjjjjjjjjjjjjj samo popisaj opet i gotovo...
      27.gif 35.gif 13.gif Fuj...usmrdi ja forun...


    AAAAAAAAAAAA, sta naprica 13.gif
    Sreca pa ne procitah maloprije pred veceru 13.gif

    10-18-2006 22:12
    hercegovka84 hercegovka84 is a Female
    raja




    Poruka: 1874
    Location: planet earth

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ~10"""romantichan na smrdljivi nachin""""" ~ 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif NE KVARI FORUM... 35.gif 35.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________

      girl.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hercegovka84 dana 10-19-2006 u 21:10.

      10-19-2006 21:08 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sta je boni sta mi uradiste od teme 28.gif

      vidi ove bucke ..ona prva 18.gif 28.gif

      de ti cuvaj prepelice i jaja od njih 35.gif 11.gif



      sreca pa ima i ozbiljnih koji mi dadose tips

      koji dezedorans cu probati

      hvala drage moje 33.gif

      10-20-2006 14:23
      buckuris buckuris is a Female
      buduca bahra :)




      Poruka: 2084
      Location: SFRJ Njemacka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Lela:

        sta je boni sta mi uradiste od teme 28.gif

        vidi ove bucke ..ona prva 18.gif 28.gif

        de ti cuvaj prepelice i jaja od njih 35.gif 11.gif



        sreca pa ima i ozbiljnih koji mi dadose tips

        koji dezedorans cu probati

        hvala drage moje 33.gif


      nisam ja pocela...nego metalni 21.gif 11.gif

      izvini 33.gif 33.gif 33.gif

      obrisi...i ne popuj...dacu ti jaja od prepelice 35.gif

      a tema je dobra... 10.gif i u mene vazda sve zamazano ostane 21.gif 29.gif

      ___________________________________________________________________
      muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

      10-20-2006 14:27 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od narona:

        Lelo probaj Sanex ljubicasti


      veliki pozdrav za tebe 33.gif

      nisam te odavno vidjela 11.gif

      10-20-2006 14:30
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od buckuris:

            citat od Lela:

          sta je boni sta mi uradiste od teme 28.gif

          vidi ove bucke ..ona prva 18.gif 28.gif

          de ti cuvaj prepelice i jaja od njih 35.gif 11.gif



          sreca pa ima i ozbiljnih koji mi dadose tips

          koji dezedorans cu probati

          hvala drage moje 33.gif


        nisam ja pocela...nego metalni 21.gif 11.gif

        izvini 33.gif 33.gif 33.gif

        obrisi...i ne popuj...dacu ti jaja od prepelice 35.gif

        a tema je dobra... 10.gif i u mene vazda sve zamazano ostane 21.gif 29.gif








      znala sam da je metalni kriv 11.gif

      evo i tebi 33.gif 33.gif 33.gif


      znaci i ti se zamazes ponekad 35.gif 04.gif 04.gif

      10-20-2006 14:34
      narona narona is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1446
      Location: tamo daleko....

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Lela:

            citat od narona:

          Lelo probaj Sanex ljubicasti


        veliki pozdrav za tebe 33.gif

        nisam te odavno vidjela 11.gif




      ma ja ti cesto svratim ali nakratko..... nego probaj stvarno ovaj Sanex sa ljubicastim

      poklopcem, ja ga trenutno koristim i stvarno je OK

      33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        10-21-2006 09:42 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
        derby derby is a Female
        trudim se




        Poruka: 193
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Probajte te mrlje namazati limunovim sokom (ali malo obilnije) i malo istrljajte stavite da stane oko pola sata i operite rucno.Ja sam sve svoje mrlje tako otklonila i da pojavljuju se od dezodoransa i stikova. 02.gif

        ___________________________________________________________________
        mostarka.gif

        10-21-2006 21:50 derby is offline Pregledaj poruke od derby Dodaj derby u listu prijatelja
        glumica glumica is a Female
        Trn u oku


        Poruka: 4415

        RE: Fleke od dezedoransa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        joj kad se samo sjetim svega sto je upropasteno i koliko sam dezodoransa kupovala i mijenjala dok napokon nisam ''ovarisala'' na pravi.

        neutro roberts, ''green freshh'' - ''roll on'' sa zelenim poklopcem 02.gif

        slucajnost, tita mi 02.gif

        neces se zeznut lelo

        10-21-2006 23:23 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
        nik obrisan
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od R2-D2:

          Meni rekoshe da se te "fleke" od dezodoransa zovu..
          ORIJENTALNI PRSTEN....
          Ono ko fol odes na orijent a tamo vruce ko u rerni...i koliko se safunjas....ispod pazuha se napravi oni oni prsten mokri...i to kad se oshushi...ajjjjjjjjjjjjjjjjj samo popisaj opet i gotovo...
          27.gif 35.gif 13.gif Fuj...usmrdi ja forun...


        Uuuu!!! 13.gif 29.gif Kako li se tek "zovu" Kubanski, ili nedaj Boze Africki ili Azijski : nako bez ikakvih majica i pamukovih ulja)))?! 04.gif 01.gif 21.gif

        10-22-2006 01:40
        BELMA BELMA is a Female
        Miss foruma 2008




        Poruka: 595
        Location: JuEsEj

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od hercegovka84:

          MITCHUM...ILI NIVEA SU SUPER NIKAKVIH FLEKA NI FLEKICA...MAKAR ZA MENE A UJEDNO I DOVE JE OK..


        Slazem se i pravo sam zadovoljna. 01.gif

        ___________________________________________________________________
        bob.gif a sto picimo

        10-22-2006 21:28 BELMA is offline Posalji Email za BELMA Pregledaj poruke od BELMA Dodaj BELMA u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        RE: Fleke od dezedoransa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od glumica:

          joj kad se samo sjetim svega sto je upropasteno i koliko sam dezodoransa kupovala i mijenjala dok napokon nisam ''ovarisala'' na pravi.

          neutro roberts, ''green freshh'' - ''roll on'' sa zelenim poklopcem 02.gif

          slucajnost, tita mi 02.gif

          neces se zeznut lelo


        probat cu glumka 10.gif

        zamisli kad pokupujem sve sto ste me posavjetovali

        jok .....'vako cu , svaki mjesec po jedan

        probat cu i ovo sto nam derby savjetuje

        limunovim sokom , odstraniti mrlje

        10-22-2006 22:12
        glumica glumica is a Female
        Trn u oku


        Poruka: 4415

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a sto se tice mrlja na garderobi, meni je komsinica koja radi u hem.cistioni (nije kod ahme saraosija 02.gif )
        rekla, da nikad sami ne pokusavamo da ocistimo, vec odmah kod nje 02.gif

        mi sa svojim ''alternativnim'' ciscenjem, samo ''zabetoniramo'' fleke

        eto..ja vam rekoh..a vi kako hocete

        10-23-2006 09:33 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        rexona-oxygen 10.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        02-14-2008 22:14 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        niko niko is a Female
        bice nesto od mene


        Poruka: 484

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nista dezodorans namazi se debelim slojem Lady speed stick-a ujutro prije nego sto se obuces i obavi neke druge potrepstine koje imas jedno 10-ak minuta dok se to osusi ispod pazuha.I ja jedno 5 dana u sedmici nosim crnu garderobu i nemam nikakvih problema.Citav problem je u tome sto vecina zena oblaci majicu cim se naflasta s tim preparatima ili se cak prvo obuce pa ono zavlaci ruku kroz majicu naknadno.I eto ti belaja upije majica dezodorans prije tebe i mozes je komotno baciti 21.gif 21.gif

        ___________________________________________________________________
        Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

        02-15-2008 11:30 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Da ne otvaram novu temu.
        Prosle sedmice naletjeh kod bratove cure na neku knjigu o prirodnoj kozmetici.
        Dosta interesantnih svajeta, izmedju ostalog cime zamijeniti dezodorans.
        Odgovor je jednostavan: Soda Bikarbona.
        Izuzetno efikasno sredstvo koje ubija miris znoja, ne smanjujuci znojenje, u sebi nema nista toksicno, jestivo je, koje se takodje koristi dezinfekciju.

        Pored efikasne zamjene za dezodorans, neprijatan miris znoja s odjece odstranjujete dodavanjem kasicice sode bikarbone u masinu zajedno s praskom.
        Neprijatan miris cipela se odstranjuje stavljanjem sode-bikarbone u cipele preko noci (moze i duze).

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 01-18-2010 u 16:50.

        01-18-2010 16:20 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        gandalf gandalf is a Male
        Mo-Starac




        Poruka: 4675
        Location: NEBUCHADNEZZAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mene je interesovalo sta koristiti i kako umjestop deo(sranja)?
        Mislim kao preventivu?
        Negdje sam citao dobro razblazeni sok od cistog limuna, ali jos nisam probao... 29.gif
        (I sta im znaci dobro razblazen) 14.gif

        ___________________________________________________________________
        Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
        Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

        01-18-2010 16:31 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Probaj sodu bikarbonu 01.gif
        Staviti na komad vate i nanijeti na suhu kozu.
        Rezultat nevjerovatan.
        Soda se kupuje u prodavnicama i apotekama.

        EDIT:
        O limunu nisam nista cula, bio je jos jedan recept u knjizi, pogledacu sutra, pa cu i njega napisati (kazu jos efikasniji od sode bikarbone).
        Sto se razblazivanja limuna tice, stavila bih samo nekoliko kapi na 20ml vode i probala na nadlaktici, zbog reakcije.

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 01-18-2010 u 16:40.

        01-18-2010 16:37 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Da ne re-editiram prethodni post, Soda Bikarbona ne sprecava znojenje vec ubija njegov neprijatan miris.
        Znaci, nema nikakve opasnosti po zdravlje.

        01-18-2010 16:48 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com